ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

hm59
Postovi: 2024
Pridružen/a: 07 sep 2015, 08:29
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la hm59 » 13 okt 2018, 11:50

Nole igra kao masina :thumbup:
Da ne bi one povrede lakta, zadnje dvije godine, sto se tice br. 1, bile bi prilicno monotone na touru :)

Avatar
IloveN
Postovi: 181
Pridružen/a: 03 nov 2012, 03:05
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la IloveN » 13 okt 2018, 12:08

Kako ova statistika zna da zavara. Ne da ne govori istinu, nego laze!
Djokovic 6 winnera i 9 UE, Zverev vise i winnera i neiznudjenih. Da neko nije gledao mec, mogao bi doci do zakljucka da je sve na Sasinom reketu bilo, a Djokovic odigrao tanak mec.
A ono Novak imao 60 minuta brutalnog' tenisa, a apsolutno nista nije zavisilo od Sase.
Da mu je i brat izasao zajedno s njim, tesko da bi bolje prosli.

Da je Federer u formi, itekako bi on imao sanse protiv Novaka na ovom ledu.
Nit' je u formi, nit' trenutno ima taj nivo tenisa u sebi.
Ali hajde da vidimo, ako prodje Bornu.
Moralo bi ogromno iznenadjenje da se desi da Nole ostane bez pehara ovdje.

memija38
Postovi: 441
Pridružen/a: 23 jun 2016, 16:11
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la memija38 » 13 okt 2018, 12:11

Ma nema Federer sta traziti sutra realno. Kad ga nije mogao u Cinciju dobiti ne moze ni ovdje. Sto kaze momak iznad nit je u formi nit ima igru koja je dovoljno dobra da zakomplicira mec sa ovakvim Novakom. Nalozen je Novak ganja i No 1 ne pise se Federeru dobro, zna to i on ne bi me cudilo da 'slucajno' izgubi od Borne. :D
STEVIE GERRARD

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16503
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 13 okt 2018, 12:16

memija38 je napisao/la:Ma nema Federer sta traziti sutra realno. Kad ga nije mogao u Cinciju dobiti ne moze ni ovdje. Sto kaze momak iznad nit je u formi nit ima igru koja je dovoljno dobra da zakomplicira mec sa ovakvim Novakom. Nalozen je Novak ganja i No 1 ne pise se Federeru dobro sutra, zna to i on ne bi me cudilo da 'slucajno' izgubi od Borne. :D
Nemoj samo ti govoriti sta ce biti :D rekao si da upalim ja upalio i nista vidio nisam, pazi nema sanse da Fedja ovako padne kao Sasha koji je zelen i koji zbog ovoga nikad nece dorasti ovima najvecima. Ne kazem da Nole nije favorit, on je opet u onom svome ludom modu kad mu niko nista ne moze, ali realno tad vise sanse da ga dobiju imaju Fedja i Nadal neko ovi igraci tipa Sashe, tako da nadajmo se svi finalu koje realno svi sutra zelimo gledati, a Novak ce svakako dobio sutra ili ne do kraja god biti broj 1

memija38
Postovi: 441
Pridružen/a: 23 jun 2016, 16:11
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la memija38 » 13 okt 2018, 12:26

ronaldo99 je napisao/la:
memija38 je napisao/la:Ma nema Federer sta traziti sutra realno. Kad ga nije mogao u Cinciju dobiti ne moze ni ovdje. Sto kaze momak iznad nit je u formi nit ima igru koja je dovoljno dobra da zakomplicira mec sa ovakvim Novakom. Nalozen je Novak ganja i No 1 ne pise se Federeru dobro sutra, zna to i on ne bi me cudilo da 'slucajno' izgubi od Borne. :D
Nemoj samo ti govoriti sta ce biti :D rekao si da upalim ja upalio i nista vidio nisam, pazi nema sanse da Fedja ovako padne kao Sasha koji je zelen i koji zbog ovoga nikad nece dorasti ovima najvecima. Ne kazem da Nole nije favorit, on je opet u onom svome ludom modu kad mu niko nista ne moze, ali realno tad vise sanse da ga dobiju imaju Fedja i Nadal neko ovi igraci tipa Sashe, tako da nadajmo se svi finalu koje realno svi sutra zelimo gledati, a Novak ce svakako dobio sutra ili ne do kraja god biti broj 1
Kako nista nisi vidio? :D Zar nisi vidio brutalan nivo Novaka, zar nisi vidio obeshrabrenog Sasu Zvereva koji nije znao jel poso il doso a takvog ga ne vidjamo cesto? :D

