MLB (baseball)

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41138
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 okt 2018, 08:32

Dođeš na posao, Dodgersi i Brewersi još igraju, 5 i po sati, riješi Bellinger na kraju i izjednači seriju.

P.S. blesstherains :kafa:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41138
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 18 okt 2018, 08:26

I opet Cardiac Craig, kakva tekma :tokralju:

I onda kažu bejzbol dosadan :crazy:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12629
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la Mig_Mig » 18 okt 2018, 08:29

Mlb golden state :urnebes:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41138
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 18 okt 2018, 09:22

A u LA-u trener Brewersa izvadi Mileya nakon 5 bacanja u prvom inningu, što je trebalo da bude varka pa će ga sad startati narednu tekmu, Kershaw s druge strane izdominirao :salut:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
jestamaji
Postovi: 16454
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la jestamaji » 18 okt 2018, 09:36

rio_Ferdy88 je napisao/la:A u LA-u trener Brewersa izvadi Mileya nakon 5 bacanja u prvom inningu, što je trebalo da bude varka pa će ga sad startati narednu tekmu, Kershaw s druge strane izdominirao :salut:
OK, ja ne znam ništa o bejzbolu i MLB ali ovo mi je sad još manje jasno. kako to ide? je li se fakat mora puno prije objaviti ko igra ili izlazi sastav ko u fudbalu cca sat prije? ja sam uvijek mislio da su u svim sportovima oba tima u istoj poziciji jer moraju istovremeno objaviti sastav?? čak mislim da u fudbalu ima i pravilo za "povrede na zagrijavanju".

i vidim da je opet bio neki bartman slučaj noćas :crazy: :? :mrgreen:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41138
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 18 okt 2018, 11:39

jestamaji je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:A u LA-u trener Brewersa izvadi Mileya nakon 5 bacanja u prvom inningu, što je trebalo da bude varka pa će ga sad startati narednu tekmu, Kershaw s druge strane izdominirao :salut:
OK, ja ne znam ništa o bejzbolu i MLB ali ovo mi je sad još manje jasno. kako to ide? je li se fakat mora puno prije objaviti ko igra ili izlazi sastav ko u fudbalu cca sat prije? ja sam uvijek mislio da su u svim sportovima oba tima u istoj poziciji jer moraju istovremeno objaviti sastav?? čak mislim da u fudbalu ima i pravilo za "povrede na zagrijavanju".

i vidim da je opet bio neki bartman slučaj noćas :crazy: :? :mrgreen:
Pa objaviš ko starta kao pitcher, al imaš pravo zamijeniti ga (ovaj je to uradio jer je htio da se Dodgersi pripreme za Mileya i onda ih kao zbuni pa ubaci ovog sinoć), obično starteri bacaju 6-7 inninga, nekad i manje, zavisno od toga kako im ide i kvalieta bullpena, danas se taj prosjek smanjuje, pa se ide na to da se sačuvaju što više, obično to mjere po broju bacanja, 100-120 bacanja je neki prosjek.

Da, kopirali su Bartmana, mada ovaj put tu je korišten i replay zvanično, pa je onda ta kamera na liniji onoj na vrhu zida bila blokirana od nekog od securitya pa nisu mogli vidjeti dobro :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la KenoRob » 18 okt 2018, 11:43

Kakva partija. Ovo vec moramo zatvorit. Impresijoniran sam kolektivom i igrom. Kad ovako igras dzaba Golden State kalibar!

Avatar
Lillard
Postovi: 26267
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la Lillard » 18 okt 2018, 11:44

rio_Ferdy88 je napisao/la:I opet Cardiac Craig, kakva tekma :tokralju:

I onda kažu bejzbol dosadan :crazy:
Jok eto strašno je zanimljivo gledat kako neko nabija loptu palicom ili promašuje
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41138
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 18 okt 2018, 11:48

Lillard je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:I opet Cardiac Craig, kakva tekma :tokralju:

I onda kažu bejzbol dosadan :crazy:
Jok eto strašno je zanimljivo gledat kako neko nabija loptu palicom ili promašuje
Pa i fudbal je onda obično nabijanje lopte nogom i promašivanje :mrgreen:

Bejzbol u oktobru je drama, posebno ako si navijač te ekipe, pogledaj nekad par tekmi, evo recimo prošlogodišnji World Series, da ne idemo dalje u prošlost, i one drame sa Cardsima i Rangersima, pa mojim Red Soxima, pa ranije one sezone i velikog Pedra Martineza.

