Igre - Kako, gdje, šta...?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Koja izdavačka kuća ima najbolje igrice?

Electronic Arts
240
42%
Activision Blizzard
67
12%
Konami
168
29%
CapCom
12
2%
Take-Two
9
2%
Square Enix
12
2%
Sony
39
7%
Nintendo
27
5%
 
Ukupno glasova: 574

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Signore » 18 okt 2018, 19:02

Otelo je napisao/la:
Signore je napisao/la:Daj netko neku dobru strategiju za PC, ali offline da se igra. Ne zelim da sam obavezan prema nekom timu ili da strahujem da me netko tko igra deset godina napada dok ja spavam :mrgreen: Cisto onako nesto za bezvezno kidanje zivaca. Nisam igrao nikakvu igricu valjda 10 godina, nemam pojma sta valja, pa ako moze mala pomoc.
Eh ovako, Europa Universalis i Crusader Kings, mada dosta su teške za igrati. Onda imaš Civilization 5 i 6 koje su easy to learn, hard to master igre. Nakon toga možda neke starije poput Strongholda, Victorie, onda one WW II strategije, ali se ne mogu sad sjetiti kako se zovu. Tu je već standardni Rise of Nations, Age of Empire. Onako s vrha jezika.

Eh sad, ima li ko kakvu dobru igru za neke mid range laptope. Nvidia 920M, Intel i5 - 6200U 2.3 Ghz, 8GB DD3 memorija. Ove poznate već znam, ali nešto dobro ispod radara me zanima.
Hvala na preporukama. Malo cu pogledati za svaku o cemu se radi pa cu nesto odabrati. Nadam se da ima na piratima :mrgreen:

Avatar
Brokula
Postovi: 30979
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Brokula » 18 okt 2018, 19:19

Stronghold i Cossacks back to war :kafa:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Signore » 19 okt 2018, 13:13

Otelo je napisao/la:
Signore je napisao/la:Daj netko neku dobru strategiju za PC, ali offline da se igra. Ne zelim da sam obavezan prema nekom timu ili da strahujem da me netko tko igra deset godina napada dok ja spavam :mrgreen: Cisto onako nesto za bezvezno kidanje zivaca. Nisam igrao nikakvu igricu valjda 10 godina, nemam pojma sta valja, pa ako moze mala pomoc.
Eh ovako, Europa Universalis i Crusader Kings, mada dosta su teške za igrati. Onda imaš Civilization 5 i 6 koje su easy to learn, hard to master igre. Nakon toga možda neke starije poput Strongholda, Victorie, onda one WW II strategije, ali se ne mogu sad sjetiti kako se zovu. Tu je već standardni Rise of Nations, Age of Empire. Onako s vrha jezika.

Eh sad, ima li ko kakvu dobru igru za neke mid range laptope. Nvidia 920M, Intel i5 - 6200U 2.3 Ghz, 8GB DD3 memorija. Ove poznate već znam, ali nešto dobro ispod radara me zanima.
Skinuo Rise of Nations, ekstra igrica, ali... Gledam po internetu i svi imaju isto pitanje. Kako ugasiti tajmer? Nisam uspio ni na jedan nacin koji sam nasao na netu, tj. ne mogu naci skriptu. Da li postoji neki ingame cheat koji ukucam i dobijem no limit time?

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la miki_92 » 20 okt 2018, 09:10

kakvi smecari :rol:
EA have decided to ban a PRO FIFA player from competing because he talked about what is wrong with the game.

EA also emailed all the competitive players saying that talking bad about the game will get them banned too.
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Azpi » 20 okt 2018, 10:11

miki_92 je napisao/la:kakvi smecari :rol:
EA have decided to ban a PRO FIFA player from competing because he talked about what is wrong with the game.

EA also emailed all the competitive players saying that talking bad about the game will get them banned too.
Jao **** :rol: :rol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Mokroguz » 20 okt 2018, 21:05

Francuska rasprava 101.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
scorpy
Postovi: 540
Pridružen/a: 05 sep 2009, 12:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la scorpy » 21 okt 2018, 15:29

Brokula je napisao/la:Stronghold i Cossacks back to war :kafa:
Cossacks back to war za mene licno najbolja online multiplayer strategija ikada.
Najvise sam volio u timovima. Uzet Ukraince ili Pruse zavisno od protivnika.
Malo ekonomija i samo vojnike stancaj i bori u formacijama.
Dobra stara vremena

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Mokroguz » 21 okt 2018, 17:21

