FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Beduin
Postovi: 16325
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 11 okt 2018, 16:20

U Slobodi za normalno funkcionisanje imas "osnovnih preduslova" ko Indija stanovnika. :urnebes:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 11 okt 2018, 16:35

Beduin je napisao/la:U Slobodi za normalno funkcionisanje imas "osnovnih preduslova" ko Indija stanovnika. :urnebes:
:urnebes: :urnebes:
E jest vala...Ma nema tu brate za ono sto mi zelimo,i kako bi trebalo da bude samo privatizacija..Nema tu ovo hocu ovo necu...kada uzmes klub uzmes i njegove trenutne obaveze...nas ubjedjuju da je to nemoguce a ku rcem ne mrdaju da stvore uslove da bi neko dosao.Ja da imam uzeo bi :urnebes: Sekunde ne bi razmisljao...znam da bi i ti...
Valjda i nas nekada sunce ogrije
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 12 okt 2018, 17:27

Hocemo li mi vidjeti taj dobro obrazlozeni finansijski izvjestaj i kad? 11 ljudi nije doslo, a skupstina se odrzava jednom u 2 godine, ovo je raspustena banda.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 12 okt 2018, 18:24

Evo konacno saznasmo da je Todor prodan za 450.000 eura, sto je ogromna suma, svaka im cast, plus 10% od sljedeceg transfera. Nadam se da cemo docekati i finansijski i gdje su pare isle, idu, koliko duga ima i slicno.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 okt 2018, 18:39

bhpremierliga12 je napisao/la:Evo konacno saznasmo da je Todor prodan za 450.000 eura, sto je ogromna suma, svaka im cast, plus 10% od sljedeceg transfera. Nadam se da cemo docekati i finansijski i gdje su pare isle, idu, koliko duga ima i slicno.
Samo steta sto mi izgleda nismo bili sposobni da ni sa 2 miliona i vise sastavimo ekipu koja se nece boriti za opstanak :D

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 12 okt 2018, 18:49

tuzlak1987 je napisao/la:
bhpremierliga12 je napisao/la:Evo konacno saznasmo da je Todor prodan za 450.000 eura, sto je ogromna suma, svaka im cast, plus 10% od sljedeceg transfera. Nadam se da cemo docekati i finansijski i gdje su pare isle, idu, koliko duga ima i slicno.
Samo steta sto mi izgleda nismo bili sposobni da ni sa 2 miliona i vise sastavimo ekipu koja se nece boriti za opstanak :D
Samo je problem sto mi nismo imali 2 miliona, dok rijesis sve dugove, licencu, a mogu ti reci da smo imali stvarno dobar i jak tim u drugoj polusezoni sa Slavkom, steta sto se neki igraci kao Rustem nisu zadrzali, ali sta ces eto. Ocekujem Ordagu u januaru, makar na pozajmicu, nije odigrao 2 kako treba utakmice evo godinu dana, a stalno se vodi kao povrijedjen, evo zadnja 2 mjeseca
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 okt 2018, 18:54

bhpremierliga12 je napisao/la: Ocekujem Ordagu u januaru, makar na pozajmicu, nije odigrao 2 kako treba utakmice evo godinu dana, a stalno se vodi kao povrijedjen, evo zadnja 2 mjeseca
Nesto nisam siguran da su nasi organizovani da ga vrate i da popricaju, da vide sa njim sta zeli i da li bi nas razmatrao. Tako da imam osjecaj da ce ga jedna od one tri ekipe pokupiti..

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 12 okt 2018, 19:08

Dobro Senad rece, ko god dodje morace biti tu 24 sata za klub, tako da ove menadzere i slicno nema sanse. Daj nekog skolovanog covjeka, dadni mu platu i gotovo, ali onda se sjetim da zivim u BiH i da od toga nema nista.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 12 okt 2018, 20:13

Kakva je ovo skupština :lol:

Djeca nam se smiju Reufe.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la juvebosna » 12 okt 2018, 21:30

Mi se ovamo krvimo i jbmo im sve a oni igraju prijateljske :wtf: :wtf: :clap:
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 12 okt 2018, 21:36

@aerials moze li anketa ?

Podrzavamo li prijateljsku utakmicu sutra: DA ili NE.

