NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 18 sep 2018, 23:05

TofiTofita je napisao/la:
hagy je napisao/la: Lik ima jednog igraca u klubu
https://www.transfermarkt.com/ak-sport- ... rater/1931
Kako sam kaze ima najbolje odnose sa Musijom, navija za Sarajevo. A zna se tako cesto upustiti u raspravu po komentarima, pa zavrsi na ovakvim clancima https://****/carsija/fudbalski- ... u-slobode/
Transfermarkt se ne osvježava tako često.
Dila je njegov, Feno, Dedić...
Da ti ja ne pišem - izvoli
https://www.youtube.com/user/enelabdu/videos
Ne osvjezava, Sefki su ubacili ugovor do 2020, al su "zaboravili" jos pola tima staviti.

Avatar
Nane17
Postovi: 779
Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nane17 » 18 sep 2018, 23:06

TofiTofita je napisao/la:
Nane17 je napisao/la:

Rekao sam NAVODNO valjda znas sta ta rijec znaci,i taj aplauz ostavi Ismaru,ako znas ko je on ! Pozz
Naravno da znam, košuljica? :mrgreen: Čemu takav stav? Sve je moguće.
Radili su neke stvari kod njih koje nisu jeftine.
eh upravo taj otkud bi ja izmislio 9000 ? Ne kazem da jesmo duzni vec samo sta sam cuo i kamo srece da uopste ne pricamo o ovakvim stvarima al ovo je Zenica i ovdje nista ne ide normalnim putem nazalost .

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 18 sep 2018, 23:09

kako ce ic normalno vjeruje se Husaricu koji objavi status da se duguje 3 plate igracima koji su tu 3 mjeseca pa na kraju promjeni pricu ipak samo jedna plata i to mozda za septembar :lol:

al sto igraci pisu da imaju sve normala i nikad bolje uslove to nije bitno :D
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 18 sep 2018, 23:10

prisonbreak je napisao/la:
TofiTofita je napisao/la:
hagy je napisao/la: Lik ima jednog igraca u klubu
https://www.transfermarkt.com/ak-sport- ... rater/1931
Kako sam kaze ima najbolje odnose sa Musijom, navija za Sarajevo. A zna se tako cesto upustiti u raspravu po komentarima, pa zavrsi na ovakvim clancima https://****/carsija/fudbalski- ... u-slobode/
Transfermarkt se ne osvježava tako često.
Dila je njegov, Feno, Dedić...
Da ti ja ne pišem - izvoli
https://www.youtube.com/user/enelabdu/videos
Nije istina Tofi :D
Samo je Ševko u njegov agenciji. I to mu nije on menadjer.
Po ovim video zapisima pola prvog tima Celika je njegovo, a Bgm i pola Premijer lige i Prve lige Federacije :D mozda mu Udovicic prenio da nema plata :lol:

Nego, sta je ovo za sutrasnju utakmicu, ni plakata, informacija za ulaznice, nista. Tajac, muk, tisina :puke:
Zadnja izmjena: Zmaj88, dana/u 18 sep 2018, 23:11, ukupno mijenjano 1 put.

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 18 sep 2018, 23:10

Nane17 je napisao/la: eh upravo taj otkud bi ja izmislio 9000 ? Ne kazem da jesmo duzni vec samo sta sam cuo i kamo srece da uopste ne pricamo o ovakvim stvarima al ovo je Zenica i ovdje nista ne ide normalnim putem nazalost .
Inače ta štamparija je uzimala novac i za dizajn i izradu. Plakate su izrađivali da duplo jeftinije prolaze, a da klubu punu cijenu lupe (pola plakata odštampaju za sve utakmice, pola samo dodaju svaku drugu utakmicu). Karte rade na jednom od jeftinijih papira, a za te novce klub bi mogao dobiti karte koje su kao one od kupikartu.ba.

Danas nisam vidio na slikama košuljicu, šta je reć?

