Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bordobijeli » 17 okt 2018, 13:11

Jako dobar teren na Grbavici sredjen stadion , sto vise dobri stadiona i terena to ce biti bolja liga . posebno bitno za ekipe koje zele igrati fudbal a ne valjanje i izbi nabi .

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la atomac123 » 17 okt 2018, 14:20

Koji obraz moras imat da komentarises Grbavicu a igras na drzavnom lavoru.
TŽV!

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la robertkosar » 17 okt 2018, 14:26

osobaodpovjerenja je napisao/la:
Riziko je napisao/la:Hoće li se raditi zapad, il će i dalje biti najgora tribina u jugoslaviji?
Pored kompletnog tusnja ne moze biti najgora tribina
Covjek fino pita hoceli se na kokosinjac postavit daske i sa zapadne strane a ti ga napadas :nene:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
osobaodpovjerenja
Postovi: 398
Pridružen/a: 11 avg 2018, 13:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la osobaodpovjerenja » 17 okt 2018, 14:52

robertkosar je napisao/la:
osobaodpovjerenja je napisao/la:
Riziko je napisao/la:Hoće li se raditi zapad, il će i dalje biti najgora tribina u jugoslaviji?
Pored kompletnog tusnja ne moze biti najgora tribina
Covjek fino pita hoceli se na kokosinjac postavit daske i sa zapadne strane a ti ga napadas :nene:
Ok horoze hvala na informaciji.


Grbavica najbolji stadion u drzavi i najbolji teren u regionu :bih:
Srdjan Stanic pitarski ker

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la slobodaTZ » 17 okt 2018, 20:45

osobaodpovjerenja je napisao/la:
Grbavica najbolji stadion u drzavi i najbolji teren u regionu :bih:
#goskpotvrdio

Avatar
Elcor
Postovi: 333
Pridružen/a: 27 maj 2014, 15:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Elcor » 17 okt 2018, 23:16

Ovo je klasični primjer kakvi smo... Kritikuje komsijinog novog audija a vozi golfa dvicu.

Dajte da gledamo svoje dvorište pa onda komšijino.

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1846
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zenicanin988 » 18 okt 2018, 00:49

sviunapad1010 je napisao/la:
Goosman je napisao/la:Definitivno najljepši stadion u ovom dijelu Europe.
slika
Pretjera ga ti pravo. Urađeno je dosta snasli ste se donacije uglavnom i ok je za pohvalu. Ali fali tu jos da bi dosli i na nivo Bilinog. Recimo sinoc malo malo kamera snimi plehove od krova sa drvene tribine.
Ovdje jedino sto je lijepo su ove dvije tribine, realno. Uslikaj ovako zapad i jug i biće najruzniji u ovom dijelu Evrope.
Mada ne sumnjam da ce biti ljepše i ljepše, i neka će, drago mi je bgm
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
delko
Postovi: 3565
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la delko » 18 okt 2018, 02:00

a realno ni ove dve tribine nisu ljepse tipa ni od npr. Ljudskog vrta a tek Poljuda :) da ne spominjem Stozice ili Philip II arenu.... :) ali neka se gradi, kad bi se dovrsilei preostale dvije tribine ovako plus krov, najljepsi/bolji u BIH bi bio sigurno a i medju boljima u regionu :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Alipasino
Postovi: 7881
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Alipasino » 18 okt 2018, 20:24

Kakav je bio ovo je apoteka.Dabogda svi imali vrhunske stadione,ne kontam sta je ovdje problem.Pa napravite svi po 4 nove tribine,krov,teren,led reklame,led lampe,digitalne ksrte,parking,fin semafor,wc muski zenski,svoacionice,stolice fine i ugodne za rezerve,prostoriju za kinferenciju,stampu,i tv.Ko kome sta brani da napravi.Mi se snasli snadjite se i vi.Zar nije ljepse gostujucem navijacu da dodje na tribinu natkrivenu,fine ciste stolice,pogleda tekmu i do iduce tekme.Pa ko vise voli da se pentra,da mu puse i svasta nesto.Zasto vam smeta Grbavica.

