Haris Duljevic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la ThrillerHz » 06 nov 2018, 13:16

Jedan od glupljih fudbalera, mnogo neinteligentan. Dresden mu je vrhunac karijere :thumbdown:
1946~

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Tristan10 » 06 nov 2018, 14:00

hurem je napisao/la:Nemojte banalizirati stvari i spominjati Reusa.
Bruun Larson i Pulisic su eto nivo Reusa?
Poenta je bila na radnoj etici. Kao sto i Robi kaze i cudi se da Duljevic i dalje igra u Cvajti jer je evidentno da ima fudbalsko "ZNANJE" za veci nivo, u tom slucaju jedini razlog stagniranja jeste radna etika koju Duljevic i inace igraci iz nase lige nemaju...uz to voli cojk dobro pojesti i to je to.
Lulic ima manje fudbalsko znanje, ali je uspio zahvaljujuci svojoj neumornoj trci, borbi, radnoj etici.
Dakle, kada bi se dohavizao, mogao bi puno vise od Dresdena.
Bruun Larsen i Pulisic su bolji i perspektivniji igraci od Duljevica. Bruun Larsen, 20 godina, vec upisao vise asistencija i golova u Bundesligi i u CL. 20 godina i igra za Dortmund. Ne znam sto se mora ici preko reda, kad je tako. Jos se ide par stepenica preko reda. Cestitaj u ovom slucaju Danskoj koja ima perspektivnijeg igraca od nas. Mi nemamo takvog igraca opcenito u BiH sa tim godinama, iskustvom i uspjehom. Hrvatska ima, Vlasica i Brekala npr. Ista prica kad su se ljudi smijali Underu iz Turske, a on 21 godinu, vec ima fin broj golova i asistencija u Serie A, i u CL.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8136
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Stroj1946 » 06 nov 2018, 14:17

Inace Haris ima lose savjetnike oko sebe. Lik pravi gresku za greskom. Dresden mu je trebo da bude odskocna daska, poslije ove sezone da ode u Bl, al jok, bosnjakluk i nas mahalski mentalitet je jaci. To tamo ne pali.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la JavierBosnia » 06 nov 2018, 15:23

Jos malo i Turska njega ceka
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
hurem
Postovi: 8612
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la hurem » 06 nov 2018, 15:48

Tristan10 je napisao/la:
hurem je napisao/la:Nemojte banalizirati stvari i spominjati Reusa.
Bruun Larson i Pulisic su eto nivo Reusa?
Poenta je bila na radnoj etici. Kao sto i Robi kaze i cudi se da Duljevic i dalje igra u Cvajti jer je evidentno da ima fudbalsko "ZNANJE" za veci nivo, u tom slucaju jedini razlog stagniranja jeste radna etika koju Duljevic i inace igraci iz nase lige nemaju...uz to voli cojk dobro pojesti i to je to.
Lulic ima manje fudbalsko znanje, ali je uspio zahvaljujuci svojoj neumornoj trci, borbi, radnoj etici.
Dakle, kada bi se dohavizao, mogao bi puno vise od Dresdena.
Bruun Larsen i Pulisic su bolji i perspektivniji igraci od Duljevica. Bruun Larsen, 20 godina, vec upisao vise asistencija i golova u Bundesligi i u CL. 20 godina i igra za Dortmund. Ne znam sto se mora ici preko reda, kad je tako. Jos se ide par stepenica preko reda. Cestitaj u ovom slucaju Danskoj koja ima perspektivnijeg igraca od nas. Mi nemamo takvog igraca opcenito u BiH sa tim godinama, iskustvom i uspjehom. Hrvatska ima, Vlasica i Brekala npr. Ista prica kad su se ljudi smijali Underu iz Turske, a on 21 godinu, vec ima fin broj golova i asistencija u Serie A, i u CL.
Sve ok, sve se slazem.
Pricam o radnoj etici.
Mogu zamisliti da Duljevic sutra potpise za Dortmund i da kroz pola godine ozbiljnog treninga ili godinu bude bolji, opasniji i korisniji za Dortmund od dvojice nabrojanih. Kao sto mogu zamisliti da su doticna dvojica krenula iz FK Olimpic i Sarajevo da ne bi nikada dogurali mozda do Dortmunda.
To je opet prica sta bi bilo kad bi bilo.
Under je imao prostora (nije imao konkurencije) toliko da se gurao mjesecima u prvih 11 bez ikakvog ucinka niti uticaja na igru maltene, jos je dosao iz kluba iz vrha turske lige. Sreca mu pa je Salah otisao u Liverpool a zamjene za Undera nije bilo. Kao sto je Schiku NESRECA da je Dzeko tu...ako me razumijes sta zelim reci.
Treba znati, ali i da se dosta stvari poklopi.
Nismo dugo izbacili "opasno" krilo kao Duljevic ali zbog "radne etike" i kao sto ovaj rece losih savjetnika, i dalje je tu gdje jeste..stagnira, a ima(o) je predispozicije za vise, to definitivno. Ne mora to biti Dortmund.
Jos uvijek mu nije kasno, ima srecu da i u repki igra u prvih 11 i moze ga zasigurno pogurati, vec sledece ljeto, ako se potrudi i ozbiljno pocne raditi na treninzima, jos ozbiljnije na utakmicama. Sve se prati, pogotovo igraci reprezentativci. Ima ga ko vidjeti, do njega je.
Kao sto neki znaju konstatovati, on s 24 godine igra s vidljivim stomakom, a krilo.
Ali nebitno, ode prica u krivom smjeru.

