FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 22 nov 2018, 15:20

On je pod ugovorom sa Mladosti i dobio sam informaciju da će o njegovom statusu odlučiti Adnan Zildžović. Dakle, nije isključeno ni da ostane u Doboju.
#samoRudar #zauvijek

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la belosevic28 » 22 nov 2018, 17:11

FKMLADOSTDK je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Arezina ce u Celik.
Jel pretpostavka ili provjerena info.?
Ma pretpostavljam drug. Tesko ces od Musije i co. izvuci info za koju ces reci da je 100 % sigurna.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 22 nov 2018, 22:22

Nek uprava odluci. Znao je odigrati dobro ali bilo je i utakmica kad je setao.
U subotu nas ceka teska utakmica. Sreca svi su igraci zdravi ako odigraju kako znaju sve je moguce :D

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 23 nov 2018, 06:28

Samo pametno odigrati i može se bar do boda doći, jer, realno, kvalitet je na strani Mladosti. Još plus što su oni pod puno većim pritiskom jer ne smiju pokvariti rođendan navijačima. :D Sretno!
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 24 nov 2018, 19:44

L' Imperator je napisao/la:Samo pametno odigrati i može se bar do boda doći, jer, realno, kvalitet je na strani Mladosti. Još plus što su oni pod puno većim pritiskom jer ne smiju pokvariti rođendan navijačima. :D Sretno!
Da su ga pokvarili malo je reč, al realno, bili su bezopasni. Kao što si i rekao, pametnom igrom, al' su ih potopili.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 24 nov 2018, 20:28

Šta reći osim, svaka čast momci! Nisam očekivao ovako laganu pobjedu. Kakva golčina Welbeck-a. :o Al' zaslužio je, baš se trudi momak.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la prisonbreak » 24 nov 2018, 21:16

Cestitke, mnogo kvalitetnija ekipa, i bolje vodjena
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la belosevic28 » 24 nov 2018, 21:32

Danas ste sjajno stojali i sjajan pritisak radili kad je za to bilo potrebe. Welbek je odigrao sjajnu utakmicu, Bojo nije bio na nivou ali nije ni podbacio. Mislim da vam treba jedan dobar krilni igrac umjesto Guzine koji me ni u jednoj vasoj utakmici nije odusevio, te dobar play. Cisto da se pojaca konkurencija. Sta je sa Misicem, mali Nikolic nece moci sam iznijeti sezonu.
Sa 2-3 dobra pojacanja mogli bi se ukljuciti u borbu za Evropu. Mislim da Siroki nema kvalitetniju ekipu od vas, Zeljeznicar je u krizi (do kad vidjet cemo) tako da trebate napasti Evropu...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 24 nov 2018, 21:39

prisonbreak je napisao/la:Cestitke, mnogo kvalitetnija ekipa, i bolje vodjena
Stvar je u tome vođena. Vidio si Mladost u prvih 6 kola pod Šabićem, dva pišljiva boda osvojili, ovo je ista ekipa ali drugačije vođena.
Sada nam je svaki igrač zlata vrijedan, jer svako radi svoj posao i ne vidim bolju zamjenu za bilo koga.
I vi sada imate sličan problem kao što smo imali mi pod Šabićem, mislim da nije do igrača.
Prema naprijed nemate odgovora kada se postavi iole kvalitetna odbrana, a u odbrani ne učestvuju svi igrači.
Čelik treba promijeniti trenera (al hajde nađi kvalitet), unijet sabura u igru (ne mora se svaka utakmica ići na postizanje gola). Trenutni igrači vam mogu iznijeti sezonu bez problema, a onaj Senegalac vam je pravo dobar.
Hvala na čestitki.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ASD » 24 nov 2018, 21:47

Ne bih se slozio da je bas ista ekipa, jer se nekim igracima smanjila, a nekim povecala minutaza.
Diallo, Alihodzic, Misic, Pandza, A.Mujagic, Tandina, mozda cak i Hiros su izgubili promjenom trenera.

