NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 18 okt 2018, 22:05

Lawer_88 je napisao/la:
Bronson je napisao/la:Zdravlje nadmasuje sva materijalna dobra, zdrav siromah, zaista je sretniji od bolesna kralja.
:salut:
Možeš li navesti šta sve po tebi predstavlja zdrav klub tj. zdrav Čelik i šta je sve potrebno da se do toga dođe iz trenutne situacije???
Sve ono sto u Celiku vec dugo nije, postena i sposobna uprava koja ce namaketi sponzore i lovu, koja zna upravljati tokovima novca u interesu kluba, a ne svojih supljih dzepova, kordinaciju svih nivoa unutar kluba, i masu drugih stvari od marketinga do privlacenja paznje sportske i druge javnosti lijepom pricom i dobrim radom...
Nazalost, tesko cemo mi do toga doci ikada, da ne budem realniji - nikada.
Drzava je u khurcu, sve drustvene pore su ogrizle u korupciji i kriminalu, tacnije receno drustvo nam je u poodmakloj fazi bolesti, karcinom obuhvatio skoro sva tkiva, ono malo zdravog sto je ostalo, nema glasa, a i kad prozbori proglase ih budalama.
Sve to se prenosi i na sport, nazalost Celik kao i mnogi drugi sportski kolektivi su koristeni za svakojake **** koji se okoriste i odu, potom dodju drugi i tako u nedogled, izmuzu, prokrijumcare i naberu dalje bez da odgovaraju ...
Tesko da ima lijeka, bojim se da je kasno...
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Lawer_88 » 18 okt 2018, 22:11

Bronson je napisao/la:
Lawer_88 je napisao/la:
Bronson je napisao/la:Zdravlje nadmasuje sva materijalna dobra, zdrav siromah, zaista je sretniji od bolesna kralja.
:salut:
Možeš li navesti šta sve po tebi predstavlja zdrav klub tj. zdrav Čelik i šta je sve potrebno da se do toga dođe iz trenutne situacije???
Sve ono sto u Celiku vec dugo nije, postena i sposobna uprava koja ce namaketi sponzore i lovu, koja zna upravljati tokovima novca u interesu kluba, a ne svojih supljih dzepova, kordinaciju svih nivoa unutar kluba, i masu drugih stvari od marketinga do privlacenja paznje sportske i druge javnosti lijepom pricom i dobrim radom...
Nazalost, tesko cemo mi do toga doci ikada, da ne budem realniji - nikada.
Drzava je u khurcu, sve drustvene pore su ogrizle u korupciji i kriminalu, tacnije receno drustvo nam je u poodmakloj fazi bolesti, karcinom obuhvatio skoro sva tkiva, ono malo zdravog sto je ostalo, nema glasa, a i kad prozbori proglase ih budalama.
Sve to se prenosi i na sport, nazalost Celik kao i mnogi drugi sportski kolektivi su koristeni za svakojake **** koji se okoriste i odu, potom dodju drugi i tako u nedogled, izmuzu, prokrijumcare i naberu dalje bez da odgovaraju ...
Tesko da ima lijeka, bojim se da je kasno...
I sto je najzalosnije, upravu si. Rekao si sta je to zdrav klub, i manje vise, svi cemo se sloziti ili znamo da je tako, ali ono sto slabo ko od nas zna ili skoro niko, jeste KAKO doci do svih ovih stvari koje si nabrojao. To je ključ.
NGG je imao super ideju koju sam srcem podrzao.
Ali sada su okolnosti drugacije, da ne ulazimo zasto je to tako, svi znamo. Al klub je tu, 'zivi"jos uvijek i svi trebamo gledati kako da mu pomognemo, svako u domenu svojih mogucnosti, a najmanje sto mozemo jeste kupiti kartu i otici na tekmu kad god to objektivno mozemo.
#samoČelik

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 18 okt 2018, 22:17

[quote="Lawer_88"]
I da dodam, nisam ja protiv investitora, ali najvise mi oci bode jedna stvar, a to je cinjenica da nije formirao upravu.
Pazi, da sam ja investitor i da hocu nesto napraviti, angazovao bih prvo dva ili tri sposobna i postena covjeka, kakvih ima i kod nas i krenuo u stvaranje jakog temelja kluba, medjutim u ovom slucaju ja to ne vidim.
Ipak proslo je 10 mjeseci od njegovog dolaska, a nema pomaka na tom polju.
Ma koliko nekome to bilo ofirno, meni to govori da je ovo sve jako neozbiljno ...
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
avenija
Postovi: 13598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 18 okt 2018, 22:23

Moze li se uplatiti reprogram ako nisu placeni doprinosi ?
Ne.

