ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 07 nov 2018, 15:43

LAZARUS2000 je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Pa frajer je napisao kako to ako se Federeru sve ugadja zasto onda nema niti jedan masters na travi, ne vidim sta tebi tu nije jasno??
Čovjek kenja ko foka. Ne postoji masters na travi ne zbog Federera već zbog toga što je najteža za održavanje

Znači po tebi ne treba ni igrati na travi ?! :wtf:
Kako glup odgovor, kazni se sam. :facepalm:
Buraz ako se već igraju turniri na travi , ako je najveći GS na travi , zašto Halle ili Queens ne bi mogli biti Mastersi?
Ostavi se tenisa živ bio .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 07 nov 2018, 16:03

lucky13 je napisao/la:da nije dovoljno sto fed odredjuje koja vrsta tvrde podloge ce biti nego, zamislite, ne daju mu da mjenja podlogu sa tvrde na travu! jadnicak... :roll:

da je pravde trebali bi se bar 3 slema igrati na travi i bar 7 od 9 mastersa!

a ne da ovako bira samo vrstu tvrde podloge i termine u kojima igra kao i da li ce se igrati pod krovom ili ne (ebes kisu) kao protiv cilica i noleta kada se igralo pod krovom iako kise nije bilo ni u najavi (trava skliskija pod krovom zbog kondeza, nizi odskok, pogodnije za slajs i jak servis, losije za reternera i kretanje igraca zbog proklizavanja)!

dok nole, recimo na OZIju igra po najvecoj zezi i vlazi bez da mu spuste krov, kada odustane x igraca isti dan zbog vrucine... a onda spuste krov sereni nakon gubitka prvog seta (u sred meca protiv kuznjecove) i jos naprave malo duzu pauzu da se povrati!

Ja sam samo napisao da Federer ima toliko uticaja kao što si pisao , onda bi bilo više turnira na travi.
Federer se favorizira , kao i svi ostali igrači, eto Novak zakuka na US Openu za termine , pa odmah u noćni termin uleti ,a Federer u dnevni.


Možeš li mi objasniti kako molim te kada Novak igra samo njemu smeta sunce ?
Kako samo njemu smeta vjetar?
Je li njegov protivnik na istom terenu ima drugačije uslove?
Federer igra pod svim mogućim uslovima , njemu to ne smeta.
Činjenica jeste da dobija najbolje termine , zbog toga što je najpopularniji teniser svih vremena , i njegovi mečevi imaju najveću gledanost.

Gledao sam meč protiv Kačanova , Novak nije bio rovit.
Kačanov je jednostavno bio bolji.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la lucky13 » 07 nov 2018, 16:13

ok, kacanov je bolji od noleta.

a neko ko ocigledno ima virozu i dere se za tablete u mecu dok vodi i ima sve pod kontrolom pa odigra 2 tjesna meca u 3 seta u 2 dana od cega drugi preko 3 sata a potom ni 15 sati nakon toga igra mec nije rovit! super ako ti to tako dozivljavas.

jedno je mjenjati potpuno podlogu vec utemeljenih turnira (sa zemlje na travu, beton - trava itd) a drugo uticati na osobine betonskih podloga. debilno je o tome i raspravljati.

zasto se svi turniri ne igraju na sljaci? isti uslovi za sve?

super glupa primjedba. isti su uslovi za sve ali se zna da neki uslovi nekome bolje odgovaraju i ne spusta se krov (pri extremnoj vrucini i vlazi) mada bi trebalo. (sereni se mimo pravila spusta u sred meca!) pa se zato nole protiv rodika stavlja u uslove koje bolje ovaj podnosi. krov se rodji spusta u mecevima sa cilom i noletom i kada ne treba jer niti je u londonu bilo extremne vrucine niti je bila kisa ali rodja voli dvoranske uslove i kondez pomaze njegovom nacinu igre! samo potpuni idiot moze reci da svi uslovi svima jednako odgovaraju!

slika

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 07 nov 2018, 16:50

lucky13 je napisao/la:ok, kacanov je bolji od noleta.

a neko ko ocigledno ima virozu i dere se za tablete u mecu dok vodi i ima sve pod kontrolom pa odigra 2 tjesna meca u 3 seta u 2 dana od cega drugi preko 3 sata a potom ni 15 sati nakon toga igra mec nije rovit! super ako ti to tako dozivljavas.

jedno je mjenjati potpuno podlogu vec utemeljenih turnira (sa zemlje na travu, beton - trava itd) a drugo uticati na osobine betonskih podloga. debilno je o tome i raspravljati.

