Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6425
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 04 nov 2018, 10:59

A ne razmisljate o tome da je Arsenal trazio postedu i dalje, a siguran sam da 100% jeste
Jer drugacije je kad on tamo odigra x minuta i oni ga izvedu i vide stanje, nego ovamo sto ne mogu kontrolisati da odigra mogucih 180 minuta
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 04 nov 2018, 11:50

babino je napisao/la:@bhsport, dodaj na to i ovo od neki dan da ce se prije spiska provjeriti stanje sa tri povrijedjena igraca (seo,todor,elva). ne znam ko je provjeravao, selektor ili plasticar, ali da uistinu neko i jeste, morali bi znati da je kolasinac spreman. Igrac koji zaigra u mozda i najtezoj tekmi sezone za klub mora biti spreman i za repku u najbitnijoj tekmi jeseni, koja se igra sa 50% manje intenziteta od ove ligaske.
Da on ima dostojne zamjene za njega, ja bih i razumio a ne ova dva amatera.
Seo tu nije bio nikako, pozovi ga makar i ne igrao, neka je tu, neka osjeti tu fantasticnu atmosferu i sklad nakon kojeg se igracima ne vraca u klubove haha
S druge strane, elva je tu, ne zna se stanje povrede ali kako selektor kaze, doci ce pa cemo vidjetu..pih, kao da je ronaldo u pitanju.

Kazu selektor je tu, njegov posao, on je placen i ko smo mi da komentarisemo...pa majku mu i bakir je tu, legalno izabran, zasto komentarisemo? izabrali smo ga, ima podrsku, zna znanje..
za one koji bi na ovo odgovorili da drzava ne napreduje a robert ima rezultate, ima ih ali ne zaboravimo da nismo briljirali i da je jedna irska imala napadaca u liku naseg bajica barem, mi njih ne bi dobili nijednu tekmu.

Jednostavno nisam zadovoljan nacinom kako se radi, mislim da moze i mora biti bolje. Ostario a radujem se tekmama repke kao nekad dok sam bio tinejdzer, vikende planiram po tekmama dzeke, pjanica i ostalih..
Selektor je tu, radovao sam mu se i navijao za njega u borbi sa amarom, samo nisam ocekivao da ce ovaj raditi sve ono zbog cega sam strahovao od amara haha.

Moze biti i pep himself ali nema toga ko ce mene ubijediti da je jaca ekipa koja ce u becu istrcati sa sehicem, civicem, saricem i viscom od one u kojoj bi ta mjesta zauzeli begovic, kolasinac, krunic i hajrovic.
kakva hemija i klinac:-)

al eto, selektor bira i nase ja da navijamo i podrzavamo, to i radim ali zasto da ne nemam pravo reci ako mi se nesto ne svidja.
idemo mi uzet barem bod u becu pa makar i sa 11 elva u ekipi:-)
U pravu si, ali rezultati mu daju za pravo da se tako ponasa.
To su, zasada, sitne nepravilnosti, koje ne uticu na generalno pozitivnu ocjenu.
Licno sam alergican na muljanje i bezobrazluk, koje, u manjoj ili vecoj mjeri, svi prihvate kao model ponasanja u Bosni i tu Prosinecki nije izuzetak.
Vidjecemo sta ce se desiti kada dodje do krize, koliko je u stanju da stane iza svojih odluka i da izdrzi pritisak.

Avatar
emir79
Postovi: 8764
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la emir79 » 04 nov 2018, 12:06

Zasto nasa zemlja nikad nece imati neki dugotrajni uspjeh?!
Vjerovatno zbog toga, sto kada je i na pomolu neki Bosnjo pametni pocinje da trazi problem, umjesto da podupre pozitivu, on iskopa negativu.

Ljubomora, zavist... su zlo nase zemlje koje nazalost nikada iskorjeniti necemo.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5734
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JohnCleese » 04 nov 2018, 12:24

bhsport je napisao/la:
babino je napisao/la:
JohnCleese je napisao/la:@babino je klasican primjer bosnje s povrijeđenom sujetom :twisted:

Veze nema sta je posrijedi u bilo kojem slucaju vezanom za reprezentaciju zato sto nema uvid u istu, nije u dodiru jer nije njen djelatnik. Kao sto nisam ni ja niti 99% foruma.
To ga ne sprecava da da se ponasa kao njen nadzornik. Jer ybg fudbal je ipak sporedna stvar na svijetu, tu valjda svako moze pisati/ srati o bilo cemu pogotovo ako nije onako kako taj neko zamislja, jos ako je taj neko iskljuciv... U svakom slucaju degutantno i smijesno u isto vrijeme.

