Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NadalRafa » 25 sep 2018, 04:14

AshburtonG je napisao/la:
NadalRafa je napisao/la:Čitam već par dana postove ovdje i divim se ljudima kakve sve informacije izvlače svaka čast. Samo ta priča oko GOAT-a možda nikad neće biti razriješena.. Za sad je bar jasno :
Federer - Najuspješniji ikad (br.titulla ukupno i GS). Čist talent,osjećaj,rođen za tenis.Dobar broj GS uzeo prije Nadala i Đokovića ali ko te pita,titule su titule.Najlošiji međusobni s ovom dvojicom. Fale mu par mastersa i Zlatna medalja.Ima šanse da bude najveći nikad ali više nisu tako jake,možda nekih 30%.
Nadal - Najveći borac,fajter i šampion. Najbolji šljakaš koji se mogao roditi.Brutalno jak u najbitnijim mečevima.
Snaga,volja,mentalitet.Na veliku scenu izašao kao tinejdžer i izazivač Federera,kasnije ga nalupao u njegovom dvorištu.17 GS,najviše Mastersa.Dobar međusobni sa ovim dvojcem,čini mi se da 2 gubi od Noleta,dosta bolji od Federera.Fali mu WTF i par mastersa.Drugi najveći zasad,sa jakim šansama da bude najveći,otprilike nekih 65%. Đoković- Najizdržljiviji teniser,atleta,može se rastezat do sutra i vraćat sve živo. Po meni najbolji na betonu igrač,najviše mu AO odgovara i tu će rekord držati.Igrač s najmanje povreda do sad i "kradljivac"velikog broja GS Federeru i Nadalu. 14GS,svi mastersi. Fali mu Zlatna medalja i par GS i mastersa.Najbolji međusobni sa ovom dvojicom.Treći najveći zasad,sa dobrim šansama da bude najveći ako bude držao ovaj nivo igre.Otprilike 50%.

Ode ti brate na 145% :mrgreen:


Mislim da je Federer zavrsio sa osvajanjem bilo kakvog GSa i da on ostaje na ovih 20 titula. Nadal ga moze stici, i prestici, jedino ako bude osvajao i nesto pored RGa, a cisto sumnjam, iako sam njegov veliki fan. Upitno je i na RG, da li moze uzeti 2 sljedece godine, ako Novak bude opet na nivou, te se neko od nove generacije probije. Mada eto tu mu dajem jos 2 finala RGa pod neku laznu sigurnost. Djokovic, koliko god da bio mozda u najboljoj formi, tj vraca se i izgleda najspremniji da ponovi neku ludu seriju, od 2-3 vezane titule na GSu, tesko da moze do kraja karijere prebaciti 20.

Navijacki, nadam se da ce se na kraju Bit 21-20-19 u korist Nadala. :mrgreen: Medjutim, kakav god na kraju bude zbroj titula, ne vjerujem da ce se neko drasticno odvojit, na kraju ce prvi i zadnji od trojke sigurno bit u 2 ili max 3 Slema, uvijek ce Federer ostat kao najleprsaviji i najofanzivniji (uspjesni)teniser, Nadal kao najveci sampion i najveci sljakas ikad, a Djokovic kao mozda najbolji teniser, ako gledamo peak igre. Na kraju ce ga ove ekskurzije i izmisljanje tople vode na celu sa new age zenom i kostat i titule GOATA kao sto je vec par slemova u periodu kad je Federer sa 100 godina, iskoristio povrede Rafe i njega.
Nisam sabirao procente ,već ono svako za sebe koliko ima otprilike :D
Ja Federeru dajem još jedan Wimbledon možda kad ova dvojica kiksnu negdje ako uopšte ostane još duže od godine na terenima.Dalje,ne treba zaboraviti da Nadal voli igrati u Americi,ja mu tu dajem siguran Slam bar jedan eto.Ludost je da na RG lik ima samo dva poraza,nek igra još 5 godina dobrog tenisa,njegova su 3 RG..Znaš da je sve moguće pa ne treba odbacit ni AO gdje je isto dobro uvijek igrao.Kako sad bole samo oni tijesni porazi u finalima (2012,2017) i od Wawrinke zbog povrede.Sve u svemu mislim da može još 4GS uzeti. Tu dodaj par mastersa sigurnih i eto ga.Djokovic je enigma,šta on može i koliko je nabrijan? On će zapet uvijek na svakom GS kad ga želi a sad želi svaki i nema sumnje da će da grize.Ipak bi tu pomislio da neće uvijek bit u ritmu i da će ga zaustavljati Nadal i neko iz top 10 npr. On bi oko 18-19 mogao imati. :mrgreen:
Slažem se sa drugim dijelom,navijački pa šta bude,Rafa poslije povrede uvijek najviše grize :salut: :salut: :njanjanja: :D