Sad Pedro u studiu analitičar, zajedno sa Big Papiem, i onim steroidašem A Rodom :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Lillard
Postovi: 26267
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la Lillard » 18 okt 2018, 11:52

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:I opet Cardiac Craig, kakva tekma :tokralju:

I onda kažu bejzbol dosadan :crazy:
Jok eto strašno je zanimljivo gledat kako neko nabija loptu palicom ili promašuje
Pa i fudbal je onda obično nabijanje lopte nogom i promašivanje :mrgreen:
Joj usporedbe :lol:
Sport koji ima samo jednu radnju, udaranje loptice palicom jbt, sjediti 3 sata i gledat to :crazy:
A koliko je jak na popularnosti govori kako se više priča o predsezonskim utakmicama NBA nego o bejzbol playoffu
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41138
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 18 okt 2018, 11:54

Pa nije to samo jedna radnja, bejzbol je puno više od toga, ako ti možeš svesti čitav sport na jednu radnju mogu i ja fubal isto tako, bez ikakvih problema.

Isto kao i košarka, obično ubacivanje lopte u koš. :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
jestamaji
Postovi: 16454
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la jestamaji » 18 okt 2018, 11:55

rio_Ferdy88 je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:A u LA-u trener Brewersa izvadi Mileya nakon 5 bacanja u prvom inningu, što je trebalo da bude varka pa će ga sad startati narednu tekmu, Kershaw s druge strane izdominirao :salut:
OK, ja ne znam ništa o bejzbolu i MLB ali ovo mi je sad još manje jasno. kako to ide? je li se fakat mora puno prije objaviti ko igra ili izlazi sastav ko u fudbalu cca sat prije? ja sam uvijek mislio da su u svim sportovima oba tima u istoj poziciji jer moraju istovremeno objaviti sastav?? čak mislim da u fudbalu ima i pravilo za "povrede na zagrijavanju".

i vidim da je opet bio neki bartman slučaj noćas :crazy: :? :mrgreen:
Pa objaviš ko starta kao pitcher, al imaš pravo zamijeniti ga (ovaj je to uradio jer je htio da se Dodgersi pripreme za Mileya i onda ih kao zbuni pa ubaci ovog sinoć), obično starteri bacaju 6-7 inninga, nekad i manje, zavisno od toga kako im ide i kvalieta bullpena, danas se taj prosjek smanjuje, pa se ide na to da se sačuvaju što više, obično to mjere po broju bacanja, 100-120 bacanja je neki prosjek.

Da, kopirali su Bartmana, mada ovaj put tu je korišten i replay zvanično, pa je onda ta kamera na liniji onoj na vrhu zida bila blokirana od nekog od securitya pa nisu mogli vidjeti dobro :mrgreen:
to mi je jasno, pitanje je bilo koliko se ranije mora to prijaviti kad se već toliko ozbiljno spremaju :mrgreen:

Lillard je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:I opet Cardiac Craig, kakva tekma :tokralju:

I onda kažu bejzbol dosadan :crazy:
Jok eto strašno je zanimljivo gledat kako neko nabija loptu palicom ili promašuje
rio_Ferdy88 je napisao/la:Pa nije to samo jedna radnja, bejzbol je puno više od toga, ako ti možeš svesti čitav sport na jednu radnju mogu i ja fubal isto tako, bez ikakvih problema.
problem je uglavnom u tome da u ta tri sata skoro pa samo promašuju, tu i tamo ćorava koka ubode. to je možda amerima koji su odrasli sa tim interesantno, meni je do bola dosadno jer je elem 95% promašivanje




alo okej, svakome njegovo! meni je interesantno kad željo igra, interesantnije nego išta drugo, a nekom fanu barcelone ili citija je to sigurno negledljivo ...