Zverev nema ofanzivu koja moze nauditi ovakvom Novaku na ovakvoj podlozi. A ovakav Novak se moze dobiti jedino ako ga nadjacas sa osnovne linije i pogodis hrpu nenormalnih vinera(pogledati pod Stan Wawrinka ili ranije Federer u onim svim finalima Cincijatija :D ). Naprotiv, Sasa se zna napatiti i sa mnogo losijim counterpuncherima od Novaka poput Chunga npr.

S druge strane Federer ima, ali pitanje je koliko je njegova ofanziva trenutno konstantna i kolike su joj oscilacije da izvuce nesto vise od tijesnog poraza. Previse cesto mu se desavaju padovi koncentracije, a to ce Nole sutra nemilice kaznjavati. Uz to, sa ovakvim servisom Novaka mislim da Federer moze napraviti maksimalno jedan brejk i to da se udara nogom u guzicu, sto znaci da ce i on morati servirati nenormalno dobro ako zeli ostati u egalu. Novak jos nije pretrpio ni jedan brejk na turniru, sto je fascinantan podatak.
STEVIE GERRARD

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la babino » 13 okt 2018, 12:31

da mi je znati sta ce memija napisati ako federer osvoji turnir hehe

memija38
Postovi: 441
Pridružen/a: 23 jun 2016, 16:11
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la memija38 » 13 okt 2018, 12:33

babino je napisao/la:da mi je znati sta ce memija napisati ako federer osvoji turnir hehe
Na Federeru je da pobije moje pretpostavke a ako pobije ja cu prvi cestitati vama i priznati da sam pogrijesio u procjeni sansi u finalu. :D

Sta ce biti ako ga Nole preslusa u 2 seta? Sta ces ti napisati? Hoces napisati svaka cast memija, znalacki... :D
STEVIE GERRARD

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la babino » 13 okt 2018, 12:37

memija38 je napisao/la:
babino je napisao/la:da mi je znati sta ce memija napisati ako federer osvoji turnir hehe
Na Federeru je da pobije moje pretpostavke a ako pobije ja cu prvi cestitati vama i priznati da sam pogrijesio u procjeni sansi u finalu. :D

Sta ce biti ako ga Nole preslusa u 2 seta? Sta ces ti napisati? Hoces napisati svaka cast memija, znalacki... :D
napisati cu nesto slicno kao jutros kad sam napisao da se nadam dobrom otporu federera da gledamo dobar mec za razliku od ovog sra nja jutros..

mada, federer ima work to do danas i nista jos nije sigurno.
samo, da bi bas toliko iznenadjenje bilo da federer uzme sangaj, i ne bi, iako je novak favorit.

ima li fedja neke sanse da zavrsi kao NO1 ove sezone?
ako npr na sva ova 4 turnira bude ispred novaka haha

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la LAZARUS2000 » 13 okt 2018, 12:39

Ko kaže da Federer u finalu. Borna igra vrhunski i već je ove godine dobio čiču i to u finalu na travi
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16503
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 13 okt 2018, 12:39

A sta ces reci memija za danasnji mec za koji si rekao da je finale prije finala, pa sad pricas kako Zverev nema igru. Za Novaka, sto nam to juce nisi rekao da ce ga Novak preslusati da ovaj nema igru za njega??

memija38
Postovi: 441
Pridružen/a: 23 jun 2016, 16:11
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la memija38 » 13 okt 2018, 12:41

babino je napisao/la:
memija38 je napisao/la:
babino je napisao/la:da mi je znati sta ce memija napisati ako federer osvoji turnir hehe
Na Federeru je da pobije moje pretpostavke a ako pobije ja cu prvi cestitati vama i priznati da sam pogrijesio u procjeni sansi u finalu. :D

Sta ce biti ako ga Nole preslusa u 2 seta? Sta ces ti napisati? Hoces napisati svaka cast memija, znalacki... :D
napisati cu nesto slicno kao jutros kad sam napisao da se nadam dobrom otporu federera da gledamo dobar mec za razliku od ovog sra nja jutros..

