Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 15 sep 2018, 15:28

Drugu utakmicu u nizu na teskom gostovanju Firmino daje bitan gol, i jos wijnaldum dao gol u gostima, ma ovo je nasa sezona 100% :D
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Torres_9
Postovi: 13455
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 15 sep 2018, 15:28

iducu tekmu klopp treba da pokaze celicnu ruku i sebicni dvojac iz afrike zakovati na klupi.
Ne bi jedan drugom dodali da ih puskom tjeras a inace pas odrade ispred gola jedino kad nemaju drugog izbora

fujj

dva najveca klauna u ekipi ubjedljivo

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 15 sep 2018, 15:30

Salah se treba opustiti i igrati kao prosle sezone golovi ce sami doci sa ovim forsiranjem samo pravi sebi problem na klupi ce zavrsiti.
Jos jedna teska pobjeda al dosta bolja igra nego sto sam ocekivao.
You are someone else I am still right here

Avatar
StevieG8
Postovi: 13342
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 15 sep 2018, 15:32

Torres_9 je napisao/la:iducu tekmu klopp treba da pokaze celicnu ruku i sebicni dvojac iz afrike zakovati na klupi.
Ne bi jedan drugom dodali da ih puskom tjeras a inace pas odrade ispred gola jedino kad nemaju drugog izbora

fujj

dva najveca klauna u ekipi ubjedljivo
Plus se stvorio klan Keita-Mane u napadu samo traze jedan drugog bez obzira na poziciju ostatka ekipe i Salah je rekao da su i van terena skroz odvojeni od ostalih a to mi se nikako ne svidja. Uz to mi je Keita enigma trenutno, na terenu je ali neuporedivo korisniji i bolji od njega su Wijnaldum i Milner mozda se nije jos uvijek uhodao kako treba. Istakao bih Milnera koji nije prestao trcati od pocetka do kraja utakmice, za njega nema izgubljene lopte nevjerovatan igrac.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 15 sep 2018, 15:39

fera je napisao/la:Valjda nije ozbiljno ovo sa firminom bio bi problem kad bi bas u ovom periodu gdje je tezak raspored pauzirao.
Al' ono baš bi bilo loše da baš sada odsustuje s terena. Čovjek jednostavno zna igrati odbranu što je stvarno rijetkost kod devetki u ekipama, a i igra presing kao rijetko koji napadač. Kod gola Lamele se vidjelo ono što recimo Daniel loše igra, a to je odbrana i pozicioniranost.Ovakvog igrača možda i ne moraš imati u mečevima protiv slabijih protivnika, ali u jačim utakmicama je to jako dobra stvar.
Sad očekujem da @YNWA još doda za Bobbya da mu fali još samo da zna igrati dobro u napadu :shifty:
Joint_fc

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 15 sep 2018, 15:45

Kad je Gini skinuo prokletstvo vala ce i nas voljeni Liverpul ove sezone aBd :)

Sve mi se vise cini da je Klopp malo promjenio taktiku nego sto Liverpul nije jos uhvatio zalet.
Ovo mi vise smrdi na razblazeno i skriveno parkiranje autobusa.
Konta imam 3 svjetska napadaca pa cu malo da ublazim gegenpresing i ici na sigurnije.

Za mene ta taktika i jest mnogo bolja jer od presing igraci crknu od umora a odbrana ostaje izlozenija.
Moras biti koncentrisan i trcati svaku sekundu.
Sigurno je da ce se ovako prije osvojiti neki trofej pa ko te pita kako si igro.

Uglavnom 15 od 15. Sta vise traziti.
Salah i Mane ce zabijati sigurno.
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la celikmilan » 15 sep 2018, 15:57

100% učinak je fenomenalan i odbrana je čvrsta, bez Hendersona na terenu uz odličnog i neumornog Milnera to izgleda veoma dobro. Pored svega toga mora se primjetiti ne saradnja Salaha i Manea. Taj dio se mora brzo popraviti.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 15 sep 2018, 16:09

kumkalesic je napisao/la:
fera je napisao/la:Valjda nije ozbiljno ovo sa firminom bio bi problem kad bi bas u ovom periodu gdje je tezak raspored pauzirao.
Al' ono baš bi bilo loše da baš sada odsustuje s terena. Čovjek jednostavno zna igrati odbranu što je stvarno rijetkost kod devetki u ekipama, a i igra presing kao rijetko koji napadač. Kod gola Lamele se vidjelo ono što recimo Daniel loše igra, a to je odbrana i pozicioniranost.Ovakvog igrača možda i ne moraš imati u mečevima protiv slabijih protivnika, ali u jačim utakmicama je to jako dobra stvar.
Sad očekujem da @YNWA još doda za Bobbya da mu fali još samo da zna igrati dobro u napadu :shifty:
Dok on daje bitne golove (radi posao napadaca) ili dok pobjedjujemo ja nemam nista protiv njega, sto se mene tice moze cijelu utakmicu provesti i na poziciji libera...

Najbitnija su tri boda, i napokon neki trofej...

