Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la HankMoody » 19 sep 2018, 14:18

DevilsAdvocate je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:Protiv Turske: Begović; Todorović, Bičakčić, Vranješ, Nastić; Cimirot, Pjanić, Krunić; Hajrović, Duljević, Prevljak.

Protiv Sjeverne Irske: Šehić; Todorović, Vranješ, Šunjić, Ćivić (ako se Kolašinac ne oporavi); Bešić, Pjanić, Sarić; Višća, Duljević, Džeko.
Ono sto je logicno da izvede sudeci po izjavi da ce igrat oni koji su igrali manje

Begovic Todorovic Bicakcic Vranjes Nastic Prcic Cimirot Krunic Zakaric Milosevic Bajic

Protiv okupatora irske Sehic Todorovic Sunjic Zukanovic Civic Besic Pjanic Saric Visca Duljevic Dzeko, ne vjerujem da ce mjenjat prvu postavu iz ove dvije utakmice, Prevljak i Kolasinac se jos oporavljaju njih nisam racuno
Ne vjerujem da će baš toliko izmiješati sastav, moraju biti i neki prvotimci, da se nastave uigravati.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la Adnan89 » 19 sep 2018, 15:21

Volio bi vidjeti protiv Turske

Sehic
Todorovic Sunjic Zuka Kolasinac
Krunic Besic Saric
Visca Prevljak Duljevic

Protiv Spanije

Sehic
Todorovic Sunjic Zuka Nastic
Pjanic Besic Saric
Zakaric Dzeko Duljevic

Vazno je probati nove igrace ali jos vise dobre rezultate uz jak sastav da nastavljamo pobjedzivati.

Nedaj boze da se Dzeko povrijedi a i stariji je treba se polako naviknut na LAD (Life After Dzeko) Prevljak je jedini koga vidim da moze imati solidnu karijeru i igrati slican njemu.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la JavierBosnia » 19 sep 2018, 16:22

Adnan89 je napisao/la:Volio bi vidjeti protiv Turske

Sehic
Todorovic Sunjic Zuka Kolasinac
Krunic Besic Saric
Visca Prevljak Duljevic

Protiv Spanije

Sehic
Todorovic Sunjic Zuka Nastic
Pjanic Besic Saric
Zakaric Dzeko Duljevic

Vazno je probati nove igrace ali jos vise dobre rezultate uz jak sastav da nastavljamo pobjedzivati.

Nedaj boze da se Dzeko povrijedi a i stariji je treba se polako naviknut na LAD (Life After Dzeko) Prevljak je jedini koga vidim da moze imati solidnu karijeru i igrati slican njemu.
Nelogicnosti koje primjetim:
1. Begovic da ne dobije sansu u prijateljskim utakmicama
2. Izostavljanje Vranjesa u obje utakmice kao i Bega
3. Kolasinac u prvih 11 u utakmici sa Turskom gdje nece biti potpuno spreman, dok ga nema protiv Spanije gdje bi vec trebao biti u formi.
4. Zakaric ili Visca ispred neisprobanog, a veoma dobrog Hajrovica
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la Adnan89 » 20 sep 2018, 11:59

JavierBosnia je napisao/la:
Adnan89 je napisao/la:Volio bi vidjeti protiv Turske

Sehic
Todorovic Sunjic Zuka Kolasinac
Krunic Besic Saric
Visca Prevljak Duljevic

Protiv Spanije

Sehic
Todorovic Sunjic Zuka Nastic
Pjanic Besic Saric
Zakaric Dzeko Duljevic

Vazno je probati nove igrace ali jos vise dobre rezultate uz jak sastav da nastavljamo pobjedzivati.

Nedaj boze da se Dzeko povrijedi a i stariji je treba se polako naviknut na LAD (Life After Dzeko) Prevljak je jedini koga vidim da moze imati solidnu karijeru i igrati slican njemu.
Nelogicnosti koje primjetim:
1. Begovic da ne dobije sansu u prijateljskim utakmicama
2. Izostavljanje Vranjesa u obje utakmice kao i Bega
3. Kolasinac u prvih 11 u utakmici sa Turskom gdje nece biti potpuno spreman, dok ga nema protiv Spanije gdje bi vec trebao biti u formi.
4. Zakaric ili Visca ispred neisprobanog, a veoma dobrog Hajrovica
1. Zelim da vidim Sehica protiv kvalitetnijeg napada a Begine kvalitete vec znam protiv bolji ekipa (nije ni Seha bas dobivao prilike niti Buric bas kad je Bega bio broj 1)

