FK Sarajevo (opšte diskusije)

FK Sarajevo ove sezone?

Anketa je završila: 16 jul 2017, 14:28.

Prvak
11
25%
Osvajač kupa
4
9%
Dupla kruna
12
27%
Izlazak u Europu
17
39%
 
Ukupno glasova: 44

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la hilmo » 05 sep 2018, 21:39

Tebi se izgleda mora crtati...
marconato je napisao/la:@Pitar6785

Nikad mi nije problem odgovoriti na konstruktivan post, ali ovo je samo za :urnebes:
ovako naredni put prebaci post ovdje i nastavi raspravu

Avatar
Mokes
Postovi: 14836
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Mokes » 05 sep 2018, 21:46

LAZARUS2000 je napisao/la:Šokiran sam da je Real ovaj Atalanta ispala od Kopenhagena koji je ono nivo Dinama, Partizana, Zvezde.. Kadar nevera
Kopenhagen nivo Partizana :o Tim koji je znao proći grupu u CL, redovno igraju grupe bilo EL ili LP (zadnji put umalo prošli grupu, nekada znali X izvući protiv Barce, kad je ova osvajala CL), nivo tima koji svake druge godine igra grupe EL i koji prođe grupu svako 15 godina, a obično bude kanta za nabijanje :o

Ovo je neki novi oblik mitomanije :tokralju: :tokralju:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la marconato » 05 sep 2018, 22:14

hilmo je napisao/la:Tebi se izgleda mora crtati...
marconato je napisao/la:@Pitar6785

Nikad mi nije problem odgovoriti na konstruktivan post, ali ovo je samo za :urnebes:
ovako naredni put prebaci post ovdje i nastavi raspravu
Koju raspravu?! Covjek nalupao gluposti, zato sam mu ovako i odgovorio i zavrsio prije bilo kakvog pocetka... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la LAZARUS2000 » 06 sep 2018, 09:05

Mokes je napisao/la:
LAZARUS2000 je napisao/la:Šokiran sam da je Real ovaj Atalanta ispala od Kopenhagena koji je ono nivo Dinama, Partizana, Zvezde.. Kadar nevera
Kopenhagen nivo Partizana :o Tim koji je znao proći grupu u CL, redovno igraju grupe bilo EL ili LP (zadnji put umalo prošli grupu, nekada znali X izvući protiv Barce, kad je ova osvajala CL), nivo tima koji svake druge godine igra grupe EL i koji prođe grupu svako 15 godina, a obično bude kanta za nabijanje :o

Ovo je neki novi oblik mitomanije :tokralju: :tokralju:
Igrali mi dobili. :kafa:
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
ledesma
Postovi: 4890
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la ledesma » 06 sep 2018, 14:48

Jel iko zna kako se zove onaj najlon za parole(treba mi u privatne svrhe i natpis), i gdje ga ima kupiti?
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la belosevic28 » 06 sep 2018, 23:01

Marconato, nisi dobrodosao na nasoj temi jer nisi napisao da treba mrziti grad Sarajevo, nisi nam izvrijedjao golmana i nisi prizeljkivao koji topovski udar u njegovoj blizini... Da jesi bio bi OK.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la marconato » 07 sep 2018, 07:44

belosevic28 je napisao/la:Marconato, nisi dobrodosao na nasoj temi jer nisi napisao da treba mrziti grad Sarajevo, nisi nam izvrijedjao golmana i nisi prizeljkivao koji topovski udar u njegovoj blizini... Da jesi bio bi OK.
Ma nema veze, opet cu s vremena na vrijeme bacit koji post... :)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Beduin
Postovi: 16199
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Beduin » 15 sep 2018, 19:48

Ko vam je ovaj pajser na forumu @egzodus1946
bubuljicar umjesto da bodri svoj klub on samo psuje Tuzlu i tuzlake, mora da mu je patika na Tusnju ostala ne tako davno.