Nadzorni ljudi za selektora su nekolicina ljudi iz saveza, vise formalno. Jedini istinski nadzorni odbor ze selektora jesu njegovi rezultati !

S toga je i smijesno i zalosno davati nekakve minuse selektoru, neke njegove odluke kvalificirati kao neopravdane, spocitavati mu nesto kao gresku samo zato sto neko ko nije ukljucen u proces oko reprezentacije neke stvari vidi drugacije :mrgreen:
Sta je sljedece? Ako nastavi ne pozivati odredjenog igraca i ako trenutno nas drugi golman ne postane prvi onda "smanjiti selektoru vladanje" na sto kraci period pa brze bolje dovesti nekog " normalnog" kao Mesu ???...

Jedno je imati stav o odrednjenoj odluci, igracu ili bilo cemu, to imamo svi, ali sve preko toga je neshvatljivo....
Mnogo dobrog posla se radi i mnogo se vec uradilo za mandata Zutog, samo sto od povrijednje sujete te stvari koje su bazicne i elementarne za trenutni period kroz koji prolazi repezentacija oznacavaju se kao nebitne, a trivijalne stvari se postavljaju kao krupne.
Mr. Wundt, hvala na opseznoj analizi moje licnosti.
izvnjavam se, nece se ponoviti.
A on je kao kompetentan da pise analize po forumu i ocjenjuje ljude koji ovdje pisu,
Sto ne mogu na rende kora u p.m. Ti nemas pravo komentarisati javnu licnost a doktor, ekspert ima pravo komentarisati nekog koga u zivotu vidio nije
Pogresno. Sustina promasena :thumbdown:
bhsport je napisao/la: Hajde stisni ta mu.da ako ih imas pa reci da se ne uklapa i zacepi usta i novinarima i ostaloj javnost. Ali ne, lakse je ovako serendati i uzvracati kontrapitanjima.
https://sportsport.ba/fudbal/prosinecki ... eta/295448
Od 9:32 do 9:35..
Eto ga :silent: ;)
Trigger je napisao/la: Istine radi, ni ja se, lično, ne slažem sa njegovim selektiranjem nekih igrača, ali meni je reprezentacija važnija od mog neslaganja a za sada dobro 'stojimo' rezultatski, a na terenu konačno znam kakva nam je taktika i šta je čiji 'zadatak' / pozicija. Malo li je?
Pa čovjek je, falabogu, još živ al' na ovom forumu i temama ispade k'o da je već na stolu u prosekturi! :roll:
Kakve li će pisanije i reakcije biti kad izgubimo, a i to se mora dogoditi? :shock:
Tako jednostavno, ali nekima ipak nesavladivo :thumbup: Za ovaj boldirani dio :bow:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la mire96 » 04 nov 2018, 12:27

Ali stvarno kad pogledas forum u SI nakon nase utakmice, ljudi i dalje gaje neki optimizam a zadnji u grupi sa 0 bodova i 'osigurali' ispadanje u Ligu C. Dodjes onda kod nas koji smo prvi sa jednim porazom u zadnjih 10 utakmica, i vidis koliko raje kuka. Zasto, samo kako bi kod eventualnog poraza mogao pisati 'e jesam vam govorio, vi kobajagi strucnjaci niste slusali mene'? Ni ja se ne slazem sa Robijem za Hajrovica, kao ni za Kodru naprimjer, ali neke odluke nisu tako apokalipticne kakvim ih se predstavljaju (kao Koljic). I za Prcica su se vile i baklje dizale, kad gledaj prosla dva okupljanja i raja vec ohladila od njega.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 04 nov 2018, 12:41

emir79 je napisao/la:Zasto nasa zemlja nikad nece imati neki dugotrajni uspjeh?!
Vjerovatno zbog toga, sto kada je i na pomolu neki Bosnjo pametni pocinje da trazi problem, umjesto da podupre pozitivu, on iskopa negativu.