mada, federer ima work to do danas i nista jos nije sigurno.
samo, da bi bas toliko iznenadjenje bilo da federer uzme sangaj, i ne bi, iako je novak favorit.

ima li fedja neke sanse da zavrsi kao NO1 ove sezone?
ako npr na sva ova 4 turnira bude ispred novaka haha
Ima ako uzme sva 4 turnira do kraja sezone, a Nole nece igrati Basel odnosno Bec. Jos Pariz i zavrsni masters, kao i Nadal cini mi se ako se oporavio. Ali tesko da bi on fizicki izdrzao, previse je to meceva za njega u ovim godinama.

Trenutno stanje na listi za no 1 na kraju godine:

Nadal 7480
Novak 6445
Roger 4800

ovo je bez Sangaja. Dakle Nole s pobjedom sutra fakticki stize Rafu i do kraja godine jedino treba napraviti bolje rezultate od njega i bit ce No 1. Federer s druge strane mora uzeti sve zivo da bi imo kakve sanse. :D

Nole i Rafa igraju jos Paris i zavrsni masters(ako Rafa uooste i odigra nesto jer nisam siguran dokle je sa oporavkom) a Federer jos i Basel pored ova 2 turnira.
STEVIE GERRARD

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RollsRoyce » 13 okt 2018, 13:14

Galion je napisao/la:
RollsRoyce je napisao/la:P.S. Haider-Maurer je bio vrhunski teniser do povrede, šteta, i ja sam ga volio gledati.
Ručao je 2 stola do mene nakon poraza od Carballes Baene lani u Banjaluci. :mrgreen:
Aha, to prošle godine, gledao sam i ja, ove godine nisam stigao, sljedeće sam sigurno tu :D

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16503
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 13 okt 2018, 13:27

Federer prosle god nije igrao Paris tu nista ne brani, ali njegove sanse za No1 na kraju god su minimalne, pa cak i najveci optimisti ne vjuruju da on moze biti No1 jer ja ne vidim da Novaka moze neko izbaciti u ranoj fazi Parisa ili recimo da ispadne u grupi zabrsnog mastersa, a sa druge strane Federer mora sve uzeti, ja msm da ce on otkazati Paris ako ovdje ne uspije osvojiti jer onda nema ni teoretsku sansu da bude No1

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Mancini » 13 okt 2018, 14:10

I onda se neko čudi što Saša nije mogao postići bolji uspjeh na GS-ovima!? Bolji je Kevin odigrao meč jučer. Psihologija je čudo. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

memija38
Postovi: 441
Pridružen/a: 23 jun 2016, 16:11
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la memija38 » 13 okt 2018, 14:51

Federer :urnebes:
STEVIE GERRARD

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 13 okt 2018, 14:54

Tužno je gledati ovakvog Federera. Penzija je vrlo blizu, nema smisla dalje ići.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RollsRoyce » 13 okt 2018, 14:59

Da Federer nastavi igrati tamo do 45. siguran sam da bi i Čorića neki stavljali kao boljeg igrača od njega.

Ovakav Fedex ga ne može dobiti, ovaj mu ne odgovara a Federer više nije sporiji za pola koraka nego za korak i po.

@Uno, neka igra, pa još uvijek može pobjediti 98% toura s lakoćom.

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RafaGarros9 » 13 okt 2018, 15:03

Ovo nema nikakve veze sa penzijom ovo se zove strah od Novaka...

Ali sve to pada u vodu kad je on "najbolji svih vremena"...

:urnebes: :urnebes: :urnebes:

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la lucky13 » 13 okt 2018, 15:04

fed je ovaj mec izgubio kada je vidio rezultat proslog :problem:

zezam se... mada mislim da bi fed imao vise zara da je zverev zveknuo noleta
ajd, jos nije gotov mec vidjet cemo.

edit.
apropo to "najbolji svih vremena" odgledah neki video o tome, nemam pojma ko su ova dvojica ali ovaj desni, ko ja da pricam.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8674
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la anonymousHD » 13 okt 2018, 15:09

Roger ne smije da igra protiv Novaka, razbio bi ga.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.