FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 11 sep 2018, 20:47

..............................................................PLAVI ZA VIKEND NA KOŠEVU


slika
plakat za, sarajevo - tuzla city
.......................................................................11. Septembra 2018.
Za vikend se nastavlja takmičenje u Premijer ligi, a Tuzla City u subotu gostuje kod Sarajeva.

U okviru 9.kola ekipa Slobodana Starčevića suprostavit će se jednoj od najboljih ekipa Premijer lige, što pokazuje i stanje na tabeli.

Bordo tim je u dosadašnjem dijelu šampionata ostvario samo jedan poraz i to na gostovanju u Bijeljini.

Sam pogled na tabelu pokazuje da je Musemićev tim favorit u ovome meču, međutim Plavi su nakon pobjede nad Zvijezdom 09 vratili samopouzdanje i sa optimizmom putuju u bh.metropolu.

Reprezentativnu pauzu Plavi su iskoristili za mini-pripreme na Zlatiboru, gdje je odigran i prijateljski meč protiv Spartaka iz Subotice gdje nije bilo golova.

Susret na Koševu se igra u subotu sa početkom u 19 sati i 30 minuta.

press Služba FK Tuzla City
https://fktuzlacity.com/plavi-za-vikend-na-kosevu/
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 23 sep 2018, 11:00, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 13 sep 2018, 04:54

Žrijeb 1/16 finala Kup-a BiH
ČETVRTAK, 13. septembar 2018.
Danas žrijeb na Ilidži

Izvlačenje parova 1/16 finala Kup-a Bosne i Hercegovine biće održano danas, 13. septembra u 13:00 sati na Ilidži.


Čelik, GOŠK, Krupa, Mladost DK, Radnik, Sarajevo, Široki , Tuzla City, Sloboda, Zrinjski, Zvijezda 09, Željezničar, Modriča, Leotar, Slavija, Sloga D., Sloga Gornje Cr., Borac, Rudar Pr., Kozara,Velež, Rudar K.,Zvijezda, TOŠK,Tešanjka,Igman K.,Buturović P.,Bosna V.
Moševac, Metalleghe,Goražde i Kikači.



P.S.
Mujkanović: Volio bih nekog atraktivnog protivnika, ali samo da to ne bude moja Sloboda
https://www.necoichi.com/files/topics/3858_ext_01_0.jpg
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 13 sep 2018, 05:50, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 13 sep 2018, 05:38

..............................19.09 2018. - 1/16 Finala Kupa BiH ,FK Tuzla City - NK Zrinjski

slika
STADION BARE
slika
TUZLACITY
slika
ZRINJSKI


......................................................BUDI I TI TUZLA CITY
...................................................slika


slika
VEDATOR SA DRESOM FK TUZA CITY
....................
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 26 dec 2018, 21:49, ukupno mijenjano 15 puta.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Opste diskusije

Post Postao/la fukaratz » 13 sep 2018, 06:33

fukaroni je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:klikni da pogledaš

https://www.klix.ba/vijesti/bih/pda-odr ... 80908005#4

Azmir Husić, potpredsjednik PDA i nosilac liste za Predstavnički dom Parlamenta FBiH, izborna jedinica 3, istakao je da su "loša prošlost" sve političke partije koje su vodile brigu o sebi i užem krugu svojih ljudi, a ne o narodu.

"Nakon 23 godine od proteklog rata, mnoge političke partije u našoj zemlji treba da bude sramota svih onih koji su žrtvovali svoje živote za ovu zemlju, koji su iza sebe ostavili djecu, koja danas spas i bolju budućnost traže u nekim drugim zemljama svijeta, dok su ostali na rubu ezgistencije", istakao je Husić.
koji si ti bolesnik ti koji si jedan od osnivaca sda u tuzli sad lizes guzicu azmiru jest ti azmir navuko srba i dao im cvijet srebrenice zemljo otvori se ti si zaboravio haman kad si bio pred otkazom u revdi ko te je spasio ljubi azmirovu :guz: :guz: :guz:
pa i direktor Revde je presao iz SDA U PDA, onaj vijecnik Sabahudin Imamovic :puke:
Sloboda Tuzla