Hvala dovidjenja prijatno , svi na Bilino Polje da se ne sramotimo kao sa 600 ljudi protiv Krupe.

Razumijem da je trend sada pametovat po forumima trollat, bacat ublehe a da se utakmice gledaju preko streama i bas takvi su najglasniji.
Dodji ti drug na utakmicu pa budi glasan podrzat cu te i ja.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 18 okt 2018, 22:31

Bronson i Lawer88, ovo sto vi pisete isto tako i nas Bati pise pa ga ovdje nazivaju glupanom i seljacinom, mislim nemojmo biti licemjeri ;)
moSa likCe

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Lawer_88 » 18 okt 2018, 22:38

jagamu je napisao/la:Bronson i Lawer88, ovo sto vi pisete isto tako i nas Bati pise pa ga ovdje nazivaju glupanom i seljacinom, mislim nemojmo biti licemjeri ;)
Bati, jesam li te ikad nazvao glupanom i seljacinom???
Iskreno, batijeve postove preletim ocima i znam sta pise otprilike, ne udubljujem se previse, jer realno malo ga je teze pratiti.

a drugo, ako smatras da sam takav kakve nas nazivas, tvoj problem a ne moj.
#samoČelik

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 18 okt 2018, 22:45

Lawer druze nisam ni rekao da si TI, ali ima ih ovdje koji ga prozivaju kad napise covjek kako nam je u drzavi korupcija itd itd, pa kako ocekivat da nam je normalan klub kad nam je drzava u qrcu.Ma bit ce jos malo ko izadje zadnji neka ugasi svjetlo..
moSa likCe

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 18 okt 2018, 22:48

jagamu je napisao/la:Lawer druze nisam ni rekao da si TI, ali ima ih ovdje koji ga prozivaju kad napise covjek kako nam je u drzavi korupcija itd itd, pa kako ocekivat da nam je normalan klub kad nam je drzava u qrcu.Ma bit ce jos malo ko izadje zadnji neka ugasi svjetlo..
Bitno je da si ti otisao, vjerovatno si svojim odlaskom i posljednji tracak svijetlosti ovdje ugasio, pa ostade samo mrak.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 18 okt 2018, 22:53

Bronson je napisao/la:
jagamu je napisao/la:Lawer druze nisam ni rekao da si TI, ali ima ih ovdje koji ga prozivaju kad napise covjek kako nam je u drzavi korupcija itd itd, pa kako ocekivat da nam je normalan klub kad nam je drzava u qrcu.Ma bit ce jos malo ko izadje zadnji neka ugasi svjetlo..
Bitno je da si ti otisao, vjerovatno si svojim odlaskom i posljednji tracak svijetlosti ovdje ugasio, pa ostade samo mrak.
Elhamdulillah
moSa likCe

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 18 okt 2018, 23:16

Ovdje sve isto uvijek al neko nema RIJESENJA IZVODLJIVOG u tome je problem ,lahko je tjerat sve i trenere i igrace i investitora i samo pricat ne valja ovo ne valja ono al nema ono STA DALJE KAD OTJERAS ...Ovdje sve neki teoreticari ...Normalno je u ovakvoj drzavi uredejnoj kakava jest i ko nam sve vlada i ocekivat klub kao u Svajcarskoj il Svedskoj je iluzija i to velika ..Takvi su po meni na levelu 24 i treba smanjit utakmice gledat na Sport klubu jer ljudi komentarisu na utakmci kad pogresi Dedic ,onaj prica e da vidis sta Hazard radi kako on doda loptu a ne ko ovaj nas ..Eto mi to ne znamo da je on bolji al Dedic bredi 10 000 eura godisnje a Hazard 10 miliona -.
Kakav klub. takav investitor i uvijek ce tako bit

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 18 okt 2018, 23:29

Nekad covjek pomisli da mi uopste ne zasluzujemo reprogram ;)

Kakav je cilj reprograma kad mi opet sve popljujemo i kad nas ide 600 na tekmu. Tama, tama i samo tama, nema nikakve pozitive sta god da se uradi i zbog toga stvarno mislim da ovaj klub ne treba vise da zivi. Vozdra

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11705
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 19 okt 2018, 08:51

A sto nas ide 600 na tekmu? Zbog cijena karti? Ili iz razloga koje su naveli "pljuvaci"?

Ako broj gledalaca nije odraz stanja u Celiku, sta je? Zdrav klub se ne postize samo potpisom reprograma to je samo prvi korak, poslije tog ih ima još hiljade.

Evo recimo jedan primjer. Obecali su nam rekonstrukciju omladinskog pogona. Zadnje vijesti koje citam da su omladinci sami sebi placali troskove prevoza na utakmicu. I onda ovdje dodje neko i kaze da mi samo volimo srati.
Celik!3,2,2.

