FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 12 nov 2018, 11:42

situacija ne izgleda nimalo fino, samo za razliku od prosli put, nesto nema ni nekog bunta. to vecina poravnila?

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 nov 2018, 11:44

Sariel1987 je napisao/la:sta mi se bunimo, pa ce oni ko u inat ugasit klub?
pa kako rade mi smo stalno na ivici gasenja
Evo imao si upravo pokus zadnje dvije godine. Navijaci navalili protiv uprave, kontaju sada ce primorati i Jasmina i Azmira da sjednu zajedno. :rol:
Da bas, jedan otvori svoj klub i uvali se na stadion koji mu je uvijek bio cilj, a drugi nece dati nikom stadion i ako vidi da se ne isplati placati reprogram i da klub ide dole ugasiti ce klub. A ove uhljebljene iz OP i FK zbog kojih je dosta stvari u stand by ce samo integrisati u taj novi.

U citavom tom procesu se napadala najvise osoba koja je stvarno radila nesto za klub Senad. Umjesto da je covjeku nekad doslo na utakmicu i 5000 ljudi pa se napravila neka prica. U startu ga se otpisalo i onda ti tu nisi imao buducnosti. Nama je dovoljno da naredni predsjednik dobije pravu podrsku pa makar bio od Jasmina izabran.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 12 nov 2018, 11:46, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 12 nov 2018, 11:45

Do sada smo valjda trebali nauciti da ova patetika da se ovdje igra iz ljubavi je samo pusta prica. Mada ne iznenadjuje me nikako, jucer poslije utakmice sa tribina se Nalicu psuje majka, govore mu odlazi sa sjevera i slicno, ali eto kad smo glupi i zatucani i treba nam.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 12 nov 2018, 11:46

Citam ovaj clanak o gurbetima i Nalicu. On, jasno je ima podrsku nasih navijaca bezuslovnu, ali on i klub moraju demantirati ove glasine ili pak potvrditi. Inace ce izgubiiti i on podrsku. Goni vise ovakvih scenarija
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 12 nov 2018, 11:49

Kod nas je sve obrnuto. Odjednom se najvise ocekuje od Smajica!? I njemu se jedino zvizdi kad izlazi. Kakva smo **** od drustva. Ne ocekuje se od saida i alispahica. Smiješno
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 12 nov 2018, 12:13

tuzlak1987 je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:sta mi se bunimo, pa ce oni ko u inat ugasit klub?
pa kako rade mi smo stalno na ivici gasenja
Evo imao si upravo pokus zadnje dvije godine. Navijaci navalili protiv uprave, kontaju sada ce primorati i Jasmina i Azmira da sjednu zajedno. :rol:
Da bas, jedan otvori svoj klub i uvali se na stadion koji mu je uvijek bio cilj, a drugi nece dati nikom stadion i ako vidi da se ne isplati placati reprogram i da klub ide dole ugasiti ce klub. A ove uhljebljene iz OP i FK zbog kojih je dosta stvari u stand by ce samo integrisati u taj novi.

U citavom tom procesu se napadala najvise osoba koja je stvarno radila nesto za klub Senad. Umjesto da je covjeku nekad doslo na utakmicu i 5000 ljudi pa se napravila neka prica. U startu ga se otpisalo i onda ti tu nisi imao buducnosti. Nama je dovoljno da naredni predsjednik dobije pravu podrsku pa makar bio od Jasmina izabran.
Necu ga podrzati ako nema rezultata i kvaliteta pa makar da je izasao iz P moje tetke, a kamo li nekog Jasmina koji nikada nije sutnuo loptu ni pogledao utakmicu. Treba jos samo da nam uvali Kurevica i nek sve ide u PM.
I hajde nek pokusa da ugasi Slobodu da vidimo ima li muda, pikica malena! Nije je on u Islamovcima osnovao!
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 nov 2018, 12:26

Kakvi rezultati, a klub u milionskim dugovima. Rezultati uopste nisu prioritet kod rada predsjednika.

tuzlacc
Postovi: 11
Pridružen/a: 21 okt 2018, 23:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlacc » 12 nov 2018, 12:43

MakabiTuzla je napisao/la:Citam ovaj clanak o gurbetima i Nalicu. On, jasno je ima podrsku nasih navijaca bezuslovnu, ali on i klub moraju demantirati ove glasine ili pak potvrditi. Inace ce izgubiiti i on podrsku. Goni vise ovakvih scenarija
Da ima sta da demantuje, to bi on i ucinio, jos bi nadodao ljubav, marginale, grb, svetinju!
Ovako nista, demantovace ako pregovori propadnu, pa opet redom ljubav, marginale, svetinja... :urnebes:
Nema ljubavi, cisti opstanak i zelja za samopromocijom, to ti je nas fudbal i nasi ljudi, pa makar iz Svedske bili!