Sretno vam veceras, Slobodi godi da konkurencija gubi i tako i mi mirnije docekujemo nastavak sezone.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la avenija » 15 sep 2018, 19:50

Beduin je napisao/la:Ko vam je ovaj pajser na forumu @egzodus1946
bubuljicar umjesto da bodri svoj klub on samo psuje Tuzlu i tuzlake, mora da mu je patika na Tusnju ostala ne tako davno.

Sretno vam veceras, Slobodi godi da konkurencija gubi i tako i mi mirnije docekujemo nastavak sezone.
ja sam 10 godina prisutan na ovom forumu i niko nikad nije nista napisao pozitivno za tuzlu i tuzlake(koze) ne znam sto sad samo njega od svih sarajlija izdvajas..

ako ti 1 000 000 ljudi kaze isto onda prihvati i suti
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 15 sep 2018, 19:57

avenija je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Ko vam je ovaj pajser na forumu @egzodus1946
bubuljicar umjesto da bodri svoj klub on samo psuje Tuzlu i tuzlake, mora da mu je patika na Tusnju ostala ne tako davno.

Sretno vam veceras, Slobodi godi da konkurencija gubi i tako i mi mirnije docekujemo nastavak sezone.
ja sam 10 godina prisutan na ovom forumu i niko nikad nije nista napisao pozitivno za tuzlu i tuzlake(koze) ne znam sto sad samo njega od svih sarajlija izdvajas..

ako ti 1 000 000 ljudi kaze isto onda prihvati i suti
Gdje si @avenija. Ima li plata sta kazu gazda ajdo i jaran mu fudo?
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Beduin
Postovi: 16199
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Beduin » 15 sep 2018, 20:00

avenija je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Ko vam je ovaj pajser na forumu @egzodus1946
bubuljicar umjesto da bodri svoj klub on samo psuje Tuzlu i tuzlake, mora da mu je patika na Tusnju ostala ne tako davno.

Sretno vam veceras, Slobodi godi da konkurencija gubi i tako i mi mirnije docekujemo nastavak sezone.
ja sam 10 godina prisutan na ovom forumu i niko nikad nije nista napisao pozitivno za tuzlu i tuzlake(koze) ne znam sto sad samo njega od svih sarajlija izdvajas..

ako ti 1 000 000 ljudi kaze isto onda prihvati i suti
Par kola ste pobijedili i ne mozete se snositi ovdje. Ne tjeraj me da kopam postove gdje ste se slihtali po forumu najvise tuzlacima.
A pricaj i sa bivsim vodjama Robije sta misle o nama i kakav odnos imaju sa nasom rajom, koja druzenja u gradu soli se dasavala i desavat ce se. Ako mi ne vjerujes javi se pa cu ti dati i imena zenicanki da potvrde kakvi su tuzlaci, valjda nisi šmizla da caspri okolo. A nije da ne vole i gudru vala :urnebes:

A vama sto je forum dosao glave pa bauljate, za to postoje ustanove i strucne osobe pa se njima obratite. A i ne znam da sam te sta pitao?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Penaltiky » 16 sep 2018, 13:12

avenija je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Ko vam je ovaj pajser na forumu @egzodus1946
bubuljicar umjesto da bodri svoj klub on samo psuje Tuzlu i tuzlake, mora da mu je patika na Tusnju ostala ne tako davno.

Sretno vam veceras, Slobodi godi da konkurencija gubi i tako i mi mirnije docekujemo nastavak sezone.
ja sam 10 godina prisutan na ovom forumu i niko nikad nije nista napisao pozitivno za tuzlu i tuzlake(koze) ne znam sto sad samo njega od svih sarajlija izdvajas..

ako ti 1 000 000 ljudi kaze isto onda prihvati i suti
za tih des godina ubo si jednu prognozu :tokralju:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la marconato » 19 sep 2018, 09:26

SarajevoJeBordo je napisao/la:
marconato je napisao/la:Ne, moje misljenje je da bi nam podjednako ili slicno tesko bilo sa Atalantom ili Fiorentinom kao sada s Austrijancima...Nista ni manje, ni vise..
Roma i Napoli su nesto drugo!
Jel to znači da bi ko biva Zvezda odigrala 0:0 s Atalantom, ko biva bila 8. u Seria A na tabeli i ko biva Sarajevu dala 8? Tvoje poimanje fudbala zvuči otprilike ovako.
Ne znam dal' bi mogli bas s Atalantom, ali eto odigrasmo s Napoliem 0-0... :roll: :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8071
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Stroj1946 » 19 sep 2018, 09:30

Ma puši ga i ti i Zvezda ba....

