NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
HerrEngelbert
Postovi: 301
Pridružen/a: 02 mar 2017, 21:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HerrEngelbert » 18 sep 2018, 16:00

@OdmutNicaze1988
Znam ja na sta mi mislimo kad kazemo seljaci i seljacine.
Nisam bio na toj utakmici, ali sam bio protiv Sarajeva, i sve sto kazes da su radili oni, radili su i nasi protiv Sarajeva, tako da je licemjerno pricati da se oni valjaju, tuku itd.U nasoj ekipi igra najveca "seljacina" u cijeloj ligi.
"U životu postoje ljudi koji mogu i koji ne mogu, ja mogu!"

Celtic-Rangers 0:2
Inter-Milan 1:2
17.oktobar 2020.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 18 sep 2018, 16:07

sehic96 je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Slazem se sa idejom NGG da radi markting,da vode web strancu i fb stranicu tu ih podrzavam i radili bi perfekt ,ostalo nista ne podrzavam od njih jer je neizvodljivo jer vracat pricu unazad bez novca je kraj te price zauvijek.Al shvatite da i ovi ne mogu sve i sklanjat i table,imaju puno vecih problema od tabli.Ne mozes ti tu klub napadat zbog toga il investitora il bliske njemu ,trebo je Aydin sklonjat table ....Tu je zakazalo par ljudi i to treba popravit a ne rec odron od kluba i slicno.Ovi se ljudi bave krupnijim problemima kao sto su dugovi pitatel se vi ko ce sad vratit 20 000 igracima ko je vratio nedavno 16 000 igacima koje placo licncu,reprogram,ko se brine o igracima ,platama itd e jos samo trebaju sklanjat table umijesto ovih.Slazem se marketing odron i slab to popravljat a odron od kluba to se ne slazem nikako jer su ljudi uradili puno posla za pola godine ko svi zajedno za 20 godna .
Pa Bati nece Aydin uredjivat web. Ja kažem da treba vratiti ljude koji su radili u marketingu. Joj bati, bati.....
To se drug i ja slazem odron neki dio kluba konkretno za marketing i za te table al ne mozes to sad rec nikako da je sve klub kriv .To isto u firmi ako ti imas aljakvog radnika koji nece da radi il radi sve kako ne treba ne mozes rec da firma ne valja nego mozes rec ne valja taj radnik al neki ovdje odmah kazu ne valja klub ne valja nista,stim se ne slazem a tto nekad neko ovdje potencira odmah ne valja nista ..Slazem se to za NGG I treba tu pricu gurat da se takvi momci ubace u klub jer bas takvi sad trebaju al shvatite ljudi da ovi ne mogu sve praatit jer ti imas puno vecih problema od toga ko je trebo sklonit tablu i zasto nije sklonio il sto se ne cuje na pres konferenciji sto su slabi mikrofoni i slicno.I mene nervira sto nema tabele na web stranici i piso sam to da se to prenese ljudima koji su za to zaduzeni a nisam reko ne valja klub nego ne valja ko to radi

Avatar
likceaale
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 apr 2018, 14:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la likceaale » 18 sep 2018, 16:27

sehic96 je napisao/la:Ovo je odron. Ovu grešku ne rade klubovi u kantonalnoj ligi. Znaci cak i u 2. Ligi TK kad neki sponzor ne uplati za ovu sezonu ljudi skidaju reklamu odmah. Aydine vrati ljude koji su radili za vrijeme NGG-a.
Ovo što (ne)rade je cirkus. Djeca nam se smiju.... :beba:
Samo Likče...!

