FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 02 sep 2018, 00:06

pasica je napisao/la:Ma nema se ovdje sta kenjati, nije htjela u gol i to je to.
Ovi su toliko losi da je i Dupovac licio na stopera.
Ne može da nijedna neće u go od onoliko prilika, jednostavno.

Avatar
midzuka
Postovi: 963
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 02 sep 2018, 00:09

Jedino sta veceras mozemo zamjeriti husrefu jeste velkoski. Lik dobija toliku slobodu u igri u najmanju ruku da je ronaldo nase ekipe, a u biti je u najslabijoj formi. Pidro jeste imao gresaka ali je pokazao i m u d a u svim duelima sa Jurinom i Okicem.
Veceras me impresionirao ponajvise Dupovac, sigurnost, trcanje, borba, htjenje na nivou.
JURIŠ

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 02 sep 2018, 00:13

hurem je napisao/la:Nevjerovatno sta su promasili u posljednjih 15 min.
Ovo je vec 3.kiks (Radnik, Gosk, Celik) ove sezone i to je jedina istina, sreca pa i gl.konkurenti kiksaju s vremena na vrijeme.
Baš tako.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 02 sep 2018, 00:13

Dupovac bez greške, moram ga pohvaliti, svaka mu čast. Gdje ćeš klupirati Mujakića, momak jednu utakmicu bio nešto slabiji, ali je u suštini bio solidan.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 02 sep 2018, 00:14

Vratnik10 je napisao/la:
pasica je napisao/la:Ma nema se ovdje sta kenjati, nije htjela u gol i to je to.
Ovi su toliko losi da je i Dupovac licio na stopera.
Ne može da nijedna neće u go od onoliko prilika, jednostavno.
A brate u evropskom fudbalu haman svakodnevno imaš utakmice gdje jedna ekipa ubije drugu al nema golova. Kad neće, neće. Tatar je do večeras koristio svaku šansu, igrao fenomenalno, noćas ga stalo, da je još pet zicera imao ne bi ga dao.
Bez Velkoskog igramo brže, njega treba preselit na klupu i ubacivat ga u slabijim tekmama iza Ahmetovića, da Rahman igra uz Adukora na sredini. Ne treba nam uvijek ovakav fajterski vezni red. Recimo, već protiv Tuzle se može tako počet. A protiv Lištice i tako tih ekipa nema mjesta za njega, jednostavno ne zadovoljava u tako nabrijanim utakmicama, tu nam trebaju razbijači na sredini, te brza i efektivna krila.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 02 sep 2018, 00:17

Da mi je samo dočekat da svinjski npr ima ovakve tekme ko mi protiv Čelika ili GOŠKa.. pa oni bi od ovoliko prilika dali najmanje 4 gola, baš smo kur.ate sreće. Imali smo protiv Slobode sreću, ali zato sad treba proć 10ak tekmi kao što je ova večeras da bi opet "zaslužili" novu Slobodu
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 02 sep 2018, 00:19

Nit sam pripadnik grupe, nit odobravam divljaštvo, pod jedan. Samo ću vam reć da se stidite izgovorenih riječi na ovoj temi, a sutra ćete kačit covere po fbu i slike na instagramu kad bude neka cašpija na sjeveru. Yebo me ovaj forum. ćao
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54380
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 02 sep 2018, 00:21

Marsal je napisao/la:Ne pamtim da nas je neki tim odavno ovako "satrao" poput Sarajeva, realan da budem zaslužili su kući otići sa najmanje 3 postignuta pogotka. Realan rezultat danas bi bio 0:4 za goste, eto valjda sam sve rekao.

Što se Čelika tiče prvo poluvrijeme je bio ravnopravan, a drugo kao da su juniori izašli, toliko je Sarajevo bilo nadmoćnije. Pa samo dva puta smo loptu iz gola vadili, sa crte, pa 2 njihova zicera koja moraš zabit, pa još 2 ili 3 fantastične prilike.

Ja sam sa ovim bodom prezadovoljan. Provukli smo se kroz iglene uše. Sarajevo dosad najbolja ekipa na Bilinom ove godine, a realno po formi trenutno su najbolji i državi.

Navijače ne bih komentarisao, zaslužili su da stadion napuste u 20-oj minuti ali pošto je ovo BiH svakako može. Ostatak navijači kad su specijalci ušli među njih navijali su korektno.

Na kraju, mi možemo biti presretni, a Sarajevo zaista ima za čime žaliti.

