MLB (baseball)

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la alemsa » 18 okt 2018, 17:05

SaltCityAttack je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Ma sjebase nas za ona 2 runa Altuve-a, lopta presla granicu, cist HR. I to je to.
Kakav čist HR bolan vidiš da pravila ne znaš a pratiš ovo .. covjece dirao navijač loptu liku pada u ruke
Imas 2 pravila sto se toga tice, jedno stoji da je fan interference samo prije linije, da ako predje liniju da je cao. Vidis da pojma o zivotu neas, evo slusam cijelo jutro na radiu svi govore da je HR, eto u najmanju ruku diskutabilno ali se naso ti da nesto govor8s nekon da palamudis, i da se pravis pametan
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la jestamaji » 18 okt 2018, 18:00



slika

elem haman nako kako alem kaže

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la alemsa » 18 okt 2018, 18:10

jestamaji je napisao/la:

slika

elem haman nako kako alem kaže
Vidis moj brate, ali se nadje ovaj da nesto nekom kaze ti ne pratis a on prati a nea zive veze

Ako predje preko linije onaj sto fata je on his own, mogo ga je nogom spucat da je htio. HR je, osim ako je ne ufati
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la SaltCityAttack » 18 okt 2018, 18:36

Halo Golden State bejzbola halooo ... znaš li ti historiju kako su Cubsi izgubili zbog ovoga vjerovatno World seriju prije 15-16 godina?.. svejedno koji **** Fan dira loptu čovjek je hvata onda su priznali HR bilo bi totalno ruzno ... hajde sad briši se nije ovo za tebe još samo da počneš pratiti Hockey sa nama i da napokon svatimo da ti pratis sport samo kad te emocije uhvate .. prema Zelju si odavno izgubio emociju jer Zrinjski dominira valja zbog toga šta ja znam
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la Mig_Mig » 18 okt 2018, 18:45

Hahah cuj golden state bejzbola, a pravila ne zna hahaha
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la alemsa » 18 okt 2018, 18:46

Mig_Mig je napisao/la:Hahah cuj golden state bejzbola, a pravila ne zna hahaha
Pravila ti drug dado ne zna. Postavio je @jesta pravilo koje sam i rekao. HR je, ali sta refugee zna sta je sta. Me thinks itd. Cuj kaze bilo bi ruzno :rol: je.bo majku fali vam pola mozga
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la Mig_Mig » 18 okt 2018, 18:52

Moze li jedna pjesma za pravila Hhahahaha :urnebes:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la SaltCityAttack » 18 okt 2018, 19:00

Ja ne znam pravila znam ja pravila barem ne googlam ko ti za UFC i bejzbol :) ... nego ja govorim jer vam je navijač dirao loptu koju covjek hvata.. a da ne pričam da su vas proglasili vRalicama postavljate kamere da snimate ljude kako će igrat i šta će radit i još bi oni da im se prizna HR možeš mislit hahh
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

armindv
Postovi: 40
Pridružen/a: 23 nov 2014, 17:22
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la armindv » 18 okt 2018, 19:03

Nele nema on pojma..njemu je curry i durant jos u glavi a pocela nova sezona..Vidis da jos sanja gsw i poredi sa svojim ekipama..A o pravilima on samo zna kad neko postavi i kad ode na google da provjeri a smijem se opkladit da nezna sta je RBI nesto najjednostavije.. :lol:

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la SaltCityAttack » 18 okt 2018, 19:04

alemsa je napisao/la:Ma ti neas pojma ni o cemu, narezak ti mjesto mozga. Prati me lik po forumu i komentarise nesto. Eto cim se zamaras, glavni si
Ahahha ja tebe pratim pa pratim sport i vidim sta pišeš brate šta se ljutiš
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

armindv
Postovi: 40
Pridružen/a: 23 nov 2014, 17:22
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la armindv » 18 okt 2018, 19:08

Hahaha je.o te kad sam vidio da su kameru postavili da kradu signale a Boston se pok.kio po Houstonu hocu reci gsw baseballa hahahahahaha
SaltCityAttack je napisao/la:Ja ne znam pravila znam ja pravila barem ne googlam ko ti za UFC i bejzbol :) ... nego ja govorim jer vam je navijač dirao loptu koju covjek hvata.. a da ne pričam da su vas proglasili vRalicama postavljate kamere da snimate ljude kako će igrat i šta će radit i još bi oni da im se prizna HR možeš mislit hahh

armindv
Postovi: 40
Pridružen/a: 23 nov 2014, 17:22
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la armindv » 18 okt 2018, 19:21

Aleme to je dokaz da se ne trebas petljat u sve..cuvaj se tamo gdje nesto znas a evo i NBA je pocela..Mozda ovo nebi ti dado ni pisao da se ne petljas o onom sto ne pratis..Ali ti hoces da budes pametan u svemu a na kraju si smijurija ovde..Ti npr neznas nabrojat 5 startni pitcheta Astrosa..(sad ces znat jer ces otici na google)..

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la alemsa » 18 okt 2018, 19:26

armindv je napisao/la:Aleme to je dokaz da se ne trebas petljat u sve..cuvaj se tamo gdje nesto znas a evo i NBA je pocela..Mozda ovo nebi ti dado ni pisao da se ne petljas o onom sto ne pratis..Ali ti hoces da budes pametan u svemu a na kraju si smijurija ovde..Ti npr neznas nabrojat 5 startni pitcheta Astrosa..(sad ces znat jer ces otici na google)..
Komentariso tekmu koju sam gledao. Sta mene libo racku sta ce dado ili ti pisat, jos se zamarat i debilima.

