Gojko Cimirot

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la jasmin10 » 10 sep 2018, 06:13

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Realno niko danas nije odigrao dobro , osim Sunjica naravno. Napadate Cimirota, Pjanic bio isti kao i on. Danas bekovi nisu nista odradili. Imali smo srece i tjt. Sreca pa ovi bivsi igraci Sarajeva, iskoristise greske iraca.
Šta bi reprezentacija bez igrača Sarajeva brate moj. :bih:
Otišla na svjetsko kao i 2014e ?

totasef1
Postovi: 1157
Pridružen/a: 03 mar 2012, 14:22
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la totasef1 » 10 sep 2018, 08:34

Cimirot kao Štilić nekad.
Svaki put kad dobije priliku, on zakaže pa kad padne u drugi plan, forumaši ga dižu u nebesa , kude trenera, sistem, menadzerske talove itd što ne igra jer je bolji od ovog od onog pa kad opet zaigra ništa ne uradi i tako sve u krug.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la bhfanatic14 » 15 sep 2018, 19:07

Cime i danas u prvih 11 standarda.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8064
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la muhamedhulk » 15 sep 2018, 19:28

Kako dobro igra u klubu kao osigurac, na sestici.
U repki ni sjena ovog igraca. :think:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la HankMoody » 20 sep 2018, 18:11

Starter protiv Seville.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la bhfanatic14 » 23 sep 2018, 18:11

Danas na klupi cimiroti
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la HankMoody » 26 sep 2018, 22:38

Odradio 90 minuta u kupu, ispali od nekog žnj kluba. :crazy:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Esport » 27 sep 2018, 08:07

HankMoody je napisao/la:Odradio 90 minuta u kupu, ispali od nekog žnj kluba. :crazy:
Kvota bila samo 23 :facepalm:

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8064
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la muhamedhulk » 27 sep 2018, 23:35

i anderlecht ispao iz kupa :lol:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la bhfanatic14 » 30 sep 2018, 18:01

Cimirot starter i danas.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Moggi » 11 okt 2018, 22:06

pu
Zarathustra

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 12 okt 2018, 00:29

Ni'e loš, ali ni'e ni dobar. Može repka bez njega, nije krucijalan niti bitan kotačić u repki.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Yanichar
Postovi: 267
Pridružen/a: 31 avg 2018, 12:28
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Yanichar » 12 okt 2018, 17:02

Balvan na sredini terena. Ne zna sta da radi s loptom. Upropasti svaku mogucu kontru. Prekriziti ga za sva vremena, previse je sansi dobio. Krunic za njega izmislio fudbal.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Raonffa » 12 okt 2018, 17:06

Meni je sinoć bio solidan, možda i najbolja partija u reprezentaciji (s tim da je do sada bio stvarno loš u reprezentativnom dresu), sinoć sam vidio na momente Gojka od prije par godina kojeg ima svugdje na terenu, koji zna iznijeti loptu i ponekim pasom otvoriti fino akciju svoje ekipe.

Nekada previše komplikuje, fino se kreće sa loptom i umjesto da je doda on se nekako zavuče među protivničke igrače i izgubi loptu, mora poraditi na tome.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5690
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la JohnCleese » 12 okt 2018, 17:33

Pa jeste sinoc bio solidan u odnosu na neke partije.

Igrac koji nam je jos uvijek potreban u reprezentaciji barem kao backup Besicu.
Tehnicki potkovan igrac koji moze drzati tempo kakav igramo. Njegov najveci problem koji sam uspio primjetiti je taj da kada je na terenu zajedno sa Pjanicem djeluje kao da osjeca preveliko strahopostovanje prema njemu.
Nije dobro nesto tako osjecati niti prema protivniku, a kamoli prema kolegi. Tada sam sebi stvaras barijere i u datom trenutku zbog takve kocnice ne biras najbolja rjesenja.

