AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 08 nov 2018, 23:22

andriy7 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ma nije do Gatuza to, pritisak uprave je vjerovatno da se sve igra maksimalno i do kraja, kao i prošle sezone.
Kako nije do Gattusa ? Mi se ne mozemo povezati , nemam smislenu akciju, sve ide na silu i individualni kvalitet pojedinaca.
Mislio sam na forsiranje najboljih igrača u EL, ne na igru :)

A vala, iskreno, ne mogu nešto previše gledati igru kada je pola tima van stroja, a i onako nam je roster slab, tako da Gatuzo u zadnjih par utakmica izvlači maksimum iz ovakvog Milana.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 08 nov 2018, 23:29

Cim je se takticki potez napravio u pauzi, 2.pol dosta bolje - i sasvim pristojan rezultat.
Musaka je izgleda nehebao pravo, frajer ga jos poljubi u celo pri izlasku na nosilima i kragnom. Nadam se da je samo preventivno ali bi mogao biti odsutan mjesecima :damn: Dodaj jos Hakana i Kessia, koji igraju (ne)spremni, i eto dodatnih problema.

Igra je relativno slaba pod Gattusom, ali smo 4. u Serie A, statisticki stvaramo veliki broj sansi, iako smo konstantno u deficitu zbog povreda, te zbog nedostatka igraca poput Paquete u veznoj :hmmmmm: Vjerovatno ce Rhino biti trener dok god se motamo oko 4.mj :hmmmmm:

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 08 nov 2018, 23:33

pitanje je koga izvesti protiv juventusa, vjerovatno opet 343.

nema igvajna, jacka, hakana, musake, biglie, calabrije, otprije caldare i contija, vrlo moguće i kessija ako se ispostavi da je povreda ozbiljnija jer je bilo samo pitanje vremena kad će mu se pogoršati povreda koju vuče sedmicama, znači ovdje pričamo o 9 igrača... DEVET, i to mahom sve prvotimci.

ovakve stvari mi ubijaju volju za utakmicom jer ako si i imao neke minimalne šanse da pružiš neki otpor juventusu, više ih nemaš, ne znam ni radi čega gledati utakmicu :roll:

ustvari nije problem ni juventus, tu svakako nisam ni računao bodove, ali šta kasnije?
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 08 nov 2018, 23:38

Da je pregurat do januara pa nek se pozabave ovim problemom.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 08 nov 2018, 23:55

The feeling about Çalhanoglu’s injury, however, is not good. When asked about the condition of his right foot when exiting the stadium, he responded saying “bad”
i to sve zato jer ga je rovitog bacio u vatru, a još mi gore pada jer je nebitna utakmica, a ne ligaška :facepalm:


da mi je ko rekao da jedva čekam da se jack vrati, ne bih mu vjerovao, ali valjda će se u ovih dvadesetak dana stići oporaviti do lazia.

makar onaj bakayoko ne igra loše u zadnje vrijeme kako je uhvatio neki kontinuitet, sreća u nesreći.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 09 nov 2018, 00:07

Cutrone left the stadium limping due to pain in his left ankle, the same injury that he had suffered in Italy's U21 match a month ago. Patrick will be evaluated tomorrow at Milanello. [MN]
idemo dalje :tokralju: :tokralju: :tokralju:


kako je krenulo morati će zvati ženski tim milana, ionako gaze u svojoj ligi, prve na tabeli.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la slobodaTZ » 09 nov 2018, 00:33

Chinaglia je napisao/la:znal ovaj suso koristit desnu nogu il mu samo dodje kao oslonac
Desna mu je ulazna noga, s njom ulazi u autobus :D

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 09 nov 2018, 01:05

u nedjelju će ovako :rol: :rol:

slika
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 09 nov 2018, 01:08

Ne znam šta i kako Gattuso može izmisliti do nedjelje. Ovo je stvarno previše, da skoro 10 igrača neće sigurno moći igrati, ili su minimalne šanse za nastup.

Haman će morati tražiti stopera i dodatnog veznog u januaru. Jer Biglia je otpao iz kombinacija do marta skoro. Caldare nema do februara. Tako da uz Paqueta, trebat će im dva vezna i stoper.


