Hajduk Split

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Moze li Hajduk da skine Dinamo sa trona ove sezone ?

Da
80
26%
Ne
223
74%
 
Ukupno glasova: 303

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Orjuna » 06 sep 2018, 00:39

Hans je napisao/la:Nove informacije su da su navijaci porucili predsjedniku kluba da Kopic ne moze ostati jer je popio kavu sa Igorom Stimcem. Ovo je zivi cirkus, predsjednik marioneta, visoko obrazovan covjek je sebi dopustio da mu ulica odredjuje kako ce upravljat klubom.
E sad. Ne znam šta Kopić ima raditi s osobom koja onakve stvari piše o klubu. S kakvim je uopće namjerama Kopić bio? Štimac ima informacije iz kluba 1/1. Netko mu ih daje. Ne znamo tko.
...

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Hans » 06 sep 2018, 02:01

Orjuna je napisao/la:
Hans je napisao/la:Nove informacije su da su navijaci porucili predsjedniku kluba da Kopic ne moze ostati jer je popio kavu sa Igorom Stimcem. Ovo je zivi cirkus, predsjednik marioneta, visoko obrazovan covjek je sebi dopustio da mu ulica odredjuje kako ce upravljat klubom.
E sad. Ne znam šta Kopić ima raditi s osobom koja onakve stvari piše o klubu. S kakvim je uopće namjerama Kopić bio? Štimac ima informacije iz kluba 1/1. Netko mu ih daje. Ne znamo tko.
Ipak, sta god da je, primarni problem je rezultatske prirode, a za to su krivi oni koji su vodili transfer politiku. Mislim da ti ljudi nemaju sta raditi u Hajduku, a na njihovo mjesto staviti strucne ljude.
I da, negdje sam procitao podatak (mislim na ovoj temi cak), da Hajduk u odnosu na Zvezdu daje puno manji postotak novca na place igraca. Pitanje je na sta se toliko novca trosi, ako znamo da se nije obavila nijedna velika kupnja, a tvrde da su svi dugovi iz proslosti pokriveni (i da se posluje u plusu!)

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la SiamoNoi » 06 sep 2018, 10:01

Kopić je sastaje sa Štimcem,a ovaj se čudi što je popio otkaz :tokralju:

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Hans » 06 sep 2018, 11:24

Znaci, kad postanes trener Hajduka automatski ti je zabranjeno da se druzis sa otprilike pola Hrvatske (s obzirom na to koliko je ljudi nepozeljno u klubu, na stadionu, na terenu...)

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la crozla » 06 sep 2018, 12:04

Nas Hajduk je od Hajduka napravio seljachki klub.
To zabavlja.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

spursman
Postovi: 701
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la spursman » 06 sep 2018, 17:41

Neslužbeno se saznaje da su Kopiću u autu našli CD od Grdovića
:rol:
Najjače što sam pročitao ovih dana
audere est facere!

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Hans » 06 sep 2018, 18:06

Najcrnje od svega je sto su prvotimci zbog ovog cirkusa propustili 2 treninga, jedan prekjucer, kada je bio sastanak sa predsjednikom, a jedan danas. Upitno je da li ga je jucer bilo, s obzirom da je trener dobio otkaz tijekom dana.
Znaci, profesionalci od kojih se ocekuje borba za vrh tablice ne treniraju vec 3 dana. Ovo nema ni u drugom rangu BiH nogometa, ali stvarno.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la SiamoNoi » 06 sep 2018, 23:24

Srecom po vas nema više nijednog navijača Hajduka na forumu jer ovo šta pišete je 10 puta veći cirkus od onoga u kluba.

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Hans » 07 sep 2018, 00:44

Sreca pa ti imas argumente za raspravu :salut:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la SiamoNoi » 07 sep 2018, 09:49

Dovoljno sam se ja raspravljao sa neupucenima oko GNK da bi se jos upustao u rasprave oko Hajduka sa istim takvima.Uostalom sta se ima raspravljat sa osobom koja se čudom čudi što je trener popio otkaz jer se sastaje sa Štimcem.

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Hans » 07 sep 2018, 13:29

Ok, buduci da vise nema Kopica, sada ce sve krenuti na bolje, kao sto vidimo, on je jedini krivac za ovu situaciju (buduci da nitko drugi nije otisao iz kluba osim njega).
Prodas (skoro) cijelu ekipu koja je protiv Evertona odigrala itekako muski, zaradis na toj ekipi oko 22 miliona eura, dovedes brdo poluanonimaca za ukupno milion i po, s.**** im travnjak stadiona, kapetana potjeras, prvog strijelca lige istuces, i sad Kopic treba biti madjionicar da s potpuno novom ekipom udje u Europsku ligu i bori se za titulu prvaka.
Uostalom, ti isti igraci su masili zicere i protiv Intera i protiv Belupa, te dominirali citavom utakmicom, trener ga ne moze nauciti kako da zabije s 7-8m.
I da, bivsi predsjednik je izjavljivao da klub vise ne ovisi o izlaznim transferima, da moze financijski funkcionirat bez njih, a jos nismo vidjeli veliki ulazni transfer, unatoc tome sto je klub 20 miliona € u plusu samo od toga.
Eto, to su ciste i istinite cinjenice, ne zanima me tko je predsjednik, sportski direktor, tko sjedi u nadzornom odboru, tko su skauti, tko uopce postavlja sve te ljude, ali znam da netko od njih ne radi dobro svoj posao.
slika
Lijevo, postava koja je protiv Evertona odigrala 1:1
Desno, postava koja je protiv Belupa odigrala 1:1
Razlika izmedju utakmica je nesto vise od godinu dana, otisla skoro citava ekipa, zamjene nekvalitetne.
Ne znam zasto zatvarate oci nad ovim svim sto sam napisao

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Orjuna » 07 sep 2018, 14:41

...