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Galion » 25 sep 2018, 06:46

NadalRafa je napisao/la:
Čitam već par dana postove ovdje i divim se ljudima kakve sve informacije izvlače svaka čast. Samo ta priča oko GOAT-a možda nikad neće biti razriješena.. Za sad je bar jasno :
Federer - Najuspješniji ikad (br.titulla ukupno i GS). Čist talent,osjećaj,rođen za tenis.Dobar broj GS uzeo prije Nadala i Đokovića ali ko te pita,titule su titule.Najlošiji međusobni s ovom dvojicom. Fale mu par mastersa i Zlatna medalja.Ima šanse da bude najveći nikad ali više nisu tako jake,možda nekih 30%.
Nadal - Najveći borac,fajter i šampion. Najbolji šljakaš koji se mogao roditi.Brutalno jak u najbitnijim mečevima.
Snaga,volja,mentalitet.Na veliku scenu izašao kao tinejdžer i izazivač Federera,kasnije ga nalupao u njegovom dvorištu.17 GS,najviše Mastersa.Dobar međusobni sa ovim dvojcem,čini mi se da 2 gubi od Noleta,dosta bolji od Federera.Fali mu WTF i par mastersa.Drugi najveći zasad,sa jakim šansama da bude najveći,otprilike nekih 65%. Đoković- Najizdržljiviji teniser,atleta,može se rastezat do sutra i vraćat sve živo. Po meni najbolji na betonu igrač,najviše mu AO odgovara i tu će rekord držati.Igrač s najmanje povreda do sad i "kradljivac"velikog broja GS Federeru i Nadalu. 14GS,svi mastersi. Fali mu Zlatna medalja i par GS i mastersa.Najbolji međusobni sa ovom dvojicom.Treći najveći zasad,sa dobrim šansama da bude najveći ako bude držao ovaj nivo igre.Otprilike 50%.
Kralju, zbroj postotaka u događajima koji su vezani jedan za drugi iznosi 100%.
Edit: Vidim da su ti već napomenuli pa zanemari.

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NadalRafa » 25 sep 2018, 16:57

Ma znam ja to,nije viša matematika nisam uopšte poredio šanse jednog naspram šansi drugog već onako u globalu do kraja karijere. :) Uvijek će ti procenti varirati od godine do godine. Al' nebitno to,poenta je da po meni Federer ima najmanje šansi da ostane GOAT jer su ova dvojica u velikom naletu..Opet vidjet ćemo šta će biti,ne vrijedi pričati o tome dok ne završe karijere. :thumbup: :mrgreen:

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la lucky13 » 25 sep 2018, 18:13

pa fed se povuce nakon sljedece sezone i zavrsi karijeru kao GOAT. rafa 2 sezone nakon toga isto kao GOAT i nole jos 2 sezone nakon rafe, kao GOAT dabome. i svi su eto GOAT po zavrsetku karijere. svi sretni! :)

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NadalRafa » 25 sep 2018, 18:32

Jest,al' onda kad svi jednog dana završe karijere tad će se vidjeti ko je šta. :kafa:
Ne bi me čudilo kad bi svi na kraju imali isto GS,šta bi onda :urnebes:

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la lucky13 » 25 sep 2018, 18:47

onda bi naravno nole bio goat, bez diskusije.vec sada drzi neke rekorde sto su veoma znacajni (niz od 4 slema, svi turniri, pozitivan h2h itd..). posto ima njamanje slemova ako svi zavrse na istom to znaci da bi on morao izdominirati ostatak karijere vise nego ovi. znaci jos YE#1 i jos mastersa i br1 sedmica, ubjedljiviji h2h, vjerovatno i bar 2 kompleta svih bitnih titula i 2-3 karijer slema.. itd... sad bih potpisao takav ishod :)

Ps. po meni bi onbio GOAT i sa manje slemova (1 do 2) uz recimo vise YE#1, i one gore pomenute rekorde od onoga ko je isred.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7208
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la TonySosa » 25 sep 2018, 20:36