Alipasino
Postovi: 7881
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Alipasino » 18 okt 2018, 20:27

Inace ocekujem ovo kolo da pitari pobjede,mi nemozemo uzet u Mostaru,znaci idu pitari na + 7 sto je nedostizno,Zrinjski nece dugo izdrzat tako da ce pitari lakse nego ocekivano ove godine osvojit titulu.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DenchiNL » 18 okt 2018, 20:29

Alipasino je napisao/la:Inace ocekujem ovo kolo da pitari pobjede,mi nemozemo uzet u Mostaru,znaci idu pitari na + 7 sto je nedostizno,Zrinjski nece dugo izdrzat tako da ce pitari lakse nego ocekivano ove godine osvojit titulu.
Polako druze idu **** tereni sto nama zna biti veci problem od protivnika
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

fks74
Postovi: 9211
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fks74 » 18 okt 2018, 20:56

Alipasino je napisao/la:Kakav je bio ovo je apoteka.Dabogda svi imali vrhunske stadione,ne kontam sta je ovdje problem.Pa napravite svi po 4 nove tribine,krov,teren,led reklame,led lampe,digitalne ksrte,parking,fin semafor,wc muski zenski,svoacionice,stolice fine i ugodne za rezerve,prostoriju za kinferenciju,stampu,i tv.Ko kome sta brani da napravi.Mi se snasli snadjite se i vi.Zar nije ljepse gostujucem navijacu da dodje na tribinu natkrivenu,fine ciste stolice,pogleda tekmu i do iduce tekme.Pa ko vise voli da se pentra,da mu puse i svasta nesto.Zasto vam smeta Grbavica.
Napravite i vi, nemoj da vam neko drugi pravi. Samo vam je savez dao vise od 2 mil.maraka.

Alipasino
Postovi: 7881
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Alipasino » 18 okt 2018, 22:17

Pa sta Sam reko snasli se, ko kome brani snadzite se i vi, ima tan gradonacelnik bivsi igraci, firme, savez, arapi.Smuntajte nekog, niste levati.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mokroguz » 18 okt 2018, 23:48

Esport je napisao/la:
benko21 je napisao/la:U Trening centru FK Sarajevo danas je odigran prijateljski susret između Sarajeva i Olimpika, a meč je okončan pobjedom Sarajeva rezultatom 3:2

Obje ekipe su imale nekoliko šansi u prvih pola sata igre, ali su golmani i odbrane oba tima dobro reagovale. Ipak, u 30. minuti susreta Sarajevo je stiglo do prednosti kada je Hebibović pogodio mrežu Hadžića iz slobodnog udarca. Sarajevo je svoju prednost povisilo u 36. minuti susreta kada je Rahmanović glavom pogodio nakon ubačaja Velkoskog iz kornera. Drugi dio susreta Sarajevo je počelo u drugom sastavu, dok je u Olimpiku umjesto Džafića na terenu bio Pehar. Olimpik je do prvog pogotka na susretu stigao u 55. minuti susreta kada su veznjaci Olimpika oduzeli loptu na sredini terena i uposlolo Pavlovića koji preciznim udarcem sa lijeve strane iskosa pogađa mrežu. Olimpik je do poravnanja stigao u 75. minuti. Šofranac je startovao nad Jusufijem sudija pokazao na bijelu tačku, a Osmanović je bio siguran za 2:2 u ovom susretu. Pobjedu Sarajevu donio je Aladin Šišić u posljednjoj minuti susreta kada je zatresao mrežu Olimpika za pobjedu Bordo tima rezultatom 3:2. U prvom dijelu za Sarajevo igrali su Džafić, Mujakić, Dupovac, Hebibović, Adukor, Crepulja, Šabanović, Velkoski, Rahmanović, Ahmetović i Tatar, dok su u drugom dijelu priliku za igru dobili Tucaković, Hodžić, Šofranac, Kurcić, Đokanović, Handžić, Halilović, Mustafić, Imamović, Hasanović i Šišić. Kod Olimpika utakmicu su počeli Hadžić, Ramić, Jusić, Sadiković, Beširević, Cana, Kišić, Bibić, Pavlović, Džafić i Kerim Tatar, a kasnije su priliku za igru dobili Osmanović, Muminović, Stojanović, Drljević, Jusufi, Milović. Bešić i Pehar.
Odakle je dosao Kurcic :geek:
Iz Donjeg Vesa. :rol:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
osobaodpovjerenja
Postovi: 398
Pridružen/a: 11 avg 2018, 13:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la osobaodpovjerenja » 18 okt 2018, 23:54

