Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Cepi1981 » 12 okt 2018, 05:25

bihuzur je napisao/la:Nakon Safeta Susica, nas najbolji selektor!
Mora da je sarkazam u pitanju?? Pape je **** od trenera, to sto nas je odveo na svjetsko ne mjenja cinjenicu da je rinaka, naime isto bi ucinio i moj komsija yankee koji u zivotu nije pogledao tekmu "soccera". On je cak sto vise i upropastio nasu repku kada smo imali tim za daleko veceg dometa no sto smo ostvarili sa njim.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la bhsport » 12 okt 2018, 07:48

Ovakve utakmice sam očekivao i očekujem od žutog.
Lijepo izgleda.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Urbinato
Postovi: 457
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:44
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Urbinato » 12 okt 2018, 08:06

Bravo Zuti legendo! Pa i da se izgubi nije lose izgledalo. Postavka igre mi se mnogo svidja. Jbg ne moze on od Vranjesa napraviti Nestu.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Esport » 12 okt 2018, 10:43

Sram te bilo Roberte, opet nisi izgubio.
Pored silnih savjeta, forumskih stručnjaka i novinarčića ti i dalje tjeraš svoje.
Idi na dijetu, nama je bitnija tvoja linija, nego fudbalsko znanje.
:mrgreen:

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Probisvjet » 12 okt 2018, 10:44

Prvi dobar potez sto je napravio Robi, da im je oduzeo mobitele pred utakmicu. :lol:
Sala, dobar Zuti. Dobaaar!
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Goalgetter » 12 okt 2018, 11:28

Robi ce i protiv Spanije izvuci 0-0 :bih:

Avatar
harden
Postovi: 23590
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la harden » 12 okt 2018, 12:03

Dobijamo Spaniju :bih:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 12 okt 2018, 12:17

Znam samo jedno ovaj tim niko nece kantat. Mogu oni izgubiti ali svaka ekipa ce se dobro oznojiti da nas dobije. Sve zahvaljujuci momcadi koju Robi gradi otkad je dosao.Nema vise dizelasa uvjek je dupli blok pozadi.

Avatar
Rimes87
Postovi: 2012
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Rimes87 » 12 okt 2018, 12:21

dubrovnik je napisao/la:Znam samo jedno ovaj tim niko nece kantat. Mogu oni izgubiti ali svaka ekipa ce se dobro oznojiti da nas dobije. Sve zahvaljujuci momcadi koju Robi gradi otkad je dosao.Nema vise dizelasa uvjek je dupli blok pozadi.
Znam da se ponavljam kao pokvarena ploča, ali mi se organizovano branimo. Na postavljenu odbranu rijetko nam ko može napraviti stopostotnu šansu, kao što se uostalom i vidjelo u Sj. Irskoj. Ja mislim da niti jedan naš selektor do sada se nije bazirao na odbranu već su svi furali napadaj bezglavo i daj gol više. A to ne ide tako u modernom fudbalu. Tako da hvala Prosinečkom na tome. Samo još da prema naprijed se uštimamo i ja mislim da rezultati u budućnosti neće izostati.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 12 okt 2018, 12:35

Rimes87 je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Znam samo jedno ovaj tim niko nece kantat. Mogu oni izgubiti ali svaka ekipa ce se dobro oznojiti da nas dobije. Sve zahvaljujuci momcadi koju Robi gradi otkad je dosao.Nema vise dizelasa uvjek je dupli blok pozadi.
Znam da se ponavljam kao pokvarena ploča, ali mi se organizovano branimo. Na postavljenu odbranu rijetko nam ko može napraviti stopostotnu šansu, kao što se uostalom i vidjelo u Sj. Irskoj. Ja mislim da niti jedan naš selektor do sada se nije bazirao na odbranu već su svi furali napadaj bezglavo i daj gol više. A to ne ide tako u modernom fudbalu. Tako da hvala Prosinečkom na tome. Samo još da prema naprijed se uštimamo i ja mislim da rezultati u budućnosti neće izostati.
Mi do sada nismo ni imali trenera koji zna ista o modernom nogometu. Ciro poznaje mentalitet nasih igraca pa ih je digao na foru ali ni on nema neko veliko nogometno znanje. Ima iskustvo i nevjerovatan je motivator. Osim njega BiH do dolaska Roberta Prosineckog nije imala mudrog trenera na klupi. Sve tupila koja se na racun svog nogometaskog kvaliteta slepaju po trecerazrednim klubovima. Robi je na pocetku ali se vidi da taj covjek ima ono nesto sto je potrebno da bi se trener izdigao iz prosjecnosti. Bosni je on dosao kao bogom dan spas u ovom momentu a mora se reci da je i Bosna njemu odlican projekt za dokazivanje svoje vrijednosti. Jos jednom hvala Zvijezdanu Misimovicu na pomoci da napokon uspijemo pronaci pravi izbor.

Avatar
Sveti
Postovi: 10199
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Sveti » 12 okt 2018, 14:25

dubrovnik je napisao/la:Znam samo jedno ovaj tim niko nece kantat. Mogu oni izgubiti ali svaka ekipa ce se dobro oznojiti da nas dobije. Sve zahvaljujuci momcadi koju Robi gradi otkad je dosao.Nema vise dizelasa uvjek je dupli blok pozadi.
To je to. Sjeti se papetove sredine samo. Baklava sa medunjaninom nazad, lijevo lulic, desno pjanic, desetka miske. Dakle imao si klasicnu desetku na zadnjem veznom, krilnog vezistu na krilu, klasicnog box to box vezistu na desnom i jedino je miske igro svoju poziciju.

