Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ronaldo99 » 04 okt 2018, 22:12

Lazio sjeba perfektan skor italijana u europi ,a ko ce ako ne oni

Avatar
Pogba
Postovi: 19743
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 04 okt 2018, 22:25

De Sciglio = SMS + 30 M

Inače, kriminalan sudija.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 04 okt 2018, 22:29

baš čudno što lazio chokira :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Pogba
Postovi: 19743
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 04 okt 2018, 22:34

Pogba je napisao/la:Durmisi haman slomi ruku. :shock:
:(
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Lillard » 04 okt 2018, 23:08

rope11 je napisao/la:slika

ako si profesionalac i ako se nešto desilo prije deset godina, onda te nećemo osuđivati ako si nekoga silovao :mrgreen:


na stranu sad sve te priče oko njega, ali baš glup tweet.
Ko god da je naredio da se ovo objavi, treba dobit otkaz iste sekunde.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3997
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Juventinisimo » 04 okt 2018, 23:11

rope11 je napisao/la:slika

ako si profesionalac i ako se nešto desilo prije deset godina, onda te nećemo osuđivati ako si nekoga silovao :mrgreen:


na stranu sad sve te priče oko njega, ali baš glup tweet.
Ovo boldano, velikim slovima, je od krucijalnog znacaja..

Ima primjera(pogotovo po "zapadu") tek se upoznaju i u krevet, pa tek sutradan se "zgrazavaju" sta ucinise..

Da se razumijemo, protiv svake vrste nasilja sam..treba da se zna sta je silovanje...valjda zrtva treba da ima neki dokaz da se branila(ogrebotine, masnice, DNK ispod noktiju, itd)..ove stvari mi stvarno idu na zivce, pogotovo neke od 20-30 godina.. :puke: sve nesto rekla/kazala..u vecim slucajevima su prijavile silovanje nakon konsultacije sa prijateljicom i redovno strogo sa likovima koji su popularni i imaju lovu..

Ovu muci najvise sto nije izvukla vece pare, to su te posljedice koji nosi sa sobom zadnjih 9 godina...

PS. Dokle ce Lazio sramotiti Italiju??

PS.2 Daj Chini kakve slike izbaci ove pacenicke ekipe Lazia.. :mrgreen:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Biscione
Postovi: 4585
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 04 okt 2018, 23:30

Ma nema se tu šta raspravljat, klasična kurava koja želi da dobro utrži svoje dupe al najžalosnije je što američki sistem podržava te je*ačice.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 04 okt 2018, 23:42

"Silovanje koje si navodno počinio prije skoro deset godina ne mjenja našu sliku o tebi", pogrešna izjava na više nivoa :problem:

Moguće da su se pogrešno izrazili u želji da mu pruže podršku, ali ovako ispade da bi se mu pružila podrška i da je zaista došlo do silovanja što je degutantno i još se navodi činjenica o starosti zločina, kao da to uopšte igra ikakvu ulogu. :roll:


Ali nešto je očigledno bilo čim je ovoliko priča odjeknula i očigledno ima neke jake dokaze radi kojih se otvorio slučaj, na stranu sad što se i ona tuka sjetila poslije deset godina pokrenuti priču kad joj je presušio izvor novca koji joj je dao da bi šutila, ali ništa od toga ne mjenja i ublažuje činjenicu da je (navodno) djevojka silovana.
Naravno, možda je frajer i nevin ili je bar preuveličano, ali svejedno će se 99% izvući pa nećemo nikad ni saznati je li kriv ili ne. :yawn:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Pantelija
Postovi: 12845
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pantelija » 05 okt 2018, 00:08

Ima ima, ovako je sve pocelo, prije godinu i nesto, jedna od propalih glumica se izjadala kako ju je neki reditelj maltretirao i bla bla bla, i popusio zatvor... onda su se pocele redom javljati sve ostale glumice koje nisu vise mogle da glume ni u poluvarljivim serijama... si.paticno je to sto su iste "trpile" nasilje, sex i sve zbog novca i slave a kad je nestalo jednog i drugog sj se sjetili
...... e sad, dolazimo do doticne koju su upravonsavjetovali ovi iz udruzenja koje je pocelo sa onim rediteljem, te se ona ohrabrila

