Utakmice koje pamtim

Moderatori/ce: insider,Pasha

macak_
Postovi: 910
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la macak_ » 22 feb 2017, 16:14

flash84 je napisao/la:Celik taj dan zijanio 3:1 i jedini gol je zabio Djida, cini mi se da je bio bas golcina. Sarajevo vodilo 3:0 i Djida zabio na kraju. Mislim da je to bilo jedno od najvecih gostovanja na Kosevu od strane nas. Iako nas dosta i nije doslo do Sarajeva.
Na toj tekmi bila premijera transa www.robijasi.com i robijasice :) Nije Djidin go neka golcina, mislim da je nesto lobovao golmana.. Znam da smo vec izlazili i da sam ga vidio kroz onaj prolaz..

Jedno od boljih gostovanja licno mi je bio travnik (ako se to moze nazvati gostovanje).. Izvisio sam za prevoz i poranim ujutro oko 9 i sam odem na bus, redovna linija.. U busu bio jos sekin i jos dva lika. Dosli rano u travnik, oni otisli u kladionicu i da jedu, meni se to nije dalo i odem na stadion. Tekma u 3, ja na stadion dosao u 10.. Sjedio na onim stepenicama, smorio se, pojeo one cevape za 2 km, sve zivo docekao.. Njihova neka djeca se slikala sa mnom kao da sam eksponat haha
Tekma poznata po tome jer je prva nakon prekida na BP protiv sarajeva kad je hasancicu ponisten go, a sejo opalio pelaka.. na tekmi **** sve BHT-u i savezu.. Bili u onoj zdenci odmah na pocetku tribine.. Imali one carsafe sa parolama gdje je pisalo da su za haga, al oni to nekako pogresno procitali pa nas prali po medijima kasnije.. Završilo 1-1.
Pravda za flash-a!!!

Avatar
flash84
Postovi: 1056
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la flash84 » 22 feb 2017, 16:32

macak_ je napisao/la:
flash84 je napisao/la:Celik taj dan zijanio 3:1 i jedini gol je zabio Djida, cini mi se da je bio bas golcina. Sarajevo vodilo 3:0 i Djida zabio na kraju. Mislim da je to bilo jedno od najvecih gostovanja na Kosevu od strane nas. Iako nas dosta i nije doslo do Sarajeva.
Na toj tekmi bila premijera transa http://www.robijasi.com i robijasice :) Nije Djidin go neka golcina, mislim da je nesto lobovao golmana.. Znam da smo vec izlazili i da sam ga vidio kroz onaj prolaz..

Jedno od boljih gostovanja licno mi je bio travnik (ako se to moze nazvati gostovanje).. Izvisio sam za prevoz i poranim ujutro oko 9 i sam odem na bus, redovna linija.. U busu bio jos sekin i jos dva lika. Dosli rano u travnik, oni otisli u kladionicu i da jedu, meni se to nije dalo i odem na stadion. Tekma u 3, ja na stadion dosao u 10.. Sjedio na onim stepenicama, smorio se, pojeo one cevape za 2 km, sve zivo docekao.. Njihova neka djeca se slikala sa mnom kao da sam eksponat haha
Tekma poznata po tome jer je prva nakon prekida na BP protiv sarajeva kad je hasancicu ponisten go, a sejo opalio pelaka.. na tekmi **** sve BHT-u i savezu.. Bili u onoj zdenci odmah na pocetku tribine.. Imali one carsafe sa parolama gdje je pisalo da su za haga, al oni to nekako pogresno procitali pa nas prali po medijima kasnije.. Završilo 1-1.
Dosta raje je izvisilo za prevoz u povratku s te tekme? Ovi koji su dosli stopom se valjda uvalili u buseve a dosta onih koji su dosli busem su onda izvisili.

Hahaahhah. Cuj slikali se s tobom ko s eksponatom, oplako sam :rol: Mislim da je to tesko ponovljivo vrijeme. Danas ljudi imaju milion opcija za zabavu a mi smo imali samo te tekme i nasu zajebanciju.

