Real Madrid

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Real Madrid

Post Postao/la Kanye » 25 nov 2018, 21:35

lumani je napisao/la:
TonyMontana je napisao/la:Ok Jugosloven primljeno k znanju.Kup u kojem Madrid nije imao pola igrača i izgledao daleko od najbolje forme ti stavljaš u priču.

Inače Ljulj nije ni trenutno najbolji igrač Madrida.

Da, da nisu igrali niti bili u formi :mrgreen: a Barcelona bjese u formi pa istjera trenera 7 dana prije kupa.. Ako je Pablo najbolji trener u Evropi ja prestajem gledati kosarku.
Pa hajde, ucini uslugu kosarci. :mrgreen:
lumani je napisao/la:
Kanye je napisao/la:Usao sam samo da procitam lumanijev komentar o Pesicu. Valjda ove sezone uspiju doci do finala lige pa da vidim to.

Siguran sam da ide u finale ;)
Dici ce se Baskonia do kraja. Jaci su od Barce. Ako ih ne syebe to sto nece na F4 EL.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Real Madrid

Post Postao/la lumani » 25 nov 2018, 21:36

anonymousHD je napisao/la:
lumani je napisao/la:Siguran sam da ide u finale ;)
U dosta stvari si ti bio siguran, pa si na kraju ispao donji. :shh:

Regularni dio sezone je totalno nebitan, ništa to ne govori.

Da čujem :?:

Avatar
TonyMontana
Postovi: 104
Pridružen/a: 17 nov 2018, 23:30
Kontakt:

Re: Real Madrid

Post Postao/la TonyMontana » 25 nov 2018, 21:38

Kanye je napisao/la:Usao sam samo da procitam lumanijev komentar o Pesicu. Valjda ove sezone uspiju doci do finala lige pa da vidim to.
Lik vjerovatno živi u 79-oj i dalje.

Mada poštujem ali ne poštujem ovo hinjsko pojavljivanje na Realovoj temi kad god je neki poraz.Ne zanima njega ali eto ima svaki put šta god da prokomentarise.

Radije reci hej nerviraju me, antipatični i odvratni su mi pa da se sibamo fino s provokacijama a ne ova falsa humilide.

Tako je stalno prošle godine i Doncica prozivao.Mislim da nece prestati ni kad bi Luka osvojio prsten i bio jedan od glavnih igrača.A čudi me takav stav za jednog Jugoslavena.

I da li postoji šansa da moderacija izbriše post moderatoru jer ovo iznad je cisti spam i skrnavljenje ove svete teme.

Hvala lijepo.

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Real Madrid

Post Postao/la lumani » 25 nov 2018, 21:39

Kawhi da nije možda najbolji.. Mislim teško mi pada citati kada pljuješ Poppa ali sada lupaš malo vise.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Real Madrid

Post Postao/la anonymousHD » 25 nov 2018, 21:39

lumani je napisao/la:Da čujem :?:
Luka Dončić vs Džanan Musa.
Daj bolan, imaš 500 postova o Dončiću gdje ga pljuješ, a da ne govorim šta si pisao o njemu šta će se desiti kad ode u NBA.

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Real Madrid

Post Postao/la lumani » 25 nov 2018, 21:41

anonymousHD je napisao/la:
lumani je napisao/la:Da čujem :?:
Luka Dončić vs Džanan Musa.
Daj bolan, imaš 500 postova o Dončiću gdje ga pljuješ, a da ne govorim šta si pisao o njemu šta će se desiti kad ode u NBA.

Ja rekao da je Musa bolji :?..ti dečko izgleda želiš aferu sa Lukom pa se njegovo ime ne smije spomenuti.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Real Madrid

Post Postao/la Raul_64 » 25 nov 2018, 21:42

Dvije stranice kako se prekida hegemonija Reala jer su prosle godine vec osvojili kup.Deja vu.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
TonyMontana
Postovi: 104
Pridružen/a: 17 nov 2018, 23:30
Kontakt:

Re: Real Madrid

Post Postao/la TonyMontana » 25 nov 2018, 21:43

lumani je napisao/la:Kawhi da nije možda najbolji.. Mislim teško mi pada citati kada pljuješ Poppa ali sada lupaš malo vise.

