1. HNL

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jopaa7 » 13 avg 2018, 15:47

Henty ale, Henty ale :mrgreen: :opaopa:

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 16 avg 2018, 23:24

Kakav debakl HNL-a. Ako Dinamo ne izvede neko cudo ovo ce biti najgora sezona godinama unazad. Rijeka se zadovolji s 1-1 u gostima i cuva 0-0 kuci, ponasaju se kao da ovi nikad nece dati gol. Hajduk ima 1-1 vani, imaju cak i kontru za 2-1, ali s namjerom staju na loptu i cuvaju vrijeme :lol: Ni jedni, a ni drugi nisu zasluzili prolaz dalje, mada im se pruzila dobra sansa. Cak ih je i zdrijeb pomazio, ispalo je sve onako kako su htjeli i onda ispadanje u trecem pretkolu.

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Hans » 19 avg 2018, 22:53

Gleda li tko ovu lakrdiju od kluba? I na kraju ce Kopic stradati, a najmanje je kriv za ovo

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 20 avg 2018, 01:54

Hajduk je dan prije europske utakmice prodao jednog od najboljih igraca za sicu. Taj igrac ih je vukao cijelu proslu sezonu i nedostatak njega se jako primjeti na igri Hajduka koji ne moze sastaviti dva pasa. Hajduk je ostao i bez dva glavna golmana, jednog prodao, a s drugim nije produzen ugovor. Dovedena zamjena za golmana ih je kostala prolaza europskog pretkola. Zaplivao je na prilicno laganoj lopti, a samo dan kasnije gledam identicnu situaciju gdje Livakovic na golu Dinama to rutinski ocisti.

U Hajduku se ocito ne zna tko pije, a tko placa. Ovo im je jedan od najgorih startova sezone od kad se igra HNL, a danas su jos i dobro prosli. Gorica im je mogla utrpati jos par komada. Momcad Hajduka nema glavu i rep, klub su napustili neki od kljucnih igraca, trener krpa ekipu s neadekvatnim zamjenama i ovako los start je logican. Potrajat ce da Hajduk uhvati ritam i da krene igrati.

Zanimljivo je citati komentare kako navijaci Hajduka za sve krive Torcidu i udrugu Nas Hajduk.

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Orjuna » 20 avg 2018, 18:41

Signore je napisao/la:Hajduk je dan prije europske utakmice prodao jednog od najboljih igraca za sicu. Taj igrac ih je vukao cijelu proslu sezonu i nedostatak njega se jako primjeti na igri Hajduka koji ne moze sastaviti dva pasa. Hajduk je ostao i bez dva glavna golmana, jednog prodao, a s drugim nije produzen ugovor. Dovedena zamjena za golmana ih je kostala prolaza europskog pretkola. Zaplivao je na prilicno laganoj lopti, a samo dan kasnije gledam identicnu situaciju gdje Livakovic na golu Dinama to rutinski ocisti.

U Hajduku se ocito ne zna tko pije, a tko placa. Ovo im je jedan od najgorih startova sezone od kad se igra HNL, a danas su jos i dobro prosli. Gorica im je mogla utrpati jos par komada. Momcad Hajduka nema glavu i rep, klub su napustili neki od kljucnih igraca, trener krpa ekipu s neadekvatnim zamjenama i ovako los start je logican. Potrajat ce da Hajduk uhvati ritam i da krene igrati.

Zanimljivo je citati komentare kako navijaci Hajduka za sve krive Torcidu i udrugu Nas Hajduk.
Postedi nas svojih komentara. Komentiraj Dinamo.
...

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 20 avg 2018, 21:58

Orjuna je napisao/la: Postedi nas svojih komentara. Komentiraj Dinamo.
:rol: :rol: :rol: :rol:

Komentiram koga hocu i sta hocu. Ako ti smeta imas ignore i produzi.

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jolicnikola » 13 sep 2018, 00:34

imam jedno pitanje za upućene, a za koga Rita i Dua navijaju: za Hajduk ili za Dinamo (znam da navijaju za još koji klub, ali pitam vas za koji hrvatski klub navijaju, za Osijek i Rijeku mislim nikad nisu ni čuli)?