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Opste diskusije

Post Postao/la Penaltiky » 13 sep 2018, 09:25

Oko izbora se skontalo da ja Hazmir tu samo da pritisne preko Slobode i da osigura pobjedu SDA, sad preko sloge poklapa Sajmon Hen. Što li iz rodnog sela ne ide ko kandidat.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Opste diskusije

Post Postao/la tuzlak1987 » 13 sep 2018, 13:26

Azemica se sjetio nakon 23 godine kao clan SDA da su pokvareni. Svaka cast dobri covjece! :tokralju:

Sve preletaci iz SDA u PDA, prave narodu zamku, a Bakira i Aliju vole u dusi. Opet ce raditi sve kako im Bakir iz Sarajeva naredi, a mi cemo ovdje ostati da se vozimo seoskim putevima u bilo kojem pravcu da krenemo, zivotarimo i cekamo 2020. kada ce Azemici biti naredjeno da opet napadne na grad.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 13 sep 2018, 13:45

Obavljen žrijeb 1/16 finala Kup-a BiH
četvrtak, 13. septembar 2018. 13:35

Utakmice će biti odigrane 19. septembra

Izvlačenje parova 1/16 finala Kup-a Bosne i Hercegovine za seniore obavljeno je danas u hotelu „Terme“ na Ilidži.

U ovoj fazi takmičenja će se sastati:


Tuzla City-Zrinjski

Igman Konjic-Rudar Prijedor
Kozara-Radnik
Velež-Sarajevo
Moševac-Rudar Kakanj
Čelik-Krupa
Zvijezda 09-Mladost Doboj Kakanj
Alfa Modriča-Borac
Metalleghe BSI-Sloboda
Sloga Gornje Crnjelovo-Slavija
Pobjeda-Zvijezda Gradačac
TOŠK-Goražde
Bosna Visoko-GOŠK
Mladost Kikači-Leotar
Široki Brijeg-Željezničar


S obzirom na to da je Sloga Doboj odustala od takmičenja, direktan plasman u 1/8 finala ostvarila je ekipa Klis.

Susreti 1/16 finala na programu su 19. 9. 2018. u 16:30/19:30 sati.
Ja volim FK Tuzla City

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Opste diskusije

Post Postao/la sviunapad1010 » 13 sep 2018, 22:21

https://sportsport.ba/fudbal/fk-guber-i ... -km/289855

Preletaci javite Asmiru da proseta do bankomata. Logično je da kada već koristi simbol koji koristi i da pomogne, a jos logičnije je bilo da uvede Guber u PL.
To bi bila prava stvar, a ovaj frankestajn klub je politički projekat.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Opste diskusije

Post Postao/la drakensang » 14 sep 2018, 00:26

sviunapad1010 je napisao/la:https://sportsport.ba/fudbal/fk-guber-i ... -km/289855

Preletaci javite Asmiru da proseta do bankomata. Logično je da kada već koristi simbol koji koristi i da pomogne, a jos logičnije je bilo da uvede Guber u PL.
To bi bila prava stvar, a ovaj frankestajn klub je politički projekat.
Budi i ti FK Guber?
Ja volim FK Guber.

U najavi hahaha

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 14 sep 2018, 06:03

..................................Završena sezona za Aidina Mahmutovića

............................................Napadač Tuzla Citya operisao križne ligamente

Nogometaši Tuzla Citya nakon osam odigranih kola imaju sedam bodova. Neki su očekivali i bolji start ovog premijerligaša, ali cilj kluba u prvoj sezoni u najvišem rangu jeste opstanak.
D. Kurbegović
13.09.18.

mahmutović
slika
Iskusni napadač posljednjih par sezona ima velike probleme s povredama.
Foto: E. Dindić


Prije nekoliko dana klub je angažovao pojačanje u napadu, iskusni napadač Vojo Ubiparip stigao je u Tuzlu kako bi pomogao ekipi u ostvarenju zadatih ciljeva. Svakako da je dolasku Ubiparipa kumovala i teška povreda 32-godišnjeg napadača Aidina Mahmutovića, za kojeg je ova sezona izgleda završena.

