NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 17 nov 2018, 15:49

Ovo je sramota, svih igraca i stručnog staba i komplet uprave.
Cijelu polusezonu uprava ništa nije uradila po pitanju da zastiti igrače od sudija i lakrdija, pocevsi od Bihaca,Olimpika, Orasja, Viteza, Visokog, itd. Gdje god smo isli sudjenje je bilo 70:30 u korrist domacina, a kuci protiv Olimpika i Orasja da ne pricam.
Dobijali smo ciljano zute i crvene kartone, danas nam je ponisten pogodak, u Vitezu primimo gol iz ocitog faula nad golmanom, ne svira nam se par penala u nasu korist, i mnogo situacija, cistih situacija gdje smo mi kao domacini a najcesce kao gosti osteceni.
Isti dio krivice snose i igraci, koji su jednako i nafurane zvijezde i picke koje skinu gace vec u Sijama kada krenu na gostovanje, nigdje zelje nisu pokazali da nesto promijene u gostima,osim u Vitezu. Derala nas očajna Bosna, Novi, i upisali prve i jedine pobjede, nad nama.
Rasula nas Zvijezda, rasuo nas Rudar.
Pola manekena otjerat vec sutra. Najveca tuga bi bila ostaviti sve njih a Ajdina smijeniti, iako i on snosi dio krivice. U cemu je grijesio sam ce analizirat, ali daleko od toga da je on najveci krivac svemu!
Dujsicu odlazi!!!!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 17 nov 2018, 15:55

BlueSEVER je napisao/la:
plavobijeliii je napisao/la:Ovo je sramota, svih igraca i stručnog staba i komplet uprave.
Cijelu polusezonu uprava ništa nije uradila po pitanju da zastiti igrače od sudija i lakrdija, pocevsi od Bihaca,Olimpika, Orasja, Viteza, Visokog, itd. Gdje god smo isli sudjenje je bilo 70:30 u korrist domacina, a kuci protiv Olimpika i Orasja da ne pricam.
Dobijali smo ciljano zute i crvene kartone, danas nam je ponisten pogodak, u Vitezu primimo gol iz ocitog faula nad golmanom, ne svira nam se par penala u nasu korist, i mnogo situacija, cistih situacija gdje smo mi kao domacini a najcesce kao gosti osteceni.
Isti dio krivice snose i igraci, koji su jednako i nafurane zvijezde i picke koje skinu gace vec u Sijama kada krenu na gostovanje, nigdje zelje nisu pokazali da nesto promijene u gostima,osim u Vitezu. Derala nas očajna Bosna, Novi, i upisali prve i jedine pobjede, nad nama.
Rasula nas Zvijezda, rasuo nas Rudar.
Pola manekena otjerat vec sutra. Najveca tuga bi bila ostaviti sve njih a Ajdina smijeniti, iako i on snosi dio krivice. U cemu je grijesio sam ce analizirat, ali daleko od toga da je on najveci krivac svemu!
Dujsicu odlazi!!!!
Hahaha pokrao nas sudija protiv Pucsreva haha Ibrahimkadicu odlazi.
A tvom ljubimcu veceras docek organizovati, ali samo njemu.
jel ti Dujsica češeš il on tebe?

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ASD » 17 nov 2018, 15:59

Ko je Dujsic?

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 17 nov 2018, 16:01

ASD je napisao/la:Ko je Dujsic?
Smrdo iz uprave koji ima licno neke stvari protiv trenera i koji iznosi stvari u javnost i huška raju, isključivo ovog idiota da pljuje sve redom, a ocito je da pljuje Ajdina najvise.