fks74 je napisao/la:
Alipasino je napisao/la:Kakav je bio ovo je apoteka.Dabogda svi imali vrhunske stadione,ne kontam sta je ovdje problem.Pa napravite svi po 4 nove tribine,krov,teren,led reklame,led lampe,digitalne ksrte,parking,fin semafor,wc muski zenski,svoacionice,stolice fine i ugodne za rezerve,prostoriju za kinferenciju,stampu,i tv.Ko kome sta brani da napravi.Mi se snasli snadjite se i vi.Zar nije ljepse gostujucem navijacu da dodje na tribinu natkrivenu,fine ciste stolice,pogleda tekmu i do iduce tekme.Pa ko vise voli da se pentra,da mu puse i svasta nesto.Zasto vam smeta Grbavica.
Napravite i vi, nemoj da vam neko drugi pravi. Samo vam je savez dao vise od 2 mil.maraka.
savez nije marke dao. sve uefa plus nasa lova. :wave:
Srdjan Stanic pitarski ker

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Brcanskamalta » 19 okt 2018, 00:12

Najljepsi stadion u BiH trenutno je Bilino Polje.
Od estetike do uslova na samom stadionu.
Kada bi samo natkrili tribine iza golova i zamjenili stolice (dosta je izblijedjelih )bio bi jos bolji...
Drugi je Grbavica...i to samo zbog velikog truda i napretka zadnje dvije godine.
Natkriti istok,uraditi neku tribinu na zapadu do 3000 natkrivenih mjesta i stadion ko bombona...Jug je navijacka tribina svakako i sto se mene tice moze i ostati ovakva.
Trece je Kosevo...Iako preglomazan jos uvjek dobar da se makar istok natkrije i to je to.
Onda ide stadion Borca....Kada srede teren ide na trece mjesto.
Nazalost po meni jedan od najgorih je Tusanj...
Od estetike do svega ostalog...zaista preglomazan projekat izuzetno ruzan i preskup....nemam rijeci.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 19 okt 2018, 09:45

Goosman je napisao/la:Definitivno najljepši stadion u ovom dijelu Europe.
slika
Ću,ovom djelu Evrope.... :urnebes: :urnebes: :rol: :rol: ....sto ti je rec navijac "filozofije" :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Goosman » 19 okt 2018, 11:10

Da sve sumnje budu otklonjene
slika
💩💩

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 19 okt 2018, 11:30

Goosman je napisao/la:Da sve sumnje budu otklonjene
slika
Ovo bht jesul to oni kupili te stolice

Avatar
fukara87
Postovi: 5659
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fukara87 » 19 okt 2018, 11:59

Ljudi ja ne znam u cemu je problem, pa ja kao navijac Slobode mogu slobodno reci da imamo jos jedan koliko toliko dobar stadion tj.Grbavica, uradili su tu tribinu na koju sam licno bio i ulazio unutra, wc savrsen i bas po evropskom standardu, imaju teren jedan od boljih u ligi kao i Zenica sto ima, ja bi volio da svi pocnu ulagati prvo na terene pa onda i tribine da se rade, Grbavica ce biti prejaka ako se uradi Jug i Zapad
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Antipolitika3, Balorda, Bistriksg, IsmirMirvic, lakilone, Lobudaraczapamcenje i 57 gostiju.