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la autogol » 22 feb 2017, 17:29

mchadesh je napisao/la:Moraju li biti price sa gostovanja? Jbg ja ih nemam, burazeri imaju.
Uglavnom sjecam se igramo sa Širokim, ja klinjo s ocem i bracom na zapadu. Valjda se ocekivala kisa, inace smo vazda kad bi isli novine pod ruku i na istok. Mislim da je bilo negdje oko 2004 jer sam jos bio osnovac. Atmosfera na pocetku san, stadion krcat, mi na zapadu, sretni ko niko. Kad nije utakmica ni pocela kako treba a mi gubimo 2 razlike. Raja nervozna, neki psuju, babo suti. Meni se skupilo al suza stoji u oku nece da krene al u sebi ponavljam ovo ne moze ovako do kraja, ne zasluzujemo to.
Odjednom, neposredno pred kraj prvog poluvremena dajemo gol. Tribine gore, cak i zapad kojem je vazda trebalo nesto vise da se aktivira. Svi skacu, opste veselje kao da smo dali pobjedonosni gol. Ubrzo odose momci u svlacionice sa ogromnim aplauzom a gube 1:2.

Pocinje drugo poluvrijeme, stadion je nogama, robijasi ko robijasi :D a nasi igraci kao krila da su dobili razbucase sirokobrijezane k'o da su Đerzelez Zenica. Do kraja smo dali jos 3 gola i ukupno slavili 4:2. Danima smo i ja i burazeri svima pricali o toj utakmici.

Nesto slicno ocekujem i sad protiv Zrinje. Iako su im sportski parametri realno bolji, mi sa tribina itekako mozemo pomoci nasim momcima. I Celtic je uzeo Barcu, mozemo i mi Zrinju :D

Sad sam vidio da je avenija stavio video pregleda te utakmice u glavnu temu, hvala avenija.
Takoder utakmice sa Širokim gdje smo sa 0:2 okrenuli na 3:2 mi je bila prva utakmica na jugu, tad sam sve vidio samo ne utakmicu :D
Jao kako sam taj dan pokiso na Jugu,poslije se i razbolio,ali ne zalim.Onaj trenutak kad Senad Brkic zabija voleom ispred mene :tokralju:


I jos jedan trenutak kad javise na razglas da je Kamber dobio dijete,a on osuta sa pola terena i zabi gol :urnebes:

zamorano
Postovi: 1334
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la zamorano » 23 feb 2017, 07:51

ČELIK-DINAMO ZAGREB utakmica nad utakmicama...4-2 za Čelik...Predobra tekma,ne sjecam se tacno godine al mozda oko 85te..Robijaši nisu ni ime imali,bila stoka s istoka i ko neki smogovci...stadion pun,mi imali Bešica a oni Mlinarica,ako nije bio trener Čiro u dinamu tad...Navijaci cuku obukli u dres dinama i vazdan ga vodali po gradu i oko stadiona hahhaha...Glavna navijacka skupina na istoku bila prema jugu,a pola zapada za Dinamo navijao (Vitez,Travnik,Lašva,N.Travnik) iz tih gradova ljudi dolazili da prate Dinamo...i prvo gostovanje pamtim SARAJEVO-ČELIK 0-2,pokojni Peleš dao dva gola,staro Koševo ne renovirano,novi semafor(prvi put u zivotu tad vidio elektronski semafor) to je mislim sezona 78-79 al nisam siguran...odes na gostovanje sjednes na sred zapada ,ljudi vide da nisi sarajlija i da simpatises Čelik,al niko ne smije da te dirne...e to je milicija i zakon bili,stisni sine muda pa dirni koga,kad te murija uhvati ima da te nema...ima toga jos,al dosta za danas...SAMO ČELIK
::::SAMO ČELIK::::

macak_
Postovi: 910
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la macak_ » 23 feb 2017, 12:11

flash84 je napisao/la:
Dosta raje je izvisilo za prevoz u povratku s te tekme? Ovi koji su dosli stopom se valjda uvalili u buseve a dosta onih koji su dosli busem su onda izvisili.
Bio je bas krkljanac u povratku.. Sva sreca razbili nam prozor u vogosci pa se moglo disati :D Vazda mi je kosevo bilo mrsko gostovanje zbog te guzve.. Mislim da od tada nisam nigdje ni isao busom s navijacima..
Pravda za flash-a!!!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la Crni gavran » 25 feb 2017, 19:59