Tesanj1975
Postovi: 307
Pridružen/a: 26 avg 2018, 19:52
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tesanj1975 » 17 nov 2018, 16:17

plavobijeliii je napisao/la:
ASD je napisao/la:Ko je Dujsic?
Smrdo iz uprave koji ima licno neke stvari protiv trenera i koji iznosi stvari u javnost i huška raju, isključivo ovog idiota da pljuje sve redom, a ocito je da pljuje Ajdina najvise.
Nema potrebe da vrijedjas Ducija. O Mrgudinim trenerskim sposobnostima podijeljenja su misljenja u UO.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 17 nov 2018, 17:00

Sto si glup? Iskritikovo sam od ajdina do uprave, nikog ne branim. I sam sam napisao da je sramota, ne budi glup, nego ponovo procitaj sa razumijevanjem

MUSVDG
Postovi: 228
Pridružen/a: 07 apr 2018, 00:38
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MUSVDG » 17 nov 2018, 17:51

BlueSEVER je napisao/la:
plavobijeliii je napisao/la:Sto si glup? Iskritikovo sam od ajdina do uprave, nikog ne branim. I sam sam napisao da je sramota, ne budi glup, nego ponovo procitaj sa razumijevanjem
Dobro, izvini. Haman ste ti i on prekinuli?
:wave:
Poyy poyy
Bolje da te caca izdrko negdje mazlume

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Topnikus » 17 nov 2018, 18:09

Sramota. Al očekivano. Definitivno TOŠK ima puno igrača koji glume zvijeze, reklamiraju se po facebooku, stranici, prave slike kad da su osnovali klub, a izgube od ekipe koja do danas nema pobjede. Sad cemo opet se oglasavati izvinjavati navijačima, a ne mogu nigdje drugo igrati realno. Par njih kazem, ne svi naravno.

Odbrana je bruka zaista.

Tesanj1975
Postovi: 307
Pridružen/a: 26 avg 2018, 19:52
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tesanj1975 » 17 nov 2018, 18:15

Zahvaliti se svima koji glume "igracine".
Pokusati dovesti dobrog golmana i 2-3 igraca i polako praviti ekipuu za narednu sezonu

Tesanj1975
Postovi: 307
Pridružen/a: 26 avg 2018, 19:52
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tesanj1975 » 17 nov 2018, 18:22

Imaju i oni udjela.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 17 nov 2018, 19:00

Ne treba nikog vrijedjat pogotovo ljude koji iskreno vole TOSK kao sto je dr Dujsic. Treba hladne glave naci krivce za par diskutabilnih rezultata ove godine, pojedincima se zahvalit, i dovest par pojacanja za iducu polusezonu.
Sve u svemu uspjesna polusezona, dobro stojimo i finansijski tako da ne treba traziti dlaku u jajetu.
TŽV!

Tzv987
Postovi: 291
Pridružen/a: 24 okt 2018, 20:59
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tzv987 » 17 nov 2018, 19:41

atomac123 je napisao/la:Ne treba nikog vrijedjat pogotovo ljude koji iskreno vole TOSK kao sto je dr Dujsic. Treba hladne glave naci krivce za par diskutabilnih rezultata ove godine, pojedincima se zahvalit, i dovest par pojacanja za iducu polusezonu.
Sve u svemu uspjesna polusezona, dobro stojimo i finansijski tako da ne treba traziti dlaku u jajetu.
Slazem se Atomac. Najslabije smo odigrali protiv najlosiji ekipa, to je haman najvise do igraca , lako cemo jaci smo od njih. Ali sve u svemu ipak smo polusezonu zavrsili na 6 mjestu sto je ipak odlican rezultat u odnosu na proslu sezonu.

semso2345678910
Postovi: 172
Pridružen/a: 04 okt 2018, 14:00
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la semso2345678910 » 17 nov 2018, 21:49

Neko za ovaj poraz danas treba odgovatarati !!! :bih:

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 17 nov 2018, 23:36

BlueSEVER je napisao/la:Onaj sto se vata za onu stvar, on je svoje odbrojao. Hvala i dovidjenja. :clap:
Poyy poyy
Jel to konacna odluka Ducijeva?
Ja sam prvi ZA da bude smijenjen ako mislite da ce to bit bolje za TOSK. On ce otici mozda vec sutra odlukom upravnog odbora(iako je 6.na tabeli) ili ce sam dati ostavku, ali i dalje ce ostati trulež u ekipi, i isto cete ovo gledat na godinu i da Capello dodje.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 17 nov 2018, 23:48

