Igre - Kako, gdje, šta...?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Koja izdavačka kuća ima najbolje igrice?

Electronic Arts
240
42%
Activision Blizzard
67
12%
Konami
168
29%
CapCom
12
2%
Take-Two
9
2%
Square Enix
12
2%
Sony
39
7%
Nintendo
27
5%
 
Ukupno glasova: 574

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Puma » 04 nov 2018, 11:27

Ima li naznaka da bi se mogli uskoro krekovati naslovi poput Forza horizon 4, Tomb Raider ili AC: Odyssey ?

Gdje se uopste moze nabaviti FH4 a da nije windows store ?
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la MElloo » 04 nov 2018, 11:31

Puma je napisao/la:Ima li naznaka da bi se mogli uskoro krekovati naslovi poput Forza horizon 4, Tomb Raider ili AC: Odyssey ?

Gdje se uopste moze nabaviti FH4 a da nije windows store ?
Ma bit ce krekovani pogotovo tomb raider i AC ali ja ne ocekujem bar do nove godine
Prosle godine ac je tek u februaru bio krekovan

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Azpi » 04 nov 2018, 12:25

Puma je napisao/la:Ima li naznaka da bi se mogli uskoro krekovati naslovi poput Forza horizon 4, Tomb Raider ili AC: Odyssey ?

Gdje se uopste moze nabaviti FH4 a da nije windows store ?
Mislim da sam je vidio na g2a za 40€, provjeri tamo ;)
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la DenchiNL » 04 nov 2018, 13:01

imate džabe Destiny 2 na blizzardu do 18-tog :salut:
my account>gifts>claim

Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Puma » 04 nov 2018, 17:54

MElloo je napisao/la:
Puma je napisao/la:Ima li naznaka da bi se mogli uskoro krekovati naslovi poput Forza horizon 4, Tomb Raider ili AC: Odyssey ?

Gdje se uopste moze nabaviti FH4 a da nije windows store ?
Ma bit ce krekovani pogotovo tomb raider i AC ali ja ne ocekujem bar do nove godine
Prosle godine ac je tek u februaru bio krekovan
Vidim ima demo skinuti ali 28 giga tezi.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Mokroguz » 04 nov 2018, 20:02

Diablo Immortal ce zapoceti treci svjetski rat.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Blejzer10 » 04 nov 2018, 20:20

Mokroguz je napisao/la:Diablo Immortal ce zapoceti treci svjetski rat.
:mrgreen:

Bahati su bili na konferenciji. Čuj Do you all not have phones mamu vam je.bem. Zamišljam kako je tek ljudima koji su ono hardcore fanovi.

plus onaj brat s 4chana ili reddita, ne znam odakle je na kraju pokupio pitanje
:tokralju:

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Mokroguz » 04 nov 2018, 21:18

Hahaaa :urnebes: :clap:
Ko ih(Blizzarda i drugih developera) navraca na ovo sve, da mi je znati. Sve imaju pa sami sebe nokautiraju. Stalno neke lakrdije, koji su se to uvukli u industriji, dali bankari ili glumci ili odakle dolazi ovo smece i neznanje.
Ja ne znam, mene je otupio Diablo 3 pa ne osjetim toliko gnjev ovaj put, mislim nisam ni tada skroz podivljao k'o kad sam vidio Thief 2014, ali mi je Diablo mozda u top 3 serija ikada. Sad valjda svi cekaju da se preda serija kompetentnom developeru. Ned'o Bog da Hollywood otkupi prava, to bi je dokrajcilo.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

MarlonLT
Postovi: 298
Pridružen/a: 08 okt 2014, 16:01
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la MarlonLT » 04 nov 2018, 22:36

Jel bi bio neko dobre volje da mi malo detaljnije pojasni kako da kupujem igrice na PS4 preko plej stora? paypal karticu iz Bosne ne prihvata koji god nalog da napravim..pa me zanima koja je fora da i mi odavde mozemo kupovati?