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 18 sep 2018, 17:00

BatistutA19 je napisao/la:
sehic96 je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Slazem se sa idejom NGG da radi markting,da vode web strancu i fb stranicu tu ih podrzavam i radili bi perfekt ,ostalo nista ne podrzavam od njih jer je neizvodljivo jer vracat pricu unazad bez novca je kraj te price zauvijek.Al shvatite da i ovi ne mogu sve i sklanjat i table,imaju puno vecih problema od tabli.Ne mozes ti tu klub napadat zbog toga il investitora il bliske njemu ,trebo je Aydin sklonjat table ....Tu je zakazalo par ljudi i to treba popravit a ne rec odron od kluba i slicno.Ovi se ljudi bave krupnijim problemima kao sto su dugovi pitatel se vi ko ce sad vratit 20 000 igracima ko je vratio nedavno 16 000 igacima koje placo licncu,reprogram,ko se brine o igracima ,platama itd e jos samo trebaju sklanjat table umijesto ovih.Slazem se marketing odron i slab to popravljat a odron od kluba to se ne slazem nikako jer su ljudi uradili puno posla za pola godine ko svi zajedno za 20 godna .
Pa Bati nece Aydin uredjivat web. Ja kažem da treba vratiti ljude koji su radili u marketingu. Joj bati, bati.....
To se drug i ja slazem odron neki dio kluba konkretno za marketing i za te table al ne mozes to sad rec nikako da je sve klub kriv .To isto u firmi ako ti imas aljakvog radnika koji nece da radi il radi sve kako ne treba ne mozes rec da firma ne valja nego mozes rec ne valja taj radnik al neki ovdje odmah kazu ne valja klub ne valja nista,stim se ne slazem a tto nekad neko ovdje potencira odmah ne valja nista ..Slazem se to za NGG I treba tu pricu gurat da se takvi momci ubace u klub jer bas takvi sad trebaju al shvatite ljudi da ovi ne mogu sve praatit jer ti imas puno vecih problema od toga ko je trebo sklonit tablu i zasto nije sklonio il sto se ne cuje na pres konferenciji sto su slabi mikrofoni i slicno.I mene nervira sto nema tabele na web stranici i piso sam to da se to prenese ljudima koji su za to zaduzeni a nisam reko ne valja klub nego ne valja ko to radi
Jok eto nije klub kriv kriva je Fabrika duhana Mostar. Pa klub to treba da riješi. Aljkavog radnika zamijeniš sa nekim novim, ako želiš da budeš konkurentna firma na tržištu (u ovom slučaju ozbiljan klub). A boljih ima, to je dokazano u više navrata. A ako ćeš mi sad reć da ne mogu i na to mislit onda bolje nemoj. Jer on očigledno nije Abramovič, već prosjecan biznismen. Što znači SPONZORI su ti neophodni. Da privučeš sponzore, pored rezultata ti je potreban MARKETING. Profi izgled web stranice i stranica na društvenim mrežama, dovodjenje atraktivnih igrača ali i drugih ljudi u klub (Umit Karan je sjajan primjer), stalna briga o svojim sponzorima (znači održati press sa svojim sponzorima iza leđa a ne sa repkinim)... Ima toga još ali sam trenutno na poslu pa ne mogu dalje...
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 18 sep 2018, 17:47

redbull93 je napisao/la:U klubu fali ljudi sigurno i to sposobnih da se brinu o svim detaljima. Mi kao navijaci tj. momci od tog posla, koji su sposobni, trebamo se javiti i na volonterskoj osnovi pomoci klubu. Od marketinga pa do ciscenja stadiona. Ovo je sigurno dobra inicijativa i bit ce mnogo od pomoci klubu u raznim oblastima. UG Robijasi da predlozi klubu tu ideju, klub da se izjasni gdje potrebna pomoc i mi tu uskacemo. Ima nas iz svih bransi i u svim organizacionim nivoima mozemo pomoci klubu.

Kritikovati treba, ali ponekad i ponuditi rjesenje.
Eto konkretna ideja , par ljudi sjedne i uz kafu E-mail jedan sastavi sa tim nekim idejama i posalje se na adresu kluba ! Ali prvo skupiti par ljudi koji su spremni za taj vid pomoci ( marketing prioritet ) ...
Ehhh kad bi NGG bio nagodan pa ponudio tu pomoc , bilo bi kao iz snova ...
Zadnja izmjena: DdIiNnOo, dana/u 18 sep 2018, 20:52, ukupno mijenjano 1 put.
Čelik do bagro

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 18 sep 2018, 18:04

DdIiNnOo je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:U klubu fali ljudi sigurno i to sposobnih da se brinu o svim detaljima. Mi kao navijaci tj. momci od tog posla, koji su sposobni, trebamo se javiti i na volonterskoj osnovi pomoci klubu. Od marketinga pa do ciscenja stadiona. Ovo je sigurno dobra inicijativa i bit ce mnogo od pomoci klubu u raznim oblastima. UG Robijasi da predlozi klubu tu ideju, klub da se izjasni gdje potrebna pomoc i mi tu uskacemo. Ima nas iz svih bransi i u svim organizacionim nivoima mozemo pomoci klubu.