Sto se tice Celika, mislim da su u defanzivi limitirani, tu ne mogu nista mijenjati, to se vec vidjelo na pocetku sezone da to nije dovoljno, naprijed bi se neki sok mogao napraviti, par igraca zamijeniti.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 24 nov 2018, 21:51

Arežina se sigurno vraća u Mladost, direktno od predsjednika znam. Status će mu biti kakav zasluži ali sigurno neće biti kako mu je bilo. Morat će dobro poderat guzove da se izbori za mjesto.
Ovo večeras na Bilinom, čista perverzija.
Zildžoviću doživotni ugovor!

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la belosevic28 » 24 nov 2018, 22:04

Addict je napisao/la:Arežina se sigurno vraća u Mladost, direktno od predsjednika znam. Status će mu biti kakav zasluži ali sigurno neće biti kako mu je bilo. Morat će dobro poderat guzove da se izbori za mjesto.
Ovo večeras na Bilinom, čista perverzija.
Zildžoviću doživotni ugovor!
Jel Musija zagrizao za ovog momka ili je suplja? Ti bi mogao znati
https://www.transfermarkt.co.uk/marko-z ... ler/406680
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 24 nov 2018, 22:13

Po meni Guzina sasvim solidno odrađuje svoj posao i mislim da mu je prva postava zagarantovana. Od Boje se više očekuje. Kako je ušao u sezonu mislio sam da će do pauze imati dvocifren broj golova na kontu. Možda ne bilo loše njemu i Hirošu dati po poluvrijeme. Al' evo, ako se Arežina vrati biće tu svašta. :D
#samoRudar #zauvijek

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 24 nov 2018, 22:15

Cestitke za Mladost. Gledam maloprije zadnjih 5 utakmica 4 pobjede i remi sa Sirokim na Pecari. Svaka cast kako ste poslozili ekipu zajedno sa trenerom
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la belosevic28 » 24 nov 2018, 22:18

L' Imperator je napisao/la:Po meni Guzina sasvim solidno odrađuje svoj posao i mislim da mu je prva postava zagarantovana. Od Boje se više očekuje. Kako je ušao u sezonu mislio sam da će do pauze imati dvocifren broj golova na kontu. Možda ne bilo loše njemu i Hirošu dati po poluvrijeme. Al' evo, ako se Arežina vrati biće tu svašta. :D
Sa Arezinom si rijesio tog pleya kojeg spominjem. Nezz Guzina mi nije nesto(moje misljenje jbg), Boju isforsirati bez daljnjeg, kao i ostale mlade momke. Spominje se i ovaj mali iz Orasja, nezz koliko ima istine tu.
Moj stav, vjerujem da si upuceniji i bolje pratis to sve :thumbup:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 24 nov 2018, 22:44

Svaka cast momcima na igri,treneru takodjer, sigurno djelujemo u odbrani u napadu mozemo jos bolje . Danas po meni niko se nije isticao tjs svi su bili na nivou. Malo Abid previse je vuce , ima preveliku zelju pa tu izgori,treba da igra puno jednostavnije al pobjeda je pa nema se tu puno prigovarati idemo u tuzlu po nove bodove jedino mi nije jasno zasto legija ne gostuje na biljinom dosad niti jednom. Ove momke treba podržati. U tuzli se igra pred praznim tribinama tako da cemo morat cekat domacu utakmicu da ih podrzimo. Forca Mladost

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 24 nov 2018, 23:30

Svaka cast ekipi i treneru odlicno odradjeno gostovanje.
Zanimljivo da smo u jednom trenutku na terenu imali dva igraca od 17 godina.
Bojo je malo podbacio danas te abid koji je def van forme.
Sto se tice Arezine iskreno ne znam kako bi sad sve izgledalo a njim. Ova ekipa je trkacki dobra i borbena s druge strane def bi nam sluzila njegova kreativnost.
Sad jos gostovanje u tuzli odraditi pa na zasluzeni odmor. Igrat ce se pred praznim tribinama tako da sve je moguce.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 25 nov 2018, 02:28