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41138
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 18 okt 2018, 11:59

Pa i pitcher je dio ekipe, i oni su danas puno važniji od tih što udaraju, i plaćeniji. Umijeće je ovo što radi Kershaw. Onda i odbrana, poput onih hvatanja u outfieldu, recimo onaj Benintendijev sinoć, a taktika je tek posebna priča, i sva statistika i analize koje idu uz to, pogledati Moneyball za jednu bolju sliku i poimanje toga.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la alemsa » 18 okt 2018, 12:59

Ma sjebase nas za ona 2 runa Altuve-a, lopta presla granicu, cist HR. I to je to.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la alemsa » 18 okt 2018, 13:02

Ma i fudbal je dosadan sport, 80% dodavanje, fauli i korneri, 15% sanse, 5% golovi.

Cim to nerijetko zavrsi 0-0, mislim sta si gledo
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la KenoRob » 18 okt 2018, 13:21

Cist fan interference, znaci ruka navijaca blokira rukavicu a lopta jos u zraku. Bil ufatio Betts 100% nisam siguran ali mislim da bi. Uglavnom glupost navijacs kao sto se Cubsima desilo. Jos jedna stvar, ne moze prvi inning odlucit tekmu. Houston je imao vodstvo 4-3 i 5-4.....
Imal jos kakav sport gdje Boston ne gazi?

Avatar
jestamaji
Postovi: 16454
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la jestamaji » 18 okt 2018, 13:23

KenoRob je napisao/la:Cist fan interference, znaci ruka navijaca blokira rukavicu a lopta jos u zraku. Bil ufatio Betts 100% nisam siguran ali mislim da bi. Uglavnom glupost navijacs kao sto se Cubsima desilo. Jos jedna stvar, ne moze prvi inning odlucit tekmu. Houston je imao vodstvo 4-3 i 5-4.....
Imal jos kakav sport gdje Boston ne gazi?
neznam gdje ima ali biće vrlo brzo jedan u kome neće godinama nikog moći pobijediti kad im tomica ode, a to je kolko već sutra :mrgreen:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41138
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 18 okt 2018, 13:30

jestamaji je napisao/la:
KenoRob je napisao/la:Cist fan interference, znaci ruka navijaca blokira rukavicu a lopta jos u zraku. Bil ufatio Betts 100% nisam siguran ali mislim da bi. Uglavnom glupost navijacs kao sto se Cubsima desilo. Jos jedna stvar, ne moze prvi inning odlucit tekmu. Houston je imao vodstvo 4-3 i 5-4.....
Imal jos kakav sport gdje Boston ne gazi?
neznam gdje ima ali biće vrlo brzo jedan u kome neće godinama nikog moći pobijediti kad im tomica ode, a to je kolko već sutra :mrgreen:
“We’re playing forever,” Brady appeared to tell Gronkowski on the field in footage from NBC Boston. “You know that.”
:kafa:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la KenoRob » 18 okt 2018, 15:45

@jesta tad kad budu svi jednaki ko zna mozda bude iznenadjena :)
Jedna stvar, pobjednicki mentalitet je cudan. Znam po Celiku sta to znaci (u ovom slucaju sta znaci nemati pobjednicki mentalitet).

Sve zaboravim napisat, kakva m.uda Beny-a sinoc. Ono da nije uhvatio to bi bila pobjeda Houstona walk off...svaka cast

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la SaltCityAttack » 18 okt 2018, 16:01

alemsa je napisao/la:Ma sjebase nas za ona 2 runa Altuve-a, lopta presla granicu, cist HR. I to je to.
Kakav čist HR bolan vidiš da pravila ne znaš a pratiš ovo .. covjece dirao navijač loptu liku pada u ruke
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.