Kritikovati treba, ali ponekad i ponuditi rjesenje.
Eto konkretna ideja , par ljudi sjedne i uz kafu E-mail jedan sastavi sa tim nekim idejama i posalje se na adresu kluba ! Ali prvo skupiti par ljudi koji su spremni za taj vid pomoci ( marketing prioritet ) ...
Ja ZA,naravno koliko to poslovne obaveze dozvole ;)

Vrlo zanimljiva objava Admira Husarica na fb, inace SDA kadar, ali i zanimljivi komentari, prije svega Dine K.

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 18 sep 2018, 18:39

Zmaj88 je napisao/la:
DdIiNnOo je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:U klubu fali ljudi sigurno i to sposobnih da se brinu o svim detaljima. Mi kao navijaci tj. momci od tog posla, koji su sposobni, trebamo se javiti i na volonterskoj osnovi pomoci klubu. Od marketinga pa do ciscenja stadiona. Ovo je sigurno dobra inicijativa i bit ce mnogo od pomoci klubu u raznim oblastima. UG Robijasi da predlozi klubu tu ideju, klub da se izjasni gdje potrebna pomoc i mi tu uskacemo. Ima nas iz svih bransi i u svim organizacionim nivoima mozemo pomoci klubu.

Kritikovati treba, ali ponekad i ponuditi rjesenje.
Eto konkretna ideja , par ljudi sjedne i uz kafu E-mail jedan sastavi sa tim nekim idejama i posalje se na adresu kluba ! Ali prvo skupiti par ljudi koji su spremni za taj vid pomoci ( marketing prioritet ) ...
Ja ZA,naravno koliko to poslovne obaveze dozvole ;)

Vrlo zanimljiva objava Admira Husarica na fb, inace SDA kadar, ali i zanimljivi komentari, prije svega Dine K.
Sta je objavio da sad na trazim po FB ?

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 18 sep 2018, 21:12

FliX je napisao/la:
Sta je objavio da sad na trazim po FB ?
Obrisao post :lol: pisao kako su mu se u srebreniku prvotimci zalili da nemaju plate, odnosno dobili za tri mjeseca samo pola plate i dino ga demantovao. on provjerio i kao sad im isplatili jos platu i po. Ali kao dobiju 1000 KM plate za sto se plati porez, a ostalo na ruke, tj na crno i et varaju državu, mogla bi finansijska im uletit. Otprilike, to je to

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 18 sep 2018, 21:21

Zmaj88 je napisao/la: Obrisao post :lol: pisao kako su mu se u srebreniku prvotimci zalili da nemaju plate, odnosno dobili za tri mjeseca samo pola plate i dino ga demantovao. on provjerio i kao sad im isplatili jos platu i po. Ali kao dobiju 1000 KM plate za sto se plati porez, a ostalo na ruke, tj na crno i et varaju državu, mogla bi finansijska im uletit. Otprilike, to je to
Klub djeluje bez obzira što mu je račun blokiran.
Finansijska bi mogla svaki minut uletiti i otjerati sve iz prostorija kluba uz par krivičnih prijava.

