FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 22 okt 2018, 14:20

Nakon dugo vremena imamo kompletnu ekipu protiv krupe, sto znaci najaci sastav. Ocekujem najbolju domacu utakmicu, sa obzirom da imamo i pozitivnu atmosferu nakon pobjede u Tuzli. Pobjeda nas dize u gornji dio tabele, a imamo fin raspored tako bez pritiska bi igrali naredne utakmice, ko zna mozda i napravit najbolji rezultat od kad smo u premier ligi. Zimski prelazni rok dovest samo dobrog lijevog beka. To nam je daleko najslabija tacka. Forca Mladost

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la amar009 » 22 okt 2018, 22:19

napokon sljedece kolo prestizemo veliki turski celik...oni su jedva docekali da nas izbace ali...

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la prisonbreak » 22 okt 2018, 22:22

amar009 je napisao/la:napokon sljedece kolo prestizemo veliki turski celik...oni su jedva docekali da nas izbace ali...
ne grješi dušu.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
redbull93
Postovi: 14402
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la redbull93 » 22 okt 2018, 22:23

amar009 je napisao/la:napokon sljedece kolo prestizemo veliki turski celik...oni su jedva docekali da nas izbace ali...
Vidim jos vas kompleksi drze :urnebes:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 23 okt 2018, 09:02

Utakmice do zimske pauze.
Krupa - H
Široki - A
Radnik - H
Čelik - A
Sloboda - A

Krupu moramo dobiti. U katastrofalnoj su formi a i vrijeme je da popravimo skor kuci, samo jedna pobjeda do sad i to protiv slobode. Ostale cetri utakmice se borimo sa ekipama tu oko nas, znaci direktna borba za poziciju.
Nevjerovatno je da Nikolic sa 17 godina igra redovno na poziciji beka. Bojo 20 godina odigrao gotovo sve utakmice.
Andjusic 22, ostatak ekipe sve oko 23 godine izuzev stopera.
Zanimljivo je da smo sada blizi cetvrtom mjestu nego ispadanju :D

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 23 okt 2018, 09:04

redbull93 je napisao/la:
amar009 je napisao/la:napokon sljedece kolo prestizemo veliki turski celik...oni su jedva docekali da nas izbace ali...
Vidim jos vas kompleksi drze :urnebes:
Šta je to "kompleks"?
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 23 okt 2018, 19:44

Wolffire je napisao/la:Utakmice do zimske pauze.
Krupa - H
Široki - A
Radnik - H
Čelik - A
Sloboda - A

Krupu moramo dobiti. U katastrofalnoj su formi a i vrijeme je da popravimo skor kuci, samo jedna pobjeda do sad i to protiv slobode. Ostale cetri utakmice se borimo sa ekipama tu oko nas, znaci direktna borba za poziciju.
Nevjerovatno je da Nikolic sa 17 godina igra redovno na poziciji beka. Bojo 20 godina odigrao gotovo sve utakmice.
Andjusic 22, ostatak ekipe sve oko 23 godine izuzev stopera.
Zanimljivo je da smo sada blizi cetvrtom mjestu nego ispadanju :D
Sigurnih 13 - 15 bodova
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la prisonbreak » 23 okt 2018, 20:11

FKMLADOSTDK je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Utakmice do zimske pauze.
Krupa - H
Široki - A
Radnik - H
Čelik - A
Sloboda - A

Krupu moramo dobiti. U katastrofalnoj su formi a i vrijeme je da popravimo skor kuci, samo jedna pobjeda do sad i to protiv slobode. Ostale cetri utakmice se borimo sa ekipama tu oko nas, znaci direktna borba za poziciju.
Nevjerovatno je da Nikolic sa 17 godina igra redovno na poziciji beka. Bojo 20 godina odigrao gotovo sve utakmice.
Andjusic 22, ostatak ekipe sve oko 23 godine izuzev stopera.
Zanimljivo je da smo sada blizi cetvrtom mjestu nego ispadanju :D
Sigurnih 13 - 15 bodova
Na koji nacin?