Ako takva anketa nije ujedno i skakljivo političko pitanje :kafa:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 12 okt 2018, 21:39

sviunapad1010 je napisao/la:Kakva je ovo skupština :lol:

Djeca nam se smiju Reufe.
A kada sta napises neprijatelj kluba placenik negativac. ...
Nista ni sa cim covjece cirkus kolorado nikakve odgovornosti reda ....Radi ko sta hoce ne odgovara nikom....ovcice zadovoljne pukim postojanjem dok elita krcmi pare od kluba,budzeta Tusnja.....i nikom nista....
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 12 okt 2018, 21:44

Brcanskamalta je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Kakva je ovo skupština :lol:

Djeca nam se smiju Reufe.
A kada sta napises neprijatelj kluba placenik negativac. ...
Nista ni sa cim covjece cirkus kolorado nikakve odgovornosti reda ....Radi ko sta hoce ne odgovara nikom....ovcice zadovoljne pukim postojanjem dok elita krcmi pare od kluba,budzeta Tusnja.....i nikom nista....
Evo i ispipavaju nam puls organizovanjem prijateljske utakmice. Uveliko vec razmisljam da vise ne odem ni na jednu utakmicu a oduvijek sam bio za podrsku klubu na taj način.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Beduin
Postovi: 16325
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 13 okt 2018, 04:23

Otisao je najveci neprijatelj Slobode, Senad, valjda sad trebamo biti sretni jer klub grabi naprijed? Cemu opet negativa ako smo se rijesili najvece kocnice u klubu, eto sad punijih tribina, realnog sastavljanja ekipe a ne nametanja Nalicu...
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 13 okt 2018, 10:02

Beduin je napisao/la:Otisao je najveci neprijatelj Slobode, Senad, valjda sad trebamo biti sretni jer klub grabi naprijed? Cemu opet negativa ako smo se rijesili najvece kocnice u klubu, eto sad punijih tribina, realnog sastavljanja ekipe a ne nametanja Nalicu...
Ma ti nisi u toku,kakav neprijatelj Senco forever.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
hondas
Postovi: 1110
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 13 okt 2018, 10:27

Vecina nas je sanjalo o Slobodi bez dugova a sad se to i docekalo,naravno da jos dosta toga treba podici na visi nivo ali za to treba vremena.Senco i Alic su se domacinski odnosili prema parama Slobode a da nisu otislo bi to sve u pm.Jedino je bilo malo fulanja oko dovodjenja igraca koji su bili dobro placeni a malo davali na terenu ali to je problem koji imaju i drugi klubovi,svi ponekad fule.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 13 okt 2018, 10:44

Fulio je ko god je dogovorio utakmicu danas :salut:

Prijateljska sa sejmon hejnom :urnebes: :urnebes:

Bravo mozgovi :clap: :clap: Dabogda izgubili 5:0. Ali dogovoren je X za mirnu Tuzlu :rol: :rol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Madal
Postovi: 3594
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 13 okt 2018, 11:01

Beduin je napisao/la:realnog sastavljanja ekipe a ne nametanja Nalicu...
Ako smijem dodati kako se nadam da ce Senco nastaviti sa sastavljanjem prvih 11 jer mu ocito ide vrlo dobro. Samo kiks protiv Zvijezde ali ok je.

Ako nista, nadam se da je Nala naucio nesto od naseg Sence po pitanju sastavljanja ekipe.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Madal
Postovi: 3594
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 13 okt 2018, 11:04

I kakav je sad stav prema Smajicu?

Hocemo opet je.bavati mamu u picku djetetu kluba od 19god. kada bude imao slabiju utakmicu?
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 13 okt 2018, 11:08

Madal je napisao/la:I kakav je sad stav prema Smajicu?

Hocemo opet je.bavati mamu u picku djetetu kluba od 19god. kada bude imao slabiju utakmicu?
Smajić je bio povrijeđen i nije u formi trenutno nikako. I dalje tvrdim da je najbolji mladi igrač na toj poziciji u ligi samo treba čekati da vrati formu. A ti sto psuju tako eto im prilike danas da odu na utakNicu i izraze svoje mišljenje na sličan način.
Ako smiju :rol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.