U americi ima jedna rupcetina u sistemu .... ako te zena LAZNO ptijavi za silovanje, nista! Nema za nju kazne, tako da se procjenjuje da je u americi svako trece prijabljeno silovanje u stvari lazno, te da na 8 predusjenih silovatelja ide jedan koji je nevino osudjen .... a kazne su zaista dugogodisnje robije. Imamo svjez prijmer od prije dvije godine, kada su neki senatori i pokrenuli pitanje osgovornosti, gdje je covjek lezao 16 godina u zatvoru za "silovanje" za koje ga je optuzila ex girlfriend.... medjutim, dnk analizom i sa svjedokom, ispostavilo se da on to nije uradio kao i da dodticna nije silovana... jednostavno, amerika je platila ogroman novac ovome , a doticna je histerisala kako "dnk ne valj"
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 05 okt 2018, 00:23

Ali moraš priznati da činjenica da nekome platiš da šutiš dosta sugeriše između redova :mrgreen:
Ono, nisam je silovao, ali sam joj platio da šuti. Pa ok, baš logično da to uradiš ženskoj sa kojom si imao dobrovoljni seks.

Čak su se nike i EA, sa kojima on ima doživotne ugovore, oglasili da su uznemireni oko onoga za šta ga okrivljuju, nije isključeno da su načuli insajderske informacije i da je ozbiljnije nego što se misli.

Ali ova ženska je ako se ne varam podnijela tužbu još te godine kad je silovana i ako ima ikakve dokaze za to, prvenstveno fizičke, onda bi moglo biti problema, pogotovo kod amera i njihovog zakona. Mada ne sumnjam ni najmanje da će se Rona izvući iz ovoga... :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Pogba
Postovi: 19743
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 05 okt 2018, 00:29

Nema nigdje dokaza da joj je nesto placeno. Klasicna ona ostrokandza. Jbt, dokle ide ta izopacenost Amerikanaca, cak tamo muskarci izbjegavaju 1 vs 1 susrete sa zenama na poslu i sl. jer je ovo postala praksa, nikada jaci feministicki lobi i sve sto ide uz to.

Jadnica se sjetila poslije 10g, bila na medikamentima hudnica, lose sanjala godinama. :cry:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Blejzer10 » 05 okt 2018, 00:36

rope11 je napisao/la:slika

ako si profesionalac i ako se nešto desilo prije deset godina, onda te nećemo osuđivati ako si nekoga silovao :mrgreen:


na stranu sad sve te priče oko njega, ali baš glup tweet.
:rol:

mislim sama priča je presmiješna, na kraju dana neće biti ništa od ovoga jer nije ovo Hollywood da na samu optužbu nekog ocrne i s.jebu, al' zbog ovakvog tweeta momentalni otkaz zaslužuje ko god ga je smislio i odobrio. Kakvi moroni

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Derdiyok » 05 okt 2018, 00:45

Treba Ronaldo nju prijaviti za silovanje jbla mater kurvanjsku.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 05 okt 2018, 00:58

Pogba je napisao/la:Nema nigdje dokaza da joj je nesto placeno. Klasicna ona ostrokandza. Jbt, dokle ide ta izopacenost Amerikanaca, cak tamo muskarci izbjegavaju 1 vs 1 susrete sa zenama na poslu i sl. jer je ovo postala praksa, nikada jaci feministicki lobi i sve sto ide uz to.

Jadnica se sjetila poslije 10g, bila na medikamentima hudnica, lose sanjala godinama. :cry:
eh, jest teško sačuvati ček sa skoro milion maraka, potpisan od strane rone, pa nije luda da ga ne sačuva :mrgreen:

ma dobro, vodim se i ja onom "nevin je dok se ne dokaže suprotno" jer baš nekako miriše na to, ali treba i za stranu koja tuži važiti pravilo "priča istinu dok se ne dokaže suprotno". :mrgreen:

vidjet ćemo šta će biti od svega ovoga iako je najizglednije da neće biti ništa, tresla se gora rodio se miš, čak i da ženska stvarno priča istinu.


rona na stranu, ja velim da je meni taj tweet sporan, a nisam jedini koji tako misli. :problem:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3997
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Juventinisimo » 05 okt 2018, 04:18

rope11 je napisao/la:Ali moraš priznati da činjenica da nekome platiš da šutiš dosta sugeriše između redova :mrgreen:
Ono, nisam je silovao, ali sam joj platio da šuti. Pa ok, baš logično da to uradiš ženskoj sa kojom si imao dobrovoljni seks.

Čak su se nike i EA, sa kojima on ima doživotne ugovore, oglasili da su uznemireni oko onoga za šta ga okrivljuju, nije isključeno da su načuli insajderske informacije i da je ozbiljnije nego što se misli.

