Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Admir_Sa » 07 nov 2018, 23:00

miky_hz je napisao/la:
stulic89 je napisao/la:Ne razumijem ovaj problem s kartonima napoli-psg. Zasto nece da izbce vise... :?
ŽUTI KARTONI NAPOLI-PARIS SG (07.11.2018.) ► Karton dodjeljen nakon sudačkog znaka za kraj prvog poluvremena nije predmet klađenja i ne uzima se u obzir!

Poštovani igrači,

na sinoćnjoj utakmici Lige prvaka između Napolija i PSG-a mnoge od Vas zbunila je situacija sa žutim kartonima. Odnosno, mnogi nas pitaju zašto žuti karton kojeg je dobio igrač Napolija F.Ruiz nije uračunat u obračun za igru ''ZBROJ ŽUTIH KARTONA -4,5+''?

Naime, igrač F.Ruiz je žuti karton dobio nakon što je sudac Bjorn Kuipers svirao kraj prvog poluvremena, što se jasno i nedvosmisleno vidi na ovoj video snimci. F.Ruiz je žuti karton dobio jer je napucao loptu nakon što je sudac svirao kraj prvog poluvremena.

U Pravilima klađenja jasno piše kako takvi žuti kartoni nisu predmet klađenja i ne uzimaju se u obzir.

IZ PRAVILA: ''Specijalne igre koje se odnose na kartone (žuti i crveni) uzimaju se u obzir samo za igrače timova koji su ih dobili dok su aktivno sudjelovali u određenoj utakmici u regularnom vremenu. Što znači, da dodijeljeni kartoni igračima prije, u poluvremenu, nakon utakmice i na klupi ne uzimaju se u obzir kao i stručnom osoblju uopće.''

Podsjećamo, svaki igrač učlanjenjem u Premier klub, kao i samim činom uplate listića, pristaje na ova Pravila, na koja je odobrenje dalo i nadležno Ministarstvo financija.

Prema tome, za igru ''Zbroj žutih kartona -4,5+'' na utakmici Napoli-PSG u obzir se uzimaju kartoni koje su dobili igrači K.Mbappe (29'), T.Kherer (32'), M.Veratti (89') i Neymar (90+1'') i točan rezultat oklade ''zbroj žutih kartona -4,5+'' je 4 (četiri), a dobitni tip je ''tip 1'' te su prema tome kao dobitne označene sve oklade na ''manje od 4,5 kartona'', a kao gubitne sve oklade na ''više od 4,5'' kartona u regularnom vremenu.

Još jednom molimo sve igrače da pročitaju Pravila klađenja po kojima se klade.
A šta da je taj igrač u drugom dobio žuti drugi, tj crveni? Premier ga ne bi pikao? Najjednostavnije svi igrači koji su na terenu i dobiju bilo kako žuti prije kraja utakmice se trebaju pikati, ovako premier sam sebi skače u stomak sa nelogičnim pravilima
nema potpisa

boomerang5
Postovi: 849
Pridružen/a: 17 mar 2015, 18:16
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la boomerang5 » 07 nov 2018, 23:02

svaka čast igračima juventusa, porijeklo im yebem raspalo retardirano. sve vam yebem futavci u usta... 1x imati i na ovaj nacin prosuti, ovo nisam dozivio

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Raonffa » 07 nov 2018, 23:03

Lyon :bow:

Pa yebo ih svak' invalidski sa igračem više primaju dva gola :urnebes: :urnebes:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 08 nov 2018, 00:52

Nije mi bilo mrsko pa sam brojao sad :D Nocas 10 utakmica u NBA ima .Premier stavio u ponudi 37,Wwin 48 a Bet Live tacno 70 kosarkasa za nba.premier apsolutno najgoru ponudu za nba kosarkase ima ove godine :crazy: :crazy:

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SemirP » 08 nov 2018, 00:58

kladionicar03 je napisao/la:Nije mi bilo mrsko pa sam brojao sad :D Nocas 10 utakmica u NBA ima .Premier stavio u ponudi 37,Wwin 48 a Bet Live tacno 70 kosarkasa za nba.premier apsolutno najgoru ponudu za nba kosarkase ima ove godine :crazy: :crazy:
Jao evo upravo odigrao listic na premieru, njihova je sreca sto imaju ovo bez poreza, stvarno malo kosarkasa imaju, a nisam znao da je Bet Live tako dobar, ali njihova web stranica mi je toliko bezveze ali ovaj premier je bas usrao sve, morat cu napraviti transfer :lol:

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 08 nov 2018, 01:11

SemirP je napisao/la:
kladionicar03 je napisao/la:Nije mi bilo mrsko pa sam brojao sad :D Nocas 10 utakmica u NBA ima .Premier stavio u ponudi 37,Wwin 48 a Bet Live tacno 70 kosarkasa za nba.premier apsolutno najgoru ponudu za nba kosarkase ima ove godine :crazy: :crazy:
Jao evo upravo odigrao listic na premieru, njihova je sreca sto imaju ovo bez poreza, stvarno malo kosarkasa imaju, a nisam znao da je Bet Live tako dobar, ali njihova web stranica mi je toliko bezveze ali ovaj premier je bas usrao sve, morat cu napraviti transfer :lol:
ma katastrofa brate,ne sjecam se da su ikad ovakvu losu ponudu imali,evo malo prije sam primjetio da uopste nisu stavili kosarkase sa utakmice new orleans-chicago haha,iz atlante ni jednog kosarkasa nema,sreca pa imam na racunima wwin i bet live pa sam odigrao nekoliko listica :D