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 19 okt 2018, 09:06

AllGunsBlazing je napisao/la:A sto nas ide 600 na tekmu? Zbog cijena karti? Ili iz razloga koje su naveli "pljuvaci"?

Ako broj gledalaca nije odraz stanja u Celiku, sta je? Zdrav klub se ne postize samo potpisom reprograma to je samo prvi korak, poslije tog ih ima još hiljade.

Evo recimo jedan primjer. Obecali su nam rekonstrukciju omladinskog pogona. Zadnje vijesti koje citam da su omladinci sami sebi placali troskove prevoza na utakmicu. I onda ovdje dodje neko i kaze da mi samo volimo srati.
Trebas platit kartu, doc na utakmicu i ne postavljat pitanja. Nase je samo da damo pare za kartu i da sutimo :mrgreen: Nekad su vakva razmisljanja bila pojedinacna, danas je to **** mainstream.

Ne mozes ti objasniti ljudima neke stvari. Ako klub zeli navijace na stadionu, lojalnost i osjecaj pripadnosti onda klub i treba da se ponasa u skladu s tim. Ali ovdje je navijac kurcina osim kad treba doc na stadion i platit kartu. Tako to nigdje ne ide u svijetu.

Klubovi koji imaju milionske budzete, armije navijaca rade sve da pridobiju jos vecu masu navijaca i sponzora a kod nas ovaj kurd se ponasa kao da mu to nista ne treba. Organizacija kluba i dalje indijanska.

Potpise igraca na dvije godine a ovaj mu ode u utorak iduci, imenuje Karana za sportskog direktora a ovaj mu u srijedu preuzme drugi klub. Nakon toga nigdje ni rijeci, kao da se nista nije desilo. Tih 600 na stadionu je plafon i brojka ce biti i manja ako nastave da se ponasaju prema navijacima kao prema stoki.

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 19 okt 2018, 09:33

A zasto nas je nekad bilo prosjecno 4 do 5 hiljada u vrijeme najvecih muljaza u klubu???
Ispade da se tada transparentno radilo, svi bili zadovoljni, marketing na vrhunskom nivou.

Avatar
avenija
Postovi: 13598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 19 okt 2018, 10:12

AllGunsBlazing je napisao/la:A sto nas ide 600 na tekmu? Zbog cijena karti? Ili iz razloga koje su naveli "pljuvaci"?

Ako broj gledalaca nije odraz stanja u Celiku, sta je? Zdrav klub se ne postize samo potpisom reprograma to je samo prvi korak, poslije tog ih ima još hiljade.

Evo recimo jedan primjer. Obecali su nam rekonstrukciju omladinskog pogona. Zadnje vijesti koje citam da su omladinci sami sebi placali troskove prevoza na utakmicu. I onda ovdje dodje neko i kaze da mi samo volimo srati.
evo bas reko da vidim sta su zadnje objavili o omladincima i zadnje vijesti prije 10 dana prije ove pauze kako su omladinci otputovali na gostovanje slika ispred istoka sa bisstours autobusom na sprat..a dan poslije da su pioniri ako se ne varam na nekom turniru u hrvatskoj.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 19 okt 2018, 10:14

hagy je napisao/la:A zasto nas je nekad bilo prosjecno 4 do 5 hiljada u vrijeme najvecih muljaza u klubu???
Ispade da se tada transparentno radilo, svi bili zadovoljni, marketing na vrhunskom nivou.
Ima milion razloga. Evo ti neki pa razmisli malo. Vrijeme poslije rata, grad imao koju desetinu hiljada vise stanovnika, Celikove titule, nije bilo interneta, imao si ukupno dvije utakmice na TV koje su svi gledali, nedostatak bilo kakvog drugog desavanja....

I drzale su prije svega te titule neku nadu navijacima da ce Celik opet biti neko i nesto u ligi. Prodje 20 godina, mnogi navijaci i umrli a ne docekase nista. Nove generacije nemaju tu poveznicu s klubom kao prije jer je Celik postao sinonim za opstanak u ligi.

I prije 20 godina si imao **** snimak tekme na TvZe, emisije o Celiku a sada imas ****. Ide se godinama prema nazad i sad je ovo samo rezultat toga.

Mladje generacije nemaju nista od ovog gore navedenog. One pamte Celik koji 10. Il 11. na tabeli neke **** lige. Sa cim da se oni poistovjete? Sta ce oni pricat? Sjecas se ono kad smo jedva izgubili 3:1 od Krupe? Jel to taj domet?