Ali ova ženska je ako se ne varam podnijela tužbu još te godine kad je silovana i ako ima ikakve dokaze za to, prvenstveno fizičke, onda bi moglo biti problema, pogotovo kod amera i njihovog zakona. Mada ne sumnjam ni najmanje da će se Rona izvući iz ovoga... :zzz:
Platio bi svako, pogotovo ako ode u policiju i prijavi te(naravno nakon razgovora sa NAJprijateljicom).. :puke:
Ronaldo je zelio izbjeci dodatne probleme i medijsku "paznju"...kao sto bi i svi na ovome svijetu da su u njegovoj kozi..

Ova qurava je plesala sa njim, pa otisla u hotelsku sobu, pa u kupatilo da se presvlaci ili sta li vec, i zamisli sada, u tom hotelu ne postoji brava na vratima niti se moze zakljucati.. :crazy: vjerovatno unikatni hotel...jedini na svijetu..odes u tudje kupatilo da se presvlacis, sminkas, pisas, seres, i ne zakljucas vrata.. :shock: jos joj ovaj nudio da mu drzi splovilo ni manje ni vise nego 30 sekundi..mene samo zanima ko je bio sa njim i stopao vrijeme.. :mrgreen: njega na robiju poslati..

Ova drolja je jednostavno slijedeci dan skontala da bi to mogla naplatiti, samo se zayebala jer je trazila malo..sada konta da bi mogla izvuci puno vise..mozda je ta NAJprijateljica nije posavjetovala najbolje...jos je valjda nasla NEISKUSNOG advokata, barem sada se na to vadi..bla bla bla..kurvanjksa posla...

A kako joj mamica kaze, "kad vidi Ronalda na plakatu, ona se jadna sva izbezumi"...a nije je mamica posavjetovala da u taj posao ne treba ici, kad je vec primjer djevojka i studentica.. :?

Medjutim, u svemu ovome, Ronaldu nece biti lako...on je vec KRIV...slijedeca epizoda ce biti pumpanje ove price...ne bi me iznenadilo da se javi jos koja drolja i optuzi ga..


Ne tako davno je bio i slucaj Kobe Briant, kada je ona poslije morala da ide sivati pakas.. :? sve primjerne djevojke.. :puke:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Pantelija
Postovi: 12845
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pantelija » 05 okt 2018, 08:28

Ma daj bba sta je bilo, odakle ti ba gola u njegovoj sobi, sama kaze da je pokrila picic, pa jaranice otkud ba gola jahahahha

Price za djecu
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ronaldo99 » 05 okt 2018, 08:45

Znao je Real sta ce sve biti pa ga unovcio na vrijeme :)

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SonVolt » 05 okt 2018, 09:09

Gledaj Juventina sto brane Ronalda. Kad je Costa pljuno Di Francesca pricalo se, neka je, sigurno ga je uvrijedio na rasnoj osnovi. Ne podnosimo rasizam, trebao ga je jos nasamarati. Jbni primitivci iz Sassuola. Sad Ronaldo optuzen za nesto mnogo gore, reakcija Juventina je "laze k*rva!"
Niste nikad ranije bili "fanboys", ne pristaje vam to. Gdje je nestalo ono "Stille Juve"?

Sto se tice Rone, nadam se da nije istina. Veliki sportista. Jedan od najvecih. I vise od svega, "innocent until proven guilty"
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Italia » 05 okt 2018, 10:17

SonVolt je napisao/la:Gledaj Juventina sto brane Ronalda. Kad je Costa pljuno Di Francesca pricalo se, neka je, sigurno ga je uvrijedio na rasnoj osnovi. Ne podnosimo rasizam, trebao ga je jos nasamarati. Jbni primitivci iz Sassuola. Sad Ronaldo optuzen za nesto mnogo gore, reakcija Juventina je "laze k*rva!"
Niste nikad ranije bili "fanboys", ne pristaje vam to. Gdje je nestalo ono "Stille Juve"?

Sto se tice Rone, nadam se da nije istina. Veliki sportista. Jedan od najvecih. I vise od svega, "innocent until proven guilty"
:thumbup: Bravo, upravo to. Gleda se neka lijepa i leprsava igra, a ne rezultat. Drazi igraci su oni tehnicki sposobni, nego fizikaneri.

Mandzukic je ovdje jedan od najomrzenijih likova, dok ga u Torinu smatraju jednim od najdrazih. To je to. Titule, slava i ostale sitnice promjenile koncepciju.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Saurman
Postovi: 29478
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Saurman » 05 okt 2018, 11:09

Sergej Milinković-Savić (23) ostao je ovog leta u Rimu, gde je prvi čovek Lacija Klaudio Lotito dugo ponavljao da je cena srpskog veziste zaista vrtoglava - 120 miliona evra!


Cijeli Lazio ne vrijedi 120 mil a ne samo SMS.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Andrej i 5 gostiju.