Ljubomora, zavist... su zlo nase zemlje koje nazalost nikada iskorjeniti necemo.
velis ljubomora, zavist...mislis kao onomad kad je svako normalan mogao vidjeti da je pape siznuo i hoklirao bolje igrace zbog bratica, avde i hadzica, cineci nepravdu prema reprezentaciji i drzavi zbog svojih licnih hirova a ti to branio kao da ti je zadnje u zivotu..
haj ne ka ki, svega ti:-)

prvi ja, a vjerujem vecina kojima neke stvari nisu jasne, ovo pisu iz bojazni a ne da bi nekom ke njali nakon prvog poraza. Svaki svoj post sam zakljucio recenicom kojom dajem podrsku selektoru i ekipi, koliko god se ne slagao izborom nekih igraca ili selektorovom komunikacijom, koja je kriminalna.

Spomenucu ponovo medije i javnost u nama susjednoj hrvatskoj, ljudi konstantno kritikuju, traze bolje, vise i tako tjeraju ka boljitku...onaj jelicic u jednom poluvremenu oplete po svima kao nas novinar kroz cijelu karijeru, i opet se covjek skida gol da slavi pobjede.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 04 nov 2018, 12:59

babino je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Zasto nasa zemlja nikad nece imati neki dugotrajni uspjeh?!
Vjerovatno zbog toga, sto kada je i na pomolu neki Bosnjo pametni pocinje da trazi problem, umjesto da podupre pozitivu, on iskopa negativu.

Ljubomora, zavist... su zlo nase zemlje koje nazalost nikada iskorjeniti necemo.
velis ljubomora, zavist...mislis kao onomad kad je svako normalan mogao vidjeti da je pape siznuo i hoklirao bolje igrace zbog bratica, avde i hadzica, cineci nepravdu prema reprezentaciji i drzavi zbog svojih licnih hirova a ti to branio kao da ti je zadnje u zivotu..
haj ne ka ki, svega ti:-)

prvi ja, a vjerujem vecina kojima neke stvari nisu jasne, ovo pisu iz bojazni a ne da bi nekom ke njali nakon prvog poraza. Svaki svoj post sam zakljucio recenicom kojom dajem podrsku selektoru i ekipi, koliko god se ne slagao izborom nekih igraca ili selektorovom komunikacijom, koja je kriminalna.

Spomenucu ponovo medije i javnost u nama susjednoj hrvatskoj, ljudi konstantno kritikuju, traze bolje, vise i tako tjeraju ka boljitku...onaj jelicic u jednom poluvremenu oplete po svima kao nas novinar kroz cijelu karijeru, i opet se covjek skida gol da slavi pobjede.
Treba babino pisati i ja sam pristalica kritickog pisanja o svakom selektoru naseg tima. Ali brate sto se Robiju kalemi nije nikom do sada.
Pa evo ovaj put se vise pise o Koljicu nego o Gojaku. Marinovicu se Koljic nije puno zamjerao.
Treba imati mjeru u svemu pa i u ovome.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Wandelanoite » 04 nov 2018, 13:03

babino je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Zasto nasa zemlja nikad nece imati neki dugotrajni uspjeh?!
Vjerovatno zbog toga, sto kada je i na pomolu neki Bosnjo pametni pocinje da trazi problem, umjesto da podupre pozitivu, on iskopa negativu.

Ljubomora, zavist... su zlo nase zemlje koje nazalost nikada iskorjeniti necemo.
velis ljubomora, zavist...mislis kao onomad kad je svako normalan mogao vidjeti da je pape siznuo i hoklirao bolje igrace zbog bratica, avde i hadzica, cineci nepravdu prema reprezentaciji i drzavi zbog svojih licnih hirova a ti to branio kao da ti je zadnje u zivotu..
haj ne ka ki, svega ti:-)

prvi ja, a vjerujem vecina kojima neke stvari nisu jasne, ovo pisu iz bojazni a ne da bi nekom ke njali nakon prvog poraza. Svaki svoj post sam zakljucio recenicom kojom dajem podrsku selektoru i ekipi, koliko god se ne slagao izborom nekih igraca ili selektorovom komunikacijom, koja je kriminalna.