Avatar
SPY
Postovi: 4821
Pridružen/a: 05 nov 2010, 21:54
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SPY » 08 nov 2018, 08:00

boomerang5 je napisao/la:svaka čast igračima juventusa, porijeklo im yebem raspalo retardirano. sve vam yebem futavci u usta... 1x imati i na ovaj nacin prosuti, ovo nisam dozivio
slika

kako sam samo zgriješio veceras.. auuu :rol: :rol:

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13501
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la QUARTERBACK » 08 nov 2018, 12:53

dje ste raja yebu li vas camuge jos u mozak :mrgreen:

moglo bi se vratiti malo na nba kako ide ove godine jel ko kakvu ozbiljnu svotu uzeo :D
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Oikamid
Postovi: 3210
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Oikamid » 08 nov 2018, 14:48

Premier je najgora kladionica, ali može im se. Imaju poslovnicu na svakom koraku. Sve su pune onih horsaša što igraju bingo i kerove...

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la rob do bagro » 08 nov 2018, 15:26

Oikamid je napisao/la:Premier je najgora kladionica, ali može im se. Imaju poslovnicu na svakom koraku. Sve su pune onih horsaša što igraju bingo i kerove...
Ja sam jednom tako ispunjavo tiket i kad sam zavrsio samo ih posmatrao, znaci bez teksta da covjek ostane kako se ponasaju agresivno ako ne stignu uplatit na vrijeme :rol:

Koliko im Bingo uzme nisu svjesni, ne mozes ondje marke dobiti.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

canales
Postovi: 104
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:57
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la canales » 08 nov 2018, 17:16

meni je za nba,najbolja spotplus,mozes kombinovat utakmicu i igrača

Avatar
VGS
Postovi: 8862
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la VGS » 08 nov 2018, 18:53

canales je napisao/la:meni je za nba,najbolja spotplus,mozes kombinovat utakmicu i igrača
Mozes i u lutriji plus mozes odigrati singl igraca.

turok
Postovi: 871
Pridružen/a: 13 feb 2018, 10:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la turok » 08 nov 2018, 21:03

igram pet parova . 4 para po gol i mold vs paok 1,5+ i igraju 1:0 pfui

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Sabinho » 09 nov 2018, 10:46

slika
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 09 nov 2018, 15:53

Ljudi danas wwin kladionica dijeli 50% bonus kad kupite a bon ko nije vidio da zna :D

bart
Postovi: 983
Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bart » 09 nov 2018, 19:04

kladionicar03 je napisao/la:
SemirP je napisao/la:
kladionicar03 je napisao/la:Nije mi bilo mrsko pa sam brojao sad :D Nocas 10 utakmica u NBA ima .Premier stavio u ponudi 37,Wwin 48 a Bet Live tacno 70 kosarkasa za nba.premier apsolutno najgoru ponudu za nba kosarkase ima ove godine :crazy: :crazy:
Jao evo upravo odigrao listic na premieru, njihova je sreca sto imaju ovo bez poreza, stvarno malo kosarkasa imaju, a nisam znao da je Bet Live tako dobar, ali njihova web stranica mi je toliko bezveze ali ovaj premier je bas usrao sve, morat cu napraviti transfer :lol:
ma katastrofa brate,ne sjecam se da su ikad ovakvu losu ponudu imali,evo malo prije sam primjetio da uopste nisu stavili kosarkase sa utakmice new orleans-chicago haha,iz atlante ni jednog kosarkasa nema,sreca pa imam na racunima wwin i bet live pa sam odigrao nekoliko listica :D
ebote dođe mi na bet live kao 50 km rođendanski bonus a kad tamo moraš imat još najmanje toliko pravog novca da mogo odigrat i taj bonus. wwin je zakon
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SemirP » 09 nov 2018, 19:25

[/quote]
ebote dođe mi na bet live kao 50 km rođendanski bonus a kad tamo moraš imat još najmanje toliko pravog novca da mogo odigrat i taj bonus. wwin je zakon[/quote]

Ma wwin je najbolja kladionica po meni, i po ovim stalnim bonusima i po ponudi, ali ja kad prodjem ili udjem u wwin kladionicu, ona je uvijek prazna, ne znam zasto stvarno, najurednjije i najljepse poslovnice imaju.

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 09 nov 2018, 19:51

SemirP je napisao/la:
ebote dođe mi na bet live kao 50 km rođendanski bonus a kad tamo moraš imat još najmanje toliko pravog novca da mogo odigrat i taj bonus. wwin je zakon[/quote]

Ma wwin je najbolja kladionica po meni, i po ovim stalnim bonusima i po ponudi, ali ja kad prodjem ili udjem u wwin kladionicu, ona je uvijek prazna, ne znam zasto stvarno, najurednjije i najljepse poslovnice imaju.[/quote]

sve se slazem samo ponuda im je bas komplikovana makar meni tako djeluje :D da im je ponuda jednostavna kao u premieru bila bi top kladionica.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la miky_hz » 09 nov 2018, 19:59

SemirP je napisao/la:
ebote dođe mi na bet live kao 50 km rođendanski bonus a kad tamo moraš imat još najmanje toliko pravog novca da mogo odigrat i taj bonus. wwin je zakon[/quote]

Ma wwin je najbolja kladionica po meni, i po ovim stalnim bonusima i po ponudi, ali ja kad prodjem ili udjem u wwin kladionicu, ona je uvijek prazna, ne znam zasto stvarno, najurednjije i najljepse poslovnice imaju.[/quote]

Prazna je poslovnica jel im je bingo los :) A i sto rece kolega za nase "standarde" komplikovanu ponudu imaju sto jest jest.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Willy » 09 nov 2018, 21:57

Čitava holandska druga liga 3+. :cool:

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.