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 18 sep 2018, 23:23

Zato je bilo sve med i mlijeko dok je NGG bio daj ne serite vise bgt...dok je NGG bio moglo se cekat i 5 godina da se klub stabilizuje sad kad je turcin preuzeo i placa dugove koji su nastali prije 20godina pa sve do danas(cak neki i za vrijeme NGG-a) onda se nema vremena cekat nego popljuj odma sve cim vidis objavu od klosara husarica a TO STO SISIC PISE DA JE SVE OK **** ti to sta Sisic zna
Covjeka treba podrzat kupovinom ulaznice a sve ce doc na svoje pametnjakovici
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 19 sep 2018, 00:07

TofiTofita je napisao/la:
Zmaj88 je napisao/la: Obrisao post :lol: pisao kako su mu se u srebreniku prvotimci zalili da nemaju plate, odnosno dobili za tri mjeseca samo pola plate i dino ga demantovao. on provjerio i kao sad im isplatili jos platu i po. Ali kao dobiju 1000 KM plate za sto se plati porez, a ostalo na ruke, tj na crno i et varaju državu, mogla bi finansijska im uletit. Otprilike, to je to
Klub djeluje bez obzira što mu je račun blokiran.
Finansijska bi mogla svaki minut uletiti i otjerati sve iz prostorija kluba uz par krivičnih prijava.

Zanima me onda kako je to klub djelovao, ako je djelovao uopste odkad mu je blokiran racun? Ili je to bio neki fantomski Celik.Normalno da je radio bez obzira na blokiran racun. Yebena je politika.

A ovo sto napisa da ce finansijska uletit, ne budi smjesan.U protekli 20 god su uletili jednom i nikad nista, a znamo svi manje vise kakve su se kradje desavale tako da nist od tog.

Sutra aBd dobijamo, nadam se da ce sutra dobit priliku igraci koji su imali manju minutazu, nece bit ni grehota ako ispadnemo puno nam je vazniji mec onaj u nedelju protiv Sitija..
moSa likCe

Avatar
likceaale
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 apr 2018, 14:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la likceaale » 19 sep 2018, 00:26

U Čeliku je situacija loša. Politika se ponovo okoristila o sve nas a izbori uskoro završavaju. Nije dobro....
Samo Likče...!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 19 sep 2018, 00:29

likceaale je napisao/la:U Čeliku je situacija loša. Politika se ponovo okoristila o sve nas a izbori uskoro završavaju. Nije dobro....
Brzo će izbori proći, tek kroz neko vrijeme ćemo vidjeti gdje se nalazimo.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 19 sep 2018, 00:37

Kad sam ja govorio da SBB sa Skelićem polako pred izbore sprema prevaere na račun NK ČELIKA i ROBIJAŠA, neki adminis su mi brisali postove...hajde neka su, vjerovatno da se istina sakrije...ali nema veze, ima nekih forumaša koji znaju priču...

slika

Evo dokaz kako to ide lagano, ovo im je prvi korak...uživajte u blaćenju omiljenog kluba...

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 19 sep 2018, 00:49

Tamo ratuju SDA i FUDO .. a ovdje se vrse podjele i svadje NGG I i ostali navijaci a taj NGG nikad nece da pise sta je dobro uradjeno pa jbte vi deterdzanta niste mogli kupitt ni dresova zadnji na tabeli bili imali 100 gledalaca i uzeli od grada 400 000 i sva sreca pa ste odustali jer bi onom politikom tvrdoglavom ugasili klub .Al et imali ste marketing,imali plakate i clanske karte lijepe koje nit bi imali kom prodat vise nit bi ko dolazio na tekmu.Ja imam osjecj da je vama samo krivo sto niste u klubu i sto nije proslo ono a nikad da kazete sta je covjek vratio dugova igracima,sta je uradio za licencu poplatio dugove ,sta je uradio za reprogram to placo sve i sad imas cist reprogram,i da je nabavio igrace ,omogucio im pripreme,nabavio opremu ,daje plate a vi toliko zapeli za pola plate ,za neke table sponzora koji su nebitni i samo unosite nemir i svadju i podjelu navijaca e bas zbog toga je sve propalo sto ste uvijek se pravili pametni i uvijek ko vam nesto kaze ne priznajete ..Ja jos nisam procito da ste pohvalili ovo sto je najbitnije uradjeno za opstanak kluba ...SVAKA CAST SISICU STO VAM JE SVIMA KONTRIRO i tako je onaj bilmez odmah obriso post na fb jbo li mo strajk mamu i komplet sda ,ugasili se dabogda

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 19 sep 2018, 01:09

Svaki put se zahebem kad odlučim pročitati Batijev post.
Pljuješ po NGG-u, jel te stid?
Da nije bilo NGG-a, ti bi sad pisao tamo na temi 'sex', i slično.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 19 sep 2018, 01:22

Ne kontam zasto se uopste citira neka seljacina iz Srebrenika ili koje je vec pripizdine.

Mi smo mala carsija, svi se znaju otprilike, svaka struja sa foruma zna bar jednog igraca s kim moze progovoriti koju... Tako da se i za te plate i sve ostalo moze kod igraca provjeriti jbga...