Iskusni napadač koji je u januaru ove godine stigao u Tuzlu, potvrdio je za SportSport.ba da je operisan, te da ga očekuje malo duža pauza.

"Danas sam operisan u Novom Sadu, ponovo sam operisao prednje križne ligamente. Istu povredu sam imao i prije pet godina kada sam igrao u Teplicama. Nakon što sam skoro pola godine vukao ovu povredu, igrao pod bolovima, injekcijama, kazali su mi da moram na operacioni stol. Sve je prošlo dobro, zahvaljujem se doktorima i mom klubu, stvarno su korektni, teško im je što me sada čeka duža pauza, ali su još jednom pokazali da su klub koji je odlično organizovan i koji brine o svemu", ističe Mahmutović.

Slijedi mu duža pauza, a prema prognozama na teren bi mogao tek u narednoj sezoni.

"Procjene su da ću pauzirati sedam-osam mjeseci, sve zavisi kako će ići moj oporavak, ko zna možda se vratim u finišu sezone. Žao mi je što je sve ovako ispalo, ali bilo je jedino moguće rješenje. Nadam se da će klub i bez mene ostvariti dobre rezultate. Na meni je sada da se oporavljam, te s tribina bodrim svoje saigrače",kazao je za SportSport.ba Aidin Mahmutović.

Mahmutović je u januaru stigao u tadašnju Slogu Simin Han, a ukupno je u pola sezone uz brojne povrede i izostanke odigrao devet utakmica i postigao dva gola.

Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 23 sep 2018, 11:00, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 14 sep 2018, 06:13

Aidinu Mahmutoviću i Aleksandru Milakoviću želimo uspješan oporavaki povratak ..............trenažnom procesu nakon neophonih medecinski zahvata.

..................................slika
MILAKOVIĆ
......................................................BUDI I TI TUZLA CITY
.....................................................slika
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 26 dec 2018, 21:51, ukupno mijenjano 4 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 14 sep 2018, 06:49

......................................................TUZLA CITY PRED UTAKMICU NA KOŠEVU

- Nakon dosadne pauze izazvane nastupom fudbalske reprezentacuje Bi H,nastavlja se igranje Premijer Lige BiH.
- TuzlaCity je gost Sarajevu.
- Utakmica koja teško da može biti prekretnica u rezultatskom smislu za naš klub.Sarajevo je favorit i to veliki.Stanojević,Adukor, Velkovski,Ramanović,Tatar ,Ahmetović,Hebibović, Handžić i ostali su sigurno trenutno najkompaktnija i tehnički najdotjeranija eipa u Ligi.Vidlo se i u Zenici koliko su dominirali s tim što nisu dali gol.Sa njima se Tuzla City ne može tehnički ravnopravno nositi.Nema govora. Pogotovo ako je i Stjepanović nakon Milakovića u autu.Jer,Čomor ,Šećerović,Mitrović,Zilkić, su poput" Kv. radnika" u odnosu na Musemićeve" Inženjere".Ne mogu nagađati kojih 11 će Barba Starčević izvesti na Koševo ,ali tanka je nafaka.Bolje je okrenuti se utakmici u Zenici i sačuvati igrače od novih povredai kartona.Ovdje ne bih o Zrinjskom jer će to biti revijalna Kup utakmica gdje i jedan i drugi klub čini se nemaju nikakav motiv.Mogli bi jedino odigrati lijepu utakmicu za publiku u srijedu.Nadam se, usput budi rečeno ,da Savez neće prihvatiti Čelikov termin da se utakmica Čelik - Tuzla City igra u petak 21,Septembra.Naime ,nakon srijede 19.septembra i utakmica Kupa nemoguće je igrati prvenstvenu utakmicu za 2 dana, 21.sept. Iduća srijeda 26.set. opet je predviđena za igranje redovnog prvenstva.Tako da bi Tuzla City pored i onako zgusnutog rasporeda imao dodatne muke ako bude morao igrati 2 utakmice u 2 dana.
- Sarajevo je dakle favorit i onako željno revanša Husiću zbog onih "trica i četvorki" iz 2016 godine.(tada je Husić bi na čelu Slobode).Dobro je jedino da poslije nas Husref gostuje u Mostaru u okviru Kupa.Tu ga sigurno čeka "džehenem" poput Zeničkog.Sarajevo opet neće tek tako dozvoliti ispadanje iz Kupa.Pretpostavljam da će Husref i odmarati neke igrače protiv nas.
-Ubiparip je dobro pojačanjei nadam se da će biti koliko toliko upotrebljiv u jesenjem dijelu lige.Ne treba ga forsirati da ne bi postali bolnica od kluba.
- Ne znam ko će nam "suditi",ali sigurno je da će presuditi ako zapne sarajlicama.Nadam se da se igrači nisu udebljali na Zlatiboru ,nego da su trenirali kao pravi profesionalci.Opet kad se uzme u obzir da je Husić otsutan zbog plitičke kampanje nisam baš siguran da oni ,kad njemu vide leđa ,rade kao pravi profesionalci.Neki sigurno rade ,al ima uvijek zabušanata.Što manje primljenih golova na Koševu bit će uspjeh ,to je realnost.Okrenimo se Čeliku ,jer tu možda imamo šansu da nešto ušićarimo.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FK SARAJEVO - FK TUZLA CITY