Spomenucu ponovo medije i javnost u nama susjednoj hrvatskoj, ljudi konstantno kritikuju, traze bolje, vise i tako tjeraju ka boljitku...onaj jelicic u jednom poluvremenu oplete po svima kao nas novinar kroz cijelu karijeru, i opet se covjek skida gol da slavi pobjede.
Bio sam jedan od najglasnijih na forumu i tvrdio da je Prosinečki bolji izbor od Osima, kao sto i jest, ali ovo je kriminalno. Pogledaj našu igru koja je smiješna, a Prosinečki se pravi pametan i ne poziva najbolje i ne pokušava da poboljša trenutno stanje, on ako je zadovoljan s ovim ja mu garantujem da prolaz ne EP je i vise nego upitan, cak sta vise mislim da nemamo apsolutno nikakve sanse u Beču. Ne treba tu biti puno pametan, uzmeš pregledas utakmice nase reprezentacije vidis da je Hajrovic bio nas najbolji igrac u 90% utakmica koje je počinjao u prvih 11. Visca se gura od kad je u reprezentaciji i ima jednu poštenu utakmicu iako je i na nioj bio najgori pojedinac dok nije zabio golove, a to je Izrael (Koreju ne računam jer su ljudi igrali preko kurca).

Ako nas sreca napusti i nesto se ne promijeni u Beču nas očekuje fijasko, a u kvalama jos jedno razočarenje.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Maestro » 04 nov 2018, 13:06

Hajd babino ohladi malo. Jucer si nam ovdje htjeo prestaviti izetovo nepozivanje time da mamic zeli da zaradi na izetu. A da robi radi toga ne poziva izeta. Kad gledaj ono gojak na spisku. A ko ce drugi sutra zaraditi na gojaku nego mamic.
Selektor je tu da odluci i njegovo se pika. Rezultati su tu. A rezultati su vise nego dobri kad vidis koji fudbalsi klocevi nam igraju. Svaka cast pojedincima ali robi izvlaci maksimum iz ovi igraca.
Novajlije su mu iz mlade repke i to treba pohvaliti. Jer to su igraci koji ce jednog dana treba ti ekipu nositi. A ne nekvi koljici i hajrovici. Svaka cast tim igracima aliboni jednostavno nisu igraci koji ce iduci 10 godina nositi repku. I ja bi pozvao izeta i koljica radi sirine. Vjerovatno umjesto kodre il milosevica. Ali sad prestavljati izostanak hajrovica il koljica kao nesto veliko je smjesno.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Maestro » 04 nov 2018, 13:10

Koji je lazov ovaj @Wandelanoite... cuj hajrovic u 90% utakmica najbolji...
Ne poziva najbolje... koga to ne poziva? Hajrovica jel? To on neka igracina jel? Ne budi smjesan...
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 04 nov 2018, 13:12

dubrovnik je napisao/la:
Treba babino pisati i ja sam pristalica kritickog pisanja o svakom selektoru naseg tima. Ali brate sto se Robiju kalemi nije nikom do sada.
Pa evo ovaj put se vise pise o Koljicu nego o Gojaku. Marinovicu se Koljic nije puno zamjerao.
Treba imati mjeru u svemu pa i u ovome.
Kakve veze Koljic ima sa Marinovicem?

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Maestro » 04 nov 2018, 13:12

Vjerovatno je @dubrovnik mislio da je koljic 96 godiste...
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 04 nov 2018, 13:21

Maestro je napisao/la:Hajd babino ohladi malo. Jucer si nam ovdje htjeo prestaviti izetovo nepozivanje time da mamic zeli da zaradi na izetu. A da robi radi toga ne poziva izeta. Kad gledaj ono gojak na spisku. A ko ce drugi sutra zaraditi na gojaku nego mamic.
Selektor je tu da odluci i njegovo se pika. Rezultati su tu. A rezultati su vise nego dobri kad vidis koji fudbalsi klocevi nam igraju. Svaka cast pojedincima ali robi izvlaci maksimum iz ovi igraca.
Novajlije su mu iz mlade repke i to treba pohvaliti. Jer to su igraci koji ce jednog dana treba ti ekipu nositi. A ne nekvi koljici i hajrovici. Svaka cast tim igracima aliboni jednostavno nisu igraci koji ce iduci 10 godina nositi repku. I ja bi pozvao izeta i koljica radi sirine. Vjerovatno umjesto kodre il milosevica. Ali sad prestavljati izostanak hajrovica il koljica kao nesto veliko je smjesno.
procitao sam te i jucer ali ako sam ne mozes skontati razliku izmedju hajrovica i gojaka, sta da ti pisem.
pametan je robert covjek,pametniji nego sto ja i ti mozemo zamiliti.