C.Zvezda - Čelik 0:1
Za stare poznavaoce fudbala C.Zvezda je bila daleko najjaci klub u drzavi, osvojila Kup evropskih sampiona, danas se to zove liga prvaka. Upravo tu ekipu sa igracima koji su osvojili kup evropskih sampiona Čelik pobjedi u Beogradu, golom Darka Nestorovica. Covjek je za situacije jedan na jedan sa golmanom bio Tito :D . Sjecam se slike iz jednih novina Darko Nestorovic nasmjesen prije suta gol i gola C.Zvezdi, kao da hoce da kaze golmanu C.Zvezde Stojanovicu: " Zar mislis da imas sanse". :D

Celiku su iskljucili igraca, C.Zvezda opet nije mogla dati gol, cak ni iz nepostojeceg penala. Jankovic je pucao penal, isti taj Jankovic dade gol Real Madridu sa penala ali nas Tonči Gabrić fenomenalnom paradom skida loptu iz samog ugla. Velika pobjeda Celika nas najvecim i najtrofejnijim timom iz prosle zajednicke drzave i to na njenoj marakani.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la Pasha » 25 feb 2017, 20:02

Ovo je jedna od onih koje pamtim, al' kako lično nisam bio na njoj, nisam ju spominjao...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la RZ88Adnan » 25 feb 2017, 20:58

Ova večeras ima posebnu moć da je pamtimo
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la KenoRob » 07 mar 2017, 17:06

Napokon da ugrabim malo vremena za opsirniji post. Evo par utakmica na kojim sam ja prisustvovao a nekako su mi uvijek u glavi. Redosljed nije toliko bitan ali cu pokusati krenuti sa onim naj naj utakmicama:

1. Celik-Sarajevo - 3-1 - poznata utkamica po prolomu oblaka, sjajno navijanje, sjajni golovi.

2. Celik-Turbina - 4-0 (cini mi se) - titula koju se najvise sjecam i slavlje kao mali klinac

3. Celik-Sloboda (Grbavica) - 2-0 ili 2-1 - Osvajanje kupa na neutralnom terenu Grbavica. Poslije utakmice prolazili mi u Yugi (ze-do tablice) iza sjevera onako opusteno pored grupe momaka u dresovima i onda skontamo da su Slobodini navijaci a u istom trenutku i oni skontaju nase tablice i onda krene kamenje na nas a stari ga zado dole prema magistrali. Jedan kamen pao na krov srecom.

4. Celik-Sarajevo (Bijeli Brijeg) 1-1 - playoff utakmica u Mostaru. Nas 30-40 prevela policija sa istocne strane do stadiona. Ja se sjecam da sam nosio dres BiH sa imenom Kenan na ledjima. Niti jednu ruznu rijec nismo dozivili taj dan. Cak su nam ljudi is Sirokog obecavali da ce nas pustiti da prodjemo grupu umjesto Sarajeva a oni nas ustavari nakantali u sljedecoj utakmicu na koju nismo otisli. Meni kao djetetu to sve bilo zanimljivo.

5. Slavija-Celik - 0-1 - na pocetku sezone kad smo zavrsili treci. Pobijeda u gostima vrlo rijetka u to vrijeme i to protiv Slavije gdje je penal visio u zraku svake sekunde. Hadzic zabio u zadnjim minutama na asisteniju Novakovica kojem su slomili ruku tokom asistencije. Mi na tribini u transu ostalo je historija...

6. Celik - Jedinstvo - 3-0 - moja prva utakmica na BP nakon sto sam napustio BiH. Dobra atmosfera oko 8 milja ljudi. Aldin Dzidic debitovao za nas i to kao napadac a uz njega Marciano, Koruka, Kortez. Moja najdraza slika je isto sa ove utakmice, ja na zapadu rasirio sal a iza mene Robija pravi bakljadu.

7. Grbalj-Celik 2-1 - Evropska tekma, moja prva, extra atmosfera u busu bio nam vodic onaj muzicki profesor zaboravio sam mu ime vodi i zenicki hor ja mislim...utamakmica super pocela a zavrsila neslavnim porazom ali sve u svemu nezaboravno iskustvo. Eva skino Fenanu bijeli dres i sorc a ja kupio od njega u autobusu.