zasto se svi turniri ne igraju na sljaci? isti uslovi za sve?

super glupa primjedba. isti su uslovi za sve ali se zna da neki uslovi nekome bolje odgovaraju i ne spusta se krov (pri extremnoj vrucini i vlazi) mada bi trebalo. (sereni se mimo pravila spusta u sred meca!) pa se zato nole protiv rodika stavlja u uslove koje bolje ovaj podnosi. krov se rodji spusta u mecevima sa cilom i noletom i kada ne treba jer niti je u londonu bilo extremne vrucine niti je bila kisa ali rodja voli dvoranske uslove i kondez pomaze njegovom nacinu igre! samo potpuni idiot moze reci da svi uslovi svima jednako odgovaraju!

slika

Ne , Kačanov nije bolji od Noleta , nego je taj meč odigrao bolje i pobjedio.

Uh zaboravio sam da je CIA , Vatikan i ostali protiv Noleta , pa zato stavljaju Noleta da igra po najgorim uslovima.
Ne vidim razlog za vrijeđanjem , jer ni ja tebe ne vrijeđam , ja nigdje nisam napisao da svi uslovi svima jednako odgovaraju.
Mogu da te vrijeđam , ali neću da se spuštam na tvoj nivo.
Meni samo nije jasno kako u 80-90% slučajeva kada Đoković izgubi, uslovi na terenu samo njemu smetaju.
Nikad ne kaže da su uslovi bili teški za obojicu , ali da se protivnik bolje snašao.


Da li bi Nole spomenuo virozu da je pobjedio?
Čisto sumnjam.


Kažeš da je Nole na USO 2016 vukao povredu lakta kao i cijelu drugu polovinu te sezone. i zbog toga je i ispustio YE#1 te godine.
Na tome turniru je došao do finala. Šta ti govori ta činjenica ?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la lucky13 » 07 nov 2018, 17:14

nole je spominjao virozu nakon meca sa cilicem kojeg je koliko znam dobio. izjavio je i da su mu do tada on i virus bili najtezi protivnici! tako da da a ti sumnjaj koliko hoces.
https://www.--- SPAM ---/sport/clanak/djoko ... 36882.aspx

nije isto kada su uslovi prosto takvi i kada se manipulise istim. putem termina igranja, postavljanja podloge, spustanjem i dizanjem krova po zelji itd....

nisam tebi rekao nista, samo da su neka razmisljana idiotska. kao jesu namjestili fedu podlogu po zelji, rodiku termin, fedu i sereni spustili krov ali su uslovi i dalje bili isti za sve!

ta cinjenica govori da nole posjeduje toliki kvalitet da i uz neke probleme moze da uzme slem. neki igraci moraju odigrati iznad mogucnosti, imati srece i da im se poklope odredjene kockice da bi osvojili slem. oni rijetki mogu do slema i kada nisu na 100% i kada im se sve ne poklopi. i kada je sve protiv njih i vatikan i cia i mia. nekada uzmu nekada ne... ali kvalitet imaju. nole je i na ovom vimbliju bio daleko od 100%. jos se trazio. i forma i samopouzdanje i stamina. pa je uzeo.
Zadnja izmjena: lucky13, dana/u 07 nov 2018, 17:39, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16622
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 07 nov 2018, 17:22

Daj moderacija zaustavite ovo :D

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 07 nov 2018, 17:26

ronaldo99 je napisao/la:Daj moderacija zaustavite ovo :D
Sve dok se drže teme i nema vrijeđanja nema potrebe da se zaustavlja ili bilo ko banuje. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la japa » 07 nov 2018, 18:32

bombaysaphire je napisao/la:Ti nisi normalan lik , ali nikako.
Znači tenis koji se igrao prije 2008 godine i u rezultate treba da izbrišemo? Računamo samo titule od kada je Đoković počeo osvajati!?
Buraz Federer ima 20 GS , a Đoković 14. Da li znaš da je broj 20 veći od broja 14?
Jeste Đoković osvojio više GS u težoj konkurenciji , ako gledaš tu konkurenciju kroz Federera i Nadala , a sta je sa ostalim protivnicima?
Bolan pogledaj kakve omjere imaju njih trojica protiv ostalih igrača , o čemu mi pišemo?
Ako je Rodick balvan , šta je onda Anderson koji u godinu dana ima već 2 finala GS ???Pa njega bi Rodick ubio sa 3:0, rutinski.
Izbjegavaš mi odgovor za US Open 2016 godine , molio bih te za komentar, ako nije problem.
Niko ovdje ne spori Đokovićeve uspjehe , svako mu skida kapu , pogotovo što je većinu titula pobjeđivao Federera ili Nadala.
Ali eto u toj eri jedan Murray ima 3 GS , jedan Wawrinka ima 3 GS , čovjek u tridesetim osvaja GS.
O njihovim omjerima protiv velike trojke nema komentara, mada je Wawrinka Đokovića rutinski dobijao u finalima GS.
Hahaha pa Murray, Wawrinka i Del Potro su kraljevi tenisa za Bagdatisa, Rodicka, Filipusisa i slicne prevare na kojima je Federer skupljao GSove sta njih spominjes pa to su tenisercine za onu Federerovu konkurenciju. Naravno da je 20 vece od 14 ali vecina od tih 20 je osvojena pored nabrojanih tenisera koji bi u eri Rafe i Novkaa mogli da sanjaju cetvrtfinale a kamoli finale GSa.