Ja se iskreno nadam da ce se naci neko i dobro ga posavjetovati, ili da ce sam skontati neke stvari. Jer ovo sto radi sebi zadnje 2 godine nema veze sa zdravim razumom, a vrata uspjeha su mu sirom otvorena (citaj reprezentacija)!
I Medunjanin se bio ubio za Barcelone, ali mrsko mu bilo hodati, kamoli potrcati ili uklizati.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Osim13 » 06 nov 2018, 15:55

Šehić je bolji golman od njega
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Moggi » 06 nov 2018, 17:07

Osim13 je napisao/la:Šehić je bolji golman od njega
ne kontam kako to misliš
Zarathustra

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Osim13 » 06 nov 2018, 17:40

Moggi je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Šehić je bolji golman od njega
ne kontam kako to misliš
Pa pogledaj koliko je utakmica Duljević bio na golu a koliko Šehić...zna švabo da Dulja ne zna braniti zato i nije na golu...

slika
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la DrFilgud » 06 nov 2018, 17:53

O tome smo vec dosta pisali, igrac se stvara do dvadesete godine, ostalo su nijanse.
Ne mora znaciti da ce sa dvadeset biti afirmisan, ali do tada izgradjuje psihofiziocke temelje za karijeru.
To je ono sto najvise koci nase igrace, a tu ni Duljevic nije izuzetak, jer deficit koji nosimo iz domace lige, je nenadoknadiv.
Nema smisla Duljevica porediti sa igracima koji su se razvijali u savrsenim uslovima.
Sto se tice njegove igre i ucinka u reprezentaciji, u odnosu na klub, i to je razumljivo.
Reprezentacija , uglavnim, funkcionise na ho-ruk, nema striktno uigranih sistema i zadataka, pa tu Duljevicev talenat i sposobnost improvizacije, dolaze do izrazaja.
U klubu se igra svake sedmice i tu se zna tacno sta ko radi, koliko ko trci i kakav ucinak mora imati, a to Duljevicu ne odgovara.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la DenchiNL » 06 nov 2018, 19:03

trener mu je čudan malo jbg
imaju love doveli par ofanzivnih veznih i sad gura neko ludilo sa 3-6-1 gdje ispred 4 u liniji u vezi stavi 2 ofanzivna vezna i Konea...
Dulja može i iza špica igrat, tako je i explodirao i najbolje igrao u FKS, ali eto ovaj voli klasične vezne, nije on efikasan nikad bio ali zna napraviti nešto iz ničega i ima i dribling i tehniku, najbolji je kad nije glavni igrač...
uz to ima još 5 krila u Drezdenu i 3 špica...bocka ga trener malo da se i potrudi....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la dubrovnik » 06 nov 2018, 19:09

Pravio je djecu onim Austrijskim Bundesligaskim igracima na utakmici sa Austrijom. Ne mogu vjerovati da njegov talenat i nogometasko znanje ne mogu dobaciti dalje od Dresdena. Realnija mi je prica o njegovoj lijenosti i umisljenom Balkanskom mentalitetu. Za takve mentole klupa je lijek.

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la emir79 » 06 nov 2018, 19:26

Kad krenu porazi podvice trener rep.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Tristan10 » 06 nov 2018, 23:10

Mozemo komotno pozvati i Marija Kvesica.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Vucevich » 06 nov 2018, 23:17

dubrovnik je napisao/la:Pravio je djecu onim Austrijskim Bundesligaskim igracima na utakmici sa Austrijom. Ne mogu vjerovati da njegov talenat i nogometasko znanje ne mogu dobaciti dalje od Dresdena. Realnija mi je prica o njegovoj lijenosti i umisljenom Balkanskom mentalitetu. Za takve mentole klupa je lijek.
Mislim da je ovo o nekakvoj 'lijenosti' i 'mentalitetu' klasicna nasa prica, ispadne da bi svi BiH igraci bili World XI samo kad bi imali pravi 'mentalitet' ili ne bi bili 'lijeni'. Nekad samo treba priznati da jednostavnu nisu toliko kvalitetni i to je to. To sto Duljevic zna driblati ne znaci da je dobar igrac.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la DaVinci » 06 nov 2018, 23:34

JavierBosnia je napisao/la:Jos malo i Turska njega ceka
Dabogdom ... ceraju i Turci da se trenira svakodnevno ... jedino kad bi moglo na kakav poluamaterski ugovor, da 3 puta hefticno trenira a 4 degustira kebabe i baklave po Istanbulu ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Mokroguz » 07 nov 2018, 00:44

Ja mislim da ga trener zayebaje.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 07 nov 2018, 00:56

Kad bi skinuo 8kg bio bi fenomenalan, daleko brži, prodorniji.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Cepi1981 » 07 nov 2018, 02:40

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Kad bi skinuo 8kg bio bi fenomenalan, daleko brži, prodorniji.
A tek da skine 9 kg letio bi haha, gdje bas 8?
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
Sheyi
Postovi: 12149
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Sheyi » 07 nov 2018, 11:59

Cepi1981 je napisao/la:
KrajisnikBosnjak je napisao/la:Kad bi skinuo 8kg bio bi fenomenalan, daleko brži, prodorniji.
A tek da skine 9 kg letio bi haha, gdje bas 8?
Izračunao čovjek ganola koji bi BMI bio idealan za njeg :D

Avatar
osobaodpovjerenja
Postovi: 398
Pridružen/a: 11 avg 2018, 13:41
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la osobaodpovjerenja » 08 nov 2018, 09:23

nije njegov problen u kilazi nego u glavi. napravi dobar dribling, dva i onda usere. nije konkretan.
Srdjan Stanic pitarski ker

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.