Philadelphia 76ers

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 01 dec 2018, 11:02

Wizards head coach Scott Brooks speaking on Ben Simmons: “He’s going to be a top 10 player in this league for a long time. He plays to win.”
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 04 dec 2018, 19:38

Butler is apparently a big fan of T.J. McConnell dating back a while. “That motherfucker picks up full court.”
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14907
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la BernardBarnjak » 04 dec 2018, 23:22

Markelle Fultz has been diagnosed with Neurogenic Thoracic Outlet Syndrome, according to his agent, Raymond Brothers.

TOS, for short, affects nerves between the neck and shoulder resulting in abnormal functional movement and range of motion, which obviously affects Fultz' ability to shoot a basketball. It's a treatable injury, but the fact that something was discovered here after the 76ers' medical staff had deemed Fultz healthy could cause irreparable harm to their relationship. It's unclear when or if Fultz will suit up for Philly again, but the addition of Jimmy Butler has crushed any hopes of him being fantasy relevant this season.
****: Adrian Wojnarowski on Twitter
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 05 dec 2018, 00:05

Ajde barem su otkrili sta je u pitanju. Ne mozes lijeciti nesto za sto nemas dijagnozu..

Ne svidja mi se jer je zivac u pitanju, ali bilo je i za ocekivati nakon svega vidjenog.

Woy kaze da je out 3-6 sedmica, radit ce fizikalnu terapiju.

Zao mi momka, horor start karijere.
Zadnja izmjena: Clutch, dana/u 05 dec 2018, 00:09, ukupno mijenjano 1 put.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la dnalydal » 05 dec 2018, 00:08

Meni ovo sve djeluje kao da sve nastoje da mu izmisle neku bolest kao opravdanje za neobjašnjiv slijed događaja. Mislim ako je stvarno sad to u pitanju i dijagnoza stopostotno tačna, želim mu da se što prije oporavi i što prije se prisjeti kako se šutira balun, ali iskreno nešto čisto sumnjam da je to isključivo to. Čitao sam o ovome i postoje primjeri sportista koji su to operisali i vratili se sa velikim uspjehom. Živi bili pa vidjeli...

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25212
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la NEZALAGANJE » 05 dec 2018, 00:20

Ovaj momak ima agenta koji je spreman na sve,samo da bi njegov igrac bio starter.Odjednom povreda nakon sto je prebacen na klupu,pogrrsna dijagnoza PHI itd...
Poznat mi scenarij....

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15703
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la BosniaBoston » 05 dec 2018, 00:54

Odavno nismo imali igrača koji “miriše” na busta ko Fultz
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Raul_64 » 05 dec 2018, 13:32

U prici nije naveden nijedan specijalista,nijedno ime da se poveze sa dijagonozom.A provjerilo ga je milion doktora prije ovog.
Mislim volio bi da je tacno,da su otkrili problem,da ce dobit adekvatan tretman al sve oko njega smrdi.

Rame je bilo uredu po njegovim rijecima sve dok ga TJ nije presao u rotaciji(a on igrao uzasno).

Bumo uskoro saznali..
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 05 dec 2018, 15:01

Ma nema sanse da ne postoji povreda.
"They started with relearning how to grip the ball, which was an issue because Fultz was experiencing sensation issues in his right thumb due to the injury."
Imao je problema i sa osjecajem u prstu sto je simptom ove povrede, i to je jedan od razloga zasto je onako pokusao izvoditi slobodna.

Tajming jeste bio sumnjiv sto sam odmah ovdje komentarisao ali ako su iz pogresnih razloga otisli traziti rjesenje (jer su i Fultz i njegov kamp kategoricno odbijali da je povrijedjen, ne zeleci situaciju povezivati sa tim mentalnim apsektom, zbog sramote ili cega vec) i napokon uspjeli doci do prave dijagnoze, onda me ti razlozi i ne zanimaju previse.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la KK_Bosna » 05 dec 2018, 17:22

jel se moze ovo izlijeiti 100%? i jel postoji mogucnost da je ovo zaradio zato sto s enije oporavljao na pravi nacin kod one prve povrede?

a te price da ovo radi namjerno ko kawhi su za malu djecu... kawhiju je bio pun k. poppa i staljinizma koji vlada tamo, ovaj mali nema je tek poceo igrati i to u zdravom okruzenju :D
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 05 dec 2018, 17:49

KK_Bosna je napisao/la:jel se moze ovo izlijeiti 100%? i jel postoji mogucnost da je ovo zaradio zato sto s enije oporavljao na pravi nacin kod one prve povrede?

a te price da ovo radi namjerno ko kawhi su za malu djecu... kawhiju je bio pun k. poppa i staljinizma koji vlada tamo, ovaj mali nema je tek poceo igrati i to u zdravom okruzenju :D
Procitao sam da moze, al nemam pojma iskreno jer ovo je povreda koja ne znam da se dosad desila u kosarci.