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jolicnikola » 29 sep 2018, 18:31

joj bruke od derbija, ništa:ništa

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 29 sep 2018, 18:47

Meni je ostao dojam da je Dinamo bio bolji prvih 45 minuta, a Hajduk drugih 45 minuta, ali bez pravih prilika na obe strane tako da je 0-0 vise nego realno. Od Dinama nisam nista vise ni ocekivao s obzirom da je u cetvrtak bitna utakmica u Europi, a Hajduk svakako nije onaj pravi pa se tesko i od njih moglo vise ocekivati. Da je bar pao po gol na svakoj strani, al s obzirom na broj prilika nije realno da je zavrsilo 1-1. Jedan od losijih derbija u posljednje vrijeme, al nije da je bio negledljiv, bilo je borbe i da je utakmica dosla malo kasnije sigurno bi bila puno bolja, jer bi Dinamo bio rastereceniji od Europe, a Hajduk uigraniji, al cekaju nas jos tri derbija do kraja sezone pa cemo imati sta gledati.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Tritolone » 29 sep 2018, 18:57

Klosari sa sjevera odnili 3 prsta vatrogascu :tokralju: :tokralju:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Hans » 29 sep 2018, 19:00

Nadam se da ce Hajduk nastaviti igrati ovako borbeno i u sljedecim utakmicama.
Mene je Jairo razocarao, po meni najlosiji pojedinac od obe ekipe. Imao je 2 atraktivna driblinga, a skoro sve ostalo je bilo gubljenje lopte ili vracanje nazad.

A za Torcidu nemam rijeci, pola istoka im je je.bavalo mater zbog onoga... Jadan vatrogasac, spiker je dobro rekao, ne bacajte to na one s kojima ste branili grad

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Lillard » 30 sep 2018, 11:12

Torcida je sramotna grupica.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jolicnikola » 30 sep 2018, 13:47

ma nije to Torcida to je kriminalna grupa mafijaša, ljudi koji nemaju smisla za život, nisu bili svjesni koga gađaju i šta gađaju, na sjeveru nema Torcide, tamo su samo mafijaši koji sebe nazivaju Torcidom

Avatar
branimir85
Postovi: 14863
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la branimir85 » 30 sep 2018, 17:35

Lillard je napisao/la:Torcida je sramotna grupica.
ne volim ih nikako
ali reći za Torcidu da je sramotna grupica je smiješno.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Lillard » 30 sep 2018, 18:24

branimir85 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Torcida je sramotna grupica.
ne volim ih nikako
ali reći za Torcidu da je sramotna grupica je smiješno.
Sramotna po ponašanju i u okvirima šta su uradili od svog kluba. postali su bitniji od Hajduka. Navijačka skupina nikad ne može niti će bit ispred kluba, samo kod njih. Srećom i Splićani su progledali, neće još dugo bit onako. :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Hans » 06 okt 2018, 18:49

Armada na parkingu stadiona okruzila Keka i nagovaraju ga da povuce ostavku, iako Rijeka nije pobjedila od osmog mjeseca.
U paralelnom svemiru Armada je zapravo tukla igrace po gradu, skandirala im na utakmici da ce dobit batine, zatvorila stadion na mjesec dana, a Miskovica natjerali da smijeni trenera :mrgreen:

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la marconato » 21 okt 2018, 17:50

Dobar teren u Kranjčevićevoj ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 21 okt 2018, 17:59

marconato je napisao/la:Dobar teren u Kranjčevićevoj ;)
Savrsen. Novi teren koji je nedavno zavrsen, ovo danas je tek peta utakmica koja se igra na njemu. HNS ga je financirao, a Lokomotiva je iz svog budzeta sredila istocnu tribinu i mokre cvorove na zapadu pa je taj stadion sad malo ljepsi nego ranije, iako je i sad realno rupa.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 04 nov 2018, 16:51

Kakva igracina je ovaj Beli. Mislim da u Gorici ni danas ne znaju kako su ga uspjeli dovesti, i to u vrijeme dok su bili u drugoj ligi. Covjek ako na zimu ne ode negdje, na ljeto sigurno hoce. Nadam se da ce ga netko od cetvorke iz HNL-a ugrabiti prije inozemnih klubova. Osobno bih ga volio vidjeti u Dinamu, al ako ne dodje u Dinamo volio bih da ostane u HNL-u, jer je to igrac koji dize kvalitetu lige. Ako Gorica izbori Europu volio bih da ostane kod njih i da na godinu budu jos jaci.

Avatar
Baboon
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 jul 2008, 22:58
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Baboon » 05 nov 2018, 01:52

jolicnikola je napisao/la:imam jedno pitanje za upućene, a za koga Rita i Dua navijaju: za Hajduk ili za Dinamo (znam da navijaju za još koji klub, ali pitam vas za koji hrvatski klub navijaju, za Osijek i Rijeku mislim nikad nisu ni čuli)?
Za najveći hrvatski klub poslije Dinama

P A R T I Z A N
it's football day

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.