Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

lumani
Postovi: 14867
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 22 okt 2018, 16:58

filip13 je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Nije bio informisan, kod koga se informisao? Nije kod mene i sličnih meni koji nemamo pojma o pravnim pitanjima, logična stvar je bila da vidi i provjeri da li će moći igrati za državu. Naravno, ako mu je bilo stalo do tog a očigledno nije. Ako je već dao 50k onda je uredu što je promjenio državljantstvo a da nije dao onda ne bi bilo uredu, sasvim logično.

pa bolan svaka punoljetna osoba vjerovatno zna da kad nemas necije drzavljanstvo da nemas pravo nastupati za repku te drzave,suplja prica nije se informisao,je li se informisao sta i kako poslije toiga,da dobije nase drzavljanstvo,ne znam da je ikad i jedna rijec negdje napisana o tome,covjek nece da igra za nas,ok,njegova stvar,evo siniša na ovoj presici sam rece da je djedovic sve sam izabrao,da bi imao bolji ugovor,da bi bio domaci igrac u njemackoj ,na to teletovic mora da doda da je ovaj dao pare,ni rijec o svemu ovome sto je đedovic uradio

Poenta je bila dvojno drza..... Tu se nije dobro raspitao.

filip13
Postovi: 37996
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 17:32

nema se tu sta raspitivati,svako sa imalo mozga zna da ne mozes za ameriku igrati ako nemas americko drzavljanstvo,pa tako i za nas,nije se htio raspitati,ko ga **** sad,nije se raspitivao ni kako sad dobiti nase drzavljanstvo,da jest to bi na sav glas objavio

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la dino-92 » 22 okt 2018, 17:41

Nema se tu šta raspitat. Kad predajes za njemačko državljanstvo, moraš predati ispisnicu iz starog. Znaci on je prije predaje vec znao da se mora odreći bh drzavljanstva. Ali to je već sto put prežvakana priča na ovom forumu.

filip13
Postovi: 37996
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 17:49

dino-92 je napisao/la:Nema se tu šta raspitat. Kad predajes za njemačko državljanstvo, moraš predati ispisnicu iz starog. Znaci on je prije predaje vec znao da se mora odreći bh drzavljanstva. Ali to je već sto put prežvakana priča na ovom forumu.

pa jedino da je ogranicene inteligencija pa da vjerujemo da to nije znao

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la KK_Bosna » 22 okt 2018, 18:17

djedovic da je htio mogao se odmah odreci njemackog kada je "shvatio" da ne moze nastupati za nas na EB 2015. tu se sva prica zavrsava, cak eto i da budemo idioti pa povjerujemo da oon nije znao da ne moze igrati.
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

filip13
Postovi: 37996
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 18:18

KK_Bosna je napisao/la:djedovic da je htio mogao se odmah odreci njemackog kada je "shvatio" da ne moze nastupati za nas na EB 2015. tu se sva prica zavrsava, cak eto i da budemo idioti pa povjerujemo da oon nije znao da ne moze igrati.

:thumbup:

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bassha » 22 okt 2018, 18:25

Mirza opet Sikirasa spominje :lol: :lol:
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

lumani
Postovi: 14867
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 22 okt 2018, 21:33

filip13 je napisao/la:nema se tu sta raspitivati,svako sa imalo mozga zna da ne mozes za ameriku igrati ako nemas americko drzavljanstvo,pa tako i za nas,nije se htio raspitati,ko ga **** sad,nije se raspitivao ni kako sad dobiti nase drzavljanstvo,da jest to bi na sav glas objavio

A za BiH možeš ako imaš američko ;) Dzeda je ganjao Njemačko i kontao da moze i dalje igrati za Bih :mrgreen: (kao što je njegov klupski kolega Gavel) Da se razumijemo, nije on postao svabo bez razloga, ima tu dosta razloga :mrgreen:

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Drape » 22 okt 2018, 21:37

Nihad nikom nije ni dao priliku da ga uputi da ne možeš igrati za Bosnu i Hercegovinu bez državljanstva Bosne i Hercegovine, sve je odradio tajno, stroga konspiracija.

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la MElloo » 22 okt 2018, 21:39

Uzeo njemacko da olaksa bajernu da dovede jos jednog stranca i onda ga Djordjevic klupira cijelu sezonu.Mastermind.
Zatjerat ga u pm

filip13
Postovi: 37996
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 22:11

lumani je napisao/la:
filip13 je napisao/la:nema se tu sta raspitivati,svako sa imalo mozga zna da ne mozes za ameriku igrati ako nemas americko drzavljanstvo,pa tako i za nas,nije se htio raspitati,ko ga **** sad,nije se raspitivao ni kako sad dobiti nase drzavljanstvo,da jest to bi na sav glas objavio

A za BiH možeš ako imaš američko ;) Dzeda je ganjao Njemačko i kontao da moze i dalje igrati za Bih :mrgreen: (kao što je njegov klupski kolega Gavel) Da se razumijemo, nije on postao svabo bez razloga, ima tu dosta razloga :mrgreen:

uzeo je njemacko i to je njegova stvar,nije jedini koji to radi,supacki je sto je cim se za to saznalo tvrdio da lazu svi koji tvrde da bez naseg drzavljanstva ne moze igrati za nas a to zna svaka punoljetna,inteligentna osoba,a kad se ispostavilo da ne moze,jer jbg odrekao se drzavljanstva ,opet su neke druge osobe bile krive za to,ali ne i on,kontas???