I upravu su neki koji pisu da se orkestrirano prije svake tekmu 'odjednom' pojavi vijest o nekoj havariji u i oko Celika, cisto ono da raji omrzne klub i odlazak na utakmicu.
Svi mi vidimo da stanje nije idealno. Dosta, dosta stvari fali, treba mijenjati...ali mi kao da uzivamo da olajavamo sve oko sebe, ukopavamo, crnjacimo, valjda sto smo vise zaboravili na one atmosfere kao protiv Sarajeva, a sve vise uzivamo u bojkotima, sivilu, rusenju i praznom stadionu.
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 19 sep 2018, 02:32

romeo je napisao/la:Ne kontam zasto se uopste citira neka seljacina iz Srebrenika ili koje je vec pripizdine.

Mi smo mala carsija, svi se znaju otprilike, svaka struja sa foruma zna bar jednog igraca s kim moze progovoriti koju... Tako da se i za te plate i sve ostalo moze kod igraca provjeriti jbga...

I upravu su neki koji pisu da se orkestrirano prije svake tekmu 'odjednom' pojavi vijest o nekoj havariji u i oko Celika, cisto ono da raji omrzne klub i odlazak na utakmicu.
Svi mi vidimo da stanje nije idealno. Dosta, dosta stvari fali, treba mijenjati...ali mi kao da uzivamo da olajavamo sve oko sebe, ukopavamo, crnjacimo, valjda sto smo vise zaboravili na one atmosfere kao protiv Sarajeva, a sve vise uzivamo u bojkotima, sivilu, rusenju i praznom stadionu.
100%
SVI NA BILINO
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 19 sep 2018, 03:20

prisonbreak je napisao/la:Svaki put se zahebem kad odlučim pročitati Batijev post.
Pljuješ po NGG-u, jel te stid?
Da nije bilo NGG-a, ti bi sad pisao tamo na temi 'sex', i slično.
I da nije odusto na vreme i ti bi piso na toj temi istoj ko i ja ugasili bi se bas tom tvrdoglavoscu bez ikakve realne aterretnative ...Nije to pljuvanje nego cinjenice ja jos nikako nisam procito da su rekli bravo LICENCA,REPROGRAM,VRACANJE DUGOVA,.IGRACKI KADAR.,PRIPREME,OPREMA,tad se sutilo ,jel bi to mozda uradili da nije investitor ulago novacJa sam 100 PUTA reko njima kapa do poda za pocetak revolucije al mi se ne svidja bas ovo sto nece pohvalit a hoce trazit mane.Samo se dovezete na neke mane nebine toliko, sto ne valja a kad valja nema nijedan post i kopira se debil iz SDA koji je unistio Celik tj SDA i ovdje se ljepi posti sire se neprovjerene info ,unosi nemir,podjele i svadje navijaca i kome je to cilj i stA je cilj.Zato je SISIC sve ih sjebo kontra postom jbm mu mamu i njemu i strajku i komplet SDA ...fol ne zanima ih politika a bgm zanima,prate se zidovi SDA ...Za kraj drug nemoj me citat ako ne zelis,imas blok opciju hvala bogu .Ja samo pisem za sebe ..Sto je se sutilo kad su najbolje stvari uradjene za klub ko sto sam napiso sta je se uradilo nego sam negativa i to sad kad imas kakavu takvu nadu da kroz nekoliko godina da stane klub na zdrave mnoge i da budemo ko jedan . ..Iole normalan i realan covjek svijestan je da je ovo proces 3 do 5 godina da se stane na noge,,Mogo se onaj projekat pisat podrzi 5 godina kad nista nisi imo i nista nisi mogo uradit i kad te svako nabijo rezultatski a ovo ne treba podrzat treba rusit i ovo se ne moze cekat 5 god,ovdje bi htjeli neki sve odmah.Bar sad imamo kakve takve retultate na terenu ,ima publike ..Al nije mi jasno kome je cilj to i kakav je to cilj konkretno onaj debil iz SDA i ljepljenjem posta ovda neprovjerene informacije i to pred tekmu bitnu sa Tuzlom koji mnogi prizeljkuju da se izgubi da se moze pljuvat i pametovat,jer ta je tekma prekretnica il ides gore il dole .Tu ne treba fakultet da se to skonta pametniji sam od mnogih sa fakultetom za neke stvari....Mozda ti djaba pisem post mozda si me blokiro al hajd nek ti prenesu neki :mrgreen: :mrgreen:..........
I ovaj post sto je Romeo napiso potpisujem od slova do slova bas tako nas mentalitet.

