AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 okt 2018, 23:13

A ono što je najgore od svega, imaš u narednih 15 dana tri ligaška meča, dva kući (Sampa i Genoa) i jedan u gostima (Udinese) gdje je realno da ti možeš osvojiti devet bodova i gdje automatski ulaziš ravnopravno u borbu za LP, al' već unaprijed znaš da ćeš se negdje okliznuti i to baš na preslikan način kako smo i do sada kiksali protiv "manjih" ekipa, gdje se povučeš i gdje te protivnik kazni.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la slobodaTZ » 21 okt 2018, 23:25

:facepalm: Promjenit ne zna, tu je skoro godinu, potrosio je centarfora u vrijednosi ~150M, nijedan se nije naigro kod njega. On je trebo bit samo do zimske pauze al izgleda da su hjeli ustedit i sad je pita skuplja neg tepsija. Lik je prosipo bodove protiv ekipe koja nije bod do tad uzela, wenger ga oducio od fudbala, nijedan derbi nije dobio (ovo protiv rome sad se vidi zasto). Sto je najgore, dovede stopera od 30M+ da mu sjedi na klupi. Uvodi bakayoka kojeg hoce da se rjese, duplira igrace na pozicijama jack&haka, to je igrac manje u polju kad stoje tako blizu, drzi wc centarfora tek tako, bez ijedne uigrane akcije na pipitu, sve sto zna je uvest **** i da ovaj leta ko muha bez glave po terenu, a lik se ne zna sastavit sa loptom, sve sto zna je gurnut u go, al loptu ne zna primit kako treba, predriblat nekog, misaona imenica. Znaci **** je za peterca samo on njega uvodi ko krilo
:damn: :damn: :crazy:


I pored toga napravio je pichke od igraca, do sad su barem ganjali se po terenu dok ne povedu a onda u krilo donnarumi, sad je to bilo skoro od pocetka.

I kakvo je ono forsiranje kombinovanja pred golom, sekunda je falila da bilgia da auto go.. :crazy:

Avatar
rope11
Postovi: 17641
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 okt 2018, 23:45

inter igrački jači, trener iskusniji, faktor domaće publike, sve je bilo na njihovoj strani da ovako odigraju i na kraju zasluženo pobjede, baš bi bilo bezveze da su uzeli samo bod.
što ne mjenja činjenicu da je gatusso pi.čkasto postavio utakmicu, jesu jači, ali nisu real madrid, zašto se čitavu utakmicu uvaljuješ golmanu u krilo kad se u par navrata pokazalo da sasvim normalno možeš ići naprijed i stvoriti šansu? :roll:

vidjet ćemo u januaru kada dobijemo paquetu i još jednog veznog igrača, ovaj stil igre koji iziskuje gatusso zahtjeva puno bolje i tehnički potkovanije veznjake od ovih koje imamo.



počinje me i kessie opasno nervirati iako u suštini igra identično kao prošle sezone, on odrađuje solidan posao u defanzivi, ali je li normalno da neki veznjak onoliko gubi lopte i duele i da mu se onako odbija od noge? on je jak ko zemlja, ali nenormalno puno kikseva pravi za jednog veznjaka u nekim elementarnim stvarima.
bonaventuru neću ni komentarisati, ubjedljivo najbeskorisniji igrač milana kojeg povremeni golovi drže na životu :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 21 okt 2018, 23:53

Nista tu igraci nisu krivi samo Gattuso i samo njegova smjena ce nas preporditi i kad doje trener da pokusa promjeniti ovu formaciju gdje Hakan vise nece biti krilo i gdje ce igrati svoju prirodnu poziciju, znaci smjena njegova pa makar i senilnog atarca Wengera doveli

Avatar
rope11
Postovi: 17641
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 okt 2018, 00:16

ma jest najviše do gatusa, uopšte ne mogu razumjeti ovu kukavičku taktiku i to da nijednog momenta meča nisi krenuo naprijed po pobjedu, iako je bilo elemenata za to :roll:
pa i kad si već igrao na bod i zatvorio utakmicu, zašto onda recimo nije ubacio bakayoka i laxalta umjesto hakana i jacka, a ne onako.

mada ima nešto i do igrača, ne možeš ti od bonavanture napraviti korisnog igrača niti spriječiti da ona konjina nosata pravi amaterske greške :roll:


nije on loš trener, čak mi se i sviđa stil igre koji gaji, ali je očigledno prezelen, bar za likove poput spaletija koji su predugo u tom poslu za razliku od gatusa koji je manje od godinu dana profesionalni trener.


i onaj bakayoko, pa taj frajer vuče toliku nesreću da kad god ga uvedeš mi primimo gol :mrgreen: možda je koincidencija, ali već previše puta se dešava isti scenarij.


caldara se konačno oporavio i nadam se da od iduće hefte starta, možda nas krene u odbrani. :mrgreen: ne kažem da musaka ne valja i da danas nije odlično odigrao (do 92 minute), ali da mu yebeš mater, nešto očigledno ne funckioniše kad si jedini tim u ligi petice koji nema clean sheet, a bome nije ni do romagnolija koji igra fantastično.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 22 okt 2018, 09:55

Po obicaju, vezni red najgori dio tima.