Gigio-Abate-Zapata-Romagnoli-RR, Bertolacci-Bakayoko, Suso-Samu-Borini i fali napadač. :rol:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
meskalin
Postovi: 2504
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 09 nov 2018, 10:46

Ako nista uvijek mogu uskociti Maldini i Leo, taman smo tanki na tim pozicijama :rol:

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16630
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 09 nov 2018, 19:06

Jedino se govori da bi Pipita trebao biti spreman za derbi, od ovih sinoc povrijedjenih nema jos nista da se zna

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 09 nov 2018, 19:28

musaka out dva mjeseca :rol:

yebo mater svoju kako je uspio u onoj situaciji tako teško povrijediti ligamente koljeno, nije mi nikako jasno... eto, razumijem da se onaj sivonja zabio u njega kao da si izbacio iz katapulta, razumijem da je mogao ozbiljnije oštetiti glavu, vrat, kičmu, rebra, ali KOLJENO? :facepalm:


možda je ovo sve posljedica brutalnih gatusovih treninga, što je u jednu ruku korisno jer ove zadnje dvije pobjede nisu samo plod sreće nego i dobre fizičke spreme gdje su napadali do zadnje sekunde dok su protivnici bili iscrpljeni, ali zato nam se i igrači raspadaju.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16630
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 09 nov 2018, 19:37

Sio koja je Kessie stijena sudaris se sa njim dobijes povez oko vrata, onesvijestis se i ode ti koljeno :)

Znaci sad imamo dvojac Rom -Zapata, hebo ga se ti Caldara sto se ti povrijedi. I sta je sa Contijem??

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 09 nov 2018, 19:48

ma ovo je više smiješno, nije dosta što je već poveći spisak igrača u bolnici nego su počeli i sami sebe povređivati. :salut:

ima onaj mali šimić u odbrani, ali boga ti pitaj kakav je, došli smo do toga da moliš boga da se zapata ne povrijedi do januara, a o romagnoliju ne smijem ni pomisliti.
od contija ne očekujem ništa od ove sezone, osim da povremeno zamjeni nekoga na beku.


sreća u nesreći što će većina sanirati povredu do lazija u ovih dvadesetak dana ili musaka/caldara do početka drugog dijela sezone, jedino od biglije nema ništa do aprila, ali tu je svakako u planu da se uzme paredes.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
andriy7
Postovi: 56
Pridružen/a: 02 nov 2018, 12:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la andriy7 » 09 nov 2018, 22:27

Eto stiže Benatia :D

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Gefufna » 09 nov 2018, 22:57

andriy7 je napisao/la:Eto stiže Benatia :D
Pretpostavljam, najbolji stoper na apeninskom poluotoku, ako ne i dalje? :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 09 nov 2018, 22:59

pa bilo bi fino, nije ni skup previše, a i dali bi ga na posudbu do ljeta što bi rasteretilo ffp. :zzz:

ali sad će navaliti engleski klubovi koji će mu nuditi veću platu i prvu postavu (što milan ne može garantovati na duže staze jer je caldara predviđen da bude prvi pik), tako da sumnjam da je ovo blizu gotovog transfera :zzz:


a yebo ti to, pored ovoliko problema i pozicija koje moraš popuniti, sad moraš razmišljati i o stoperima iako si ih do nedavno imao četvoro na raspolaganju.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meecko
Postovi: 1523
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 09 nov 2018, 23:02

Lijepo je vidjeti da dolazi provjerena zamjena. Benatia je dobar stoper, malo ga je unazadio Bayern, ali je bolja solucija od Zapate
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 09 nov 2018, 23:05

Da je ova uprava ljetos imala vise vremena na raspolaganju, sad u Milanu ne bi bilo Laxalta, Halilovica, Strinica. Siguran sam da bi doveli puno bolja i provjerenija rjesenja. Cist primjer je Pipita pa i Benatija ako se obistini.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 09 nov 2018, 23:18

ma nije samo to u pitanju nego radi uefe moraš razmišljati koliko smiješ potrošiti i na koji način da dogovoriš kupovinu, a neće baš svi klubovi pristati na posudbe i odgođeno plaćanje na rate.

ljetos su svi pričali da milan (tj. elliot) ima para da kupe esemesa, ali jednostavno nije bilo načina da se zadovolji ffp.


baš me zato brine paredes, oni rusi su teški ko crna zemlja, a teško će milan naći načina kako potrošiti 30 miliona u januaru.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: betton, meskalin i 18 gostiju.