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 19 sep 2018, 10:28

marconato je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:
marconato je napisao/la:Ne, moje misljenje je da bi nam podjednako ili slicno tesko bilo sa Atalantom ili Fiorentinom kao sada s Austrijancima...Nista ni manje, ni vise..
Roma i Napoli su nesto drugo!
Jel to znači da bi ko biva Zvezda odigrala 0:0 s Atalantom, ko biva bila 8. u Seria A na tabeli i ko biva Sarajevu dala 8? Tvoje poimanje fudbala zvuči otprilike ovako.
Ne znam dal' bi mogli bas s Atalantom, ali eto odigrasmo s Napoliem 0-0... :roll: :kafa:
:facepalm:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la marconato » 19 sep 2018, 11:17

Bas :facepalm: , koliko si se nalupao, nije dovoljan ni citav red ovih smajlica... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 19 sep 2018, 13:44

marconato je napisao/la:Bas :facepalm: , koliko si se nalupao, nije dovoljan ni citav red ovih smajlica... ;)
Vidi majstore, apsolutno svaka čast na borbi i zalaganju, onakve stvari mi vjerovatno nikad nećemo dočekati.

Ali i dalje imaš za mene glupo poimanje fudbala, zato je neko tamo odredio dvije utakmice, a ne jednu. Ne bih više da ulazim u rasprave s tobom jer ti na ovoj temi nije mjesto.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la marconato » 19 sep 2018, 13:58

Polemika se vodila oko poredjenja Salzburga i Atalante. Moje stajaliste je da su to 2 slicne ekipe i ono je bilo blago receno osporavano.
Jednostavno, imali ste pogresnu percepciju o snazi Atalante i ja sam samo iznio (argumentovano) svoje misljenje.
Prvi ti si se ismijavao na moju konstataciju da se Zvezda moze nositi sa ekipama poput Atalante, a eto par utakmica potvrdi moje misljenje..

Slazem se, nema potrebe za daljom diskusijum... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la GOAT » 19 sep 2018, 14:10

marconato je napisao/la:Polemika se vodila oko poredjenja Salzburga i Atalante. Moje stajaliste je da su to 2 slicne ekipe i ono je bilo blago receno osporavano.
Jednostavno, imali ste pogresnu percepciju o snazi Atalante i ja sam samo iznio (argumentovano) svoje misljenje.
Prvi ti si se ismijavao na moju konstataciju da se Zvezda moze nositi sa ekipama poput Atalante, a eto par utakmica potvrdi moje misljenje..

Slazem se, nema potrebe za daljom diskusijum... ;)
Kopenhagen koji je na papiru slabiji od zvezde je izbacio tu istu atalantu.
23

Avatar
robertkosar
Postovi: 3451
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la robertkosar » 19 sep 2018, 14:21

GOAT je napisao/la:
marconato je napisao/la:Polemika se vodila oko poredjenja Salzburga i Atalante. Moje stajaliste je da su to 2 slicne ekipe i ono je bilo blago receno osporavano.
Jednostavno, imali ste pogresnu percepciju o snazi Atalante i ja sam samo iznio (argumentovano) svoje misljenje.
Prvi ti si se ismijavao na moju konstataciju da se Zvezda moze nositi sa ekipama poput Atalante, a eto par utakmica potvrdi moje misljenje..

Slazem se, nema potrebe za daljom diskusijum... ;)
Kopenhagen koji je na papiru slabiji od zvezde je izbacio tu istu atalantu.
Nije Hatalanta toliko jaka koliko se cini. Nemamo mi trener za evropska takmicenja usref je daleko od toga :kafa:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.