2018-19 NBA Preseason

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Clutch » 25 sep 2018, 12:08

NEZALAGANJE je napisao/la:
Clutch je napisao/la:

:tokralju:
Kad si vec tu,u koliko je taj vas scrimmage veceras i hoce li biti na fbu?
Bit ce prijenos, u 1 pocinje.



:bow:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 25 sep 2018, 12:14

Clutch je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
Clutch je napisao/la:

:tokralju:
Kad si vec tu,u koliko je taj vas scrimmage veceras i hoce li biti na fbu?
Bit ce prijenos, u 1 pocinje.



:bow:
Hvala.Nista je ovo sta ce jos izaci o njemu sad kad nije "pod krilom" organizacije kakav je SA.Jedva cekam da vidim kako ce se snaci s kritikama nakon losih igara ekipe,neostvarenih ciljeva,petog desetog!?To ide sa velikim sredinama,a toga u SA nije bilo i kad god ne ide ekipi,zna se ko je davao izjave.Pop,Manu,Tony...On nikad ili nesto vrlo kratko.

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: 2018-19 NBA Preseason

Post Postao/la Azpi » 25 sep 2018, 12:20

:rol: :rol: blizu mu se kraj izgleda morati ce davati izjave :lol: :lol: :lol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Brokula
Postovi: 30956
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Brokula » 25 sep 2018, 12:58

NEZALAGANJE je napisao/la: Hvala.Nista je ovo sta ce jos izaci o njemu sad kad nije "pod krilom" organizacije kakav je SA.Jedva cekam da vidim kako ce se snaci s kritikama nakon losih igara ekipe,neostvarenih ciljeva,petog desetog!?To ide sa velikim sredinama,a toga u SA nije bilo i kad god ne ide ekipi,zna se ko je davao izjave.Pop,Manu,Tony...On nikad ili nesto vrlo kratko.
Kakve ti gluposti jarane pišeš
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: 2018-19 NBA Preseason

Post Postao/la Chinaglia » 25 sep 2018, 13:10

sprdajte se vi, al sve vijesti govore da je kawhi sretan u torontu (to moze, a i ne mora nista znacit), samo je pitanje jel do toronta il je jednostavno sretan sto je pobjegao iz san antonija lol... eh da, nerealno dobro mu stoji crveni dres :tokralju:

memija38
Postovi: 441
Pridružen/a: 23 jun 2016, 16:11
Kontakt:

Re: 2018-19 NBA Preseason

Post Postao/la memija38 » 25 sep 2018, 13:12

Kutariso se cojk budala(u njegovim ocima da naglasim :) ), gdje nece bit sretan :D

Handrili su ga da valja, te s doktorima te s ovim te s onim... :D
STEVIE GERRARD

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 25 sep 2018, 13:24

Brokula je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la: Hvala.Nista je ovo sta ce jos izaci o njemu sad kad nije "pod krilom" organizacije kakav je SA.Jedva cekam da vidim kako ce se snaci s kritikama nakon losih igara ekipe,neostvarenih ciljeva,petog desetog!?To ide sa velikim sredinama,a toga u SA nije bilo i kad god ne ide ekipi,zna se ko je davao izjave.Pop,Manu,Tony...On nikad ili nesto vrlo kratko.
Kakve ti gluposti jarane pišeš
O cemu pricas ti? Ako nesto ne kontas prijatelju moj,onda se nemoj brukati,jer glupost je upravo ovo sto si ti napisao...

Zasto sam ja napisao citirano?Pokusacu ti objasniti...Lik je stroj na terenu kad je zdrav,tu apsolutno nema nikakve dileme.
Medjutim,ono sto do sada nije radio i pred cim se "raspao",kad je trebalo preuzeti vodstvo, je-znati kako biti lider!Lider i lice jedne fransize NE ZNACI biti samo najbolji igrac na terenu!Na tebi je odgovornost da zblizis ekipu,da postavis primjer,da znas iskomunicirati sa ostatkom ekipe sta treba u datom trenutku,da znas komunicirati sa medijima itd.Lik to NE ZNA i neugodno mu je da to radi.To je opstepoznata stvar.Naravno,on s tim nije imao problem u SAu,jer dok se razvijao u kosarkaskom smislu tu je uvijek bio Big 3,te je u slucaju lose serije utakmica ili njegovih losih partija, uvijek neko od njih davao izjavu.Takodje,SA je takva sredina gdje i nema prevelikog pritiska medija,a ako neko i pokusa da proizvede isti ili slican zbog par losih utakmica,bice srezan odmah u startu,posebno od Popa.I to je dovoljno 2 njegova pressa da saslusas da ti bude jasno.E sad kad ovo znas,jel zaista mislis da je to moguce u velikoj sredini poput TOR ili LA?Gdje je more jedno medija koje zanima zasto nesto ne ide kako treba,koji ti kopaju po privatnom zivotu i gdje neces imati ove velicine iza sebe da sklone taj pritisak sa tvojih ledja,ako nesto krene po zlu? Jbt,lika juce pitaju da se opise u jednoj recenici,on se izgubio,kaze moras me nesto tacno pitati da vidis kakav sam!? :wtf: :wtf:

E to su stvari koje mi navijaci SA znamo o njemu,a koje prosjecni NBA navijac ne zna i nama nisu smetale,jer je uvijek bio neko drugi i ostvareniji od Kawhia koji ce govoriti.Nama je bitno da on bude dobar na terenu.Medjutim,sad ce on biti u sasvim drugoj poziciji,jer dolazi u tim gdje je on najostvarenija osoba u fransizi i sve oci ce biti uprte samo u njega,a on se ne snalazi u tome.Barem se do sada nije snalazio u tome.
Zadnja izmjena: NEZALAGANJE, dana/u 25 sep 2018, 13:30, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018-19 NBA Preseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 25 sep 2018, 13:27

Chinaglia je napisao/la:sprdajte se vi, al sve vijesti govore da je kawhi sretan u torontu (to moze, a i ne mora nista znacit), samo je pitanje jel do toronta il je jednostavno sretan sto je pobjegao iz san antonija lol... eh da, nerealno dobro mu stoji crveni dres :tokralju:
Jel ti zaista,ali zaista vjerujes da je on,dobro isplaniranom rutom,otisao iz SA da bi se zadovoljo TOR? Samo naivcina moze misliti da on odlazak u LA(bilo koji tim) nije planirao 1-2 godine vec,sad kad se raspolaze svim informacijama.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018-19 NBA Preseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 25 sep 2018, 13:30

memija38 je napisao/la:Kutariso se cojk budala(u njegovim ocima da naglasim :) ), gdje nece bit sretan :D

Handrili su ga da valja, te s doktorima te s ovim te s onim... :D
Handrio je on nas,ne mi njega.Upropastio je citavoj ekipi sezonu zbog svoje sebicnosti,ali polako...Doce sve na svoje.

memija38
Postovi: 441
Pridružen/a: 23 jun 2016, 16:11
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la memija38 » 25 sep 2018, 13:55

NEZALAGANJE je napisao/la:
Brokula je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la: Hvala.Nista je ovo sta ce jos izaci o njemu sad kad nije "pod krilom" organizacije kakav je SA.Jedva cekam da vidim kako ce se snaci s kritikama nakon losih igara ekipe,neostvarenih ciljeva,petog desetog!?To ide sa velikim sredinama,a toga u SA nije bilo i kad god ne ide ekipi,zna se ko je davao izjave.Pop,Manu,Tony...On nikad ili nesto vrlo kratko.
Kakve ti gluposti jarane pišeš
O cemu pricas ti? Ako nesto ne kontas prijatelju moj,onda se nemoj brukati,jer glupost je upravo ovo sto si ti napisao...

Zasto sam ja napisao citirano?Pokusacu ti objasniti...Lik je stroj na terenu kad je zdrav,tu apsolutno nema nikakve dileme.
Medjutim,ono sto do sada nije radio i pred cim se "raspao",kad je trebalo preuzeti vodstvo, je-znati kako biti lider!Lider i lice jedne fransize NE ZNACI biti samo najbolji igrac na terenu!Na tebi je odgovornost da zblizis ekipu,da postavis primjer,da znas iskomunicirati sa ostatkom ekipe sta treba u datom trenutku,da znas komunicirati sa medijima itd.Lik to NE ZNA i neugodno mu je da to radi.To je opstepoznata stvar.Naravno,on s tim nije imao problem u SAu,jer dok se razvijao u kosarkaskom smislu tu je uvijek bio Big 3,te je u slucaju lose serije utakmica ili njegovih losih partija, uvijek neko od njih davao izjavu.Takodje,SA je takva sredina gdje i nema prevelikog pritiska medija,a ako neko i pokusa da proizvede isti ili slican zbog par losih utakmica,bice srezan odmah u startu,posebno od Popa.I to je dovoljno 2 njegova pressa da saslusas da ti bude jasno.E sad kad ovo znas,jel zaista mislis da je to moguce u velikoj sredini poput TOR ili LA?Gdje je more jedno medija koje zanima zasto nesto ne ide kako treba,koji ti kopaju po privatnom zivotu i gdje neces imati ove velicine iza sebe da sklone taj pritisak sa tvojih ledja,ako nesto krene po zlu? Jbt,lika juce pitaju da se opise u jednoj recenici,on se izgubio,kaze moras me nesto tacno pitati da vidis kakav sam!? :wtf: :wtf:

E to su stvari koje mi navijaci SA znamo o njemu,a koje prosjecni NBA navijac ne zna i nama nisu smetale,jer je uvijek bio neko drugi i ostvareniji od Kawhia koji ce govoriti.Nama je bitno da on bude dobar na terenu.Medjutim,sad ce on biti u sasvim drugoj poziciji,jer dolazi u tim gdje je on najostvarenija osoba u fransizi i sve oci ce biti uprte samo u njega,a on se ne snalazi u tome.Barem se do sada nije snalazio u tome.
Koliko god te ovdje ismijavali i provocirali(prvenstveno ova djecica ko ovaj klinjo) radi SA, ima ovdje druze istine itekako. Pametno zboris nema sta. Bit ce interesantno vidjeti kako ce se Kawhi snaci u ovako velikoj sredini i s ovako velikim pritiskom. Nesto ni ja nisam siguran da ce to bit med i mlijeko sve. ;) :thumbup:
NEZALAGANJE je napisao/la:
memija38 je napisao/la:Kutariso se cojk budala(u njegovim ocima da naglasim :) ), gdje nece bit sretan :D

Handrili su ga da valja, te s doktorima te s ovim te s onim... :D
Handrio je on nas,ne mi njega.Upropastio je citavoj ekipi sezonu zbog svoje sebicnosti,ali polako...Doce sve na svoje.
Ma dobro, necu da ulazim sad u to ko je kriv... uglavnom shvatas poentu jbg. Kutarisao se covjek problema i sredine gdje je ocigledno bio nezadovoljan. :)
STEVIE GERRARD

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018-19 NBA Preseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 25 sep 2018, 14:05

@memija Ma naravno.I njemu je veliko olaksanje.Nije ni fransiza tu skroz nevina,ali sam 100% siguran da nije ucinila nista ovolike magnitude da se to nije moglo popraviti,da je decko zaista zelio ostati.Ima svoje planove i sretno mu,samo fer nije ispao.

Avatar
Brokula
Postovi: 30956
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Brokula » 25 sep 2018, 14:10

memija38 je napisao/la:
Koliko god te ovdje ismijavali i provocirali(prvenstveno ova djecica ko ovaj klinjo)
Izvini molim te, što sam ja klinjo?
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.


Avatar
alemsa
Postovi: 23917
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2018-19 NBA Preseason

Post Postao/la alemsa » 25 sep 2018, 16:13

Bolji je lider od Derozana u svakom pogledu :kafa:

Kawhi ne moze pobjedit sto se tice personalnosti, lik je takav, kad suti kritikuju ga da je robot, kad se smije :rol: retard, a lik je babo jedan veliki. Vidi se po njemu da je sretan sto je organziciji koja ga smatra mvp ekipe i tako se i ponasaju, pocevsi od samog grada, preko GM itd. Dok se Sas ponasao da su iznad igraca, da je on u fazonu sporedan itd. On vise nije htio igrat za njih kad su Rakete dovele cp3 a san antonio brabonjak te off sezone.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Barbarossa » 25 sep 2018, 17:12

TonySosa je napisao/la: Pazi Durenta hehe
Iduce godine

LBJ na jedinici
Kawhi na trici
I Kevin Dominate na četvorci
I McGee bi bio produktivan centar
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018-19 NBA Preseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 25 sep 2018, 18:15

Jel to opet citam o velikom HOU i njihovim zvijezdama,a titule ni na mapi,niti ce je biti.... :rol: :rol:

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: 2018-19 NBA Preseason

Post Postao/la BernardBarnjak » 25 sep 2018, 19:00

Kakva banda :mrgreen:

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2018-19 NBA Preseason

Post Postao/la Donnie Darko » 25 sep 2018, 19:05

DUM bolje pristaje

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17808
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: 2018-19 NBA Preseason

Post Postao/la akisarajevo92 » 25 sep 2018, 19:13

dok je adidas pravio dresove dresovi su im mnogo otmjenije izgledali, bila je neka nijansa zlatne a ovo je vise banana-zuta :mrgreen:
Don't believe the hype.

Avatar
alemsa
Postovi: 23917
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2018-19 NBA Preseason

Post Postao/la alemsa » 25 sep 2018, 20:21

NEZALAGANJE je napisao/la:Jel to opet citam o velikom HOU i njihovim zvijezdama,a titule ni na mapi,niti ce je biti.... :rol: :rol:
Hou superstar nikad nije pobjegao
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.