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Azpi » 04 nov 2018, 22:50

MarlonLT je napisao/la:Jel bi bio neko dobre volje da mi malo detaljnije pojasni kako da kupujem igrice na PS4 preko plej stora? paypal karticu iz Bosne ne prihvata koji god nalog da napravim..pa me zanima koja je fora da i mi odavde mozemo kupovati?
Pitaj sta te zanima

Uglavnom za kupovinu preko playstorea kupujes bonove kojima dopunjavas novcanik i onda uzima igre. Imas na g2a najeftinije po meni

PayPal nikad neces uspjeti povezati jer ti nije Us kartica povezana, ali preko bonova to funkcioniše isto
Uglavnom kupis bon od x dolara, dobijes kod 12 cifri ja mislim na mail, na ps storeu pod reedem ukucas taj kod i imas u novcaniku na ps storeu taj iznos koji onda potrosis na kupovinu igre

Svaku digitalnu igru koju uzmes mozes igrati na dvije ps4, tako da mozes sa nekim uvijek uzeti igru pa te ispadne duplo jeftinije

Isto tako ima srpski forum gdje imas uzeti naloge tj. Jednu stranu od tog Sharea za razne igre od nekih 20km do 70,zavisno od igre, mogu ti poslati link u pp
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la MElloo » 04 nov 2018, 22:54

Destiny 2 :tokralju: :tokralju:

MarlonLT
Postovi: 298
Pridružen/a: 08 okt 2014, 16:01
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la MarlonLT » 05 nov 2018, 02:14

Azpi je napisao/la:
MarlonLT je napisao/la:Jel bi bio neko dobre volje da mi malo detaljnije pojasni kako da kupujem igrice na PS4 preko plej stora? paypal karticu iz Bosne ne prihvata koji god nalog da napravim..pa me zanima koja je fora da i mi odavde mozemo kupovati?
Pitaj sta te zanima

Uglavnom za kupovinu preko playstorea kupujes bonove kojima dopunjavas novcanik i onda uzima igre. Imas na g2a najeftinije po meni

PayPal nikad neces uspjeti povezati jer ti nije Us kartica povezana, ali preko bonova to funkcioniše isto
Uglavnom kupis bon od x dolara, dobijes kod 12 cifri ja mislim na mail, na ps storeu pod reedem ukucas taj kod i imas u novcaniku na ps storeu taj iznos koji onda potrosis na kupovinu igre

Svaku digitalnu igru koju uzmes mozes igrati na dvije ps4, tako da mozes sa nekim uvijek uzeti igru pa te ispadne duplo jeftinije

Isto tako ima srpski forum gdje imas uzeti naloge tj. Jednu stranu od tog Sharea za razne igre od nekih 20km do 70,zavisno od igre, mogu ti poslati link u pp
Hvala puno,sad mi je jasnije kako to ide :D a to bonove/kodove sam vidio i kod nas na OLX-u jel valja i tu?

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la DenchiNL » 05 nov 2018, 08:11

MarlonLT je napisao/la:Jel bi bio neko dobre volje da mi malo detaljnije pojasni kako da kupujem igrice na PS4 preko plej stora? paypal karticu iz Bosne ne prihvata koji god nalog da napravim..pa me zanima koja je fora da i mi odavde mozemo kupovati?
kupiš xbox, prihvata debitne iz bih
milina, sad bila rasprodaja za halloween, sad će black friday
prošli black friday ja uzeo 4 igrice(jake) za 20 dolara
:thumbup: :kafa:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Azpi » 05 nov 2018, 12:05

MarlonLT je napisao/la:
Azpi je napisao/la:
MarlonLT je napisao/la:Jel bi bio neko dobre volje da mi malo detaljnije pojasni kako da kupujem igrice na PS4 preko plej stora? paypal karticu iz Bosne ne prihvata koji god nalog da napravim..pa me zanima koja je fora da i mi odavde mozemo kupovati?
Pitaj sta te zanima

