NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 09 sep 2018, 20:54

Ponovo je napisao/la:Neka oni protiv Veleza ubace djecu a prvu postavu cuvati,jer bolje dati Velezu bodove u obje utakmice a mi cemo se igrati sa ostalim klubovima,da li mi bili 2.mjesto ili 6.ne igra nam ulogu a Velezu ce 6 bodova puno znaciti,mi ni financijski nismo stabilni za premier ligu i bolje dati Velezu,od svih klubova najmanje bi mi bilo zao da od Veleza izgubimo. Ne mislim nista lose sa ovim sto sam napisao
Potpis
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la drakensang » 09 sep 2018, 20:57

Ni meni Zvijezda nikad mrska nije bila, ali bih volio da nas preispitate malo. Jedno je sigurno: igrat ce se fudbal, bez navlacenja i za koga, jedino ako se tr3ca strana ne uplet3 da navlaci za vas ili nesto, sto me iskreno ne bi iznenadilo. Volio bih da nas preispitate,namucite da vidimo gdje smo, jer ste uz nas najjaca ekipa lige, zato ato ste ime neko i da ne znam kad dovedete igrace, uvijek cete bit u vrhu

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 09 sep 2018, 21:07

I ja bi volio da vas malo preispitamo pa da gledamo dobar fudbal, a sto se tice davanja bolje njima nego olimpiču....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
rodjak
Postovi: 2262
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la rodjak » 09 sep 2018, 21:25

Ponovo je napisao/la:Neka oni protiv Veleza ubace djecu a prvu postavu cuvati,jer bolje dati Velezu bodove u obje utakmice a mi cemo se igrati sa ostalim klubovima,da li mi bili 2.mjesto ili 6.ne igra nam ulogu a Velezu ce 6 bodova puno znaciti,mi ni financijski nismo stabilni za premier ligu i bolje dati Velezu,od svih klubova najmanje bi mi bilo zao da od Veleza izgubimo. Ne mislim nista lose sa ovim sto sam napisao
nisrta od toga nema,mi zelimo da vi igrate sa najboljom mogucom postavom i da igrate najbolje sto mozete i nosite sve bodove ako na terenu to zasluzite,a nama ce to biti alarm da nesto mjenjamo(ako tako bude).Ako na terenu ne zasluzimo ulazak u PL onda ne trebamo ni ici tamo.Samo vi igrajte,zapnite iz petinih zila ,a i mi ce mo pa nek pobjedi bolji.Dosta nam je javasluka i pustanja bilo (svima u ligi) vrijeme je da se percepcija promjeni.

Gledo sam utakmicu protiv Olimpica i jako mi se svidja kako ste igrali,i ja sam ubjedjen isto tako da ste ostali kompletni da bih dobili Vukove,ali i ovako vam je ovo dobar rezultat.Pozdrav za Zvijezdase i dodjite u Vrapcice na derby,bice dobra utakmica :bih:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 09 sep 2018, 21:38

sad odmoriti ekipu pustiti djecu u kupu i malo izmijeniti sastav za velez...nama je ove godine 2-3 mjesto tamam,nemamo sirinu za nesto vise...bitnije su nam utakmice poslije metalleghe,n.travnik,bratstvo,bosna v. gdje cemo trazit bodove...znal neko sta je sa himze?

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 09 sep 2018, 21:42

Ako malo vratite film unazad ,nas je Velez izbacio iz pl,tad nas je vodio Segrt,oteli su nam utakmicu u Mostaru ,publika gadjala naseg golmana kamenjem,a sad navijate za Velez majko moja navijaca Zvijezde.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 09 sep 2018, 21:48

zmajevac je napisao/la:Ako malo vratite film unazad ,nas je Velez izbacio iz pl,tad nas je vodio Segrt,oteli su nam utakmicu u Mostaru ,publika gadjala naseg golmana kamenjem,a sad navijate za Velez majko moja navijaca Zvijezde.
Igralo se jos 29 utakmica osim ote, mi smo izbacili sami sebe kad nismo pobijedili mladost.v.o..imali smo sve u svojim rukama. Ako cemo tako onda i zrinjski nas je izabcio vodili smo 2-0 izgubili 3-2, primili go s pola centra od zelje, protiv slavije primamo gol a u terenu dvije lopte.... Nikog netreba krivit za ispadanje.. Kao ni mettaleghe sto nismo usli u premier ligu.moje misljenje
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 09 sep 2018, 22:43

Vec sada se moze reci da je Zvijezda top 4 ekipe lige, uz Velez, Olimpik i Jedinstvo.

Meni nisu iznenadjenje ovi rezultati jer su se doveli dobri igraci.

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 09 sep 2018, 22:53

rodjak je napisao/la:
Ponovo je napisao/la:Neka oni protiv Veleza ubace djecu a prvu postavu cuvati,jer bolje dati Velezu bodove u obje utakmice a mi cemo se igrati sa ostalim klubovima,da li mi bili 2.mjesto ili 6.ne igra nam ulogu a Velezu ce 6 bodova puno znaciti,mi ni financijski nismo stabilni za premier ligu i bolje dati Velezu,od svih klubova najmanje bi mi bilo zao da od Veleza izgubimo. Ne mislim nista lose sa ovim sto sam napisao
nisrta od toga nema,mi zelimo da vi igrate sa najboljom mogucom postavom i da igrate najbolje sto mozete i nosite sve bodove ako na terenu to zasluzite,a nama ce to biti alarm da nesto mjenjamo(ako tako bude).Ako na terenu ne zasluzimo ulazak u PL onda ne trebamo ni ici tamo.Samo vi igrajte,zapnite iz petinih zila ,a i mi ce mo pa nek pobjedi bolji.Dosta nam je javasluka i pustanja bilo (svima u ligi) vrijeme je da se percepcija promjeni.

