NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 12 okt 2018, 19:39

Hocel se igrat protiv Sirokog?? Kazu gasimo se u nedelju odmah poslije izbora :lolno:
moSa likCe

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 12 okt 2018, 21:20

jagamu je napisao/la:Hocel se igrat protiv Sirokog?? Kazu gasimo se u nedelju odmah poslije izbora :lolno:
hoce ako igraci ne budu bojkotovali :)
!

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 12 okt 2018, 22:40

bambus je napisao/la:
jagamu je napisao/la:Hocel se igrat protiv Sirokog?? Kazu gasimo se u nedelju odmah poslije izbora :lolno:
hoce ako igraci ne budu bojkotovali :)
Ma sta nas briga imamo juniore haha
moSa likCe

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 13 okt 2018, 04:00

Inace sam protivnik mahalskih prica, ali evo podijelit cu da sam cuo vezano za (ne)odlazak u Citluk da je povezan sa kasnjenjem plata koje se ponovo spominju zbog cega su igraci odbili da idu.

Eh sad da li je to istina ili ne, vrijeme ce pokazati ;)

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 13 okt 2018, 05:09

Gluplji post na forumu nisam procitao odavno. Ni sam ne znas jel istina ili nije, jos si cuo od nekog pa eto ko biva da i nama podijelis :lol:
Druze radije zadrzi to za sebe nego da lupetas ko maksim po diviziji..
moSa likCe

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 13 okt 2018, 09:02

Kasne plate u Zrinjskom, zasto ne bi u jednom Celiku :mrgreen: :kafa:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 13 okt 2018, 11:33

Zbog ove utakmice sa Zeljom, treba im karinu dati a ne platu. Pickice male.
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 13 okt 2018, 12:44

Ja sam samo podijelio ono sto sam cuo od bivseg igraca Celika. Ali eto hajde nije bitno, ja sam samo napisao i tu mogucnost, jer niko ne zna kakva je situacija u klubu i sta se desava, ako cemo iskreno ;)

Da se zna kakva je situacija ne bi ni bilo lupetanja, tako da je sve moguce

Avatar
likceaale
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 apr 2018, 14:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la likceaale » 13 okt 2018, 13:17

prisonbreak je napisao/la:Kasne plate u Zrinjskom, zasto ne bi u jednom Celiku :mrgreen: :kafa:
Vjerovatno zato što je vlasnik Čelika HAN grupa koju predvodi Aydin Olgun, a sačinjavaju je brojni investitori iz Turske i Katara. :rol: :rol:
Samo Likče...!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 13 okt 2018, 14:59

Jeste vi meni sa tim platama pa jbte plate kasne doktorima, pa sto ne idu u drugi klub gdje su plate redovne .Ne idu zato sto tamo traze igrace boljeg kvaliteta ..Stvarno je interesantan Celik svim sponzorima otimaju se za njeg ..Sve je ovo dobro ,ovo samo moze gore bit jer niko ne bi se otimo za ovaj klub da daje svoj novac .Pervise se gleda sport klub i takvi klubovi pa se ljudi zanesu i nisu vsijesni u kakvoj mi drzavi zivimo ,kakavi nas politicari vode ,kakvi ljudi odlucuju o sportu i kakvi ljudi upravljaju sportom gdje najveca korupcija i kriminal i mi hocemo u takvom okruzenju da poslujemo ko klubovi iz Svedske ,Svajcarske i drugih sredjenih drzava.Nema od toga nista ostaje ti samo masta i ovako vjecno klub .Mi smo uvijek projsjecan klub bili gdje smo imali za 70 godina mozda desetak izlaza u evropu i uvjek se za opstanak borili u bivsoj yugi il igrali 2 ligu a posle rata na pocetku koristili slabost sarajlija sto kod njih sve sjebano bilo od rata uzimali titule i kupove i to je to i posle sve za opstanak s borili i 2 izaza evrope..nikad mi klub necemo bit onakvog kakvog zelimo dok god je ovakvo stanje dok nam Kovanici i slicni odlucuju o Celiku a grad jaja gladi za tastaturom mrsko mu na izbore izac i onda se cudimo sto ode 3 miliona u Babino za poljoprivredu il sta ja znam zasto ..

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 13 okt 2018, 15:03

Eno i Laudrup ima potrazivanja od Celika, ako mu ne isplate i on ce poceti pisati da im kasne plate :D

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 13 okt 2018, 15:35

Veliki problem i jest sto niko ništa ne zna. Ronimo u mutnom, ono jest da cijela liga roni u mutnom, al interesuje me koliko duboko smo mi zaronili?
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 13 okt 2018, 15:46

Bati gigantu veliki. Moze pricat ko sta hoce ali ovo si apsolutno u pravu :thumbup:
moSa likCe

