FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
braco
Postovi: 8684
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 20 okt 2018, 19:19

Anel neće moći protiv Zvijezde igrat zbog žutih, ovo mu je već šesti žuti. Krpa, Čurjurić, Vranješ i Kemo su 1 žuti karton udaljeni od suspenzije tj. propuštanja derbija.

Protiv Zvijezde bih volio vidjeti Veselog umjesto Zajima.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 20 okt 2018, 19:24

Anel ko Sinisa. Vole zuti vise nego bilo sta. :D
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

nekadafanatik
Postovi: 207
Pridružen/a: 27 jul 2015, 13:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nekadafanatik » 20 okt 2018, 20:16

Eh navijaci....Sada ni ovo ne valja, a na pocetku sezone haos. Trener ode, igre nema, roster uzas....Daj Odu... Jedan/ dva kiksa, odnosno izostanak pobjeda, i odmah kao "nista ne valja". A ono dvije pobjede nad Zrinjskim, pobjeda nad Sirokim... sve sa tim istim rosterom u kome je samo jedan igrac koji zna da napravi sansu, a ni on nije neko cudo od igraca (Ćurjuric).Plus dva dovedena sklona povredama - Veselinovic i Jazvic.Sta se objektivno moze vise sa tim timom? Ovo je za ovakvog Zelju vise nego pristojno... Sad sto bi svi htjeli vise - to je nromalno, ali daj bolje igrace pa ce biti i bolji rezultati...Pitari su u prednosti, ne gube vec dugo, a cekaju derbi na Kosevu. Ali, nisu tim koji se ne moze dobiti...Ova pobjeda je odlican rezultat za ovaj Zeljeznnicar.

Avatar
braco
Postovi: 8684
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 20 okt 2018, 20:22

Raonffa je napisao/la:Ne vjerujem da mu je Baka psovao, mislim da je ono neko sa tribina.
Nije Baka, preslušajte od 0:40. To je neki papak sa tribina.



Ove sezone 2 pobjede protiv Zrinjskog u 2 tekme, a prošle sezone nijednom ih nismo dobili u 4 tekme.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 20 okt 2018, 20:25

Ne znam, meni ovo zvuci ko Bakin glas
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 20 okt 2018, 20:30

gledaj admira sto dijeli ove moderatore pitarima ,a na nasoj temi 0 modova
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 20 okt 2018, 20:34

irfo je napisao/la:gledaj admira sto dijeli ove moderatore pitarima ,a na nasoj temi 0 modova
Ne znam što se čudiš
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 20 okt 2018, 20:46

Strucnjak01 je napisao/la:Ma samo mi je iskreno drago zbog Ode, jako dobar covjek i strucnjak. Ali igra nam je bas prelosa i krivo mi je sto ce opet biti koleteralna steta i sakrit ce se glavni krivci za ovako ocajna pojacanja i nasu igru. Ovo sto Zeljo igra, odnosno ne igra je iz vremena Hotica. Sve teski amateri.
Pavic stoji od igraca 3 metra, centriraju kako stignu. Zaimovic zvani Misketov Messi ne zna gdje goni sto u odbrani, sto u napadu. Vezni red ocigledno zasicen previse. Jovan ne moze ponuditi vise nista, psihicki prazan. Ivan klasicni hambureger igrac, zna igrati al nije za osvajanje titule. Za Krpica kapitena nit smrdi nit mirise, odakle on kapiten samo zna Murinjo Miske. Sve u svemu Zeljo ne igra, osvaja bodove a sad da trebam biti zadovoljan, nema sanse.
ima li posta bez Misketa majstore?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Strucnjak01
Postovi: 61
Pridružen/a: 01 okt 2018, 08:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Strucnjak01 » 20 okt 2018, 20:50

za_zivot_cijeli je napisao/la:
Strucnjak01 je napisao/la:Ma samo mi je iskreno drago zbog Ode, jako dobar covjek i strucnjak. Ali igra nam je bas prelosa i krivo mi je sto ce opet biti koleteralna steta i sakrit ce se glavni krivci za ovako ocajna pojacanja i nasu igru. Ovo sto Zeljo igra, odnosno ne igra je iz vremena Hotica. Sve teski amateri.
Pavic stoji od igraca 3 metra, centriraju kako stignu. Zaimovic zvani Misketov Messi ne zna gdje goni sto u odbrani, sto u napadu. Vezni red ocigledno zasicen previse. Jovan ne moze ponuditi vise nista, psihicki prazan. Ivan klasicni hambureger igrac, zna igrati al nije za osvajanje titule. Za Krpica kapitena nit smrdi nit mirise, odakle on kapiten samo zna Murinjo Miske. Sve u svemu Zeljo ne igra, osvaja bodove a sad da trebam biti zadovoljan, nema sanse.
ima li posta bez Misketa majstore?
Nema. Zasto nema, vrlo jednostavno jer je on glava kuce. Prvi krivac za sve je glava kuca jer aminuje, dovodi, odreduje, i sta sve ne.
Lahko je gledati samo rezultat i svrsavati na pobjedu, a onda iduce kolo dodje Goske na Grbavicu i odnose bodove. Pa zasto ne bi jer niko nece da pogleda da i kad pobjedimo mi nemamo igre, duela, prilike, sanse, pasa, znaci nista nimamo! Koga raduje ova igra zabole me neka stvar, meni se ovo nimalo ne svidja.
Opet ponavljam drago mi je zbog Kjosevskog prvenstveno jer nas covjek izvadi u 90 minuti, a onda zbog Ode jer ispao levat. Prihvatit ekipu koju sklapa Misimovic, a pri tome odreduje ko ce igrati. **** ti taj klub!