Kad vec seres, jel on i Caneta birao?

semso2345678910
Postovi: 172
Pridružen/a: 04 okt 2018, 14:00
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la semso2345678910 » 17 nov 2018, 23:53

plavobijeliii je napisao/la:Kad vec seres, jel on i Caneta birao?
Iskreno i ja mislim nakon ovakvih poraza da bbi Mrguda trebao podnijeti ostavku;bez obzira na sve,,neke.stvari su se morale dobiti. Hvala Mrguda i Doviđenja :bih: :bih:

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 18 nov 2018, 00:42

BlueSEVER je napisao/la:Ja uopste ne serem, iznosim svoje misljenje. Ne moras se sloziti al' ne vredjaj.
Realno lik nije dorastao toj poziciji.
Sam sebi forsirao prelos marketing, sada se obija o glavu.
A sto se tice Caneta zato je tako I zavrsio, nije igrao svoju poziciju. Samo nisu se trebali potuci da bi Cane dobio nogu.
Poyy poyy
Kako pricat s nekim kome je jedini cilj Ajdina otjerati?
Njemu TOSK ne treba, covjek situiran, radi za TOSK jer ga voli, i nece raditi nista na štetu istog, ali nejse.
Boli samo cinjenica da tjerate momka na veoma los i podmukao nacin, a da nije njega, Akija, Srkija, Zlatka, Kene i ostalih bilo, sad bi gore bila paucina. Toliko toga ima za napisati al ovo neka bude zadnja moja, nije problem smijeniti, ali tjerati nekoga ovako podmuklo od strane pojedinaca nije korektno u najmanju ruku.

tesanj91
Postovi: 79
Pridružen/a: 15 avg 2018, 00:38
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la tesanj91 » 18 nov 2018, 11:57

Realno u odnosu na proslu sezonu imamo odličan rezultat. Da se moglo više jest, ali ajde da se okrene polako idućoj polusezoni jos nekih 18 bodova nam treba da smo sigurni.... nebi bilo loše da se malo ekipa pojača i počne uigravati za narednu sezonu. A i u kupu nebi bilo loše ostvariti što bolji rezultat. TŽV

Tesanj1975
Postovi: 307
Pridružen/a: 26 avg 2018, 19:52
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tesanj1975 » 18 nov 2018, 12:25

U odnosu na proslu sezonu, mislim na prvi dio, ova je po bodovima puno, puno bolja. Medjutim, mozemo li biti zadovoljni? Bodovno da, igrama ne. Vecinu domacih utakmica dobili smo na guzove. Gostujuce utamice katastrofa. 4 boda sa svih gostujucih utakmica je slabo. Po ponasanju igraca vidi se da nesto ne stima u ekipi. Uvijek kada je potrebno napraviti pozitivan sok u ekipi, nesto promijeniti, trener je na zalost prva karika koja se mijenja. Lakse je promijeniti jednog covjeka nego 11. Sjetimo se Remetica koji je sa Toskom prekucao drugu ligu nakon par poraza podneo je ostavku. Primjera je mali milion i na zalost opek kazem trener je prvi koji "leti".

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 18 nov 2018, 13:22

Postave mu cilj od 5. do 8. mjesta, on bude 6.i hoce da ga tjeraju. Sada izvolite ako dodje neko novi, kada dovede svoje igrace, kao Denis. Primjer Denis je doveo svoje igrace koji su igrali uvijek, uzimao masne pare, imao sudije pa nije mogao ni s njima u Capljini dobit , itd itd. Imao okrsaj s Oglijem a klub issasto, itd.
Od sutra neka carsija i mahalci vode klub i dovode igrace.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.