2. Za Vranjesa sam i zaboravio, mislio sam da je van terena a njega bi za Sunjica promjenio jer mi je bolji igrac.

3. Sa Seom nezna se nikad kad ce se vratiti mozda cak ni protiv Spanije da igra (Tursku sam jedino napisao da upise neke minute sa nama I da radi na igri sa Duljevicem). Znam njegove kvalitete a Nastica zelim vidjeti protiv bolji ekipa kako se snalazi jer se na Seu nemozes bas pouzdati.

4. Isto ko sto sam i naveo sa ostalima, znam kakav je Hajrovic gledao sam ga dosta i nemislim protiv Spanije da ima koncentraciju ni defanzivni rad protiv ekipe kakva je Spanija (nit mi je Hajrovic timski igrac, nemislim da je skroz dobar u glavi). Zakarica nisam dovoljno gledao i zelim vidjeti sta moze uraditi (stavio bi ga protiv turske isto ali Visca ce 100% igrati jer tu je dosta godina)
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54261
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la MortemHz » 21 sep 2018, 20:51

Za utakmicu Zmajeva protiv Sjeverne Irske u prodaji samo 5.000 ulaznica, poznate i cijene

Reprezentacija Bosne i Hercegovine će svoju sljedeću utakmicu u okviru Lige nacija odigrati 15. oktobra protiv selekcije Sjeverne Irske na stadionu Grbavica u Sarajevu.

Nogometni savez BiH je za ovaj susret definisao posebne organizacione procedure i sigurnosne mjere, s aktivnostima koje jasno i nedvosmisleno preciziraju plan prodaje i distribucije ulaznica.

Zbog ograničenog kapaciteta stadiona, kao i obaveznih sigurnosnih procedura koje nalažu UEFA, bit će štampano 10.300 ulaznica za prodaju, a cijene su sljedeće: 30 KM (tribina Sjever), 30 KM (tribina Istok), 20 KM (tribina Jug).

U skladu s ograničenim kapacitetom stadiona Grbavica i izvršenim sigurnosnim procjenama, a prema odgovarajućim standardima UEFA i zaključcima nadležnih organa NS BiH, prodaja ulaznica za utakmicu bit će izvršena na dva načina.

Prvi je prodaja samo 5.000 ulaznica putem poslovnica ovlaštene partnerske agencije Centrotours, a drugi je neposredna prodaja 4.750 ulaznica, koje su rezervisane za potrebe NS BiH.

Na te karte mogu, između ostalih, računati igrači i stručni štab A reprezentacije, organizirane navijačke grupe, stručni štabovi ostalih reprezentativnih selekcija, kantonalni i područni savezi, klubovi Premijer lige i članovi organa i tijela NS BiH.

Također, shodno utvrđenim pravilima UEFA o odobrenom procentu od 5 posto kapaciteta stadiona za gostujuće navijače Nogometnom savezu Sjeverne Irske pripada 675 ulaznica, od čega je 550 za tribinu Sjever.

Prodaja 5.000 ulaznica za navijače počinje 1. oktobra u 9:00 sati.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2320
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la kontrasviju » 21 sep 2018, 21:51

MortemHz je napisao/la:Za utakmicu Zmajeva protiv Sjeverne Irske u prodaji samo 5.000 ulaznica, poznate i cijene

Reprezentacija Bosne i Hercegovine će svoju sljedeću utakmicu u okviru Lige nacija odigrati 15. oktobra protiv selekcije Sjeverne Irske na stadionu Grbavica u Sarajevu.

Nogometni savez BiH je za ovaj susret definisao posebne organizacione procedure i sigurnosne mjere, s aktivnostima koje jasno i nedvosmisleno preciziraju plan prodaje i distribucije ulaznica.

Zbog ograničenog kapaciteta stadiona, kao i obaveznih sigurnosnih procedura koje nalažu UEFA, bit će štampano 10.300 ulaznica za prodaju, a cijene su sljedeće: 30 KM (tribina Sjever), 30 KM (tribina Istok), 20 KM (tribina Jug).