Atmosfera nevjerovatna, stadion skoro pa pun.
Evo post jednog Zeničanina. Hvale nam igru skoro svi, nije to toliko loše izgledalo koliko nama treba šansi da damo jedan jedini gol..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 02 sep 2018, 00:23

Isto tako, zna evo unbx ne mogu pricat kako treba grlo sam sjebao navijajuci , i onda dodjes na forum i citas kako ti nasi navijaci yebu familiju i slicno. Vama na dusu.

Sto se tekme tice da se zahvalim kapitenu jer je svaki napad usporavao. A cijelu ekipu bi veceras u 3 sata natjerao u kamp da treniraju sut s distance, *ebem ih smotane tricu smo im mogli hladno uvalit!
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8092
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 02 sep 2018, 00:24

Uhvatio ih 'Dzeno' sindrom. Samo sto Hus nece kopati nos i piti pivu nego ce im hebati od do. :lol: Pa mozda i procepe vs laznih tuzlaka, kao sto su vs lazne zvijezde. :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 02 sep 2018, 00:27

Kada smo posli za Zenicu bio sam zadovoljan i bodom, ali nakon tekme sam razocaran koliko smo one silne prilike zakomplikovali, bas steta, drugo poluvrijeme smo ih raznijeli igrom i prilikama. Prvo poluvrijeme nakon onog prekida oni su imali neku inicijativu ali bez vecih sansi. Ono ponasanje Hz, pa ne znam stvarno kakvi su ono mozgovi, sve bilo korektno i od murije i ulaska na stadion, na stranu navijacka prepucavanja nas i njih, a ti dovodis odigravanje tekme u pitanje da bi isfurali j.ebenu pirotehniku. Odlicna posjeta zenicana, nikad im puniji onaj Zapad nije bio u ovim tekmama i to se nekako napunilo tik pred tekmu, jer kad smo usli nije mi izgledalo da ce biti bas pun stadion, steta fkt sto ovakvih tekmi nema vise u prvenstvu.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 02 sep 2018, 00:33

Pa i onako ne pisem odavno na ovom forumu koji je pun nerealnih likova koji samo vole palamudid preko tasteture a stadiona ocima nisu vidjeli a o gostovanju da ne pricam, nesto pricate za nekog ko je redovan na tekmama i pricate nesto protiv najbrojnije grupe koja je na svim gostovanjima, ADIOS
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

HeraklitMracni
Postovi: 5344
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 02 sep 2018, 00:35

Osttribine je napisao/la:Kada smo posli za Zenicu bio sam zadovoljan i bodom, ali nakon tekme sam razocaran koliko smo one silne prilike zakomplikovali, bas steta, drugo poluvrijeme smo ih raznijeli igrom i prilikama. Prvo poluvrijeme nakon onog prekida oni su imali neku inicijativu ali bez vecih sansi. Ono ponasanje Hz, pa ne znam stvarno kakvi su ono mozgovi, sve bilo korektno i od murije i ulaska na stadion, na stranu navijacka prepucavanja nas i njih, a ti dovodis odigravanje tekme u pitanje da bi isfurali j.ebenu pirotehniku. Odlicna posjeta zenicana, nikad im puniji onaj Zapad nije bio u ovim tekmama i to se nekako napunilo tik pred tekmu, jer kad smo usli nije mi izgledalo da ce biti bas pun stadion, steta fkt sto ovakvih tekmi nema vise u prvenstvu.
Bio sam na zapadu usao 10 min do utakmice , problem je bio sto radila dva ulaza samo , pa guzva bila , narod ulazio do 20:20 atmosfera super , jel ko vidio kad dzakmic baci one papire :lol:

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 02 sep 2018, 00:41

Osttribine je napisao/la:Kada smo posli za Zenicu bio sam zadovoljan i bodom, ali nakon tekme sam razocaran koliko smo one silne prilike zakomplikovali, bas steta, drugo poluvrijeme smo ih raznijeli igrom i prilikama. Prvo poluvrijeme nakon onog prekida oni su imali neku inicijativu ali bez vecih sansi. Ono ponasanje Hz, pa ne znam stvarno kakvi su ono mozgovi, sve bilo korektno i od murije i ulaska na stadion, na stranu navijacka prepucavanja nas i njih, a ti dovodis odigravanje tekme u pitanje da bi isfurali j.ebenu pirotehniku. Odlicna posjeta zenicana, nikad im puniji onaj Zapad nije bio u ovim tekmama i to se nekako napunilo tik pred tekmu, jer kad smo usli nije mi izgledalo da ce biti bas pun stadion, steta fkt sto ovakvih tekmi nema vise u prvenstvu.

Isto. Ne mogu da vjerujem sta smo sve fulili.

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bihuzur » 02 sep 2018, 00:43

usrefe samo forsiraj velkoskog, da nasi konkurenti mogu mirno spavati.