Bonaventura potpuno beskoristan igrac. Ne razumijem koja je njegova uloga na terenu. Nije defanzivno jak, ne pokriva veliki dio terena, ne ubrzava tranziciju. Doprinos 0. Nula!
Kessie-u ozbiljno manjka fundamentalnih fudbalskih vjestina. Nije u stanju da kompletira najjednostavnije dodavanje. U toku meca je presjekao 6-7 protivnickih napada i nijednom posle toga nije uspio da sacuva ili proslijedi loptu saigracu.
Biglia je u stanju pruziti pristojnu partiju jedino protiv izrazito slabih protivnika, koji igraju jako sporo, bez intenzivnijeg presinga. Kad je suocen sa iole jacim protivnikom, koji je u stanju da nametne jaci tempo, on se raspada i pocinje da pravi nevjerovatne greske. Greske na nivou amatera. Ogromno razocarenje jer sam od njega ocekivao nesto potpuno drugo.

Gattuso nije dorastao zadatku i to je vise puta dokazao ali ne znam koliko bi se dobilo njegovim otpustanjem jer ne vidim ko bi ga mogao naslijediti a da je znacajno kvalitetniji od njega.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 22 okt 2018, 12:19

Kazem ja vama da treba razmazene zvijezdice udariti po dzepu...
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
muxa
Postovi: 11350
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 23 okt 2018, 00:10

Kad vidim kako Arsenal igra tačno mi bude muka
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 23 okt 2018, 00:16

dobri ste, bez zajebancije

sto gattuso ne daje sansu castilleju, taj ce proci kao andre silva

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 23 okt 2018, 05:48

Chinaglia je napisao/la:dobri ste, bez zajebancije

sto gattuso ne daje sansu castilleju, taj ce proci kao andre silva
Treba mu 6 godina da se privikne na ligu ne moze ga tek tako staviti da igra, znas

Avatar
Zenga
Postovi: 1701
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 23 okt 2018, 16:51

Treba i Caldari još nekih 6mj. da se privikne, ipak je došao iz Bergama koji je udaljen 50ak km od Milanella :urnebes:

Castilleja odmah šalji u Sevillu :shh:

Što je najgolemije, svega smo 3p od CL dobijemo li odgođenu Samp utakmicu

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 23 okt 2018, 17:15

Zenga je napisao/la:Treba i Caldari još nekih 6mj. da se privikne, ipak je došao iz Bergama koji je udaljen 50ak km od Milanella :urnebes:

Castilleja odmah šalji u Sevillu :shh:

Što je najgolemije, svega smo 3p od CL dobijemo li odgođenu Samp utakmicu
Sa Geonovom igramo odgodjeno al dodje isto :)

Hebat ga valjda mozemo kuci dobiti obe ekipe iz Geonove.

Avatar
rope11
Postovi: 17641
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 okt 2018, 19:43

Ma dobro kontam ovo za Caldaru, godinama je igrao u sistemu sa tri stopera tako da je bilo razumljivo što je Gatuso dao vremena da se adaptira, ali taman kad ga je prije mjesec dana htio za stalno gurnuti u prvu postavu, on se povrijedio. :twisted:

Sad će protiv Betisa igrati i nadam se da je to početak njegove karijere u Milanu, uostalom nema razloga da ne bude tako jer gore od ovoga ne može, oni od aprila nemaju nijedan clean sheet. :facepalm:

Samu je svakako predviđen da bude back up, nisam iskreno ni očekivao da će imati bog zna kakvu minutažu :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 23 okt 2018, 22:34

Hajde Leonardo dovedi nam Depaya.

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 23 okt 2018, 22:41

celikmilan je napisao/la:Hajde Leonardo dovedi nam Depaya.
Nista nama ne moze izgleda vise pomoci,osim gasenja kluba.

Avatar
muxa
Postovi: 11350
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 23 okt 2018, 22:45

Al kad pročitam ime Donadonija tacno mi bude loše. Il dovedi kvalitetnog trenera il ne diraj ništa.
Il Club più titolato al mondo!

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 23 okt 2018, 23:09

muxa je napisao/la:Al kad pročitam ime Donadonija tacno mi bude loše. Il dovedi kvalitetnog trenera il ne diraj ništa.
I ja baš to čitam i gledam opet traže neko prelazno ili domaće rješenje. Samo se treba promjeniti način igre jer je ono bolno za gledanje.

Avatar
nextterrain
Postovi: 2469
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 24 okt 2018, 00:02

@AlfredoPedulla
: “There is tension between Leonardo and Gattuso. I wouldn’t be surprised if Leonardo decided to sack Gattuso in the morning.”



Conte je preskup, Donadoni mi je solidan trener, ali nije to to

Avatar
rope11
Postovi: 17641
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 24 okt 2018, 00:36

nisam nigdje pročitao tu pedulinu izjavu, biće da je fejk :mrgreen:


Ma ne igra se loš fudbalom pod gatusom niti je on loš trener, ima on itekako žicu za fudbal, ali čini mi se da u određenim utakmicama dođe njegovo neiskustvo na vidjelo, čak je i sam priznao da se pokušavao prilagoditi protivniku umjesto da smo igrali svoju igru. Da se igrala njegova igra, ko zna kako bi završila utakmica. Pa da smo i izgubili, nema veze, bar znaš da si dao sve od sebe, a ne ovako gdje si skinuo gaće odmah prije utakmice jer mi je to kontradiktorno onom igraču koji je on bio.

Ali čak i da ga budeš mjenjao, promjeni ga makar kvalitetnijim trenerom, kakav crni Donadoni :roll:


Recimo jedan Jardim je odličan trener, u krajnjem slučaju imaju njega kao opciju, nije preskup, a spejs šatl je za Donadonija. Samo neka ne izmišljaju toplu vodu i neka ne upropaštavaju šanse za top 4.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11350
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 24 okt 2018, 00:41

Na cemu si ovih dana rope
Il Club più titolato al mondo!

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beduin, enzo777, galia95, muxa, senadrosoner i 24 gosta.