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la LAZARUS2000 » 07 nov 2018, 19:56

ronaldo99 je napisao/la:
LAZARUS2000 je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Pa frajer je napisao kako to ako se Federeru sve ugadja zasto onda nema niti jedan masters na travi, ne vidim sta tebi tu nije jasno??
Čovjek kenja ko foka. Ne postoji masters na travi ne zbog Federera već zbog toga što je najteža za održavanje
Kenjaju obadvojica ne znam kako im se da
Prosto ih kuliraš. Jer ovo je tek početak. Ima da traje i traje i traje. :mrgreen:
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16622
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 07 nov 2018, 20:20

Unofficialpage je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Daj moderacija zaustavite ovo :D
Sve dok se drže teme i nema vrijeđanja nema potrebe da se zaustavlja ili bilo ko banuje. :D
Ne citam ja postove, al ulazim na temu vidim da je pisano reko mozda nesto pametno i vidim ove kilometarske postove i to ev traje iz dana u dan :)

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la lucky13 » 09 nov 2018, 12:33

Roger Federer: "I feel better physically than how I was doing at 20 years”
Federer was asked who would he cheer for if he would not have chosen tennis as a profession. “For sure Rafa”, said Roger Federer. “He is exciting, energetic, the ideal guy for young guys”, he continued. “I appreciate both of them a lot, they play an unbelievably physical tennis, they are younger than me but I feel better physically than how I was doing at 20 years”, he added.

Magnus Norman : Rafa and Roger are playing better now than 10 years ago
“For sure Rafa is playing better now than 10 years ago. And the same with Roger. You look at pictures from then and they play further back, they play slower. When I played, five years before that, we were also hitting the ball quite hard, but now they’re moving better, taking the ball early, taking time away from the opponent. That’s the evolution of the game.”

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 11 nov 2018, 22:06

Federer odigrao taj brejk isto kao protiv Đokovića , samo eto što je malo odložio set...
Ipak dajem veće šanse Rogeru , Nishikori nema onu stvar kada igra protiv najvećih...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 11 nov 2018, 22:17

Nema matori babuka vise kuveta. Ovo je sve sad samo naprdjavanje u hladnu vodu.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 11 nov 2018, 22:34

Izgleda da je Nishikori dobio damu konačno...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bvb » 11 nov 2018, 23:19

slika

:opaopa: :opaopa:

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Kelner69 » 12 nov 2018, 15:53

Ne zna se ko je veci retard. Zverev sto je pospao 7 loptica ramom u publiku ili Cilic sto ga ne otrese 6-0. Realno ruta od meca. Nivo chalangera u Knoxville-u. I ovaj f8 je svaki smisao izgubio.

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Kelner69 » 12 nov 2018, 16:04

Ipak je izgleda Cilkan veci i retard i kloc. Vrati ga u zivot ni krivog ni duznog

gigun
Postovi: 573
Pridružen/a: 20 mar 2013, 17:56

Re: ATP Tour

Post Postao/la gigun » 12 nov 2018, 18:42

E moj kljakavi Ćiliću.

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la LAZARUS2000 » 13 nov 2018, 11:22

Ima li neko teniser iz vrha da ili da bar oko nekad bio u vrhu a da Čilić ima pozitivan skor protiv njega? Evo zverev je relativno nov i mlad i već ima prilično skor na svojoj strani.
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 13 nov 2018, 12:03

LAZARUS2000 je napisao/la:Ima li neko teniser iz vrha da ili da bar oko nekad bio u vrhu a da Čilić ima pozitivan skor protiv njega? Evo zverev je relativno nov i mlad i već ima prilično skor na svojoj strani.

I takav teniser , ima 1 GS i 2 GS finala ....
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.