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 12 nov 2018, 12:49

Sta se mora demantovat svakakva glupost. Rekao je da je trener FK Sloboda. Valjda je dovoljno jasno
Niko, niko, samo Sloboda

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 12 nov 2018, 13:14

tako je i semso reko da ode samo u soping :lol:
pa sad i u jogurt pusemo

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 12 nov 2018, 13:17

bhpremierliga12 je napisao/la:Do sada smo valjda trebali nauciti da ova patetika da se ovdje igra iz ljubavi je samo pusta prica. Mada ne iznenadjuje me nikako, jucer poslije utakmice sa tribina se Nalicu psuje majka, govore mu odlazi sa sjevera i slicno, ali eto kad smo glupi i zatucani i treba nam.
ovo je strasno i niko ne zasluzuje psovanje majke, totalno bezvezno i neprimjereno. pogotovu kada dolazi od starijih likova.

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 12 nov 2018, 13:44

katarakta je napisao/la:Sta se mora demantovat svakakva glupost. Rekao je da je trener FK Sloboda. Valjda je dovoljno jasno
Zato sto je napisano na ss.ba ovako:
"Ne znam otkud te informacije. Istina je da sam trenutno u Sarajevu, međutim nekim drugim povodom", istakao je Nalić, a naše pitanje da li bi preuzeo Plave ukoliko bi dobio konkretnu ponudu kazao je:

"Sada je teško o tome govoriti. Mogli bismo o tome razgovorati ukoliko bi se to desilo".
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 12 nov 2018, 13:49

MakabiTuzla je napisao/la:
katarakta je napisao/la:Sta se mora demantovat svakakva glupost. Rekao je da je trener FK Sloboda. Valjda je dovoljno jasno
Zato sto je napisano na ss.ba ovako:
"Ne znam otkud te informacije. Istina je da sam trenutno u Sarajevu, međutim nekim drugim povodom", istakao je Nalić, a naše pitanje da li bi preuzeo Plave ukoliko bi dobio konkretnu ponudu kazao je:

"Sada je teško o tome govoriti. Mogli bismo o tome razgovorati ukoliko bi se to desilo".
Izgleda ceka se ostavka Odovica ili da se dogovori sa Zeljescarom pa da napusti.

“Ja sam trenutno trener Fudbalskog kluba Sloboda i apsolutno sam posvećen isključivo tom poslu. Sve dok sam ja trener Slobode, a Milomir Odović trener Željezničara, iz velikog poštovanja prema kolegi ne želim uopšte razgovarati na tu temu”, kazao je Nalić za ****.ba.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 12 nov 2018, 13:49

Pa necce covjek da spekuliše.
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 12 nov 2018, 14:06

Sloboda ponovo dobija novog, starog predsjednika.....insajderska za portal sporsport.ba......
🔴⚫️

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 12 nov 2018, 14:17

Znaci on da razmislja 100% o Slobodi i o tome da zeli da ostane ovdje, lagano je mogao izjaviti "Istina je, kontaktirali su me iz Zeljeznicara, ali ja sam trenutno trener Slobode i o drugim klubovima ne zelim nikako ni razmisljati" "Trener sam Slobode i drugi me klubovi trenutno ne zanimaju", a ne ovakvu izjavu dati. Mislim jasno mi je zasto zeli da ode, niko nije budala, znamo svi kakvo je stanje, ali brate drage nemoj mi prije 5 dana tu bacati neke ljubavne stihove, a onda se "popišati" na nas ovako i na klub.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 12 nov 2018, 14:23

Skver je napisao/la:Sloboda ponovo dobija novog, starog predsjednika.....insajderska za portal sporsport.ba......
JE BES I TI SKVER, ne tako suptilno i ne tako malo, al je bes :lol:

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 12 nov 2018, 15:05

Sariel1987 je napisao/la:
Skver je napisao/la:Sloboda ponovo dobija novog, starog predsjednika.....insajderska za portal sporsport.ba......
JE BES I TI SKVER, ne tako suptilno i ne tako malo, al je bes :lol:
NE JE BEM SARIEL1987, info od bliskih ljudi Husica, samo trazim da to ovaj portal objavi, da se Husic vraca u Slobodu, kao sto su objavili vijest o navodnom Nalicevom odlasku koja veze sa stvarnoscu nema.....jer moj info je tacniji od njihovog.....ustavari njihov info je nikakav, info koji samo zeli nastetiti Slobodi, eto to je njihov JE BENI info.... :puke:
🔴⚫️

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 12 nov 2018, 15:09

ma nista slicno nisam cuo ni nacuo, a svasta cujem, zlokobna tisina :lol:

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzBulevar87 » 12 nov 2018, 15:33

Skver je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:
Skver je napisao/la:Sloboda ponovo dobija novog, starog predsjednika.....insajderska za portal sporsport.ba......
JE BES I TI SKVER, ne tako suptilno i ne tako malo, al je bes :lol:
NE JE BEM SARIEL1987, info od bliskih ljudi Husica, samo trazim da to ovaj portal objavi, da se Husic vraca u Slobodu, kao sto su objavili vijest o navodnom Nalicevom odlasku koja veze sa stvarnoscu nema.....jer moj info je tacniji od njihovog.....ustavari njihov info je nikakav, info koji samo zeli nastetiti Slobodi, eto to je njihov JE BENI info.... :puke:
Zato ja kazem da treba bojkovat ovaj forum i portal, tj. iskljucit se sa njega totalno. Bojkotujes nesto sto priznajes, ovo mi navijaci ne trebamo ni priznavati. To bi bio jedan korak naprijed prema boljoj atmosferi u i oko kluba, believe me ;)
075

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ethel i 24 gosta.