8. Vojvodina-Celik 3-1 UTAKMICU NISAM VIDIO! - ko je bio u busu znat ce zasto je ovo nezaboravan provod - tad kad nisam zabelajiso necu nikad hahaaaaaaa

Jos mnostvo utakmica ali nemam vremena trenuntno, dodam ih nekad poslije.

flek1950
Postovi: 225
Pridružen/a: 25 jul 2015, 23:04
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la flek1950 » 14 mar 2017, 14:12

Godina 1986 ili 1987... ja 9-10 godina...tata mi obećao ako prodjem peticom da će me voditi na utakmicu Čelik - Hajduk! Je.bo te!
Završila školska godina i ja ćaći pod nos gurnem đačku knjižicu , petica za peticom, sve pohvale u školi , učenik godine čovječe! Gleda stari malo u mene , malo u knjižicu, pa opet u mene , počeše brkove i kaže: "Sine , obećao sam ti da ću te voditi da gledaš Hajduka i ići ćemo , a sad ti obećavam da ću te opet voditi ali nemoj više ovako učit!" Ustane, okrene se mami i kaže da ne čujem ali sam ga ipak čuo: "Jeb.o mu Hajduk mater , oće poludit u školi zbog Hajduka". Inače , moj stari nije neki baš ljubitelj nogometa , više je volio ići u DIT (znaju stariji o čemu se radi) , pivnice, kafanice i sl. narodni čovjek od cca 110 kg na 1,95 cm.
E došao i taj dan ,ulaznice nam nabavio rodjak koji je konobar u jednom hotelu u Zenici. Tata mi kupio Hajdukovu kapu i za ruku me vodi , zapad , predzadnji red , ja ne znam u šta bi gledao , pun stadion , igrači se zagrijavaju , pjesma grmi iz zvučnika , sunce grije , prelijepo, a ja dijete presretan!
Iza nas su sjedili neki ljudi i jedan od njih, gol do pasa , mog tatu potapše po ramenu i kaže mu : "Jel de brko ovdje ne vrijedi kilaža već ko koga." I udari šakom u dlan , ako me razumijete. Moj stari ustane i kaže: "Proba se ne plaća!" Ovaj šuti. Ništa. Nakon toga ti ljudi su se zamijenili za mjesta sa čovjekom koji je doveo dva sina i on sjeo izmedju njih, jedan navija Čelik , a drugi za Hajduk i stalno svadja, a stari ih mlati stalno i psuje, komično.
Utakmica krenula i uskoro 1-0 za Čelik , svi skočiše...Čeeeeliiik, Čeeeliik , grmi brate što jest jest! Nije prošlo malo 2-0...još gore. Ja počeo plakat! Sad mi to smiješno. Kad jarane Tipurić ga zabi za 2-1, i ja skočim goooo...a stari me moj lagano za ruku i kaže sjedi sine, sjedi. Ljudi se neki okrenuli pa se smijulje, vide dijete , neki izgleda malo psuju ali ko ga je.be. Uglavnom ja sam na kraju bendule objesio , 3-1 završilo...
Došli kući i pita me mama kako je bilo , a ja ozaren sve u detalje , znate kad dijete objašnjava. Pita starog kako je bilo, a on se skida i govori: Kad nisam glavu izgubio zbog Hajduka , i jeb.e mater i meni i Hajduku i Čeliku... Kaže , sine ja te više na utakmice voditi neću, kad budeš imao 18 idi u Split, idi u Zenicu , Beograd, idi u P.M. ali ja nikud ne idem! I tako je i bilo , kad sam napunio 18 krenuo i još se nisam zaustavio. Samo što sada ja imam djecu...
Hvala na ovoj temi, vratila me u djetinjstvo i nadam se da nisam bio težak , sretno Čeliku!
I kad gube i kad tuku uvjek vjerni svom Hajduku...

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la sehic96 » 18 apr 2017, 16:54

Ovu definitivno nikad necu zaboraviti!
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
Robijas007
Postovi: 377
Pridružen/a: 29 avg 2009, 00:19
Lokacija: zenica
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la Robijas007 » 23 apr 2017, 20:02

flash84 je napisao/la:Ukoliko moderatori nemaju ništa protiv otvorio bih novu temu. Svi mi imamo neka utakmice koje su nam se malo dublje urezale u sjećanje od ostalih i kojih se rado sjetimo. Za sve one koji žele podijeliti vlastita iskustva s utakmica Čelika mogu da pišu ovdje. Tema nije namijenjena za navijačka prepucavanja već samo za iznošenje vlastitih iskustava, anegdota o dešavanjima prije, za vrijeme i poslije utakmice.

