Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MElloo » 12 nov 2018, 21:03

Najveca zenska laz danas nemam vremena

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 12 nov 2018, 21:07

Aerials je napisao/la:Što je ispala kriva, što je bila u obavezama? Možda su je roditelji cijeli dan mrcvarili da ide nekoj rodbini da se pozdrave i tek je navečer našla vremena da s njim bude, i kad mu se javila on bio odvratan? Kasno je bilo već kad je njemu iz dupeta u glavu došlo.
Ne treba uvijek samo jednu stranu priče gledati, niko ne zna šta se dešavalo s njom taj dan.
Mada je ovdje po meni jedan veći problem to što (izgleda) oni nisu komunicirali o tome kad ona tačno ide i ispalo je kako je ispalo.
Da, ali se mogla javiti taj dan kao sto nije, sto je gore momak napisao (vec tek u 10 sati). Druga stvar, kad se to vec sve desilo, vjerujem da bi za njega jedno objasnjenje bilo dovoljno. Ovako se vjerovatno postavila u smislu 'briga me, necu da se pravdam'.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 12 nov 2018, 21:11

Ne znamo kakav su odnos imali, možda se nikad nisu pravdali jedno drugom i djevojka nije osjećala potrebu da to radi.
Vi isto kao da niste nikad bili u nekoj frci gdje ne znate gdje vam je glava pa ne razumijete što se nije javila ranije. Ako je ovo prvi put da se ovo dešava on je bezveze reagovao odvratno, ako je ponašanje koje se već dešavalo i na koje je on skretao pažnju, onda sam na njegovoj strani. Ovako je sve samo nagađanje.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 12 nov 2018, 21:14

Aerials je napisao/la:Ne znamo kakav su odnos imali, možda se nikad nisu pravdali jedno drugom i djevojka nije osjećala potrebu da to radi.
Vi isto kao da niste nikad bili u nekoj frci gdje ne znate gdje vam je glava pa ne razumijete što se nije javila ranije. Ako je ovo prvi put da se ovo dešava on je bezveze reagovao odvratno, ako je ponašanje koje se već dešavalo i na koje je on skretao pažnju, onda sam na njegovoj strani. Ovako je sve samo nagađanje.
Daj molim te, pa svako ima vremena odgovorit na poruku, pa taman da mu je neko umro. Nije htjela nit joj je bio bitan.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 12 nov 2018, 21:16

Jedna poruka na viberu od 10 rijeci oduzme svega 5 sekundi. :D

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 12 nov 2018, 21:16

Na šta da odgovori, po pročitanom se nije ni on njoj javljao taj dan nikako?
Krivi su oni meni ovdje oboje, k'o djeca kakva.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la zizu1991 » 12 nov 2018, 21:28

Fino se igrajte.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la muhamedhulk » 12 nov 2018, 21:35

nikad mi nisu jasni momci kojima se cura svidja do jaja, znaju da i cura isto osjeca i onda se ljute za svaku sitnicu...
pa trebao si otici u deset sati i reci joj u facu sta je problem i poljubiti je hahaha (jbt ko scena iz top guna :lol: )
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bundesliga » 12 nov 2018, 21:39

Ja ne kontam kako lik ne koristi nikakve društvene mreže. Pa kako ćeš joj se javljat ako negdje ode, barem zbog tih stvari bi trebao imati barem nešto.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Sage
Postovi: 5335
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sage » 12 nov 2018, 22:06

Kako cete se smijati svemu ovome kad se pozenite.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 12 nov 2018, 22:17