Mislite remi ili pobjedu sa Sirokim, al igrate u gostima prptov Slobode i Celika? Da obe pobjedite? Dal realno?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 24 okt 2018, 09:36

prisonbreak je napisao/la:
FKMLADOSTDK je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Utakmice do zimske pauze.
Krupa - H
Široki - A
Radnik - H
Čelik - A
Sloboda - A

Krupu moramo dobiti. U katastrofalnoj su formi a i vrijeme je da popravimo skor kuci, samo jedna pobjeda do sad i to protiv slobode. Ostale cetri utakmice se borimo sa ekipama tu oko nas, znaci direktna borba za poziciju.
Nevjerovatno je da Nikolic sa 17 godina igra redovno na poziciji beka. Bojo 20 godina odigrao gotovo sve utakmice.
Andjusic 22, ostatak ekipe sve oko 23 godine izuzev stopera.
Zanimljivo je da smo sada blizi cetvrtom mjestu nego ispadanju :D
Sigurnih 13 - 15 bodova
Na koji nacin?

Mislite remi ili pobjedu sa Sirokim, al igrate u gostima prptov Slobode i Celika? Da obe pobjedite? Dal realno?
Ma ne mislim samo ako dobijemo krupu da cemo napraviti solidnu razliku od zone za ispadanje tako da teoretski ce biti blize da ganjamo ove pozicije iznad.
Dolaze nam sada teske utakmice sa ekipama tu oko nas izmedju ostalog i Celikom tako da ce biti veselo. Ja zadovoljan sa pobjedama kuci a u gostima sta bude.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 27 okt 2018, 17:59

Idemo dalje, svaka čast, Krupa se pokazala kao nimalo naivan protivnik.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 27 okt 2018, 21:35

Danas veoma losa igra iako sam ocekivao mnogo vise , ali pobjeda sve to ponistava idemo dalje,dobit sirokog i napravit iznenadjenje kola. Forca Mladost

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 27 okt 2018, 21:56

aneks je napisao/la:Danas veoma losa igra iako sam ocekivao mnogo vise , ali pobjeda sve to ponistava idemo dalje,dobit sirokog i napravit iznenadjenje kola. Forca Mladost
Tačno tako, u tome i jeste slast ove pobjede, loše odigramo, a pobijedimo. Ali šta se dešava? na strani rasturamo, a domaće patnja - razlog ??? :hmmmmm:
Da imaju nekakav pritisak, ne znam. Publika i CL je znala poluditi dok nas je Šaba vodio, ali to je daleko iza nas.
Vjerovatno je stvar u mladosti ekipe. Ali mladi Nikolić igra ko da ima bezbroj utakmica u nogama, stvarno je danas sve oduševio.Sve u svemu, sljedeću dole protiv Širokog uzet makar bod.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la prisonbreak » 28 okt 2018, 08:31

Jesu vam se igraci sinoc olesili, ono u zivotu nisam vidio
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 28 okt 2018, 11:24

prisonbreak je napisao/la:Jesu vam se igraci sinoc olesili, ono u zivotu nisam vidio
Imaju slobodna dva dana pa na trening. Nek se leše, nisu maloljetni, barem neki nisu maloljetni : ) samo neka pobjeđuju.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 28 okt 2018, 14:29

Mali Nikolić ima 18 godina i igra poziciju koja je jako teška, a kao da ima 18 godina iskustva igranja ove lige. Treba imati na umu da svaki bek protiv sebe ima krilne igrače koji su uvijek brzi i neugodni a momak me oduševljava iz kola u kolo. Možemo samo pretpostaviti koji mu je domet ali ako bude pametan (a čuo sam da je) i ako ga zaobiđu povrede ovo bi mogao biti igrač koji će napraviti velike stvari. Mislim da imamo jednog dragulja kojeg moramo pažljivo čuvati i na njemu uzeti ozbiljne pare.
Što se tiče utakmice jučer, pobjeda i to je to. Znali smo odigrati i puno bolje a ne dobiti. Idemo polako gore, opstanak više niko i ne spominje, realnost je minimum sredina tabele.
Opet ću reći i opet ću reći da je Adnan Zildžović trener koji će nas odvesti u velike stvari.
Zamislite samo da imamo makar 6 bodova više na kontu, tj da je onaj hajvan osvojio makar 8 bodova u onih 6 kola...