nego, evo hladan, cekam bec ko i ti da ovjerimo to prvo mjesto, valjace nam iz vise razloga.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 04 nov 2018, 13:25

Vucevich je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
Treba babino pisati i ja sam pristalica kritickog pisanja o svakom selektoru naseg tima. Ali brate sto se Robiju kalemi nije nikom do sada.
Pa evo ovaj put se vise pise o Koljicu nego o Gojaku. Marinovicu se Koljic nije puno zamjerao.
Treba imati mjeru u svemu pa i u ovome.
Kakve veze Koljic ima sa Marinovicem?
Mislio sam da je 96. ali nebitno. Nije pozivan ni u proslom ciklusu koliko se sjecam. Mislim da je prvi put obukao dres jedne BiH nacionalne selekcije pod palicom Roberta Prosineckog. I sada se Robi pljuje po pitanju Koljica. Momak je u formi i zadnja dva okupljanja se priziva od navijaca. Prije toga je Prevljak bio na tapeti. Prije Prevljaka Prcic. Uvjek ce neko biti nezadovoljan i po pitanju navijaca zakinut za poziv ali nije realno ocekivati svaki put 3-4 nova igraca. Na sto bi to slicilo?

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 04 nov 2018, 13:29

Trigger je napisao/la: Znam za godine svih igrača, a znam i šta je ironija, zato sam i naveo 'primjere' iako za mene starosna dob nije 'presudna' nego kvalitet igrača i njegov doprinos na terenu.

Međutim, iskreno, bez ironije, ne razumijem toliku halabuku oko Koljića k'o da je "CR7" (mada je mlađi od njega 10 godina) !?
Mlad je, pred njim je vrijeme dokazivanja, pa..
Bio je sa reprezentacijom u USA i Meksiku, i?

Ah, da se vratim na starosnu dob - hm, ja bih i danas pozvao jednog Zlatana Ibrahimovića ili (da malo sanjam ) C.Ronalda... da je to moguće i da sam 'ja selektor'
Mašio si poentu totalno, nisam nikad napisao da su samo godine presudne što se tiče igrača :?, pogotovo s obzirom da Džeko ima 32 godine, ali govorim da Ahmetović ima 33 godine i još uvijek igra u domaćoj ligi, niti ima nikakav prostor za napredak niti je taj kvalitet koji bi mogao šta donijeti reprezentaciji. Da se razumijemo, trenutno nije ni Koljić neki superkvalitetan igrač i ne bi vjerovatno ni igrao pored Džeke ali je logičnije da se on pozove kao nagradu za odlične igre (16 golova ove sezone) i da možda dobije šansu u prijateljskoj utakmici nego da se nastavlja sa pozivanjem Kodre koji skoro ne igra nikako u Kopenhagenu i tamo je trenutno četvrti napadač. Time otprilike šalje poruku da možeš igrati odlično i redovno zabijati u klubu i nečeš biti pozvan. Ili možeš da ne igraš nikako, biti totalno van forme i nema veze jer ćeš svakako opet biti pozvan.

Dodatno, ovo je forum, za šta drugo služi osim da se razmjene mišljenja, bez neke komentare tipa 'glupom bošnju ništa ne valja' i sl. gluposti? U Francuskoj je pogotovo kritikovan Didier Deschamps a čovjek osvojio svjetsko prvenstvo, to što neko ima 'rezultate' ne znači da je Pol Pot i da se ne smiju preispitivati neke njegove odluke. Inače bi bilo bolje da forumi ne postoje i da se samo izgradi spomenik Prosinečkom kao Great Leader-u koji je besprijekoran.

Avatar
emir79
Postovi: 8764
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la emir79 » 04 nov 2018, 13:43

babino je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Zasto nasa zemlja nikad nece imati neki dugotrajni uspjeh?!
Vjerovatno zbog toga, sto kada je i na pomolu neki Bosnjo pametni pocinje da trazi problem, umjesto da podupre pozitivu, on iskopa negativu.