ti znas koji su to sve razlozi??,ako znas ,sto sa nama to ne podijelis??

filip13
Postovi: 37996
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 22:12

Drape je napisao/la:Nihad nikom nije ni dao priliku da ga uputi da ne možeš igrati za Bosnu i Hercegovinu bez državljanstva Bosne i Hercegovine, sve je odradio tajno, stroga konspiracija.

tacno,kraj priče

filip13
Postovi: 37996
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 22:15

lumani je napisao/la:
filip13 je napisao/la:nema se tu sta raspitivati,svako sa imalo mozga zna da ne mozes za ameriku igrati ako nemas americko drzavljanstvo,pa tako i za nas,nije se htio raspitati,ko ga **** sad,nije se raspitivao ni kako sad dobiti nase drzavljanstvo,da jest to bi na sav glas objavio

A za BiH možeš ako imaš američko ;) Dzeda je ganjao Njemačko i kontao da moze i dalje igrati za Bih :mrgreen: (kao što je njegov klupski kolega Gavel) Da se razumijemo, nije on postao svabo bez razloga, ima tu dosta razloga :mrgreen:

@kk bosna je to dobro objasnio,pa da ponovim sta je napisao,djedovic da je htio mogao se odmah odreci njemackog kada je "shvatio" da ne moze nastupati za nas na EB 2015. tu se sva prica zavrsava, cak eto i da budemo idioti pa povjerujemo da oon nije znao da ne moze igrati.

lumani
Postovi: 14867
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 22 okt 2018, 22:22

@filip

Opet me ne razumiješ.. Nihadu je na prvom mjestu bila familija a na drugom BIH repka.Jedino da zaigra za nas ako je ispunio te uslove za dvojno, Njemačko neće sigurno baciti, još on ima igrati.

filip13
Postovi: 37996
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 23:04

na drugom mjestu mu je igranje za klub,kakva BIH,pa bolan odrekao se naseg drzavljanstva,o cemu ti pricas,kontas li,odrekao se naseg drzavljanstva,i milioniti put ponavljam,izmisljao je,lagao je,da ce moci igrati,kad se ispostavilo da ne moze,opet je lagao da su svi drugiu krivi,ne on,a njegiv izbor je bio ,niko ga nije tjerao na sve to sto je uradio,i što kaže @kk bosna,što se nije odrekao njemackog ako mu je stalo da igra za nas??

lumani
Postovi: 14867
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 22 okt 2018, 23:18

filip13 je napisao/la:na drugom mjestu mu je igranje za klub,kakva BIH,pa bolan odrekao se naseg drzavljanstva,o cemu ti pricas,kontas li,odrekao se naseg drzavljanstva
Majke mi ti ne čitaš sta sam ti pisao :facepalm:
Sve je učinio da osigura sebi i familiji život ;) klubovi se mijenjaju a familija ostaje.ehh,sada jel Marko njemu obećao dosta love u to ne ulazim.. Na kraju krajeva novac uvijek pobijedi.

Ponavljam ti po 100 x Dzedaj se neće odreci Njemačkog drž, jedina opcija je da dobije dvojno, ako je ikako moguće.

filip13
Postovi: 37996
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 23:27

lumani je napisao/la:
filip13 je napisao/la:na drugom mjestu mu je igranje za klub,kakva BIH,pa bolan odrekao se naseg drzavljanstva,o cemu ti pricas,kontas li,odrekao se naseg drzavljanstva
Majke mi ti ne čitaš sta sam ti pisao :facepalm:
Sve je učinio da osigura sebi i familiji život ;) klubovi se mijenjaju a familija ostaje.ehh,sada jel Marko njemu obećao dosta love u to ne ulazim.. Na kraju krajeva novac uvijek pobijedi.

Ponavljam ti po 100 x Dzedaj se neće odreci Njemačkog drž, jedina opcija je da dobije dvojno, ako je ikako moguće.

ocito ti bas ne razumijes sta sam napisao,nebitno,desetine postova smo razmijenili o ovome,ne kontam kako mozes napisati da mu je na drugom mjestu igranje za bih kad uopce nema nase drzavljanstvo,to mu je na 50. mjestu trenutno u zivotu,niti hoce da poduzme bilo sta da ga dobije,igranje za klub mu je bitnije,i to igranje za klub kao nijemac

ne trebas meni to ponavljati,ja danas napisa da jedem laptop ako se on odrekne njemackog drzavljanstva,na kraju krajeva i sta ce nam on,godine ga stizu,nas nema na velikom takmicenju ocito jos nekoliko godina,zar bi trebalo forsirati njega takvog pored mladih igraca

lumani
Postovi: 14867
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 22 okt 2018, 23:31

Kao igrač bi pomogao, nemamo mi mladih koji obećavaju... Ce da vidimo.

filip13
Postovi: 37996
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 23:32

ti mislis da postoji sansa da on dobije dvojno drzavljanstvo,znas li za jos neki takav slucaj?

lumani
Postovi: 14867
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 22 okt 2018, 23:38

filip13 je napisao/la:ti mislis da postoji sansa da on dobije dvojno drzavljanstvo,znas li za jos neki takav slucaj?

Nisam siguran, ali mislim Seo Kolasinac ima dvojno.(ili sportsko drž.)
Zadnja izmjena: lumani, dana/u 22 okt 2018, 23:41, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.