Predodređeno je da Srbin na kraju bude GOAT.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la lucky13 » 25 sep 2018, 23:46

meni je malo glupo sto mnogi teniske uspjehe gledaju i vrijednuju samo kroz slemove. mada je to relativno nov fenomen. pocelo se s tim u medijima kada je fed poobarao slem rekorde. ranije su se slemovi mnogo cesce preskakali i nije bio toliki hajp oko njih koliko je to danas. slemovi naravno da jesu daleko najvazniji turniri u tenisu ali nisin niti smiju biti, sve. ima tu i drugih velikih turnira, br1, mnogi rekordi itd. ja sam prije nekoliko godina napravio jedan poen sistem za sve vaznije stvari za GOAT rejting, recimo. da bi se izbjeglo to sta je vaznije i sta koji igrac ima bolje. ako uzmemo fudbal npr. tu je SP daleko najvaznije takmicenje. da li je EP zato nebitan? ako neko ima 4 SPa i ni jedan EP da li je uspjesniji od nekoga ko ima recimo 3 SPa i 3 EPa? isto tako, skroz hipoteticki, recimo da nole osvoji bar 1 masters i WTF do kraja godine i bude YE#1. osvoji australiju i bar neki od mastersa prije sljake naredne godine i naravno uz sve te titule dodatno popravi h2h sa fedalom. rafa ne osvoji nista do sljake. da li bi rafa bio uspjesniji teniser od noleta pred sezonu sljake 2019? znaci 2 slema vise uz 6 WTFova manje, 1 sampionsku godinju manje, mnogo manje sedmica na vrhu liste, jednak ili nesto manji broj mastersa, negativan h2h, 2 mastersa + WTF nedostatka da se kompletiraju sve jake titule (ali OI zlato). nikada ne povezati 4 slema niti 2 sampionske godine. a 90% obicnih ljudi ce na sve to reci samo 17>15.

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NadalRafa » 26 sep 2018, 07:26

lucky13 je napisao/la:meni je malo glupo sto mnogi teniske uspjehe gledaju i vrijednuju samo kroz slemove. mada je to relativno nov fenomen. pocelo se s tim u medijima kada je fed poobarao slem rekorde. ranije su se slemovi mnogo cesce preskakali i nije bio toliki hajp oko njih koliko je to danas. slemovi naravno da jesu daleko najvazniji turniri u tenisu ali nisin niti smiju biti, sve. ima tu i drugih velikih turnira, br1, mnogi rekordi itd. ja sam prije nekoliko godina napravio jedan poen sistem za sve vaznije stvari za GOAT rejting, recimo. da bi se izbjeglo to sta je vaznije i sta koji igrac ima bolje. ako uzmemo fudbal npr. tu je SP daleko najvaznije takmicenje. da li je EP zato nebitan? ako neko ima 4 SPa i ni jedan EP da li je uspjesniji od nekoga ko ima recimo 3 SPa i 3 EPa? isto tako, skroz hipoteticki, recimo da nole osvoji bar 1 masters i WTF do kraja godine i bude YE#1. osvoji australiju i bar neki od mastersa prije sljake naredne godine i naravno uz sve te titule dodatno popravi h2h sa fedalom. rafa ne osvoji nista do sljake. da li bi rafa bio uspjesniji teniser od noleta pred sezonu sljake 2019? znaci 2 slema vise uz 6 WTFova manje, 1 sampionsku godinju manje, mnogo manje sedmica na vrhu liste, jednak ili nesto manji broj mastersa, negativan h2h, 2 mastersa + WTF nedostatka da se kompletiraju sve jake titule (ali OI zlato). nikada ne povezati 4 slema niti 2 sampionske godine. a 90% obicnih ljudi ce na sve to reci samo 17>15.

A čekaj ti ćeš za par godina djeci pričati ej Nole je bio više sedmica na br.1 i ima više šampionskih godina od Rafe :hmmmmm: Pa možda joše neko u historiji ima sve to bolje od Nadala pa jel bolji igrač? Ovdje se zaboravlja da primjera radi taj isti Nadal ima više mastersa,više ukupno titula,najbolji međusobni na GS s ovom dvojicom i zlatnu medalju sto opet ova dvojica nemaju.Po meni je do tog zlata najteže doći jer imaš možda 4-5 puta tu šansu u životu. :) I taj ukupni međusobni što svi gledaju je Novak izgradio u svojoj eri kad je Nadal poslije povrede bukvalno bio odron od igrača,što opet Srbin naravno nije kriv..Nole da bi bio uspješniji mora dostići isti broj GS,prekucat Masterse i popravit još dodatno skor,pogotovo na GS.. i čuj sad se vade na povezane slemove neke ne mogu da vjerujem..Rafa kompletirao GS 2010,ovaj tek 2016 i to jer je Nadal predao ranije meč na RG. Dok recimo da bi obojica bili ispred Feda potrebno je izjednačiti GS. ;) kako god mišljenja će se uvijek razilaziti,na nama je da sačekamo i vidimo šta će biti :D