U skladu s ograničenim kapacitetom stadiona Grbavica i izvršenim sigurnosnim procjenama, a prema odgovarajućim standardima UEFA i zaključcima nadležnih organa NS BiH, prodaja ulaznica za utakmicu bit će izvršena na dva načina.

Prvi je prodaja samo 5.000 ulaznica putem poslovnica ovlaštene partnerske agencije Centrotours, a drugi je neposredna prodaja 4.750 ulaznica, koje su rezervisane za potrebe NS BiH.

Na te karte mogu, između ostalih, računati igrači i stručni štab A reprezentacije, organizirane navijačke grupe, stručni štabovi ostalih reprezentativnih selekcija, kantonalni i područni savezi, klubovi Premijer lige i članovi organa i tijela NS BiH.

Također, shodno utvrđenim pravilima UEFA o odobrenom procentu od 5 posto kapaciteta stadiona za gostujuće navijače Nogometnom savezu Sjeverne Irske pripada 675 ulaznica, od čega je 550 za tribinu Sjever.

Prodaja 5.000 ulaznica za navijače počinje 1. oktobra u 9:00 sati.
Nadam se da je svima jasno da je od ovih 4750 "rezervisanih" za Savez barem 50% rezervirano za tapkaroše koji će ih preprodavati po duploj cijeni. Savez je mafija :D :lol:
1921

aqarius
Postovi: 3884
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la aqarius » 21 sep 2018, 22:09

Od tog broja bar 50% će uzeti raznorazne kurave..nazovi pjevaljke,političari i njihove porodice...i ova tekma je idealna politička promocija pogotovo zelenih....tačno samo atomsku treba baciti kad se budu himne intonirale...od čitave Grbavice 5000 u prodaji..pa hebo majku koji smo mi moroni...

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la sarajevo46 » 22 sep 2018, 09:21

Kakav će ovo biti cirkus u glavnom gradu, molim vas idite na Bilino Polje ako će svaka biti ovako. Treba izdržati taj dan. Već zamišljam 5000 onih koji su tu zbog slike, nekakve trebe, dijasporu i one što znaju prepoznati samo Džeku na terenu.

Alipasino
Postovi: 7879
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la Alipasino » 22 sep 2018, 11:11

Eto trebali su ic na kosevo pa da osjete huk sa sjevera.Ja bi volio isto jedno 30 milja pravih navijaca ali nezemo.I I ja sam protiv toga.Ja bi volio da budu ja jugu manijaci i horde i robija i fukara i red army i sejtani pa da zagrmimo ali nemoguce pasa moj.Zna se ko ce karte dobit a to su svi oni koji veze nemaju sa navijanjem osim BIh fanatikosa.Kako doc do karte za nas obicne navijace.Da vampsva na Grbavaci jedino tako.I kakve veze imaju karte sa Dzekom ja volim i dobrog Dulju u repki gledat.Halo smirite malo sa omalozavanjem Grbavice.Eto sredite vi kosevo pa nek se svaka gore igra.

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la sarajevo46 » 22 sep 2018, 17:49

Alipasino je napisao/la:Eto trebali su ic na kosevo pa da osjete huk sa sjevera.Ja bi volio isto jedno 30 milja pravih navijaca ali nezemo.I I ja sam protiv toga.Ja bi volio da budu ja jugu manijaci i horde i robija i fukara i red army i sejtani pa da zagrmimo ali nemoguce pasa moj.Zna se ko ce karte dobit a to su svi oni koji veze nemaju sa navijanjem osim BIh fanatikosa.Kako doc do karte za nas obicne navijace.Da vampsva na Grbavaci jedino tako.I kakve veze imaju karte sa Dzekom ja volim i dobrog Dulju u repki gledat.Halo smirite malo sa omalozavanjem Grbavice.Eto sredite vi kosevo pa nek se svaka gore igra.
Ma ti nisi dobar ljudino. :) :D

Kakve veze ima sjever sa 5000 ulaznica koje će dati Savez?
Kakve veze ima Grbavica s tim što će Savez dati 5000 ulaznica ljudima kojim su tu zbog slike?
Kakve veze ima ko voli Džeku, a ko Dulju kad sam to spomenuo jer je Džeko najbolji igrač BiH i jer ga poznaju i oni koji jednom godišnje tekmu pregledaju i jer sam želio prikazati da će biti puno tih osoba.
Kakve veze ima Koševo s tim što će Savez dati 5000 ulaznica?