Ljubomora, zavist... su zlo nase zemlje koje nazalost nikada iskorjeniti necemo.
velis ljubomora, zavist...mislis kao onomad kad je svako normalan mogao vidjeti da je pape siznuo i hoklirao bolje igrace zbog bratica, avde i hadzica, cineci nepravdu prema reprezentaciji i drzavi zbog svojih licnih hirova a ti to branio kao da ti je zadnje u zivotu..
haj ne ka ki, svega ti:-)

prvi ja, a vjerujem vecina kojima neke stvari nisu jasne, ovo pisu iz bojazni a ne da bi nekom ke njali nakon prvog poraza. Svaki svoj post sam zakljucio recenicom kojom dajem podrsku selektoru i ekipi, koliko god se ne slagao izborom nekih igraca ili selektorovom komunikacijom, koja je kriminalna.

Spomenucu ponovo medije i javnost u nama susjednoj hrvatskoj, ljudi konstantno kritikuju, traze bolje, vise i tako tjeraju ka boljitku...onaj jelicic u jednom poluvremenu oplete po svima kao nas novinar kroz cijelu karijeru, i opet se covjek skida gol da slavi pobjede.
Duše drage, eto ti i tvoji istomisljenici ste jedini koji strahuju za buducnost BiH , vi volite Bosnu mi jok. Bravo patriJoto.

Opet povezujes Papeta sa ovim nicim izazvan. Ne da ti spavati njegov uspjeh zvani SP. Rado bi ti da on nije uspio da sad mozes kenjati kako si bio upravu. Javno ste ovdje mnogi od vas i prizeljkivali poraz protiv Izraela.

Onda povlacenje paralele sa Hrvatskom. Normalno da ces izrazavati kritike na ekipu u kojoj je masa igraca svjetski kalibar, a ne kao kod nas samo 2 igraca.

Imas Edina i Miralema i ostalo prosjek. I onda vam malo 3 pobjede u LN , pa ne znate kako vise srati, pa iskopate da su to Hajrovic i Koljic.

Za tog istog Hajrovica se pisalo da je sve sto je u reprezentaciji uradio je gol protiv Slovacke.

Danas od Koljica pravite svjetsku zvjezdu, kao i od Bajica sto ste, pa cete ga prvi vi popljuvati ne bude li zakucao u drzavnom dresu, upravo kao i kod Bajica.

Ko vas ne zna...

Kao sto sam i kod Susica, tako cu i kod Prosineckog davati bezrezervnu podrsku, i protiviti se svakom ko zbog sitnica zeli srusiti atmosferu unutar reprezentacije.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 04 nov 2018, 13:49

husara ne urgira za svoje igrace koliko vi za izeta
Zarathustra

Avatar
emir79
Postovi: 8764
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la emir79 » 04 nov 2018, 13:52

I dok nisam zaboravio. Sto niste Koljica prizivali dok je igrao za Krupu i resetao mrezu PL? Nije valjda da mislite, da je za par mjeseci u Rumuniji naucio fudbal igrati.

Koje licemjerstvo jbt.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Rimes87
Postovi: 2011
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Rimes87 » 04 nov 2018, 14:06

emir79 je napisao/la:I dok nisam zaboravio. Sto niste Koljica prizivali dok je igrao za Krupu i resetao mrezu PL? Nije valjda da mislite, da je za par mjeseci u Rumuniji naucio fudbal igrati.

Koje licemjerstvo jbt.
Zato sto PL nikako ne moze da da kvalitetne igrace. Oh, wait...

Iskreno, previse se serenda za Izeta i stvara se dojam kao da je u rangu Dzeke igrac pa ga ne smijes ne pozvati. Ja sam davno napisao ovdje da mi s Izetom u prvih 11 gubimo u defanzivi, a, iskreno, nama je defanziva najbitnija jer nam ne igraju Nesta, Maldini, Cafu i Carlos u zadnjoj liniji. Dovoljno je pogledati protiv Sj. Irske kako je Visca istrcao nazad prilikom njihove kontre i pokrio igraca - nesto sto Izet ni u snu ne bi odradio. Da je nepozivanje Izeta greska, jeste, ali nije smak svijeta ****.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
coelho41
Postovi: 12685
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la coelho41 » 04 nov 2018, 17:51

Evo Izet izgubio mjesto u Dinamu, odličan potez Žutog je njegovo nepozivanje. Samo Višća, turski začini i sedžade.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.