Datum 15.09.2018.TV prenos,MOJA TV

GLAVNI SUDIJA
Paradžik Goran - Ljubuški
1.MEĐAŠNI
Beljo Davor - Mostar
2.MEĐAŠNI
Hrstić Dalibor - Ljubuški
4.Musa Mateo - Čitluk
Delegat Martinović Lazar - Čapljina
Posmatrač suđenja:Kaplan Semir - Stolac
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SVE ŠKUTOR DO ŠKUTORA.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. KOLO..15.09.18.

HŠK Zrinjski - NK Široki Brijeg
FK Sloboda - NK Čelik 14.09.2018
NK GOŠK - FK Mladost Doboj Kakanj
FK Sarajevo - FK Tuzla City
FK Željezničar - FK Radnik Bijeljina
FK Zvijezda - 09 - FK Krupa

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
19.09.2018 1/16 Finala Kupa BiH. FK Tuzla City - NK Zrinjski

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. KOLO..22.09.18

FK Mladost Doboj Kakanj - FK Željezničar
FK Radnik Bijeljina - HŠK Zrinjski
NK Široki Brijeg - FK Zvijezda - 09
NK Čelik - FK Tuzla City 21.09.2018.????
FK Krupa - FK Sarajevo
FK Sloboda - NK GOŠK

--------------------------------------------------------------------------------------

11. KOLO..26.09.18.

FK Tuzla City - FK Krupa
NK GOŠK - NK Čelik
FK Zvijezda - 09 - FK Radnik Bijeljina
HŠK Zrinjski - FK Mladost Doboj Kakanj
FK Sarajevo - NK Široki Brijeg
FK Željezničar - FK Sloboda

------------------------------------------------------------------------------------

12. KOLO 29. i 30. 09.2018.

FK Tuzla City - NK Široki

-----------------------------------------------------------------------------------

slika
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 14 sep 2018, 12:30

Tuzla City na Koševu bez Mahmutovića i Stojčeva, Ubiparip bez prava nastupa

Stokić u vrhu napada
Tuzla City će sutra u okviru 9. kola Premijer lige BiH u goste Sarajevu. Svkako će to biti težak ispit za Tuzlake, s obzirom da Sarajevo igra veoma dobro, te neće propustiti priliku da obraduje svoje navijače.

S. Mlaćo
14.09.18. 11:50

Svakako će problem za Tuzlake biti neigranjenovog pojačanja Voje Ubiparipa koji još uvijek dobio potrebnu dozvolu da nastupi za svoj novi tim, a od jučer je poznato da će vjerovatno do kraja sezone odsustvovati Aidin Mahmutović koji je operisao križne ligamente. Od ranije nedostaje Stjepanović.

Zanimljivo da u kombinaciji za sutrašnji meč nije ni Miloš Stojčev, nekadašnji ljubimac navijača Sarajeva, koji se do sada i nije puno pokazao u novom premijerligašu.

Mjesto u napadu tako će vjerovatno zauzeti iskusni Joco Stokić.

Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 14 sep 2018, 12:32

Musemić nije nimalo zadovoljan igračima sa klupe

Sarajevo sutra dočekuje Tuzla City
Fudbaleri Sarajeva sutra će na Koševu dočekati Tuzla City u sklopu 9. kola Premijer lige, a trener Husref Musemić upozorava da utakmica neće biti lagana.
A. Čulić
14.09.18. 10:14



U posljednjih pet utakmica igrali smo jako dobro ali bodovni saldo ne odgovara igrama. Oni su dobri u gostima i neće nam biti nimalo lako. Motivirani smo, dobro smo sada radili na pauzi, pokušali da se osvježimo. Treba nam samo bolja realizacija...", kazao je Husref Musemić i dodao da Sarajevo ima četiri boda manje nego što je trebalo.

U posljednjih nekoliko kola Sarajevo je igralo u sličnom ili gotovo istom sastavom.

"Meni je teško jer imamo 24-25 igrača, ali ovo što je do sada igralo mislim da je to to. Dugo nismo bili u situaciji da smo kompletni i da nema suspendovanih, pa je i meni teže odabrati sastav, ali moram reći da nimalo nisam zadovoljan igračima koji ulaze sa klupe. Njihovim pristupom prije svega i voljnim momentom. U odnosu na sastav koji je igrao protiv Čelika možda bude jedna samo izmjena."

Trener Sarajeva je dodao da je drugo poluvrijeme protiv Čelika bilo najbolje Sarajeva ove sezone, ali sa he realizacija tima možda na 30 posto.

"U Zenici smo dominirali, gol je visio u zraku. Dugo nismo igrali tako, pa nije bilo potrebe da pravim izmjene. Zašto mijenjati samo da bi se mijenjalo... To je bilo naše najbolje poluvrijeme ove sezone, ali nažalost nije krunisano golovima."

Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.
Ja volim FK Tuzla City

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 14 sep 2018, 13:16

Kroz Kup bi City mogao daleko dogurati...ako se posloze...u srijedu im je prvi ispit
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 14 sep 2018, 18:36

.........................STARČEVIĆ: “POKAZALI SMO DA MOŽEMO I PROTIV NAJBOLJIH”


Tuzla City u subotu je gost Sarajeva.

Starčevićev tim put metropole krenuo je u petak, gdje će u Vogošći čekati duel s bordo timom.

U busu za glavni grad Bosne i Hercegovine nema Nemanje Stjepanovića, koji je ranije napustio meč sa Zvijezdom 09, tako da još nije spreman.

– Gostujemo jednoj sjajnoj ekipi koja ima samo jedan poraz i koja se bori za titulu. Međutim, bez obzira na to želimo da pružimo dobru partiju i da odigramo što je moguće bolje. Mi smo već pokazali da možemo igrati i protiv najboljih, kazao je Starčević.

Za upražnjeno mjesto u veznom redu ozbiljno konkuriše i “Švicarac” Hasanović, samo nije sigurno koliku će minutažu dobiti.

Posljednje pojačanje Vojo Ubiparip još nema pravo nastupa tako da neće konkurisati za meč sa Sarajevom.

Duel na stadionu “Asim Ferhatović Hase” igra se u subotu od 19 sati i 30 minuta.

press Služba FK Tuzla City
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 14 sep 2018, 18:39

9. KOLO..15.09.18.

HŠK Zrinjski - NK Široki Brijeg
FK Sloboda - NK Čelik 1:0
NK GOŠK - FK Mladost Doboj Kakanj
FK Sarajevo - FK Tuzla City
FK Željezničar - FK Radnik Bijeljina
FK Zvijezda - 09 - FK Krupa