Znaš šta je najsmješnije.

Lozis se na Pesica i Obradovica sigurno.

Pa nadji šta isti govore o Lasu. I šta misle o njemu.Covjek vodi Real Madrid koji je bio goli qrac jedno 10 godina u Europskoj košarci već sada osmu godinu i svake godine haman donese neki trofej.Digao je klub kojem je opasno prijetio odlazak u neku Euroligasku prosječnost kojeg bi samo izdvajalo ime od nekih Armanija i slicnih ponovo na nivo Giganta Europske košarke.

I ti dodjes i kazes da je neznalica,prevara i slično.

Ako već ne vjeruješ činjenicama i faktima,ako već ne poznaješ košarku pa ne vidiš da je čovjek stručnjak i pol, vjeruj onda makar Kariju i Zelimiru.

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Real Madrid

Post Postao/la lumani » 25 nov 2018, 21:46

TonyMontana je napisao/la:
lumani je napisao/la:Kawhi da nije možda najbolji.. Mislim teško mi pada citati kada pljuješ Poppa ali sada lupaš malo vise.

Znaš šta je najsmješnije.

Lozis se na Pesica i Obradovica sigurno.

Pa nadji šta isti govore o Lasu. I šta misle o njemu.Covjek vodi Real Madrid koji je bio goli qrac jedno 10 godina u Europskoj košarci već sada osmu godinu i svake godine haman donese neki trofej.Digao je klub kojem je opasno prijetio odlazak u neku Euroligasku prosječnost kojeg bi samo izdvajalo ime od nekih Armanija i slicnih ponovo na nivo Giganta Europske košarke.

I ti dodjes i kazes da je neznalica,prevara i slično.

Ako već ne vjeruješ činjenicama i faktima,ako već ne poznaješ košarku pa ne vidiš da je čovjek stručnjak i pol, vjeruj onda makar Kariju i Zelimiru.

Nikad do sada nisam rekao da je neznalica, smatram da je odličan i govorio sam da Real igra najljepšu kosarku, zna Kahwi samo izgleda popio opet..

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Real Madrid

Post Postao/la Raul_64 » 25 nov 2018, 21:52

lumani je napisao/la:
geoxx je napisao/la:Luka Doncic

to je stav Spanaca ;) Za mene je Musa vrh,a to sam napisao davno prije ovog E.P :)
lumani je napisao/la:

Ce da vidimo.. ;)nije uvijek prvi pick najbolji.

Ovo napisa nakon prve tekme eurobasketa.
lumani je napisao/la:Luka Doncic do sada nista nije pokazao,slobodno Mozemo reci da nije nikako napredovao od prosle godine.Dragic :salut:

.

slika


Eh jos se dobro sjecam price.Kao Doncic je dobar al Musa je novi Petrovic,da te citiram.
To jos nakon sto je postigao 40,50 poena neki kadetima Dzanan.

Al dobro...
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Real Madrid

Post Postao/la anonymousHD » 25 nov 2018, 21:53

lumani je napisao/la:Ja rekao da je Musa bolji :?..ti dečko izgleda želiš aferu sa Lukom pa se njegovo ime ne smije spomenuti.
Ima fina arhiva tvojih postova u vezi Dončića, sjećam se onih postova tokom EuroBasketa, kad si ga pljuvao, pa na kraju znamo šta je bilo. :shh:
Ja želim aferu, ti već imaš aferu s Musom.

Hvala, @Raul.

Avatar
TonyMontana
Postovi: 104
Pridružen/a: 17 nov 2018, 23:30
Kontakt:

Re: Real Madrid

Post Postao/la TonyMontana » 25 nov 2018, 21:55

Hahahha kažem ja bolje priznaj odmah da ti je Madrid najantipatičnija pojava u košarci već sto se pokušavaš opravdati.