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 19 sep 2018, 06:25

BatistutA19 je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Svaki put se zahebem kad odlučim pročitati Batijev post.
Pljuješ po NGG-u, jel te stid?
Da nije bilo NGG-a, ti bi sad pisao tamo na temi 'sex', i slično.
I da nije odusto na vreme i ti bi piso na toj temi istoj ko i ja ugasili bi se bas tom tvrdoglavoscu bez ikakve realne aterretnative ...Nije to pljuvanje nego cinjenice ja jos nikako nisam procito da su rekli bravo LICENCA,REPROGRAM,VRACANJE DUGOVA,.IGRACKI KADAR.,PRIPREME,OPREMA,tad se sutilo ,jel bi to mozda uradili da nije investitor ulago novacJa sam 100 PUTA reko njima kapa do poda za pocetak revolucije al mi se ne svidja bas ovo sto nece pohvalit a hoce trazit mane.Samo se dovezete na neke mane nebine toliko, sto ne valja a kad valja nema nijedan post i kopira se debil iz SDA koji je unistio Celik tj SDA i ovdje se ljepi posti sire se neprovjerene info ,unosi nemir,podjele i svadje navijaca i kome je to cilj i stA je cilj.Zato je SISIC sve ih sjebo kontra postom jbm mu mamu i njemu i strajku i komplet SDA ...fol ne zanima ih politika a bgm zanima,prate se zidovi SDA ...Za kraj drug nemoj me citat ako ne zelis,imas blok opciju hvala bogu .Ja samo pisem za sebe ..Sto je se sutilo kad su najbolje stvari uradjene za klub ko sto sam napiso sta je se uradilo nego sam negativa i to sad kad imas kakavu takvu nadu da kroz nekoliko godina da stane klub na zdrave mnoge i da budemo ko jedan . ..Iole normalan i realan covjek svijestan je da je ovo proces 3 do 5 godina da se stane na noge,,Mogo se onaj projekat pisat podrzi 5 godina kad nista nisi imo i nista nisi mogo uradit i kad te svako nabijo rezultatski a ovo ne treba podrzat treba rusit i ovo se ne moze cekat 5 god,ovdje bi htjeli neki sve odmah.Bar sad imamo kakve takve retultate na terenu ,ima publike ..Al nije mi jasno kome je cilj to i kakav je to cilj konkretno onaj debil iz SDA i ljepljenjem posta ovda neprovjerene informacije i to pred tekmu bitnu sa Tuzlom koji mnogi prizeljkuju da se izgubi da se moze pljuvat i pametovat,jer ta je tekma prekretnica il ides gore il dole .Tu ne treba fakultet da se to skonta pametniji sam od mnogih sa fakultetom za neke stvari....Mozda ti djaba pisem post mozda si me blokiro al hajd nek ti prenesu neki :mrgreen: :mrgreen:..........
I ovaj post sto je Romeo napiso potpisujem od slova do slova bas tako nas mentalitet.
Daj ba bati kako te nije stid. Šta nije bilo 100 navijača? Šta nije bilo dresova? Imali smo najljepše dresove kako ja pamtim. A kad je onaj nehljebar memiš došo e tad je bio kurcšlus. Tako da, bati, ustani kad spominješ NGG.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 19 sep 2018, 08:57

romeo je napisao/la:Ne kontam zasto se uopste citira neka seljacina iz Srebrenika ili koje je vec pripizdine.

Mi smo mala carsija, svi se znaju otprilike, svaka struja sa foruma zna bar jednog igraca s kim moze progovoriti koju... Tako da se i za te plate i sve ostalo moze kod igraca provjeriti jbga...

I upravu su neki koji pisu da se orkestrirano prije svake tekmu 'odjednom' pojavi vijest o nekoj havariji u i oko Celika, cisto ono da raji omrzne klub i odlazak na utakmicu.
Svi mi vidimo da stanje nije idealno. Dosta, dosta stvari fali, treba mijenjati...ali mi kao da uzivamo da olajavamo sve oko sebe, ukopavamo, crnjacimo, valjda sto smo vise zaboravili na one atmosfere kao protiv Sarajeva, a sve vise uzivamo u bojkotima, sivilu, rusenju i praznom stadionu.
Nekako redovno postaje to da se pred utakmice ubaci neka koscica. Kao politika se uvukla u klub, a oni je uvlace prenoseci izjave lika koji prijeti metkom, koji je ljigavac SDA-ov. I jos kad im neko kaze da je sam sebe demantovao u komentaru, onda kao "ne citam komentare".