Sto danas nismo izgubili, zar Kjosevski nema klan zeli da otjera nekoga, a ne pusti danas cist gol?.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19202
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 20 okt 2018, 21:07

Rokoko87 je napisao/la:
irfo je napisao/la:gledaj admira sto dijeli ove moderatore pitarima ,a na nasoj temi 0 modova
Ne znam što se čudiš
:lol: :thumbup:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 20 okt 2018, 21:22

Dobit' sampiona države u sred Mostara,nije mala stvar,čestitke svim na zalaganju,samo tako timski se možemo nečemu nadati.
Iz krize se ne izlazi tika takom nego borbom,vraticemo igru ubrzo.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 20 okt 2018, 21:37

Strucnjak01 je napisao/la:
za_zivot_cijeli je napisao/la:
Strucnjak01 je napisao/la:Ma samo mi je iskreno drago zbog Ode, jako dobar covjek i strucnjak. Ali igra nam je bas prelosa i krivo mi je sto ce opet biti koleteralna steta i sakrit ce se glavni krivci za ovako ocajna pojacanja i nasu igru. Ovo sto Zeljo igra, odnosno ne igra je iz vremena Hotica. Sve teski amateri.
Pavic stoji od igraca 3 metra, centriraju kako stignu. Zaimovic zvani Misketov Messi ne zna gdje goni sto u odbrani, sto u napadu. Vezni red ocigledno zasicen previse. Jovan ne moze ponuditi vise nista, psihicki prazan. Ivan klasicni hambureger igrac, zna igrati al nije za osvajanje titule. Za Krpica kapitena nit smrdi nit mirise, odakle on kapiten samo zna Murinjo Miske. Sve u svemu Zeljo ne igra, osvaja bodove a sad da trebam biti zadovoljan, nema sanse.
ima li posta bez Misketa majstore?
Nema. Zasto nema, vrlo jednostavno jer je on glava kuce. Prvi krivac za sve je glava kuca jer aminuje, dovodi, odreduje, i sta sve ne.
Lahko je gledati samo rezultat i svrsavati na pobjedu, a onda iduce kolo dodje Goske na Grbavicu i odnose bodove. Pa zasto ne bi jer niko nece da pogleda da i kad pobjedimo mi nemamo igre, duela, prilike, sanse, pasa, znaci nista nimamo! Koga raduje ova igra zabole me neka stvar, meni se ovo nimalo ne svidja.
Opet ponavljam drago mi je zbog Kjosevskog prvenstveno jer nas covjek izvadi u 90 minuti, a onda zbog Ode jer ispao levat. Prihvatit ekipu koju sklapa Misimovic, a pri tome odreduje ko ce igrati. **** ti taj klub!

Sto danas nismo izgubili, zar Kjosevski nema klan zeli da otjera nekoga, a ne pusti danas cist gol?.
hajde, da prihvatim tu argumentaciju iako se sa vecim dijelom ne slazem, medjutim, postoji li ista dobro po cemu se taj Miske moze spomenuti?
mislim, zaboli me, ali postaje degutantno vise...
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Strucnjak01
Postovi: 61
Pridružen/a: 01 okt 2018, 08:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Strucnjak01 » 20 okt 2018, 21:46

Ma ne moras ti nista prihvatiti, niti me zanima tvoje misljenje. Ne osvojimo li titulu ove sezone, neka kupe prnje svi redom!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 20 okt 2018, 21:56

MocMahale444 je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:
irfo je napisao/la:gledaj admira sto dijeli ove moderatore pitarima ,a na nasoj temi 0 modova
Ne znam što se čudiš
:lol: :thumbup:
:mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 20 okt 2018, 21:56

Strucnjak01 je napisao/la:Ma ne moras ti nista prihvatiti, niti me zanima tvoje misljenje. Ne osvojimo li titulu ove sezone, neka kupe prnje svi redom!
ne zanima me tvoj stav o tituli :mrgreen:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 20 okt 2018, 21:59

Osim13 je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la: Ne znam što se čudiš
:lol: :thumbup:
:mrgreen:
Admire zahtjevamo moderatora :kafa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 20 okt 2018, 22:04

irfo je napisao/la: Admire zahtjevamo moderatora :kafa:
Moramo ga stisnuti na temi Foruma, tako su i sa Arsenalovog pdf dobili :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 20 okt 2018, 22:07

Al sto cist go ponistise slobodi :tokralju: o tom nikom ne prica da se nama tako nesto desi svi bi po nama ..slobda bolja bila ostecena
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 20 okt 2018, 22:08

Prije ce BiH uci u EU nego sto cemo mi dobiti mod.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Strucnjak01
Postovi: 61
Pridružen/a: 01 okt 2018, 08:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Strucnjak01 » 20 okt 2018, 22:10

Neymar11 je napisao/la:Al sto cist go ponistise slobodi :tokralju: o tom nikom ne prica da se nama tako nesto desi svi bi po nama ..slobda bolja bila ostecena
Sve dok budemo kao ovi delegati razmisljali o Slobodi, Sarajevu a na temi naseg kluba mi smo bas pali kurcu za usi.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: BIZMARK66, Brkooo i 28 gostiju.