Tako je poštenije :kafa:

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Real Madrid

Post Postao/la lumani » 25 nov 2018, 21:55

Raul_64 je napisao/la:
lumani je napisao/la:
geoxx je napisao/la:Luka Doncic

to je stav Spanaca ;) Za mene je Musa vrh,a to sam napisao davno prije ovog E.P :)
lumani je napisao/la:

Ce da vidimo.. ;)nije uvijek prvi pick najbolji.

Ovo napisa nakon prve tekme eurobasketa.
lumani je napisao/la:Luka Doncic do sada nista nije pokazao,slobodno Mozemo reci da nije nikako napredovao od prosle godine.Dragic :salut:

.

slika


Eh jos se dobro sjecam price.Kao Doncic je dobar al Musa je novi Petrovic,da te citiram.
To jos nakon sto je postigao 40,50 poena neki kadetima Dzanan.

Al dobro...

Kakve to sada ima veze poredio djecu sa 16 godina :mrgreen: :mrgreen: da nisam možda od kada igraju prof kosarku rekao ovaj je bolji od onoga :?:Pablo, Pešić, željko I ostali nisu djeca iza njih je dosta godina..


A doncic je sada 3 klase iznad Muse...

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Real Madrid

Post Postao/la Raul_64 » 25 nov 2018, 21:59

Ne znam dal si , al moguce da je Doncic vec tad bio profesionalac.Al dobro,svi pogrijesimo jel.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
TonyMontana
Postovi: 104
Pridružen/a: 17 nov 2018, 23:30
Kontakt:

Re: Real Madrid

Post Postao/la TonyMontana » 25 nov 2018, 22:00

Ljudski je griješiti.

Hoćemo li halaliti DRUGU lumaniju ?

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Real Madrid

Post Postao/la filip13 » 25 nov 2018, 22:04

lumani je napisao/la:
TonyMontana je napisao/la:https://en.m.wikipedia.org/wiki/Alexand ... f_the_Year

Predlažem ti da je prestaneš pratiti.

Da nije Laso možda na prvom mjestu :mrgreen: nemoj kačiti ništa, pratim kosarku 20 godina, sve znam..

onda valjda znas i da je obradovic najtrofejniji eurologaski trener

let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Real Madrid

Post Postao/la let3 » 25 nov 2018, 22:38

sjooo price bezveze :shock: brukate se decki, al eto

A i ti Kawhi, sad ti ko fol pratiš košarku, nešto....drž se Benzeme i Ramosa, pusti košarkašku pricu dokazanim znalcima :kafa:

Avatar
TonyMontana
Postovi: 104
Pridružen/a: 17 nov 2018, 23:30
Kontakt:

Re: Real Madrid

Post Postao/la TonyMontana » 26 nov 2018, 01:26

let3 je napisao/la:sjooo price bezveze :shock: brukate se decki, al eto

A i ti Kawhi, sad ti ko fol pratiš košarku, nešto....drž se Benzeme i Ramosa, pusti košarkašku pricu dokazanim znalcima :kafa:
Momak, ti si izgleda zalut'o ovdje.

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Real Madrid

Post Postao/la lumani » 26 nov 2018, 04:15

Raul_64 je napisao/la:Ne znam dal si , al moguce da je Doncic vec tad bio profesionalac.Al dobro,svi pogrijesimo jel.

Sumnjam da je tada igrao po 20 min, ali ok.. onda znaci da i Kokoskov nema pojma jer je trenirao Luku a izabrao nekoga koga ne poznaje.Djeca kao djeca svako u seniorskoj košarci drugim putem ode, inače se na draftu ne bi toliko griješilo.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Real Madrid

Post Postao/la Raul_64 » 26 nov 2018, 11:49

Ma imas pravo , sigurno rookie trener koji je izjavio da ce Luka biti superstar je imao pravo glasa pri izboru lokalne zvijezde za Sarvera.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.