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 19 sep 2018, 10:29

BatistutA19 je napisao/la:Tamo ratuju SDA i FUDO .. a ovdje se vrse podjele i svadje NGG I i ostali navijaci a taj NGG nikad nece da pise sta je dobro uradjeno pa jbte vi deterdzanta niste mogli kupitt ni dresova zadnji na tabeli bili imali 100 gledalaca i uzeli od grada 400 000 i sva sreca pa ste odustali jer bi onom politikom tvrdoglavom ugasili klub .Al et imali ste marketing,imali plakate i clanske karte lijepe koje nit bi imali kom prodat vise nit bi ko dolazio na tekmu.Ja imam osjecj da je vama samo krivo sto niste u klubu i sto nije proslo ono a nikad da kazete sta je covjek vratio dugova igracima,sta je uradio za licencu poplatio dugove ,sta je uradio za reprogram to placo sve i sad imas cist reprogram,i da je nabavio igrace ,omogucio im pripreme,nabavio opremu ,daje plate a vi toliko zapeli za pola plate ,za neke table sponzora koji su nebitni i samo unosite nemir i svadju i podjelu navijaca e bas zbog toga je sve propalo sto ste uvijek se pravili pametni i uvijek ko vam nesto kaze ne priznajete ..Ja jos nisam procito da ste pohvalili ovo sto je najbitnije uradjeno za opstanak kluba ...SVAKA CAST SISICU STO VAM JE SVIMA KONTRIRO i tako je onaj bilmez odmah obriso post na fb jbo li mo strajk mamu i komplet sda ,ugasili se dabogda
Tebe treba izucavati na nekim univerzitetima svijeta. Kolicina gluposti koju ti napises na forumu u tako kratkom vremenu je fascinirajuca. Trebao bi neki test opste inteligencije uvest prije registracije na forum tako da bi ljude mogli postediti nebuloza likova poput tebe.

Seljak s Majevice iz sredine 50-ih godina je za tebe covjek buducnosti jer je toliko imao naprednije misljenje od tebe. Ja kad se u nesto ne razumijem, razmislim 100x prije li nesto napisem, a ti lupas i lupas a veze nemas ni sa cim.

I valjda je vrijeme da se okanis NGG-a koji niti pise na ovom forumu niti je neki faktor u Celiku sada. Uzivaj u saginjaju svakom ko ima 100 km i pusti ljude koji su nastavili normalno sa svojim zivotom.

Ti ako si sposoban napravi neku grupu, idi cisti stadion, pravi najavne plakate s sibicama i pusti ljude na miru. Meni je muka kad vidim da navijamo za isti klub.

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 19 sep 2018, 10:56

flash84 je napisao/la: Meni je muka kad vidim da navijamo za isti klub.
:thumbup:

Avatar
likceaale
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 apr 2018, 14:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la likceaale » 19 sep 2018, 10:59

BatistutA19 je napisao/la:Tamo ratuju SDA i FUDO .. a ovdje se vrse podjele i svadje NGG I i ostali navijaci a taj NGG nikad nece da pise sta je dobro uradjeno pa jbte vi deterdzanta niste mogli kupitt ni dresova zadnji na tabeli bili imali 100 gledalaca i uzeli od grada 400 000 i sva sreca pa ste odustali jer bi onom politikom tvrdoglavom ugasili klub .Al et imali ste marketing,imali plakate i clanske karte lijepe koje nit bi imali kom prodat vise nit bi ko dolazio na tekmu.Ja imam osjecj da je vama samo krivo sto niste u klubu i sto nije proslo ono a nikad da kazete sta je covjek vratio dugova igracima,sta je uradio za licencu poplatio dugove ,sta je uradio za reprogram to placo sve i sad imas cist reprogram,i da je nabavio igrace ,omogucio im pripreme,nabavio opremu ,daje plate a vi toliko zapeli za pola plate ,za neke table sponzora koji su nebitni i samo unosite nemir i svadju i podjelu navijaca e bas zbog toga je sve propalo sto ste uvijek se pravili pametni i uvijek ko vam nesto kaze ne priznajete ..Ja jos nisam procito da ste pohvalili ovo sto je najbitnije uradjeno za opstanak kluba ...SVAKA CAST SISICU STO VAM JE SVIMA KONTRIRO i tako je onaj bilmez odmah obriso post na fb jbo li mo strajk mamu i komplet sda ,ugasili se dabogda
Kakav si ti debil...tacno mi te zao!
Samo Likče...!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.