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 28 okt 2018, 18:14

Addict je napisao/la:Mali Nikolić ima 18 godina i igra poziciju koja je jako teška, a kao da ima 18 godina iskustva igranja ove lige. Treba imati na umu da svaki bek protiv sebe ima krilne igrače koji su uvijek brzi i neugodni a momak me oduševljava iz kola u kolo. Možemo samo pretpostaviti koji mu je domet ali ako bude pametan (a čuo sam da je) i ako ga zaobiđu povrede ovo bi mogao biti igrač koji će napraviti velike stvari. Mislim da imamo jednog dragulja kojeg moramo pažljivo čuvati i na njemu uzeti ozbiljne pare.
Što se tiče utakmice jučer, pobjeda i to je to. Znali smo odigrati i puno bolje a ne dobiti. Idemo polako gore, opstanak više niko i ne spominje, realnost je minimum sredina tabele.
Opet ću reći i opet ću reći da je Adnan Zildžović trener koji će nas odvesti u velike stvari.
Zamislite samo da imamo makar 6 bodova više na kontu, tj da je onaj hajvan osvojio makar 8 bodova u onih 6 kola...
Šuti, možda je bolje ovako, jer da je osvojio 8 bodova, još uvijek bi bio na trenerskoj klupi, a mi na začelju tabele. Jeo bi nam džigare svaku utakmicu, a između tekmi bi tuhinjali i hudili i pola bi nas po bolnicama završilo. Kad izgubimo, diskonektujem se sa svih mreža da u miru odbolujem, router na off min. 3 dana, jer znam da sljedeća donosi lijek i da pobjeđujemo. Ovako je čisto, jasno i pošteno, a bodove čemo nadoknaditi : )
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 28 okt 2018, 20:22

Eh sad idu utakmice za pozicije. Prvo sa Sirokim, bilo bi super kad bi izvukli x ali bit ce tesko. Ekipa je mlada i puno oscilira ali eto barem smo se malo odmakli od opasne zone.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 28 okt 2018, 21:02

Samo svi koji pratimo ovaj klub moramo biti svjesni da je ekipa mlada, da će biti oscilacija i dalje, tokom cijele sezone. Biće uspona i padova, biće poraza i pobjeda kad se ne nadamo. Imamo super mladu ekipu i trenera uz kojeg oni mogu puno napredovati, do njih je hoće li. Ali moramo biti uz njih i vjerovati im.
Ja sam prvi za par igrača, recimo Guzinu ili Boju rekao da su igrači za prosječnu ekipu 1 lige FBiH pa evo Guzina izgleda kao avion za Dilavera a Boju ne bih nikad dao za Arežinu, koji je otrov za svaku ekipu.
Provjereno znam da želi da se vrati odmah ali Mušija ne želi ni da čuje.
Par igrača sigurno odlaze na zimu ali ih par i dolazi.
Dok god je Mušija na čelu ovog kluba ja se ne brinem ni najmanje.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 29 okt 2018, 09:15

Na zimu dovesti nekog kvalitatnog veznog ko zna dobro razigraviti. Bojo i Wlebeck su odlicni ali niti jedan nisu bas izrazito kreativni nit je to njihov posao da rade. U zadnje vrijeme trener je forsirao Abida isto u sredini ali on je trenutno van forme.
Vezni i stoper su definitvno pozicije koje trebamo traziti.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la belosevic28 » 29 okt 2018, 09:26

Wolffire je napisao/la:Na zimu dovesti nekog kvalitatnog veznog ko zna dobro razigraviti. Bojo i Wlebeck su odlicni ali niti jedan nisu bas izrazito kreativni nit je to njihov posao da rade. U zadnje vrijeme trener je forsirao Abida isto u sredini ali on je trenutno van forme.
Vezni i stoper su definitvno pozicije koje trebamo traziti.
Arezina like this post :-D
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.