Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DenchiNL » 03 sep 2018, 22:48

ima li iko da postavi onaj video kad Kjosevski primi 3 komada za 3 minute???

meni je taj momenat sumnjiv :hmmmmm:

mislim, čoek u repci jbt

:rol: :rol: :urnebes: :urnebes:

znači Miske još večeras u settings Veci i delete all :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la grbavicka » 03 sep 2018, 22:50

DenchiNL je napisao/la:ima li iko da postavi onaj video kad Kjosevski primi 3 komada za 3 minute???

meni je taj momenat sumnjiv :hmmmmm:

mislim, čoek u repci jbt

:rol: :rol: :urnebes: :urnebes:
bibliotekar zabio autogol, yebem ga smotanog... :D
45515

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la budimo_realni » 03 sep 2018, 23:21

akisarajevo92 je napisao/la:Nema to veze sa Zeljom, ljudi su igrali protiv sebe na kladionici

ima takvih situacija i na utakmici protiv Sarajeva

da li je ovo normalna reakcija golmana koji se bavi profesionalno fudbalom?

Drug koji igra kladionicu redovno i prati nekog "dojavljivaca" iz Srbije još prije utakmice Zrinjskog i Zvijezde 09 je rekao da će biti 7+ golova (tako javio taj iz Srbije) samo se navodno kod nas ne može igrati 7+ (tako on kaze, nisu mi ta pravila poznata).

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bihuzur » 03 sep 2018, 23:25

I kod italijana ima 7+ Pleme im yebem :lol:

jasta
Postovi: 1730
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la jasta » 03 sep 2018, 23:35

Najveća istina je da je ovaj poglavica etno sela, dobro precijenio ovu više nego skromnu ekipicu. Ostalo je sve upitno. Realno loša ekipa, kako god pogledaš. Skupina igrača koji bi bili sredina tabele federalne lige. Kakav je ovo sada "show" i za koga i zbog čega i ko se od koga pere i ko šta pokušava zataškati drugi je par cipela. A to što neki misle da je ova odron liga, toliko odronjena da oni uz pomoc "štručnjaka" i "menagera" za sezonu mogu do evropa lige, to je druga priča. Mnogo je ambiciozno najavljenih projekata propalo ili splasnulo. Sjetimo se samo Talijana i Metalegea, Obarske Velike, Doboj Kaknja koji se koprca nekako još uvijek, Olimpika (doduše, ljudi su uzeli kup)... Ovaj bi da je odmah 6ti, a onaj bi da je ispred Zrinjskog itd...Možda i može, jednom i nekad. Potrebno je više godina i iskustva i nadogradnje.

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la arelinho » 03 sep 2018, 23:36

Ja ne vjerujem da su ovi štimali. Jednostavno su loša ekipa i ovaj im vlasnik traži krivca zbog toga, a nije u stanju da pogleda situaciju realno i da vidi da su teški odron.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 03 sep 2018, 23:44

Ma ima nesto, nije cisto. Saznao je on neke stvari sigurno.. Realno vjerovatno nismo svjesni koliki su ovi igraci u PL klosari.

jasta
Postovi: 1730
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la jasta » 03 sep 2018, 23:47

tuzlak1987 je napisao/la:Ma ima nesto, nije cisto. Saznao je on neke stvari sigurno.. Realno vjerovatno nismo svjesni koliki su ovi igraci u PL klosari.
Nije isključeno da ima, samo što će mu za to trebati i dokaz, ovo postavljanje "golova" i više je nego smješno. Kako Karius namjesti finale :D (ako ce argument biti, "ne mogu da vjerujem da nije odbranio ono" ili "kako je poklonio loptu". Meni je interesantnije to što lik kaze da je ekipa dobra na treningu i da po igracima treba biti 6 mjesto, a to nije ni blizu istine.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 03 sep 2018, 23:48

jasta je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Ma ima nesto, nije cisto. Saznao je on neke stvari sigurno.. Realno vjerovatno nismo svjesni koliki su ovi igraci u PL klosari.
Nije isključeno da ima, samo što će mu za to trebati i dokaz, ovo postavljanje "golova" i više je nego smješno. Kako Karius namjesti finale :D (ako ce argument biti, "ne mogu da vjerujem da nije odbranio ono" ili "kako je poklonio loptu". Meni je interesantnije to što lik kaze da je ekipa dobra na treningu i da po igracima treba biti 6 mjesto, a to nije ni blizu istine.
Po igracima su meni 12. ono realno.