A opet sjeti se i mehmeda i izmisljanja pozicije ibisevicu na desetki samo da se ne bi uvrijedio.

Sad je sve poslozeno. Pjanic, besic, saric, sve igraci koji puno trce ali mogu i da iznesu loptu i odrade koji pas.
naprijed rejal

Avatar
Scholl
Postovi: 1448
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Scholl » 12 okt 2018, 15:07

Hoce nas neko natamburat zapamtite. 4-5 komada cemo primit jer nema sanse da svi masaju kao irci ili Turci sinoc.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la drakensang » 12 okt 2018, 15:18

Robi je dobio najnezahvalniji posao na svijetu, sta su njemu prethodna dva selektora ostavila od "zlatne genetacije" koju smo imali? Robi je makar frajer, ima muda ubacit Nastica, Zakarica i igrace koji bi kod ove dvojice ziherasa igrali protiv Andore i to mozda samo. Bas kad se sjetim sto napisa neko, Susica i baklava formacije, ni za Bajram je ne jedem od tad. A naravno da novinarcici Amava Osima cak i u nizu od 7 utakmica bez poraza, traze nacin kako da pljunu na Robija. Eto nek bi slagirani svih 7 pobijedio. Realno, mi smo prosjecna reprrzentacija a bez Edina i Miralema smo rang Makedonije otprilike. Ne zavaravajmo se da moramo nekog tamburat, Turke u Turskoj dobit, zasad sve ide lijepo i sta i ako te dobije Belgija, Spanija 4:0? Jel to sramota neka da te Lukaku, Hazard, De Brujne i ostali nafiluju? Meni nije, jbg, ali mi igramo vrlo takticki oprezno i zasad to daje rezultate. Zakljucak: Robi je frajer, nije bezmudovic kao predhodnici.

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 12 okt 2018, 15:19

Naravno da ce nas neko nekad natamburat, isto kao sto cemo i mi nekoga, samo je pitanje vremena i to nije nesto aman zaman...natamburana je Hrvatska, Brazil, Holandija...jace repke od nas, zasto se nama ne bi desila nova Rumunija, Izrael, Belgija...
Vaznije od toga je da imamo rezultate i da u vecini tekmi dobro stojimo...imam u vidu kvalitet protivnika i jedino gdje smo do sada u ovih 7 tekmi zakazali jeste S.Irska. Sinosnje 2.poluvrijeme ne moze biti mjerilo gdje su Turci ostali s prvom postavom a mi izveli najbitnije igrace.

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la bhsport » 12 okt 2018, 15:44

Gdje su sada branioci vrijeđanja ovdje?
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la BadrHari » 12 okt 2018, 16:07

drakensang je napisao/la:Robi je dobio najnezahvalniji posao na svijetu, sta su njemu prethodna dva selektora ostavila od "zlatne genetacije" koju smo imali? Robi je makar frajer, ima muda ubacit Nastica, Zakarica i igrace koji bi kod ove dvojice ziherasa igrali protiv Andore i to mozda samo. Bas kad se sjetim sto napisa neko, Susica i baklava formacije, ni za Bajram je ne jedem od tad. A naravno da novinarcici Amava Osima cak i u nizu od 7 utakmica bez poraza, traze nacin kako da pljunu na Robija. Eto nek bi slagirani svih 7 pobijedio. Realno, mi smo prosjecna reprrzentacija a bez Edina i Miralema smo rang Makedonije otprilike. Ne zavaravajmo se da moramo nekog tamburat, Turke u Turskoj dobit, zasad sve ide lijepo i sta i ako te dobije Belgija, Spanija 4:0? Jel to sramota neka da te Lukaku, Hazard, De Brujne i ostali nafiluju? Meni nije, jbg, ali mi igramo vrlo takticki oprezno i zasad to daje rezultate. Zakljucak: Robi je frajer, nije bezmudovic kao predhodnici.
Potpisujem! (sve sem tog slagirani i ta vrijedjanja. I ja mrzim navijace Zeljeznicara i zelim im sve najgore, ali tim nadimcima nema mjesta)
Podrska Robiju, s prosjecnom reprezentacijom gradi pobjednicki mentalitet
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 12 okt 2018, 16:28

Mene je sramota citati kakve pridjeve neki od nas pripisuju legendi Sarajevskog nogometa.
Dok smo mi ovakvi do tada nam treba Culic i slicni jer nista bolje i ne zasluzujemo.
Kako oni koji caste Zutog tako i neki od nas koji pljuju po Ivici. Ovo je dno dna.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 12 okt 2018, 16:33

furiju cemo da smirimo samo tako
Zarathustra

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Ponos Torina » 12 okt 2018, 16:38

Moggi je napisao/la:furiju cemo da smirimo samo tako
Samo ako im ogadimo futbal :mrgreen: :urnebes:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Probisvjet » 12 okt 2018, 16:54

dubrovnik je napisao/la:Mene je sramota citati kakve pridjeve neki od nas pripisuju legendi Sarajevskog nogometa.
Dok smo mi ovakvi do tada nam treba Culic i slicni jer nista bolje i ne zasluzujemo.
Kako oni koji caste Zutog tako i neki od nas koji pljuju po Ivici. Ovo je dno dna.
De malo pojasni ovaj tvoj post?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.