Uglavnom za kupovinu preko playstorea kupujes bonove kojima dopunjavas novcanik i onda uzima igre. Imas na g2a najeftinije po meni

PayPal nikad neces uspjeti povezati jer ti nije Us kartica povezana, ali preko bonova to funkcioniše isto
Uglavnom kupis bon od x dolara, dobijes kod 12 cifri ja mislim na mail, na ps storeu pod reedem ukucas taj kod i imas u novcaniku na ps storeu taj iznos koji onda potrosis na kupovinu igre

Svaku digitalnu igru koju uzmes mozes igrati na dvije ps4, tako da mozes sa nekim uvijek uzeti igru pa te ispadne duplo jeftinije

Isto tako ima srpski forum gdje imas uzeti naloge tj. Jednu stranu od tog Sharea za razne igre od nekih 20km do 70,zavisno od igre, mogu ti poslati link u pp
Hvala puno,sad mi je jasnije kako to ide :D a to bonove/kodove sam vidio i kod nas na OLX-u jel valja i tu?
Imas ali jeftinije ti je direktno uzimati iskreno, tako ako ces preko nekog mogu ti i ja kupovati za te cijene umjesto nekog sa pika :mrgreen:
Akaunta mozes imati 100 cini mi se, tako da mozes u zavisnosti od popusta praviti akaunt za regione gdje su popusti
PS plus ti je najjeftiniji za Aziju, ali Us je malo bolji radi popusta ako ces skupljati igre, ako ces ih Share onda te boli briga :mrgreen:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Barcod
Postovi: 1723
Pridružen/a: 19 jul 2014, 19:11
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Barcod » 05 nov 2018, 21:13

DenchiNL je napisao/la:imate džabe Destiny 2 na blizzardu do 18-tog :salut:
my account>gifts>claim

Odradio sve samo ne vidim igru niđe na svom acc sad?
Da ne skidam 80 giga ako sam nešto odradio pogrešno?
Arsenal All The Way !

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la MElloo » 05 nov 2018, 21:20

Barcod je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:imate džabe Destiny 2 na blizzardu do 18-tog :salut:
my account>gifts>claim

Odradio sve samo ne vidim igru niđe na svom acc sad?
Da ne skidam 80 giga ako sam nešto odradio pogrešno?
Udjete na battle.net poslije claima i downlaodate igru.Ja poceo jucer.9 level.Ko je skino mogli smo zajedno nekda bacit :D

Avatar
Barcod
Postovi: 1723
Pridružen/a: 19 jul 2014, 19:11
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Barcod » 05 nov 2018, 21:42

MElloo je napisao/la:
Barcod je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:imate džabe Destiny 2 na blizzardu do 18-tog :salut:
my account>gifts>claim

Odradio sve samo ne vidim igru niđe na svom acc sad?
Da ne skidam 80 giga ako sam nešto odradio pogrešno?
Udjete na battle.net poslije claima i downlaodate igru.Ja poceo jucer.9 level.Ko je skino mogli smo zajedno nekda bacit :D
ok thx evo pustio da se skida :thumbup:
Arsenal All The Way !

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Puma » 06 nov 2018, 12:19

Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13501
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la QUARTERBACK » 06 nov 2018, 13:41

jel krekovano ovo brate?
ne mogu da vjerujem da se 5 dana poslije sluzbenog izlaza igre pojavio ispravan pirat, ako je ispravan i radi naravno..
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la TonySosa » 06 nov 2018, 13:48

QUARTERBACK je napisao/la:
jel krekovano ovo brate?
ne mogu da vjerujem da se 5 dana poslije sluzbenog izlaza igre pojavio ispravan pirat, ako je ispravan i radi naravno..
Ima i steamfix cini mi se.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.