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hans » 03 sep 2018, 23:48

Sjecate se i sami situacije sa Metallegheom (ako se ne varam) od prije koju godinu, i onog famoznog audio snimka. Ali od te citave situacije nije bilo nikakvih posljedica po krivce (ako je uopce ista bilo pokusano dokazati)

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 03 sep 2018, 23:50

Hans je napisao/la:Sjecate se i sami situacije sa Metallegheom (ako se ne varam) od prije koju godinu, i onog famoznog audio snimka. Ali od te citave situacije nije bilo nikakvih posljedica po krivce (ako je uopce ista bilo pokusano dokazati)
Samo je Neretljak pobjegao malo iz javnosti da se zaboravi, eto njega u PL kad tad. A kazna je bila da Metalleghe ispadne bodovno.
Ono standardno od naseg saveza uvijek nadju rjesenje koje bi ih najmanje ocrnilo kod Evropske organizacije. Prezentuju njima tamo ligu kao "liga je cista".

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 03 sep 2018, 23:55

najjača izjava ikad, rado je preslušam svaki put hahah

https://sportsport.ba/fudbal/neretljak- ... bih/238641
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mokes » 04 sep 2018, 00:03

prisonbreak je napisao/la:najjača izjava ikad, rado je preslušam svaki put hahah

https://sportsport.ba/fudbal/neretljak- ... bih/238641
Premotaj na 1.15 :)
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 04 sep 2018, 00:05

Mokes je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:najjača izjava ikad, rado je preslušam svaki put hahah

https://sportsport.ba/fudbal/neretljak- ... bih/238641
Premotaj na 1.15 :)
legendarno hahha :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 04 sep 2018, 06:29

Al' čuj ima kvalitet za 6. mjesto i to se vidjelo na treninzima.. kad bi dali neki svoj maximum bili bi deseti, taman da ne ispadnu.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Alipasino » 04 sep 2018, 09:18

Stenepo ja sto Sam vidio bili su penali za Krupu
I Siroki.Kad budemo svi posteno iskazivali vidjeno bice nam lakse.Sve dok zmirimo i vidimo samo primjere na drugim nema napretka u stilu
i vi ste namjestali.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 04 sep 2018, 09:47

Iz izvora bliskog ekipi Zvijezde kazali su da su jednom od golmana ovog tima pojedini fudbaleri nekoliko puta nudili zaradu kako bi im pomogao da namjesti rezultat utakmice. Početna cifra je bila 2.000, a porasla je na 5.000 konvertibilnih maraka.



Također, Blic piše i to da je za posljednju utakmicu, protiv Tuzle City na Tušnju pojedinim igračima Zvijezde ponuđeno da kladionačarskim riječnikom meč ide „iz keca u kec“, te da se završi sa tri i više golova (3+), a tako je i bilo.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la robertkosar » 04 sep 2018, 11:37

miky_hz je napisao/la:Iz izvora bliskog ekipi Zvijezde kazali su da su jednom od golmana ovog tima pojedini fudbaleri nekoliko puta nudili zaradu kako bi im pomogao da namjesti rezultat utakmice. Početna cifra je bila 2.000, a porasla je na 5.000 konvertibilnih maraka.



Također, Blic piše i to da je za posljednju utakmicu, protiv Tuzle City na Tušnju pojedinim igračima Zvijezde ponuđeno da kladionačarskim riječnikom meč ide „iz keca u kec“, te da se završi sa tri i više golova (3+), a tako je i bilo.
Ove lopove treba dozivotno kaznit i istjerati iz fudbala :damn:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 04 sep 2018, 12:19

A sto je najgore ovaj glavni umjesani igrac Vejnovic kad je igrao oni su oba puta remizirali nakon toga i on sklonjen na klupu,haj ti budi pametan. :mrgreen:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la vlakanje » 04 sep 2018, 13:22

Ako se dokaze, da li se odma' sutaju iz lige ili ce ih kazniti sa -15 bodova i novcano(npr, lupam cifre).
Skahic izmedju redova zeli da bude svjedok pokajnik u izjavi za avaz, tako da bi vejin mogao i robije da dohvati!
Prije par godina su u hrvatskoj dobro oderali par igraca.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: minimalist, Paromlinac, Pitarsam i 39 gostiju.