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16578
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la ronaldo99 » 26 sep 2018, 07:59

Ovdje jos traje rasprava od zavrsetka US opena, nemos vjerovati :bow:

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la lucky13 » 26 sep 2018, 12:52

sto se tice OI u tenisu one nemaju toliku tezinu. nemaju ni tradiciju. tenis se na OI igra posljednjih 30 godina. a do ´96 se nije ni igrao mec za bronzu, nego su SF dobijali po bronzu. naravno da su marejeve medalje doprinjele hajpu. generalno se u posljednje vrijeme napuhala prica oko OI. ajde recimo da su dostigle znacaj WTFa. u vrh glave. nadal sve da i ima jednak broj slemova sa fedom bi u ostalim bitnim stvarima bio dosta iza (ako izuzmemo masterse i h2h). 6 WTFova manje, 1 sampionska godina manje (ovo je, da se ne lazemo nevjerovatno bitno, koliko je ko godina bio najbolji, kao i u svakom sportu, sampionske titule imaju poseban znacaj)! fed ima i preko 50% vise sedmica na vrhu vise. rafa tek ima nekoliko mastersa vise, ali ne dovoljno da pokrije rupu sa WTFovima. cak i ukupan broj tih ostalih tzv MM (miki maus) turnira, koje ovi najveci gotovo da i ne igraju. ti turniri im generalno placaju oko 2M $ samo da bi se pojavili na njima. tako sada stoje stvari, svidjelo se to nekome ili ne, za noleta stoje jos i gore naravno, mada vjerujem da ce rafa do kraja karijere, u nekom ukupnom zbiru, prevazici feda. mnogo zavisi i od koljena. za noleta cemo vidjeti. ima dosta veci zaostatak u slemovima. u ostalom i ne bas. vec za koji mjesec ce se ili nole ili rafa sasvim izjednaciti s fedom po sampionskim godinama.

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NadalRafa » 26 sep 2018, 23:38

lucky13 je napisao/la:sto se tice OI u tenisu one nemaju toliku tezinu. nemaju ni tradiciju. tenis se na OI igra posljednjih 30 godina. a do ´96 se nije ni igrao mec za bronzu, nego su SF dobijali po bronzu. naravno da su marejeve medalje doprinjele hajpu. generalno se u posljednje vrijeme napuhala prica oko OI. ajde recimo da su dostigle znacaj WTFa. u vrh glave. nadal sve da i ima jednak broj slemova sa fedom bi u ostalim bitnim stvarima bio dosta iza (ako izuzmemo masterse i h2h). 6 WTFova manje, 1 sampionska godina manje (ovo je, da se ne lazemo nevjerovatno bitno, koliko je ko godina bio najbolji, kao i u svakom sportu, sampionske titule imaju poseban znacaj)! fed ima i preko 50% vise sedmica na vrhu vise. rafa tek ima nekoliko mastersa vise, ali ne dovoljno da pokrije rupu sa WTFovima. cak i ukupan broj tih ostalih tzv MM (miki maus) turnira, koje ovi najveci gotovo da i ne igraju. ti turniri im generalno placaju oko 2M $ samo da bi se pojavili na njima. tako sada stoje stvari, svidjelo se to nekome ili ne, za noleta stoje jos i gore naravno, mada vjerujem da ce rafa do kraja karijere, u nekom ukupnom zbiru, prevazici feda. mnogo zavisi i od koljena. za noleta cemo vidjeti. ima dosta veci zaostatak u slemovima. u ostalom i ne bas. vec za koji mjesec ce se ili nole ili rafa sasvim izjednaciti s fedom po sampionskim godinama.
Kako misliš da nema zlato sa OI težinu? Ako pratiš znaš šta je Novak izjavio povodom najvećeg i najtežeg poraza u karijeri.To je onaj protiv DelPa u Riju kad se isplakao k'o godina. :roll: Osvajanjem Zlata kompletiraš Golden Slam i samim tim što ga nemaju ni Novak ni Feđa jasno je koliko ga je teško osvojiti.Al' ajde to je druga priča skroz.
Recimo za neke je i WTF sprdačina,jest da ima veliku važnost zbog nagrade,bodova i samog završnog turnira gdje igraju najveći,ali kakav je to turnir gdje možeš izgubit meč i na kraju osvojit titulu? :urnebes: Ne pravdam Nadala,jasno je da bi ga trebao nekad osvojit i imati ga u riznici trofeja.Nešto se ne sjećam njegovog "zalaganja"na tom turniru,sumnjam da mu je nešto bitan iako svake godine napominje da jest. :problem: Dalje, za Rafu i Novaka bi bilo najbolje da prekucaju Federerov broj GS tad bi po mnogima on ispao iz konkurencije za GOAT-a jer se godinama vadilo na to da ih baš on ima najviše.Ima i najveći ukupan zbroj titula,al'što ti kažeš ima tih Miki Maus turnira koji će ova dvojica osvajat lagano godinama.Također,kasnio bi i u Mastersima i u međusobnom,znači otpada.Jest da je to sve daleko i bit će teško za ostvariti. Ako ovu dvojicu zdravlje posluži vodit će se velika bitka između njih ko će bit najbolji.Ja očekujem 4GS za Nadala i nekih 6 za Novaka. Po računici,jasno je kako bi na kraju to sve izgledalo :D I opet treba napomenuti Fed koliko god da je star željan je da uzme još bar jedan GS tako da nije ni to isključeno. :salut:

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la lucky13 » 27 sep 2018, 09:23

jednostavno, kako sam i napisao, nemaju neku tradiciju u tenisu (igraju se tek 30 godina). ne mogu se mjeriti sa slemovima, kakav golden slem, napuhavanje. ne donose poene (samim tim ni ne uticu na sampionsku trku) a kada su i donosile bilo je to nesto izmedju MM500 i mastersa od 1000p (750p). u vrh glave se po prestiznosti mogu porediti sa WTFom. to opet ne znaci da teniseri ne zele svojim drzavama da donesu zlato i da im medalja nije vazna. zele oni da osvoje sve. vidjeli smo koliko je noletu znacio npr sinsi! titula koju nije imao, naravno da bi mu znacila i olimpijada, jos i vise, jer kako si i rekao rjedje mu se pruzi sansa da i to osvoji. mislim da ce mu 2020. biti i posljednja.

Avatar
SantiCazorla08
Postovi: 961
Pridružen/a: 22 dec 2016, 08:18
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la SantiCazorla08 » 19 okt 2018, 12:59

vimbldon od naredne godine uvodi tajbrejk u finalnom setu pri rezultatu 12:12.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16499
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 19 okt 2018, 13:27

to je mcenroe tražio prije 30 godina :mrgreen:

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16578
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la ronaldo99 » 14 jan 2019, 08:11

Nego da pokrenemo ovu temu :)

Ovaj Berdih po meni bi mogao biti na ovome AO pozz iznenadjenje ,gledao sam ga u Dohi bio je dobar, a ovaj dns mec igra perfektno protiv vaazda nezgodnog Edmunda, ali ga ceh skoluje.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Effenberg » 14 jan 2019, 09:29

Kako bi volio da Murray dobije ovog antipaticnog pacova Aguta. Lik me zivcira pojavom, a kamoli jos i glupavim tenisom.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la LAZARUS2000 » 14 jan 2019, 11:41

Effenberg je napisao/la:Kako bi volio da Murray dobije ovog antipaticnog pacova Aguta. Lik me zivcira pojavom, a kamoli jos i glupavim tenisom.
Tenis mu jeste dosadan, ali mu daje rezultate
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 14 jan 2019, 13:22

Svaka čast Andyu, još jednom je pokazao kakav je karakter i igrač. Nakon 0-2 se ovako vratiti i igrati uopšte peti set protiv čovjeka koji je vjerovatno u najboljoj formi(istina, na veoma malom uzorku), sve pohvale. Pitanje je sad tog kuka i operacije, i da li bi ikad bio onaj stari, ipak je previše vremena prošlo. U svakom slučaju, šta god odlučio, želim mu sve najbolje. Veliki borac. :salut:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2019, 13:42

Murray mangupski :clap: :tokralju:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.