Tele33
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 jan 2013, 00:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tele33 » 02 sep 2018, 00:45

Stanojević na ivici faula svaki duel, baš ide 100% momak, defanziva prva liga. Al imam osjećaj da nam usporava igru, uvijek dodir viška. I onu loptu kad je Kovačević kikso je prilično tvrdo vratio. Kad dodaš Krstu na krilu koji ne može probit, nego ulazi u sredinu samo - previše smo statični bili i sporo dolazili do njihovog šesnaesterca. Tu je Hus moro reagovat nekom izmjenom ranije, pomjerit Rahmanovića umjesto Stanojevića, Velkoski u sredinu, krilo ubacit kakvo/takvo, može i Hebib, Šaban na desnog. Nadmoć na terenu raduje, al to da smo bolji a ne pobjeđujemo ne smije postat pravilo.

Kovačević imao dobrih intervencija i par puta pod pritiskom odličan pas odigro.
Samo naprijed Saraj'vo!

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 02 sep 2018, 00:49

Ma krle nema brzinu za krila plus je off sa formom. Tatar isto nije Bog zna kako brz ali je inteligentan. **** ovo su takvi fudbaleri zqyo igraju ovdje, zabit ce euro golove jednu tekmu u drugoj ce se isfulat.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54380
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 02 sep 2018, 00:53

Nema razloga da ne dolazimo na utakmice, protiv Tuzle za 15 dana moramo se pojaviti u što većem broju. Pa **** ga, pola lige ima veću posjetu od nas ba. Znam i da imamo utakmicu manje kući, znam i da smo igrali protiv sela dva puta ali ružno je za vidjeti. Ne igramo mi toliko loše ali nam igrači nisu nešto kvalitetni da bi zabijali svaku utakmicu po 4 komada. Moramo ih podržati.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 02 sep 2018, 00:59

MortemHz je napisao/la:Nema razloga da ne dolazimo na utakmice, protiv Tuzle za 15 dana moramo se pojaviti u što većem broju. Pa **** ga, pola lige ima veću posjetu od nas ba. Znam i da imamo utakmicu manje kući, znam i da smo igrali protiv sela dva puta ali ružno je za vidjeti. Ne igramo mi toliko loše ali nam igrači nisu nešto kvalitetni da bi zabijali svaku utakmicu po 4 komada. Moramo ih podržati.
Ni ja ne kontam što se ovoliko slabo dolazi. Sigurno da su uyebali s cijenama karata ove sezone al realno, ni drugi nemaju povlastice pa im duplo više raje dolazi. Sad evo nije grozna situacija, dobre šanse imamo da pauzu dočekamo prvi, imamo jedan poraz do sad, ono protiv Atalante je nešta što treba zaboravit, ne možemo sad pamtit Atalantu godinu dana i provodit nešta. I kone su se lani ofirale, borba za titulu i finale kupa pa im jedva tri milje dolazile na tribine, a nas još manje dolazi, drugoligaši nas šiju po posjeti. Mora se ovo popravit nekako, eto ako su rezultati najbolja reklama, sad ih donekle imamo.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54380
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 02 sep 2018, 01:02

skoroalen je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Nema razloga da ne dolazimo na utakmice, protiv Tuzle za 15 dana moramo se pojaviti u što većem broju. Pa **** ga, pola lige ima veću posjetu od nas ba. Znam i da imamo utakmicu manje kući, znam i da smo igrali protiv sela dva puta ali ružno je za vidjeti. Ne igramo mi toliko loše ali nam igrači nisu nešto kvalitetni da bi zabijali svaku utakmicu po 4 komada. Moramo ih podržati.
Ni ja ne kontam što se ovoliko slabo dolazi. Sigurno da su uyebali s cijenama karata ove sezone al realno, ni drugi nemaju povlastice pa im duplo više raje dolazi. Sad evo nije grozna situacija, dobre šanse imamo da pauzu dočekamo prvi, imamo jedan poraz do sad, ono protiv Atalante je nešta što treba zaboravit, ne možemo sad pamtit Atalantu godinu dana i provodit nešta. I kone su se lani ofirale, borba za titulu i finale kupa pa im jedva tri milje dolazile na tribine, a nas još manje dolazi, drugoligaši nas šiju po posjeti. Mora se ovo popravit nekako, eto ako su rezultati najbolja reklama, sad ih donekle imamo.
Protiv ovih manjih nas mora biti 3 hiljade, ne može nikako ali nikako znači biti 1.500 ljudi na utakmici. Protiv Zrinjskog je to dosta bolje izgledalo ali može puno bolje. 8 hiljada u 3 utakmice je sramota za klub poput Sarajeva.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Napapijri i 46 gostiju.