Aerials je napisao/la:Pa imala je, al' je on napuhao nos kad je ona mogla.
Daj ba, citav dan da se ni poruka ne posalje... Nije on napuhao nos nego nije dao da ga za isti vuce sto je pametno.
Ne javljaj se, ko je ****.
Zadnja izmjena: cala, dana/u 12 nov 2018, 23:22, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kanye » 12 nov 2018, 22:59

haris004 je napisao/la:Cijelo ovo ljeto proveo sa jednom djevojkom. Imala je djevojka svojih mušica, imao sam i ja da se ne lažemo, ali bilo nam je prelijepo. Imali smo tako divan odnos, divnih razgovora i doživljaja, i fakat sam se zaljubio u nju. Nekako krajem osmog mjeseca malo smo se posvađali na neko vrijeme i nismo se vidjeli možda 10ak dana, ali smo odnos održavali pisanjem. Za to vrijeme znao sam da ide u inostranstvo kod svojih, da će biti tamo neko vrijeme i da će tu biti problema.
I hajde, dogovorili se mi izać napolje tokom sedmice i sve je to super. I taj jedan dan treba se nikako ne javlja. Rekla je otić do grada da kupi neke posljednje stvari koje joj trebaju za put i nije se javljala. Oko 10 uvečer zove kaže hajde napolje, ja reko ne pada mi na pamet jer sam bio iznerviran što se nije javljala cijeli dan. Sutradan pišemo reko haj nema veze za ono sinoć, danas ćemo se vidit, kaže ona sumnjam, jer sam ja na putu za Holandiju. Ja osto syeban i napišem joj samo "sve najbolje". Od te poruke je prošlo 85 dana bez ikakvog razgovora da bi danas saznao da se vraća ove sedmice.
Treba reći da ne koristim društvene mreže tako da stvarno nisam imao pojma gdje je, šta radi, tako da nemam pojma šta da očekujem sad. Za nju znam da se zaljubila u mene, poznajemo se 10ak godina, imamo prelijep odnos, nije tip cure koji izlazi i glupira se nego je fakat cura za ženit. Mene što se tiče sad bih pokušao ponovo ali..
Prošlo je toliko vremena i bez pisanja. Da se javim sad, bezveze je. X puta sam razmišljao kako ću je zagrlit kad je naredni put vidim, mislim da bi se rasplakao kao curica kakva. Tako da ja nemam pojma šta sad da radim.
Javi joj se odmah. Ako se ne javis uvijek ces se pitati sta bi bilo. Ovako ces bar imati kraj. Ili nastavak u boljem slucaju.
muhamedhulk je napisao/la:nikad mi nisu jasni momci kojima se cura svidja do jaja, znaju da i cura isto osjeca i onda se ljute za svaku sitnicu...
pa trebao si otici u deset sati i reci joj u facu sta je problem i poljubiti je hahaha (jbt ko scena iz top guna :lol: )
A ono spuca te malo bas zato sto ti se svidja. Onda shvatis da si pogrijesio. Da ti se ne svidja bolio bi te tuki.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 12 nov 2018, 22:59

Šta god ti kavaj kaže radi suprotno
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 12 nov 2018, 23:05

cala je napisao/la: Daj ba, citav dan da se ni poruku ne posalje... Nije on napuhao nos nego nije dao da ga za isti vuce sto je pametno.
Ne javljaj se, ko je ****.
Što bi filip reko " :thumbup: "
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 12 nov 2018, 23:08

Sage je napisao/la:Kako cete se smijati svemu ovome kad se pozenite.
Baš. :mrgreen:
Možeš misliti, ljut jer se nisu čuli čitav dan, tek navečer. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kanye » 12 nov 2018, 23:10

Aerials je napisao/la:
Sage je napisao/la:Kako cete se smijati svemu ovome kad se pozenite.
Baš. :mrgreen:
Možeš misliti, ljut jer se nisu čuli čitav dan, tek navečer. :mrgreen:
Kad si se ti ozenila?
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ramiy » 12 nov 2018, 23:12

Znao sam da je aerials musko
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 12 nov 2018, 23:18

Kanye je napisao/la: Kad si se ti ozenila?
Eee, ne mora se sve na forumu objaviti. :kafa:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kanye » 12 nov 2018, 23:18

Aerials je napisao/la:
Kanye je napisao/la: Kad si se ti ozenila?
Eee, ne mora se sve na forumu objaviti. :kafa:
Mora. :kafa:
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 13 nov 2018, 01:53

Javi joi se
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], bavariapivo, Licniznanstvenik, VensanKasel i 34 gosta.