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 18 sep 2018, 21:40

Šta očekujete sutra?
Mogući sastav Čelika: Ružić, Livaja, Vrhovac, Karamatić, Bevab, Grahovac, Jamak, Jazvin, Mujanović, Dedić i Jurina (Dilaver)
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 18 sep 2018, 21:45

Nije mi jasno kako klub nije izasao sa cijenama ulaza za kup utakmice. Zna li itko je li ostaju kao u ligi ili su smanjili?
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 18 sep 2018, 21:58

Jedva čekam da mali Salko proradi
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
Nane17
Postovi: 779
Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nane17 » 18 sep 2018, 22:00

redbull93 je napisao/la:Nije mi jasno kako klub nije izasao sa cijenama ulaza za kup utakmice. Zna li itko je li ostaju kao u ligi ili su smanjili?
Navodno imaju duzni 9000 firmi koja trenutno stampa ulaznice,tako da jos ne znaju ni ko ce stampat karte,posto kupio po to prodao,samo rekoh sto sam cuo i to od osobe koja je bas kompetentna !

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 18 sep 2018, 22:05

Nane17 je napisao/la: Navodno imaju duzni 9000 firmi koja trenutno stampa ulaznice,tako da jos ne znaju ni ko ce stampat karte,posto kupio po to prodao,samo rekoh sto sam cuo i to od osobe koja je bas kompetentna !
Zadnji put kada sam ja radio plakate - klub je bio dužan 700 KM. Odakle sada 9000? :clap:

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 18 sep 2018, 22:05

Nane17 je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Nije mi jasno kako klub nije izasao sa cijenama ulaza za kup utakmice. Zna li itko je li ostaju kao u ligi ili su smanjili?
Navodno imaju duzni 9000 firmi koja trenutno stampa ulaznice,tako da jos ne znaju ni ko ce stampat karte,posto kupio po to prodao,samo rekoh sto sam cuo i to od osobe koja je bas kompetentna !
Nek puste dzabe, jeftinije im je nego platiu 9000 za taj dug. :urnebes:

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 18 sep 2018, 22:07

Nane17 je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Nije mi jasno kako klub nije izasao sa cijenama ulaza za kup utakmice. Zna li itko je li ostaju kao u ligi ili su smanjili?
Navodno imaju duzni 9000 firmi koja trenutno stampa ulaznice,tako da jos ne znaju ni ko ce stampat karte,posto kupio po to prodao,samo rekoh sto sam cuo i to od osobe koja je bas kompetentna !
Valjda nece kao mladost, od prije 3 4 sezone ulaznice davati...

I za ove slike je.bem ga ja kako ovako. Ja ovo stvarno ne mogu gledati vise, sve sam sutio, hajde bit ce bolje, ali stvarno ko god ovo vodi nema smisla za to. Dodje mi da ih otprati koliko mi pritisak dignu sa ovim paint slikama.
slika
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 sep 2018, 22:09

Istjerani iz Dubrovnika, duzni firmi za stampanje, posluje se 'pare na ruke', nisu isplacene sve zaostale plate, reklamiras sponzore od repke, i ubjedjuju me da je ovo dobro za klub.

Bolje je sto je bilo, al ni blizu kako treba klub funkcionisati, al bukvalno ni blizu.
I molim vas nemojte govoriti, tek je tu 'par' mjeseci, klub se urusavao 20 godina i sl, klub se i dalje vodi ka gasenju, samo nekim sporjim tempom.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 18 sep 2018, 22:17

MOLIM I VAS NA FORUMU DA NE SERETE VISE SAMO PAMETUJETE DOBRO VAS JE NE VALJAJTE GLUPOSTI
SVI NA BILINO,SVI NA JUG!!!
slika
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 18 sep 2018, 22:21

Ne treba zanemariti.
slika

Vjerovatno ima i on dobre izvore.

Izdrži starČe...

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 18 sep 2018, 22:24

jedandevetcetripet je napisao/la:MOLIM I VAS NA FORUMU DA NE SERETE VISE SAMO PAMETUJETE DOBRO VAS JE NE VALJAJTE GLUPOSTI
SVI NA BILINO,SVI NA JUG!!!
slika
Ma nista to :nene: , mi imamo provjerene info :stop:
Uh, cekaj, ako je tacno sta Sisic pise, hmmm... da vidimo sta cu naci da jedem sebi zivce :hmmmmm:
Mozda druga rata?! Gdje je , sta je, dokle je, sto nas ne obavjestavaju, jel neko koci. Gdje koci, gotovo je uprskali smo, nista od ovoga :facepalm:

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: nextterrain, strucnjak9 i 16 gostiju.