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 13 okt 2018, 18:43

Molimo igrace da u javnost izadju i da kazu sta imaju.Niste vi nicije ovce da vas budalama prave.I bilo koji igrac kome su duzni nek trazi pare,vi to zasluzujete.PLATE MORAJU BITI REDOVNE ! BAREM KOD MILIONERA.
Uz to MILIONERI nagrade premijama,a ne da 15 hiljada visi u zraku,a ljudi cekaju te pare..MILIONERI placaju buseve s kojima idu,a ne ostaju duzni po 20 hiljada...MILIONERI placaju hotele po Mostaru,Blagaju,Sarajevu,Tuzli a ne ostaju duzni...MILIONERI placaju hotele u ZENICI a ne ostaju duzni.
MILIONERI redovno isplacuju ljude koje im stampaju karte a ne ostaju im duzni,mozda cemo uplatnice ocitavat po tribinama mjesto karti..
MILIONERI placaju uposlenike kao i igrace a ne ostaju im duzni....MILIONERI imaju 150 km u djepu u svakom trenutku,jer nikad ne znas kad ti to moze zatrebati,mozda ti se nece desit da moras posudit da bi odigrao tekmu.....MILIONERI SU CUDO

i ove pi*kice od igraca i uprave o kojoj sam pisao nek izadju u javnost i nek kazu stanje kakvo je ..**** vas olgun
!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 13 okt 2018, 19:24

Sve si to dobro reko za milionere prave za placanje al takvi milioneri imaju na stadionu 70 000 gledalaca svaku utakmicu i prihd po utakmici po milion eura svaku utakmicu i takvi milioneri imaju igrace koje u svakom trenutku moze prodat i uzet novac i takvi milioneri vode klubovi koji igraju ligu prvaka i takvi milioneri su u sredjenim drzavama prijtelju moj i takvi milioneri su mamac za velike sponzore ..Ti ako takvog mozes nac milionera bujrum dovedi ga i svako ce te podrzat i tebe i svakog ko moze dovest..Ovo je nasa realnost imas takvog milionera kakav imas klub .Znaci nikakav miloner i nikakav klub i nikkakvi igraci koje niko nece da kupi u nesredjenoj drzavi gdje samo kriminal,nesposobnost,posluznost i korupcija ..Pa nije niko tolika budala samo novac davat dje mu dodje 2000 ljudi i manje sad ce bit.Pa ko njemu garantuje da ce ikad vratit pare .Vi se samo vracate na istu pricu jbo Olguna a rijesenja se nema posle osim bacanje suplje ovako ,dovedite takvog milionera ja cu mu prvi ljubit stopala ako ga iko nadje ,vidis da svi bjeze iole bogati ljudi ne samo od Celika nego od svih klubova u BiH i okruzenju....Ovo samo treba molit boga da ovaj covjek ima iskrene namjere sa Celikom a ako nema nek nam je bog na pomoci i samo moze bit gore il opet ovako tapkat u mijestu sa novim slicnim ljudima.Da je mutno ovo sve jest mutno to se slazem i onda dodjes kakav klub takav milioner.Ostaje nam nada i strepnja velika svima.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 13 okt 2018, 19:29

Sta je.bete konju mater vise. Nema se sta pisat, pa opet plate ovo, plate ono. Stvarno ovo prelazi u bezobrazluk.

Nek niko vise nista ne pise sta je cuo je nekog, pojedinci samo cekaju da se nadovezu. Ako nema plate, igraci imaju sindikat nek se zale, koliko vidim niko se nit zali, nit govori ista.

Ne mogu da shvatim ovaj nas mentalitet, ovo nema ni u pm.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 13 okt 2018, 20:25

Ako je pozitiva treba pisat, ako nije onda jok?! Pojedinci ovdje izgleda traže samo da se maše glavom što je bezobrazno.

Fakat ne znam šta se dešava u klubu k'o kad je klub nekako zatvoren za javnost pa neću dalje komentarisati, ali ljudi imaju pravo kad traže neke informacije. Čelik nije klub od juče i bez svojih navijača i simpatizera. Treba neki fidbek od kluba i sigurno da bi ljudi drugačije reagovali.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 13 okt 2018, 20:54

Bezobrazno je govoriti i optuzivati nekoga na osnovu rekla-kazala. Mahalske price nek nas zaobidju, a ako ima problem neki, sto nas Čelik ima nego da se pobrinemo oko toga.

Igraci neka izadju u javnost da nema plata, vidjet ce te pritiska onda na ljude u klubu.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 13 okt 2018, 22:14

Klub je taj koji treba da informiše javnost o svom radu. Međutim, kad je šutnja onda je normalno da će bit svakakvih priča, pa i šta treba i šta ne treba. Mora biti bolje informisanje, jer ovakav trenutni pristup kluba iritira i privlači nezadovoljstvo, pa valjda se šta promijeni po tom pitanju.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la keno83 » 13 okt 2018, 23:59

Morate i vi malo jbg pogurat te milionere, evo samo zadnja akcija kod Veleza, kojeg takodjer vodi milioner, a u upravi se nalazi jos bar 5 milionera, stare legende kluba i navijaci za Velezovu vece, za par sati skupise 200 000 km, imate na Velezovoj stranici javan spisak ljudi koji su uplatili, ne bi ni kod vas bilo lose, da se napravi neka vecer, da ljudi uplate, i da se na taj nacin pomogne sa izmirenjem velikih dugova koje imate.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.