Evo da se i ja onda upišem.

Prva tekma protiv Žepča u Žepču, mislim da je bila 2002 godina. Ja sa dva havera pravo rano krenuo u "pripreme" za tekmu ;) Izlazak iz kuće ujutro 8:00-9:00 (obično smo se tako nalazili na dan utakmica) i odma po alkoholu i drugim derivatima. Negdje oko 11:00-12:00 uputimo se prema petlji u namjeri da nešto uštopamo. Kad smo stigli tamo, bilo je već nekih 20-30 koji su pokušali da nešto zaustave. I tako stojiš ko prostitutka i čekaš veću budalu od sebe da se zaustavi i povede te. Nakon nekih možda pola sata zaustavlja se veliki kamion s prikolicom i odma na vrata kamiona dolazi pola Blatuše da uđe. Mi onako mlađi momci stali gore i ne pokušavamo ni da priđemo. Odjednom svi zastaju na vratima kamiona i gledaju dole prema nama trojici. Mi nekih 10-15 metara od njih kontamo koji je sad vrag? Kad deru se momci i kažu vozač kaže da samo vas trojica možete sa njim. Kao izgledate normalno i jedino će vas povući. I tako mi s njim do Žepča i na tekmu. Dole ludnica nas million i cijelom gradu, dok navijači Žepča su prošli nekih sat vremena pred utakmicu i to samo glavnom ulicom gdje ih je osiguravala murija. Tada su još bile i neke nacionalne tenzije baš, pa je i zbog toga bilo napeto.

Sjedimo mi tako i pijemo u gradu kad dodje neka žena tu do grupe i kao govori nekome na telefon sad ćeš čuti ovo. Dođe do nas i dade momku telefon (iz Robije) i kaže mu kao de sad reci da im **** majku ustašku. Momak je gleda i kaže pa ja sam Dražen (90% sam siguran da je rekao to ime) kako da im **** majku :D **** ga nas uvijek bilo svih nacija a druge sredine se totalno homogenizirale. Uglavnom poslije na tekmu, stadion pun ko šibica, navijanje cijelu tekmu, ma ludilo. Mi ih uzmemo 2:0 tada i poslije utakmice pravo kroz grad. Tu nastupi sranje u centru grada ali murije je bilo bruka iz Ze koji su odma sve stavili pod kontrolu. Uglavnom nakon utakmice marica nas odbacila do Motel Marić i poslije ustopamo nekog lika koji nas je prevezao do Topčić Polja da bi nas tek treće auto dobacilo do Zenice. U trećem autu nađemo se tako ta dva jarana, ja i Ćućaj Amo =D Nemam pojma kako je završio s nama ali eto negdje smo ga u putu poveli sa sobom. Samo da ne zaboravim da je vozač trećeg auta bio Muhamed Begagić (tada mi to ime nije ništa značilo) koji nas je dobacio do Lamele.
Flash, u pitanju je 2007. godina ;)
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la Pasha » 23 apr 2017, 20:19

@Robijas007, ovo o čemu @flash piše, definitivno je bilo 2002 ;)
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Robijas007
Postovi: 377
Pridružen/a: 29 avg 2009, 00:19
Lokacija: zenica
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la Robijas007 » 23 apr 2017, 21:23

Nezaboravne utakmice protiv Denizlispora i Genta iz 2001. godine. Veličanstvene pobjede,i nezapamćena atmosfera na obje utakmice... Tolja, Buljina, Pavić,Bradarić, Begić, Ikanović, Paškalj, Terzić, Beganović, Tabaković, Brkić, Hajdarević, Zukić, Huseinspahić, Đidić... kakva je to ekipa bila! U prvoj tekmi protiv Denizlija Boris pavić pogadja za veliko slavlje, pobjeda od 1:0. U revanšu u 4. minuti Denizli je poveo, ali je na poluvremenu rezultat glasio 1:4! Na kraju, 3:5 za Čelik, tri gola Brkića, po jedan Boris Pavić i Džemal Tabaković... U slijedećem kolu dočekali smo belgijski Gent, tada relativno nepoznatu ekipu u Europi, Džemal Tabaković donosi veliku pobjedu, Zenica u transu,euforija pred revanš...500 Robijaša u Belgiji, dva neshvatljiva autogola Bradarića odvojila su nas duela protiv Werder Bremena...ehhhh....
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