Tabela
1.FK Željezničar................. 8... 5... 2... 1...14 : 5.. .17
2.FK Sarajevo.................... 8... 4... 3... 1...17 : 7.. .15
3.HŠK Zrinjski.................... 8... 5... 0... 3...14 :11.. 15
4.FK Sloboda...................... 9... 4... 2.. 3....6 : 4... 14
5.NK Široki ....................... 8... 3... 4... 1..10 : 5... 13
6.FK Radnik ...................... 8... 3... 4... 1....8 : 6... 13
7.NK Čelik......................... 9... 3... 3... 3....6:11.. .12
8.FK Krupa........................ 8... 2... 4... 2..14 : 11.. 10
9.FK Tuzla City................... 8... 2... 1... 5....6 : 9.... 7
10.NK GOŠK....................... 8... 1... 3... 4....7 :13... 6
11.FK Mladost .................... 8... 1... 3... 4....5 : 12.. 6
12.FK Zvijezda - 09.............. 8... 0... 3... 5.....7:20... 3

10. KOLO..22.09.18

FK Mladost Doboj Kakanj - FK Željezničar
FK Radnik Bijeljina - HŠK Zrinjski
NK Široki Brijeg - FK Zvijezda - 09
NK Čelik - FK Tuzla City 21.09.2018.
FK Krupa - FK Sarajevo
FK Sloboda - NK GOŠK
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 16 sep 2018, 06:18, ukupno mijenjano 23 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 14 sep 2018, 19:01

Nesvakidašnja situacija na Tušnju: Glavni arbitar nije mogao nastaviti meč

Admir Šehović zaradio povredu
Danas na Tušnju domaća Sloboda i Čelik igraju derbi devetog kola Premijer lige.

R. Pašić
14.09.18. 18:03

slika
SUDIJA DISLOCIRO LAKAT -SEHOVIĆ NOSI RANJENU RUKU
Nesvakidašnja situacija na Tušnju: Glavni arbitar nije mogao nastaviti meč

Ipak, u drugom dijelu Sloboda je stigla do vodstva i to u 57. minuti kada je Vidović sa bijele tačke pogodio za 1:0.

Nekoliko trenutaka kasnije viđena je nesvakidašnja situacija. Naime, glavni arbitar meča Admir Šehović je zaradio povredu, navjerovatnije ruke, te nije mogao nastaviti suditi ovaj meč.

Morao je Šehović napustiti teren, pa je umjesto njega ulogu glavnog arbitra preuzeo četvrti sudija Adis Mulahasanović.



Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama


https://sportsport.ba/fudbal/nesvakidas ... mec/289944
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 23 sep 2018, 11:01, ukupno mijenjano 3 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 14 sep 2018, 19:14

..............."BOŽIJA RUKA" NA TUŠNJU.SUDIJA "FIFA" DOBIO PRVI "SELAM".

slika
SUDIJA DISLOCIRO LAKAT -SEHOVIĆ NOSI RANJENU RUKU
...............................TREBA GA DOBRO ZAGIPSATI.ŠALA NIJE, "FIFA" SUDIJA .



........................

........................PENAL ZA ŠIROKI PROTIV TUZLE
........................

........................SUDIJA DISLOCIRO LAKAT




.........................

....................Hitna u pomoc
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 04 okt 2018, 20:40, ukupno mijenjano 7 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 15 sep 2018, 01:56

Sudija Admir Šehović nakon napuštanja Tušnja završio u bolnici

Dislocirao lakat
Danas je na Tušnju odigran meč 9. kola Premijer lige BiH, a domaća Sloboda je savladala Čelik sa 1:0, zahvaljujući golu Vidovića sa bijele tačke.

R. Pašić
14.09.18. 20:41

Sudija Admir Šehović nakon napuštanja Tušnja završio u bolnici
Derbi na Tušnju je nakratko ostao i bez glavnog arbitra, pošto se sudija Admir Šehović povrijedio prilikom jednog pada.

................slika
SUDIJA DISLOCIRO LAKAT -SEHOVIĆ NOSI RANJENU RUKU
On nije mogao nastaviti s obavljanjem posla glavnog sudije, pa je nakon kraće pauze njegovu ulogu preuzeo četvrti sudija Adis Mulahasanović.

Šehović je napustio Tušanj, te je prevezen u bolnicu.

Tako je konstatnovano da je prilikom pada dislocirao lakat, te mu je na lijevu ruku stavljen gips.


https://sportsport.ba/fudbal/sudija-adm ... ici/289965
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 23 sep 2018, 11:08, ukupno mijenjano 4 puta.
Ja volim FK Tuzla City

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.