Avatar
avenija
Postovi: 13598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 19 okt 2018, 10:22

ma rezultati diktiraju sve, da smo uzeli zelju, da se nisu prepali pobjede na grbavici protiv sirokog bi bilo 6-7 hiljada..
Ovako 3-4 max..sto je opet dobra posjeta ako uzmemo da toliko gleda dinamo, pa vojvodina zvezda 4 itd..jer je posjeta na balkanu postala smijesna.
Sarajevo svima 5 komada zabija pa ih kuci nije doslo vise od 2500

ako ne dobiju listicu nek se svi redom ubiju, nerjeseno mi je ko poraz.
Zadnja izmjena: avenija, dana/u 19 okt 2018, 10:24, ukupno mijenjano 1 put.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 19 okt 2018, 10:23

flash84 je napisao/la:
hagy je napisao/la:A zasto nas je nekad bilo prosjecno 4 do 5 hiljada u vrijeme najvecih muljaza u klubu???
Ispade da se tada transparentno radilo, svi bili zadovoljni, marketing na vrhunskom nivou.
Ima milion razloga. Evo ti neki pa razmisli malo. Vrijeme poslije rata, grad imao koju desetinu hiljada vise stanovnika, Celikove titule, nije bilo interneta, imao si ukupno dvije utakmice na TV koje su svi gledali, nedostatak bilo kakvog drugog desavanja....

I drzale su prije svega te titule neku nadu navijacima da ce Celik opet biti neko i nesto u ligi. Prodje 20 godina, mnogi navijaci i umrli a ne docekase nista. Nove generacije nemaju tu poveznicu s klubom kao prije jer je Celik postao sinonim za opstanak u ligi.

I prije 20 godina si imao **** snimak tekme na TvZe, emisije o Celiku a sada imas ****. Ide se godinama prema nazad i sad je ovo samo rezultat toga.

Mladje generacije nemaju nista od ovog gore navedenog. One pamte Celik koji 10. Il 11. na tabeli neke **** lige. Sa cim da se oni poistovjete? Sta ce oni pricat? Sjecas se ono kad smo jedva izgubili 3:1 od Krupe? Jel to taj domet?
Znaci bitan je rezultat?

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11705
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 19 okt 2018, 10:39

Naravno da je bitan i rezultat, ali nije jedino rezultat bitan. Puno faktora je bitno, kad nemas rezultat, ali si organizovan onda to moze proci. Problem nastane kad nemas rezultata, a nisi ni organizovan.

@Avenija Ma ne bukvalno zaadnja, ali uglavnom u mandatu "investitora". U ovoj sezoni.
Celik!3,2,2.

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 19 okt 2018, 10:54

@hagy

Pa zbog cega se igra fudbal? Mi smo sada u ovog godini zadovoljni sa opstankom i da se rijese neke stvari oko legalnog poslovanja kluba al sta je s iducom? Ima li negdje neki plan? Ima li neke smislene price da se prekinu naglabanja iz kafana? Jel normalno da sve informacije koje smo dobili u vezi kluba smo dobili od nekih forumasa?

Koga ce ovo novog privuci na stadion? Ne moze preko noci nista. Treba pocet pravit neku pricu, podgrijavat atmosferu, vratit vjeru ljudima u jedan zdrav, jak i sposoban klub.

Dobijes 6 komada u Sirokom i trener se poslije toga vrati i prica kao da je dobio Real Madrid, nikakve reakcije kluba. Ovakvim pristupom su oni napravili atmosferu da mogu uraditi bilo sta i da ih boli ****.

Jel bilo ikakvo objasnjenje u vezi Karana? Jel se neko udostojio da objasni zbog cega tako neozbiljna odluka kluba? Jel neko rekao sta je bilo s Karahmetom?

Bolan koliko mjeseci nas uvjeravaju da se ceka dozvola za trenera i igrace i onda ti dodje prije 15 dana Ismar na pressu i kaze da su jucer predali? Ko koga ****?

Gdje su sponzori? Kaze trener da imamo najmanji budzet u ligi. Pa sta su uradili da dovedu nekog sponzora? Pa ja da imam milione ne bi marke dao ovakvim amaterima dok me ne uvjere da znaju sta rade. Ustvari uplatio bih Nogometnom savezu BIH, svakako bi mi reklama stajala i za repku i za klub.

Jel to nama ne treba nista reci? Jesu li navijaci nebitni? A sutra kukas gdje su oni na stadionu? Moras imati neki normalan i zdrav odnos da bi i publika bila odanija i privrzenija klubu. Opet to nece nista doci preko noci jer treba vremena da se ljudi uvjere da ovo nije samo jos jedan prevarant u nizu.

Ovo sto do sada rade ne ulijeva mi povjerenje u njihove sposobnosti. Necu ulaziti u to da li su im namjere ciste ili ne vec samo nacin na koji vode klub je amaterski.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.