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la SiamoNoi » 08 sep 2018, 09:10

Triba vratit Štimca :lol:
Hans je napisao/la:Ne znam zasto zatvarate oci nad ovim svim sto sam napisao
Eto,sad si vec na tragu nečega.Jer da,njima je lose krenulo od kako ih je Kos preuzeo koji je unazadio klub u odnosu na Brbica.Sta mislis zasto se osuđeni kriminalac uopće nije doticao Kosa dok je stalno pljuvao po Brbiću...jer je ovaj drugi radio strasan posao,a prvi je potpuno bezopasan.

A koliko je Kopic kriv ili nije ne bih znao,ali u svakom slucaju nije razina nekih prijašnjih trenera tipa Burić i Carrillo.

Gargamel83
Postovi: 89
Pridružen/a: 21 avg 2013, 17:53
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Gargamel83 » 08 sep 2018, 09:35

SiamoNoi je napisao/la:Dovoljno sam se ja raspravljao sa neupucenima oko GNK da bi se jos upustao u rasprave oko Hajduka sa istim takvima.Uostalom sta se ima raspravljat sa osobom koja se čudom čudi što je trener popio otkaz jer se sastaje sa Štimcem.
Zamisli samo dobio otkaz jer pije kafu s prijateljem.. Komedija od kluba, navijaca. Strasno.

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la jolicnikola » 08 sep 2018, 09:41

i ko je sad trener?

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la SiamoNoi » 08 sep 2018, 10:51

Gargamel83 je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Dovoljno sam se ja raspravljao sa neupucenima oko GNK da bi se jos upustao u rasprave oko Hajduka sa istim takvima.Uostalom sta se ima raspravljat sa osobom koja se čudom čudi što je trener popio otkaz jer se sastaje sa Štimcem.
Zamisli samo dobio otkaz jer pije kafu s prijateljem.. Komedija od kluba, navijaca. Strasno.
Štimac sigurno nije prijatelj kluba.

Zamisli,dobio je otkaz jer se sastaje sa jednim od grobara kluba.

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la sekretar » 08 sep 2018, 10:52

Hajduk je vec dugo komedija od kluba. Ulica vodi klub,ulica postavlja i sklanja predsjednike,odbor,trenera,igrace. Jos fali da pocnu slagati taktiku itd. Doslovno najveca komedija od kluba na ovim prostorima.

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la jolicnikola » 08 sep 2018, 11:49

sekretar je napisao/la:Hajduk je vec dugo komedija od kluba. Ulica vodi klub,ulica postavlja i sklanja predsjednike,odbor,trenera,igrace. Jos fali da pocnu slagati taktiku itd. Doslovno najveca komedija od kluba na ovim prostorima.
ako je tako bolje da se ugase više, ja sam njihov navijač, ali bi bilo najbolje da se oni ugase ili da se reorganizuju, da oni formiraju novi klub sa starim imenom
edit: ili da nađu nekog ulagača tipa iz Katara, Kine, Rusije itd., ali da zna da ulaže u igrače, struku, omladinsku školu i infrastrukturu

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15699
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la svrakino1921 » 08 sep 2018, 11:55

jolicnikola je napisao/la:
sekretar je napisao/la:Hajduk je vec dugo komedija od kluba. Ulica vodi klub,ulica postavlja i sklanja predsjednike,odbor,trenera,igrace. Jos fali da pocnu slagati taktiku itd. Doslovno najveca komedija od kluba na ovim prostorima.
ako je tako bolje da se ugase više, ja sam njihov navijač, ali bi bilo najbolje da se oni ugase ili da se reorganizuju, da oni formiraju novi klub sa starim imenom
edit: ili da nađu nekog ulagača tipa iz Katara, Kine, Rusije itd., ali da zna da ulaže u igrače, struku, omladinsku školu i infrastrukturu
Hajduk je Hajduk
A sto se tice postavljanja i sklanjanja
Pa Hajduk ima preko 30 000 clanova pa je red da se i oni nesto pitaju

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la jolicnikola » 08 sep 2018, 11:56

svrakino1921 je napisao/la:
jolicnikola je napisao/la:
sekretar je napisao/la:Hajduk je vec dugo komedija od kluba. Ulica vodi klub,ulica postavlja i sklanja predsjednike,odbor,trenera,igrace. Jos fali da pocnu slagati taktiku itd. Doslovno najveca komedija od kluba na ovim prostorima.
ako je tako bolje da se ugase više, ja sam njihov navijač, ali bi bilo najbolje da se oni ugase ili da se reorganizuju, da oni formiraju novi klub sa starim imenom
edit: ili da nađu nekog ulagača tipa iz Katara, Kine, Rusije itd., ali da zna da ulaže u igrače, struku, omladinsku školu i infrastrukturu
Hajduk je Hajduk
A sto se tice postavljanja i sklanjanja
Pa Hajduk ima preko 30 000 clanova pa je red da se i oni nesto pitaju
ali rezultat mora da bude na prvom mjestu, to je ono što se traži u fudbalu

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.