Desavala se u bejzbolu, naisao sam na neki studij gdje se 10 od 13 igraca uspjesno vratilo aktivnostima.

Za blazi oblik tretman je fizikalna terapija (koju ce i on imati) a ako to ne da rezultat onda slijedi operativni zahvat.

Ne mislim da je uzrok ove povrede pogresna dijagnoza (nego da je ovo od pocetka problem) al da je pogorsalo stvar vjerovatno da, jer do ovih sad pregleda nijedan doktor mu nije preporucio da ne igra. Ali mogucnost za to sto pitas definitivno postoji jer jedan od uzroka moze biti pretreniranost (mada se to moze primijeniti i na ono sumnjivo ljeto kada je sve to pocelo).

I moram @SYLAR-u spomenuti da sam naletio da uzrok ostecenja moze biti i saobracajna nesreca :mrgreen:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 05 dec 2018, 18:03

Clutch je napisao/la: I moram @SYLAR-u spomenuti da sam naletio da uzrok ostecenja moze biti i saobracajna nesreca :mrgreen:
Naletio sam i ja na par mjesta, zato sam i pitao. Tada, istina, dosta stidljivije nego danas ali je bilo pomena. Generalno, kako sam i rekao, dosta je nelogičnosti. Znamo svi da momak nije preko noći zaboravio igrati košarku, mora(lo) je tu biti nešto dublje. Šta, koliko i zašto se šuti? To ne bih znao.
Naravno, siguran sam da neki problem, odnosno povreda postoji. Ove priče kako agent i on lažiraju radi trade-a su gluposti i nemaju osnove. Dobio je sve uslove u Phili, ogromnu podršku i zaštekalo je još na startu sezone, a ne kako se priča: "Povrijeđen je otkako mu je TJ uzeo mjesto."
Ne sviđa mi se to sa fizikalnim terapijama. Razumijem ja da je to prvi korak, ali šanse da će to popraviti sve su mizerne. Odradi operaciju dok nisi skroz zakasnio i pokušaj "oživjeti" karijeru. Poslije će biti sve teže, a manje vremena(primjer Đokovića u tenisu i odugovlačenja a na kraju se opet sve svede na isto).
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 05 dec 2018, 18:34

S-Y-L-A-R je napisao/la:
Clutch je napisao/la: I moram @SYLAR-u spomenuti da sam naletio da uzrok ostecenja moze biti i saobracajna nesreca :mrgreen:
Naletio sam i ja na par mjesta, zato sam i pitao. Tada, istina, dosta stidljivije nego danas ali je bilo pomena. Generalno, kako sam i rekao, dosta je nelogičnosti. Znamo svi da momak nije preko noći zaboravio igrati košarku, mora(lo) je tu biti nešto dublje. Šta, koliko i zašto se šuti? To ne bih znao.
Naravno, siguran sam da neki problem, odnosno povreda postoji. Ove priče kako agent i on lažiraju radi trade-a su gluposti i nemaju osnove. Dobio je sve uslove u Phili, ogromnu podršku i zaštekalo je još na startu sezone, a ne kako se priča: "Povrijeđen je otkako mu je TJ uzeo mjesto."
Ne sviđa mi se to sa fizikalnim terapijama. Razumijem ja da je to prvi korak, ali šanse da će to popraviti sve su mizerne. Odradi operaciju dok nisi skroz zakasnio i pokušaj "oživjeti" karijeru. Poslije će biti sve teže, a manje vremena(primjer Đokovića u tenisu i odugovlačenja a na kraju se opet sve svede na isto).
Mislim da je to standardna procedura, da se prvo pokusa sa fizikalnom terapijom.

Ali kao sto kazes, ne znamo ni blizu dovoljno oko cijelog ovog slucaja tako da mozemo samo nagadjati.

Embiid se 2 puta polomio do prvog NBA nastupa

Simmons slomio nogu zadnji dan trening kampa

Fultz pao sa BMX-a i sjebo zivce

Smith slomio nogu i onda zbog sezama izgubio 20 kilograma

Can’t make this stuff up.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 11 dec 2018, 15:52

Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 02 feb 2019, 11:43

Ben Simmons shooting yesterday
5-6 FG on Draymond Green
2-3 FG on Kevin Durant
2-3 FG on Andre Iguodala

Ben Simmons defending yesterday
0-2 FG on Stephen Curry
3-7 FG on Kevin Durant

What a stud.
Sjecam se da je i Harden imao los ucinak protiv njega.

So good :salut:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 10 feb 2019, 16:13

Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la phily » 10 feb 2019, 16:34

Clutch je napisao/la:

:ljepota: :ljepota:

ovo sam primjetio u utakmici :tokralju:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 11 feb 2019, 16:26



OG!
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
miki_92
Postovi: 21596
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la miki_92 » 11 feb 2019, 16:38

Clutch je napisao/la:


OG!
slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 11 feb 2019, 16:51

:rol:

Izlazi virus :mrgreen:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.