NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Cevap » 04 okt 2018, 11:19

Najdraže mi je kad je Šarić kraj Memovića provuko loptu dvojicu izbacio i izborio penal defintivno ekstra krilo samo da se ne prepadne igraca previse a Iliću neide al je dobar igrač

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 04 okt 2018, 12:38

Kad je cetvrtfinale?
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 04 okt 2018, 15:52

Zdrijeb cetrvrtfinala kupa je na proljece,interesantno protiv Bratstva nam sudi isti sudija ko i protiv Zvijezde 09 Haris Kaljanac iz Sarajeva....Bratstvo kompletno nama fali Jusufbasic zbog kartona,ostali Brckalic,Pecelj,Kadric,Ilic i Šaric svi imaju po 2 neki ce se sigurno cistit pred Visoko.

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 04 okt 2018, 16:12

Pozdrav koliko ima istine u ovome da bi od sledece sezone mogli nastupat pod imenom Zvijezda BM

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 04 okt 2018, 17:21

Zvijezda bela mionix
Mada nevjerujem u to
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 04 okt 2018, 19:15

crvenobijeli je napisao/la:Zvijezda bela mionix
Mada nevjerujem u to
Uu to bi bilo extra inace Fadil i Nadir imaju mogucnost da naprave prave stvari...probat cu saznat imal tu istine
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 04 okt 2018, 20:01

Orhan je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Zvijezda bela mionix
Mada nevjerujem u to
Uu to bi bilo extra inace Fadil i Nadir imaju mogucnost da naprave prave stvari...probat cu saznat imal tu istine
Ja sam za to cuo jos prije par dana al je kafanska tako da nije za javnost
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 04 okt 2018, 20:37

Gdje ima dima ima i vatre

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 04 okt 2018, 23:25

Ako bude to, ima da sve kupujem kod njega. :pray: :D
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 05 okt 2018, 00:04

Ja nepišem često samo kad su provjerene informacije a u ovu sam prilično siguran.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 05 okt 2018, 07:42

Cisto sumnjam da oni zele da se igraju nogometa ali sigurno da bi bio dobar marketinski potez za njih ovako ih zna TK kanton i malo UNSKO-SANSKI ovako kad bi usli u Zvijezdu saznala bi citava Bosna i region!

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 05 okt 2018, 13:22

zvijezda1 je napisao/la:Pozdrav koliko ima istine u ovome da bi od sledece sezone mogli nastupat pod imenom Zvijezda BM
tesko,ja koliko znam da oni nisu nesto pretjerano zainteresovani za ulaganje u sport..Opekli su se s Omladincem(to je kazu rupa bez dna) to je bilo prije 7-8 god. ne znam kakvo im je sada razmisljanje.Cestitke igračima i treneru na pobjedi...

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 05 okt 2018, 14:08

Generalni sponzor, reklame po stadionu, dresovima...al mjenjat ime po meni ne dolazi u obzir :thumbdown: grb, ime i boje kluba se ne mjenjaju pa makar bili i druga sjever :stop: :salut: Sta se Zeljo treba sad zvat Zeljeznicar ZiraatBank Sarajevo :wtf: Eno Omladinac uzlazna putanja pa nek mjenjaju sta hoce

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 05 okt 2018, 15:15

zomir je napisao/la:Generalni sponzor, reklame po stadionu, dresovima...al mjenjat ime po meni ne dolazi u obzir :thumbdown: grb, ime i boje kluba se ne mjenjaju pa makar bili i druga sjever :stop: :salut: Sta se Zeljo treba sad zvat Zeljeznicar ZiraatBank Sarajevo :wtf: Eno Omladinac uzlazna putanja pa nek mjenjaju sta hoce
Slazem se :nedam:

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 05 okt 2018, 16:26

Vi bi da se yebete a da ne udje.

Eto trebaju doc ljudi ugruhat par miliona u klub i rec 'halalosum' :D
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 05 okt 2018, 17:02

zmaj348 je napisao/la:
zvijezda1 je napisao/la:Pozdrav koliko ima istine u ovome da bi od sledece sezone mogli nastupat pod imenom Zvijezda BM
tesko,ja koliko znam da oni nisu nesto pretjerano zainteresovani za ulaganje u sport..Opekli su se s Omladincem(to je kazu rupa bez dna) to je bilo prije 7-8 god. ne znam kakvo im je sada razmisljanje.Cestitke igračima i treneru na pobjedi...
U pravu si sto se tice toga da nisu previse zainteresovani za ulaganje u sport...i sto se tice Omladinca nisu nikad oni ulagali nesto vrijedno da se moze spomenut...u to vrijeme covijek kojem idu zasluge da je Omladinac dosao do prve lige federacije je Nasko odnosno Badzo...tada je uveo Omladinac u prvu ligu napravio stadion i natkrio tribinu i tu se prica zavrsava...na kraju je zaglavio i u bolnici.Bele su bile ukljucene u sve to al to je bilo sitno u odnosu na ovog gore pomenutog, do duse tada nisu ni priblizno bili jako kao sada.
Ne bih se slozio da se promieni ime i grb, ostalo bi vjerovatno imao sve na raspolaganju sto mu ne bih niko od gradjana zamjerio.
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 05 okt 2018, 17:11

Ne bih se slozio sa mijenjanjem grba i boja kluba npr. Ali dodati BM u trenutni naziv kluba ne znaci nista.
Niste kukali kad se mijenjalo iz Zvijezda u Zvijezda-Gradačac i kad su promijenili stari grb. 90% ljudi je pozdravilo promjene

Godinama kukate za investitora i onda kad dodje (i ja mislim da je patka, ali pricam onako generalno) kukate za neke sitnice.

Vincent Tan Cardiffu totalno promijenio boje kluba jbt
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Cevap » 05 okt 2018, 17:34

Koga možemo očekivat umjesto Bude :shock:

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 05 okt 2018, 18:57

SMR187 je napisao/la:Ne bih se slozio sa mijenjanjem grba i boja kluba npr. Ali dodati BM u trenutni naziv kluba ne znaci nista.
Niste kukali kad se mijenjalo iz Zvijezda u Zvijezda-Gradačac i kad su promijenili stari grb. 90% ljudi je pozdravilo promjene

Godinama kukate za investitora i onda kad dodje (i ja mislim da je patka, ali pricam onako generalno) kukate za neke sitnice.

Vincent Tan Cardiffu totalno promijenio boje kluba jbt
:thumbup:
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 05 okt 2018, 20:48

SMR187 je napisao/la:Ne bih se slozio sa mijenjanjem grba i boja kluba npr. Ali dodati BM u trenutni naziv kluba ne znaci nista.
Niste kukali kad se mijenjalo iz Zvijezda u Zvijezda-Gradačac i kad su promijenili stari grb. 90% ljudi je pozdravilo promjene

Godinama kukate za investitora i onda kad dodje (i ja mislim da je patka, ali pricam onako generalno) kukate za neke sitnice.

Vincent Tan Cardiffu totalno promijenio boje kluba jbt
To gore sto si naveo su pozitivne promjene. A kako ima pozitivnih tako ima i negativnih isto je i sa investitorima. Ne treba pristajat pod svaku cijenu, i nije svaki investitor dobar.
Sami smo se mogli uvjerit iz proslosti dodju ljudi investiraju pa poslije ostave milion maraka duga, pa cupaju pec za grijanje, odnose sve sto se moze ponijet.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.