belosevic28 je napisao/la:
Addict je napisao/la:Arežina se sigurno vraća u Mladost, direktno od predsjednika znam. Status će mu biti kakav zasluži ali sigurno neće biti kako mu je bilo. Morat će dobro poderat guzove da se izbori za mjesto.
Ovo večeras na Bilinom, čista perverzija.
Zildžoviću doživotni ugovor!
Jel Musija zagrizao za ovog momka ili je suplja? Ti bi mogao znati
https://www.transfermarkt.co.uk/marko-z ... ler/406680
Ne mogu ti reći za ovog, nije sad da baš svaki dan kafu pijemo ali popijemo. Fakat za ovog ne znam, znam da mu se sve ovo sviđa i da će težiti da bude sve više mladih igrača u ekipi.
Pa pogledaj večeras, Zildžović uvodi igrača od 17 godina pa onda drugog od 20, znam da je plan kad god može samo mlađe i mlađe. Trener je dao jedan intervju i rekao Mladost će biti mladost i on ide tim putem. Sa Zildžom vjeruj mi redovno pijem kafu, lik je pozitivno lud i voli sve ovo sve je nekako leglo, on ekipi i ekipa njemu i sve očekujem, i da pionire uvodi vjeruj mi.
Za ovog ne znam ali očekujem da potpisujemo s nekim anonimusima od 17 je veoma moguće.
Svaki put ću reći ovo na kraju: Zildžoviću ugovor na 10 godina odmah!!!

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 25 nov 2018, 09:47

Addict je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:
Addict je napisao/la:Arežina se sigurno vraća u Mladost, direktno od predsjednika znam. Status će mu biti kakav zasluži ali sigurno neće biti kako mu je bilo. Morat će dobro poderat guzove da se izbori za mjesto.
Ovo večeras na Bilinom, čista perverzija.
Zildžoviću doživotni ugovor!
Jel Musija zagrizao za ovog momka ili je suplja? Ti bi mogao znati
https://www.transfermarkt.co.uk/marko-z ... ler/406680
Ne mogu ti reći za ovog, nije sad da baš svaki dan kafu pijemo ali popijemo. Fakat za ovog ne znam, znam da mu se sve ovo sviđa i da će težiti da bude sve više mladih igrača u ekipi.
Pa pogledaj večeras, Zildžović uvodi igrača od 17 godina pa onda drugog od 20, znam da je plan kad god može samo mlađe i mlađe. Trener je dao jedan intervju i rekao Mladost će biti mladost i on ide tim putem. Sa Zildžom vjeruj mi redovno pijem kafu, lik je pozitivno lud i voli sve ovo sve je nekako leglo, on ekipi i ekipa njemu i sve očekujem, i da pionire uvodi vjeruj mi.
Za ovog ne znam ali očekujem da potpisujemo s nekim anonimusima od 17 je veoma moguće.
Svaki put ću reći ovo na kraju: Zildžoviću ugovor na 10 godina odmah!!!
Mislim da je Zildzovic ušao u projekat MLADOST možda i srčanije nego Ibro Rahimić, zavolio je on Mladost, tako da mu nije potreban nikakav ugovor, jedino reda radi. Zna on vrlo dobro cijeniti rahatluk u radu, kao i rahatluk u slobodno vrijeme, a prostora za napredak ima koliko hoćeš. Teško bi to ostvario u drugom klubu.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 25 nov 2018, 10:59

Jeste buraz ali pitanje je vremena kada će mu neko od velikih ponuditi posao. Zamisli kraj sezone a da Zrinjski ne osvoji titulu, Oda je bivši svakako, Široki da ne izbori Evropu. Sarajevo je prvak čini mi se ali za ova tri kluba ovakav scenarij je više nego realan, dakle 3 kluba puno veća od nas s puno većim budžetom će mu sigurno nuditi ugovor. Projekat o kome svi sve znamo je idealan za njega i on za nas ali treba biti pametan i dati mu ugovor najmanje na 3 godine. Vjerojatno on i Mušija već sad to spominju a realno je da će tražiti i veću platu jer cilj i njegova obaveza bio je opstanak a sad govorimo i izlasku u Europu. Sve i da ne bude toga mislim da sigurno završavamo sezonu u top 5 što je nakon onog starta fantastično. Treba čovjeku dati ugovor.
10 godina :D
P. S. SRETAN DAN DRŽAVNOSTI CRVENI :bih:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Benjo_AFC86 i 18 gostiju.