Njegovu igru drugom poluvrmenu nije fer komentarisati i uzimati kao relevantnu jer tesko da ce mu ikada vise drustvo praviti u istom trenutku Prcic,Milosevic, Zakaric (odnosno Kodro), Bajic i Krunic (ovaj zadnji vjerovatno i hoce, ali ovo je bila tek njihova premijera)
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Yanichar
Postovi: 267
Pridružen/a: 31 avg 2018, 12:28
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Yanichar » 13 okt 2018, 10:40

Pa bas je on trebao biti lider u drugom poluvremenu i nositi ekipu s obzirom da ima najvise nastupa od svih. Umjesto da poveze redove on bio najgori i prodao najvise lopti. Cuj nije posteno komentirati njega u drugom, a jest Milosevica, Kodru, Bajica.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5690
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la JohnCleese » 13 okt 2018, 12:36

Yanichar je napisao/la:Pa bas je on trebao biti lider u drugom poluvremenu i nositi ekipu s obzirom da ima najvise nastupa od svih. Umjesto da poveze redove on bio najgori i prodao najvise lopti. Cuj nije posteno komentirati njega u drugom, a jest Milosevica, Kodru, Bajica.
To je tvoje vidjenje \misljenje za koje niko ne moze reci da je netacno, ali da li je pravilno posmatrati stvari na taj nacin, tako rigidno i sablonski ?!
Analogno tome mi smo se trebali rijesiti Pjanica vec nekoliko puta kroz historiju.

Gojkov potencijal i karakteristike poznajemo (prethodno sam napisao) plus uzimajuci u obzir njegovu trenutnu konkurenciju onda u globalu dobijam jasnu sliku u kojoj je on potreban reprezentaciji.

Ja nisam komentarisao druge igrace, ali kad ih vec spominjes, mislim da su neki od njih trebali bolje ako nista zbog sopstvene konkurencije koja bi slicnu priliku vjerovatno bolje iskoristila.
Uostalom , Robert ce odluciti ( kako u vezi Gojka tako i vezi svih ostalih ) i poznavajuci njegov dosadasnji rad nece pogrijesiti.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
avenija
Postovi: 13496
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la avenija » 13 okt 2018, 13:46

Najlosiji igrac u historiji reprezentacije.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 13 okt 2018, 14:08

Od utakmice u Izraelu nije ništa pokazao.
Bolje je u Sarajevu igrao nego sada.
Kako je ovako grohno jbt :facepalm:

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la NiftyDribbler » 13 okt 2018, 14:22

JohnCleese je napisao/la:
Yanichar je napisao/la:Pa bas je on trebao biti lider u drugom poluvremenu i nositi ekipu s obzirom da ima najvise nastupa od svih. Umjesto da poveze redove on bio najgori i prodao najvise lopti. Cuj nije posteno komentirati njega u drugom, a jest Milosevica, Kodru, Bajica.
To je tvoje vidjenje \misljenje za koje niko ne moze reci da je netacno, ali da li je pravilno posmatrati stvari na taj nacin, tako rigidno i sablonski ?!
Analogno tome mi smo se trebali rijesiti Pjanica vec nekoliko puta kroz historiju.

Gojkov potencijal i karakteristike poznajemo (prethodno sam napisao) plus uzimajuci u obzir njegovu trenutnu konkurenciju onda u globalu dobijam jasnu sliku u kojoj je on potreban reprezentaciji.

Ja nisam komentarisao druge igrace, ali kad ih vec spominjes, mislim da su neki od njih trebali bolje ako nista zbog sopstvene konkurencije koja bi slicnu priliku vjerovatno bolje iskoristila.
Uostalom , Robert ce odluciti ( kako u vezi Gojka tako i vezi svih ostalih ) i poznavajuci njegov dosadasnji rad nece pogrijesiti.

Može bit da nam je potreban kao back up na CDM ali stvarno sam razočaran s njim u dresu reprezentacije.

Od debija pa do sada. Strašno mi se sviđao kod FKS-a, nikad neću zaboraviti utakmicu protiv Gladbacha na Koševu kad je razvaljivao s Duljevićem i Stojčevom u ta vremena. Žario i palio brate.
Ali ovo u repci? Fuj, pa čovjek samo daje lopte na pola metra, gubi lopte, pa odatle trebaju polazit akcije, tu se stvara ritam igre, a on samo koči protok lopte. Gasi muziku na dobrom partiju. Sad su uostalom i neuci, gdje tebe ne svrstajem, mogli svi vidjet šta znači Pjanić za našu igre.

To što se nekog prevelikog respekta prema Miralemu tiče, može bit, ali nažalost ni kod Standarda ne djeluje puno drugačije. Bar u ovih par utakmica što sam gledao.

Slijedeča tačka može objasnit zašto bi se moglo i bez njega na spisku. Mi pod Čevabdzijom ne igram baš s klasičnim CDM-om koji sam agira i čisti kao Busquets naprimjer, nego su to više dva CDM od kojih je jedan Pjana koji diktira tempo, pokriva prostor, počinje akcije. Znači bukvalno sve. Znači tu ulogu pored Miralema mogu i veznjaci drugih profila odraditi.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.