Opusti se, nije sve prepucavanje između Sarajeva i Željezničara.

Glavno što sam želio da kažem da je GLUPI Savez donio odluku o tome da će 5000 biti dostupno.

Alipasino
Postovi: 7879
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la Alipasino » 22 sep 2018, 17:55

Ma zato kazm kako doc do karte da pravi navijaci dobiju a ne gazda pekare ili mesare da vide repku.Reko sam ti volio bi da bude i na kosevu da bude 30,000 milja ali vidis da nemoze **** ga.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la HankMoody » 22 sep 2018, 22:38

Džeko, Prevljak i Koljić od napadača za ove utakmice!
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4723
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la Bazinga12345 » 22 sep 2018, 22:54

HankMoody je napisao/la:Džeko, Prevljak i Koljić od napadača za ove utakmice!
Hoće li se Prevljak uopšte oporaviti na vrijeme? Nesto sumnjam da ce biti na spisku, teško da će imati neku minutazu do ovih utakmica...
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la HankMoody » 22 sep 2018, 23:12

Bazinga12345 je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:Džeko, Prevljak i Koljić od napadača za ove utakmice!
Hoće li se Prevljak uopšte oporaviti na vrijeme? Nesto sumnjam da ce biti na spisku, teško da će imati neku minutazu do ovih utakmica...
Mislim da će do kraja mjeseca zaigrati.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la BelminM23 » 22 sep 2018, 23:41

Svaku utakmicu 5.000 ulaznica ide savezu. Polovina tih ulaznica ide normalnim navijacima, ostale idu na svaki moguci kantonalni savez, to su uglavnom pozivnice. Zna li neko mozda koliko tacno ulaznica dobiju BH Fanaticosi, Ljuti Krajisnici, BH Legion za utakmicu u Zenici, eto oni su kao malo tifo i poznatiji, ostale grupe, kao i moja su vise, porodicne.

Moje udruzenje zna dobiti do 150 ulaznica.

Sta mislite, hoce li se ovu utakmicu moci Istok i Sjever utaliti za 60KM? :mrgreen:

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la bhpremierliga12 » 22 sep 2018, 23:48

HankMoody je napisao/la:Džeko, Prevljak i Koljić od napadača za ove utakmice!
Tako je, onu prevaru Bajica nikad vise ne pozvati, Prevljak predobar napadac, Koljic evo dominira i dole, jos su mladi obojica.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Rimes87
Postovi: 2004
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la Rimes87 » 23 sep 2018, 00:00

Prevljak, po meni, i dalje ima problema u duelu. Igru koju mi igramo ne ni mogao ispratiti jer nama treba snazan napadac. Ne bih da ispadne da ga hejtam, daleko od toga, ali meni se trenutno ne svidja ta mekoca u duelu. Koljic je definitivno mrcina ala Dzekson i sigurno je da bi trebao biti tu. Primjera radi, Bajic nema sta traziti na spisku, a Kodru necu ni da pominjem.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
rishovski
Postovi: 2715
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la rishovski » 23 sep 2018, 17:35

Nadam se da Robert prati naseg Bahrudina Atajića :kafa:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la Vucevich » 24 sep 2018, 12:08

Spisak ću sutra poslati u Nogometni savez BiH. Znam šta vas zanima, ali moram naglasiti da neće biti puno novih imena. Zadovoljan sam onime što je aktuelni kadar naše reprezentacije dosad pokazao, nema potrebe da previše mijenjam sastav koji pobjeđuje, pogotovo jer imamo odličnu atmosferu.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la JavierBosnia » 24 sep 2018, 12:28

Vucevich je napisao/la:
Spisak ću sutra poslati u Nogometni savez BiH. Znam šta vas zanima, ali moram naglasiti da neće biti puno novih imena. Zadovoljan sam onime što je aktuelni kadar naše reprezentacije dosad pokazao, nema potrebe da previše mijenjam sastav koji pobjeđuje, pogotovo jer imamo odličnu atmosferu.
+ Begovic i Hajrovic

Ne bi me cudilo da Kolasinca izostavi
Isto tako i da Prevljak ne dobije poziv, da tu budu Kodro i Baja
Zvat ce i Bicu jer se oporavio

To je to mislim, cak i za Izeta ne bih bio bas tako siguran
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: JonSnow, KoloDD i 19 gostiju.