Avatar
Robijas007
Postovi: 377
Pridružen/a: 29 avg 2009, 00:19
Lokacija: zenica
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la Robijas007 » 23 apr 2017, 21:27

Pasha je napisao/la:@Robijas007, ovo o čemu @flash piše, definitivno je bilo 2002 ;)
podsjeća me na ono čuveno gostovanje iz 2007. kada su Robijaši zauzeli gotovo cijeli stadion...a ja bio na drugoj strani svijeta...u "mother Russia" :D :D
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

Avatar
jagamu
Postovi: 1262
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la jagamu » 23 apr 2017, 21:40

Pasha je napisao/la:@Robijas007, ovo o čemu @flash piše, definitivno je bilo 2002 ;)

I tako poslije te tekme ja zaglavi u muriji!!
Dosao u Ze negdje oko 12 navece al je atmosfera bila nezaboravna mescini taj dan bio chimburlend.
moSa likCe

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la Crni gavran » 01 okt 2017, 11:07

https://www.youtube.com/watch?v=M7OHYGJsC0o
Ovaj gol necu nikada zaboraviti dok sam ziv. Svaka cast Matija za ovaj gol, bravo majstore :thumbup:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
jagamu
Postovi: 1262
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la jagamu » 07 nov 2018, 00:50

Crni gavran je napisao/la:https://www.youtube.com/watch?v=M7OHYGJsC0o
Ovaj gol necu nikada zaboraviti dok sam ziv. Svaka cast Matija za ovaj gol, bravo majstore :thumbup:

Sta kaze komentator... Sarajevski plavi voz na sporedni kolosijek otpremio je pogodak Matka :lol: :lol: :lol:
A jest ovdje pretrcao Alihodjica ko da ga i nema hahahah
moSa likCe

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la Crni gavran » 10 nov 2018, 17:24

romeo je napisao/la:Sjeca li se ko potpisa Alena Mesanovica i Vojvodica ?
Na trening na Kamberovica stadion (tada onaj stari) po 200 ljudi dolazilo da ih vide :D

A taj Alen dvije-tri godine prije dobi batine na istoku poslije utakmice, jer je u toku iste samo skupljao flase po terenu kojima je gadjan, slabo da je ucestvovao u igri....frajer skupio 5-6 flasica i u po utakmice ih preda sudiji...ahahahaha

Vazda neki kretenluk bio :D
Naravno da se sjecam. Husnija Arapovic trener, Alen Mesanovic se bas nije naigrao , odigrao je nekoliko utakmica i napustio Celik. Sjecam se da je fulo penal i raja je Husniji sve po spisku. Bila mu je i kcerka na utakmici, nije ona Toljina, vec ona plava, nije joj bas ugodno bilo.
Vojvodic prosjecan igrac, bio rekoreder po crvenim kartonima.

Igrali smo sa Slobodom zadnje jesenje kolo, izlazi Vojvodic raja mu zvizdi, a Fukare skandiraju oni ti ga..... Mislim da nas je nakon Husnije preuzeo Musemic, a kasnije ga je Sarajevo odvelo. Nakon toga preuzeo nas je Dino Đurbuzović......
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la Crni gavran » 10 nov 2018, 17:25

jagamu je napisao/la:
Crni gavran je napisao/la:https://www.youtube.com/watch?v=M7OHYGJsC0o
Ovaj gol necu nikada zaboraviti dok sam ziv. Svaka cast Matija za ovaj gol, bravo majstore :thumbup:

Sta kaze komentator... Sarajevski plavi voz na sporedni kolosijek otpremio je pogodak Matka :lol: :lol: :lol:
A jest ovdje pretrcao Alihodjica ko da ga i nema hahahah
Dobro bi nam dosao taj tip igraca, mada je Matka yebala flasa kao i mnoge, a mogao je biti jos bolji igrac.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.