Odlicno smo krenuli, 5 od 5, a nije neka igra, ova ekipa moze sigurno jos bolje, a nije da ne stvaramo prilike, danas velika pobjeda, izuzetno bitna iz mnogo razloga, prvo na gostovanju kod ekipe koja bi trebala biti u top 4, prva utakmica nakon reprezentativne pauze i jos prva utakmica u teskom rasporedu, sad ce biti lakse igrati i ostale utakmice...
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2348
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la DRHAUSE » 15 sep 2018, 16:10

Salah je grohnuo, nije ni sjena onog igraca iz prosle sezone. Kao da su ga otrovali necim sto uzrokuje gubitak eksplozivnosti i brzine.
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12811
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 15 sep 2018, 16:13

DRHAUSE je napisao/la:Salah je grohnuo, nije ni sjena onog igraca iz prosle sezone. Kao da su ga otrovali necim sto uzrokuje gubitak eksplozivnosti i brzine.
?????
Donosenje odluka u napadu i zavrsnica OK, opalo je.

Ali brzinu i eksplozivnost definitivno nije.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 15 sep 2018, 16:20

Ne znam jel ko prati Barsu al Kutinjo na klupi, ne moze pored Rafinhe u startnu cccc. Pocinje li inace?
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

10.Skoro
Postovi: 816
Pridružen/a: 19 nov 2010, 11:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la 10.Skoro » 15 sep 2018, 16:28

BigAndy je napisao/la:Ne znam jel ko prati Barsu al Kutinjo na klupi, ne moze pored Rafinhe u startnu cccc. Pocinje li inace?
Kakav Rafinha, ovo mu je prvi start. Nesto valverde mudruje. Valjda odmara Coutinha jer je isao da igra za Brazil i kasno se vratio.
Mi nikada odustati necemo...

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 15 sep 2018, 16:36

10.Skoro je napisao/la:
BigAndy je napisao/la:Ne znam jel ko prati Barsu al Kutinjo na klupi, ne moze pored Rafinhe u startnu cccc. Pocinje li inace?
Kakav Rafinha, ovo mu je prvi start. Nesto valverde mudruje. Valjda odmara Coutinha jer je isao da igra za Brazil i kasno se vratio.
Aha vidis nisam ni razmisljao o tome.

Volio bih da naletimo na njih u LP ako prodjemo grupu.
Nisu nesto uigrani. Trener im je talasika.
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 15 sep 2018, 18:18

Wijnaldum od veznih najbolji na startu sezone. Van dijk i alisson se jos ne razumiju najbolje i to ce vremenom doci na svoje.
Od salaha i ne ocekujem da ponovi proslu sezonu ali je lijepo vidjeti da se ostvaruju dobri rezultati i bez njegovih odlicnih partija.
You are someone else I am still right here

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 15 sep 2018, 18:49

Ko je taj Coutinho? :kafa:

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 15 sep 2018, 19:22

YNWA je napisao/la:Drugu utakmicu u nizu na teskom gostovanju Firmino daje bitan gol, i jos wijnaldum dao gol u gostima, ma ovo je nasa sezona 100% :D
61 utakmica otkako je Klopp tu za Firmina i ima na kontu 38 golova i 23 asistencije. Nemoj zayebavati. Prezahvalan igrac. Pa danas je odradio posla u defanzivi za trojicu, u ovakvim utakmicama je to itekako vazno, kada vodis vaznije od zabijanja golova.

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la moj uzor-S.G » 15 sep 2018, 19:25

Imal kakvih novosti za Firmina?
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 15 sep 2018, 19:50

OTNYS_YNWA je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Drugu utakmicu u nizu na teskom gostovanju Firmino daje bitan gol, i jos wijnaldum dao gol u gostima, ma ovo je nasa sezona 100% :D
61 utakmica otkako je Klopp tu za Firmina i ima na kontu 38 golova i 23 asistencije. Nemoj zayebavati. Prezahvalan igrac. Pa danas je odradio posla u defanzivi za trojicu, u ovakvim utakmicama je to itekako vazno, kada vodis vaznije od zabijanja golova.
Sjajna statistika jos kad dodas da nema napadaca koji vise u defanzivi napravi, od njeg pocinje odbrana liverpoola.
You are someone else I am still right here

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 15 sep 2018, 20:35

Licno meni, tri igraca koja su iznenadjenja koliko dobro igraju su Gini, Milner i Gomez. Dakle ni u snu ne bi pomislio da ce ova trojica, ove godine ovako igrati.

Joe je i danas bio odlican izuzev one dvije greske kada je Lucas imao stativu, i kada je oklijevao sa pasom. Ostalo je odigrao odlicno, i ako ovako nastavi Lovren se moze pozdraviti sa prvih 11.
Milner je ubjedljivo najpodcjenjeniji igrac u Premiershipu, a Gini iz utakmice u utakmicu pokazuje vrhunske partije. Sto se mene tice, pozitivna iznenadjenja ove sezone, bar za sad.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16509
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 15 sep 2018, 20:50

Roberto Firmino was discharged from a London hospital this afternoon after receiving good news on the eye injury he sustained during Liverpool's 2-1 win at Tottenham Hotspur.


The forward was sent for assessment having been forced from the field in the second half of the Reds’ Wembley victory.

A hospital examination confirmed an abrasion of the eye, but there will be no lasting damage.

The issue will be monitored and treated by Liverpool’s medical staff at Melwood before any decision is made on whether Firmino will be able to figure in Tuesday evening’s Champions League encounter with Paris Saint-Germain at Anfield. At this stage, the No.9 has not been ruled out.

Firmino travelled back to Merseyside separately from his teammates with club doctor Andy Massey following the positive assessment.

The players and staff onboard the club flight back to Liverpool sent the Brazilian a video wishing him well, recorded on the team plane.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.