Playoff baseballa gledam 15 godina. Regularnu sezonu ne pratim jer je dosadna, previse tekmi itd. Playoff nije los.

Normalno da sam vama po fejsu govorio da je baseball ka.rina namjerno jer to je bio dio karanja a i jer su cubsi osvojili. Logicno, samo sto vam je narezak mjesto mozga pa ne kontate, nego mislite da sam ozbiljan
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

armindv
Postovi: 40
Pridružen/a: 23 nov 2014, 17:22
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la armindv » 18 okt 2018, 19:28

Bravo Keno super receno..Aleme nemoj samo pratit Houston medije..Ljudi su dosli kod vas pukli vas po usima i cao rekli,iako ima veceras jos jedna u houstonu.Boston i ne mora dobit ali u Bostonu game 6 je over..

armindv
Postovi: 40
Pridružen/a: 23 nov 2014, 17:22
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la armindv » 18 okt 2018, 19:31

alemsa je napisao/la:
armindv je napisao/la:Aleme to je dokaz da se ne trebas petljat u sve..cuvaj se tamo gdje nesto znas a evo i NBA je pocela..Mozda ovo nebi ti dado ni pisao da se ne petljas o onom sto ne pratis..Ali ti hoces da budes pametan u svemu a na kraju si smijurija ovde..Ti npr neznas nabrojat 5 startni pitcheta Astrosa..(sad ces znat jer ces otici na google)..
Komentariso tekmu koju sam gledao. Sta mene libo racku sta ce dado ili ti pisat, jos se zamarat i debilima.

Playoff baseballa gledam 15 godina. Regularnu sezonu ne pratim jer je dosadna, previse tekmi itd. Playoff nije los.

Normalno da sam vama po fejsu govorio da je baseball ka.rina namjerno jer to je bio dio karanja a i jer su cubsi osvojili. Logicno, samo sto vam je narezak mjesto mozga pa ne kontate, nego mislite da sam ozbiljan
Ti si ozbiljan i kad si na tuti,sto znaci da jesi ozbiljan kad si pricao da je baseball dosadan..i nemoj da lazes da gledas baseball playoff 15 god hahahaahah...ti nemas pojma da vas je Chicago ekipa pomela 2005 i osvojila WS..nego Poslje vas nigdje bilo nije i sad si poceo gledat ALCS i proslu si gledao samo WS.

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la alemsa » 18 okt 2018, 19:38

armindv je napisao/la:
alemsa je napisao/la:
armindv je napisao/la:Aleme to je dokaz da se ne trebas petljat u sve..cuvaj se tamo gdje nesto znas a evo i NBA je pocela..Mozda ovo nebi ti dado ni pisao da se ne petljas o onom sto ne pratis..Ali ti hoces da budes pametan u svemu a na kraju si smijurija ovde..Ti npr neznas nabrojat 5 startni pitcheta Astrosa..(sad ces znat jer ces otici na google)..
Komentariso tekmu koju sam gledao. Sta mene libo racku sta ce dado ili ti pisat, jos se zamarat i debilima.

Playoff baseballa gledam 15 godina. Regularnu sezonu ne pratim jer je dosadna, previse tekmi itd. Playoff nije los.

Normalno da sam vama po fejsu govorio da je baseball ka.rina namjerno jer to je bio dio karanja a i jer su cubsi osvojili. Logicno, samo sto vam je narezak mjesto mozga pa ne kontate, nego mislite da sam ozbiljan
Ti si ozbiljan i kad si na tuti,sto znaci da jesi ozbiljan kad si pricao da je baseball dosadan..i nemoj da lazes da gledas baseball playoff 15 god hahahaahah...ti nemas pojma da vas je Chicago ekipa pomela 2005 i osvojila WS..nego Poslje vas nigdje bilo nije i sad si poceo gledat ALCS i proslu si gledao samo WS.
ahaaha cuj nisam znao da su ih White Sox pomeli, a gledo svaku tekmu taj WS, prvi put bilo da su Astrosi otisli u finale lige.

Normalno da sma vas je.bavo u zdrav mozak, me thinks i to moras :kafa: Ali sam vas batalio niste vise interesanti, tako da ne bitno. Pisete sta hocete libo me.

ti si napravio nick kralju i svaki post si uputio meni, eto dokle je doslo karanje mozdanih celija
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la alemsa » 18 okt 2018, 19:50

@rio

Brisi ovo sve, da narod ne cita gluposti
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la SaltCityAttack » 18 okt 2018, 21:14

Ahahha ajj alema ajjjj brate on nešto karao hahaha on nama mozak spominje .. jesi li i to prepisao od nekog da nas još vredjas ? .. aleme nije to fino ja samo kažem da su mogli oni odlucit i da je HR ali kad znaš da je navijač uzeo loptu čovjeku iz ruku onda **** takav HR i ti zbog toga još i vredjas ? .. dobro dobro aleme
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la andro234 » 18 okt 2018, 21:22

Meni se cini da je dobra odluka jer Bettsova ruka nije isla preko ograda i sigurno bi pokupio loptu da mu nisu zasmetali.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la Mig_Mig » 18 okt 2018, 21:38

Bolje ti je ha...u da obrises sline
Max Allegri 300 💪💪💪

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.