Signore je napisao/la:Daj netko neku dobru strategiju za PC, ali offline da se igra. Ne zelim da sam obavezan prema nekom timu ili da strahujem da me netko tko igra deset godina napada dok ja spavam :mrgreen: Cisto onako nesto za bezvezno kidanje zivaca. Nisam igrao nikakvu igricu valjda 10 godina, nemam pojma sta valja, pa ako moze mala pomoc.
Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade
Mount & Blade(RPG/FPS/RTS)
Empire Earth
Command & Conquer: Red Alert 2
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la TonySosa » 21 okt 2018, 17:23

Samo Europa Universalis
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Mokroguz » 22 okt 2018, 00:13

Nece iz sobe izici dovijeka
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Signore » 22 okt 2018, 11:04

Mokroguz je napisao/la:Nece iz sobe izici dovijeka
Ma ovo je za ubijanje dosade na poslu :mrgreen:

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Mokroguz » 22 okt 2018, 14:44

Signore je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Nece iz sobe izici dovijeka
Ma ovo je za ubijanje dosade na poslu :mrgreen:
Dobar ti taj posao, kod nas je ovo za ubijanje zaposlenika ako nas uhvate da igramo. Cesto smo igrali ko ce prvi do Hitlera jer je teze provaliti, pa kad god je sef prolazio
"Sta to radite?"
"Istrazujemo" na ekranima pise "Hannah Maria Jones Gypsy Mother", "Manthal Buddha Rock", "Onthophagus landolti". :rol:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Signore » 22 okt 2018, 18:46

Mokroguz je napisao/la:
Signore je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Nece iz sobe izici dovijeka
Ma ovo je za ubijanje dosade na poslu :mrgreen:
Dobar ti taj posao, kod nas je ovo za ubijanje zaposlenika ako nas uhvate da igramo. Cesto smo igrali ko ce prvi do Hitlera jer je teze provaliti, pa kad god je sef prolazio
"Sta to radite?"
"Istrazujemo" na ekranima pise "Hannah Maria Jones Gypsy Mother", "Manthal Buddha Rock", "Onthophagus landolti". :rol:
Ma nemam skoro pa nikakav nadzor, a kad se radi radim. Ipak, evo danas sam zaglavio na ovom Rise of Nations, cini mi se bas ekstra. Isprobao sam sve, i ove tvoje, a i od kolege ranije. Cak mi se Earth Empire cini najbolja, ali mi je zastekalo u pola sata 3-4 puta i odmah sam ju obrisao. Nisam probao samo Crusader Kings. Ova Rise of Nations mi se svidja sto mogu porobiti cijeli svijet regiju po regiju. Ne svidja mi se sto imam vremensko ogranicenje, ali sam uspio pohvatati igricu i strategije tako da uspjevam prije vremena nesto i osvojit. Bojim se samo da ce mi postati 0-24 zabava :lol:

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la TonySosa » 24 okt 2018, 00:06

Samo Europa Universalis.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1526
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Illmatic09 » 24 okt 2018, 15:08

Kad smo kod EU4, ima li neko iskustva kako promijeniti veličinu fonta? Pa ono se citati ne moze sitno sve nebitno koja rezolucija. Skidao sam neke modove ali ne radi.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la TonySosa » 24 okt 2018, 15:59

Samo stellaris font.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1526
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Illmatic09 » 24 okt 2018, 20:02

TonySosa je napisao/la:Samo stellaris font.
Šta trebam brisati kod starog fonta i gdje sa ovim interface sadržajem od stellaris fonta? Interface od EU4 ima puno foldera.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la TonySosa » 24 okt 2018, 20:12

Illmatic09 je napisao/la:
TonySosa je napisao/la:Samo stellaris font.
Šta trebam brisati kod starog fonta i gdje sa ovim interface sadržajem od stellaris fonta? Interface od EU4 ima puno foldera.
Samo skines mod sa workshopa, malo izmajmunišeš neke stvari i tjt. Nista interface i to, samo mods folder je bitan.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1526
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Illmatic09 » 24 okt 2018, 22:24

Skinuo sam igru preko neke stranice, preko koje skidam inače igrice. Ovdje sam skinuo font, šta god uradim neće, izbrišem fontove od igrice ubacim ove, uđem u igricu a ono nema fonta nikako.


Avatar
eldo
Postovi: 700
Pridružen/a: 08 jan 2012, 17:54
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la eldo » 25 okt 2018, 15:01

Vlasnik sam ps4 upravo postao :) pa moze li preporuka za nekoliko ratnih igara,ali iskljucivo da se "ubijaju" ljudi, a ne zombiji,roboti ili sta ti ga ja znam sta vec. Uzeo COD infinite warfare i nakon 10min igranja nemogu vise,neke robote ubijam :). Imal sta da me sa puskom baci u sumu i to je to :).

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: napoleon72, VensanKasel i 36 gostiju.