Gledo sam utakmicu protiv Olimpica i jako mi se svidja kako ste igrali,i ja sam ubjedjen isto tako da ste ostali kompletni da bih dobili Vukove,ali i ovako vam je ovo dobar rezultat.Pozdrav za Zvijezdase i dodjite u Vrapcice na derby,bice dobra utakmica :bih:
RODJENI posteno od tebe, cijenim to.
Sretno vam do premier lige, u ovom trenutku nama je prva liga plafon.
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Topnikus » 10 sep 2018, 00:46

Kakav je majstor onaj Jusufbasic. Aferim mu. Igrao se sa onima iz Olimpika.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 10 sep 2018, 07:02

Himzo je povrijedjen vraca se uskoro snjim ce mo dobit jos jednog dobrog igraca u rotaciji. Jusufaga sam ured pobijedio Olimpik... nije ovakva Zvijezda odavno bila borbena i timska...

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 10 sep 2018, 11:35

zmajevac je napisao/la:Ako malo vratite film unazad ,nas je Velez izbacio iz pl,tad nas je vodio Segrt,oteli su nam utakmicu u Mostaru ,publika gadjala naseg golmana kamenjem,a sad navijate za Velez majko moja navijaca Zvijezde.
Brate ako ti malo vratis film unazad nas je rukovodstvo kluba izbacilo a ne Velez,toliko su mam problema ostavili da se i dan danas oporavljamo od toga,da ne bi nacelnika prije 2-3 godine da preuzme Zvijezdin dug za tribinu od 200 i nesto hiljada danas bi Zvijezda bila ugasena, i Zvijezdu bi gledali samo na Youtube-u i sjecali se nekadasnje Zvijezde,za sada smo dobri i stabilni za prvu ligu mozemo probleme svima napraviti pa i Velezu,a ja bi vise volio da Velez udje nego Olimpic opet svako ima svoje misljenje

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 10 sep 2018, 13:42

:bih: Pozdravljeni..

Trenutno u Zvijezdi igraju igraci koji svi znaju da igraju fudbal pa i u vecem rangu.,raduje me da diskretno a korektno odradjuju posao kompletan oko kluba igraci kao i uprava a igracki kadar gsje je u 1.timu zbog propozicija 3 U21 tako i na kompletnoj klupi svi -U21 osim Sabanovica...samim tim pored ambicija sigurno za ulazak u veci rang rade i promociju ili industriju mladih igraca jer od 1.6.2018 je Premier liga u obavezi registrovati igrace profesionalce sto znaci za svaki klub financijska naknada za treniranje ili trening kompenzacija!

Sve u svemu pravilan i korektan rad a nedostataka ima u svakoj baklavi i za bajram!

Sretno i u nastavku ...

ZvijezdaGR1
Postovi: 64
Pridružen/a: 12 jan 2016, 19:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ZvijezdaGR1 » 11 sep 2018, 23:14

combe80 je napisao/la:Himzo je povrijedjen vraca se uskoro snjim ce mo dobit jos jednog dobrog igraca u rotaciji. Jusufaga sam ured pobijedio Olimpik... nije ovakva Zvijezda odavno bila borbena i timska...
Hahahahaha kakav Himzo druze nemoj njega samo....

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 12 sep 2018, 06:54

Himzaga moze pomoc jaro, kalaja je ova liga... vidio si sta sve u Gorazdu igra.... zasticeno godiste je Himzole tako da kad fali u21 igrac u prvoj postavi radi kartona ili povrede on moze uletit. Sa klupe moze unijet malo pometnje kad zatreba.

Danas igramo sa sest juniora pa vidit ce mo da li mozemo parirat Novom Travniku. Odlicna ideja matorog da pusti djecu da igraju... kup oivako nije interesantan.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 12 sep 2018, 09:21

Ne moze himzo ni sam sebi pomoc a kamoli nama
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 12 sep 2018, 18:06

Prolaz nakon penala...bolje da smo ispali odmah jer nemamo klupe.ima meterijala kod nase djece
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 13 sep 2018, 07:57

Orhan je napisao/la:Prolaz nakon penala...bolje da smo ispali odmah jer nemamo klupe.ima meterijala kod nase djece
Od djece golman je fantastican,mali Mehic sasvim korektno odigro,ostalo potanko

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 13 sep 2018, 13:39

Kad nam.nisu ambicije premijer liga zasto ne pokusati u kupu. Osvojiti kup bi bilo rjesenje za sve nase probleme, evo sad prodjes pobjedu tesanjku i et te u osmini ako nas. Zdrijeb pomazi mogli bi sta uradit po tom pitanju..
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 13 sep 2018, 14:04

Extra zdrijeb njih mozemo lagano dobit i uz srecu opet nekog losijeg kod kuce dobit i eto nas u cetvrtfinalu.

Zapamtice se ova Zvijezda pod palicom matorog...

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.