AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 05 dec 2018, 16:37

Gazidis doveo glavnog skauta Monaca, koji je tamo radio od 2012e godine i koji je zaslužan za sve talente koje je Monaco dovodio zadnjih godina. A isto tako Samsung će izgleda postati sponzor Milana.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 05 dec 2018, 16:44

Bice ovo dobro sve,uprava nam je odlicna sto je preduslov za povratak kluba gdje pripada,bio sam prije par dana u Milanu na utakmici i malo supljirao oko svega sa talijanima,svi su optimisti kazu da je ovo trenutno sto se desava nesto najozbiljnije jos od Berlusconijeve kupovine kluba u 80 im,sad vidjet cemo sta ce od svega bit,mada kad vidim Maldinija i Leonarda tu ne sekiram se

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16575
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 05 dec 2018, 17:04

Romagnoli13 je napisao/la:Gazidis doveo glavnog skauta Monaca, koji je tamo radio od 2012e godine i koji je zaslužan za sve talente koje je Monaco dovodio zadnjih godina. A isto tako Samsung će izgleda postati sponzor Milana.
Ako je istina za tog skauta Monaca to je odlicna vijest, uvijek sam govorio kako scauting monaca radi fantasticne stvari

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 05 dec 2018, 17:07

Gazidis je maher za novac što je pokazao i u Arsenalu. Gdje im je i više nego udvostručio prihode. Leo je jedan od najboljih na svijetu u svom poslu i sa jakim vezama i poznastvima. Maldini je ikona svjetskog fudbala i sam od sebe institucija. Sad je tu skaut koji je formirao najbolju ekipu Monaka u zadnjih 15ak godina. A o Eliottu da ne pišem. Imaju ogromna finansijaska sredstva plus jake veze i van fudbala. I uticaj u mnogim svjetskim kompanijama. Milan je konačno u pravim rukama.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 05 dec 2018, 19:25

Pa ja ne vidim kako da kroz koju godinu ne budemo najjači na dunjaluku :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 05 dec 2018, 23:39

alert alert, piše da je sve dogovoreno da esemes dođe u januaru :kafa:


ako se ne obistini (maksimalno do ljeta, ako ne već sad), imate pravo da me otjerate sa foruma :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 06 dec 2018, 00:02

Ludi Crudelli je gostovao u nekoj emisiji i tu su objavili da je Milan dogovorio sve za Sergeja i to za januar. :rol:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 06 dec 2018, 00:56

Pa od neki dan dosta njih tvrdi da je to dogovoreno,i navodno su pitali Lotita Sms-Milan?On reko nikad ne reci nikad,haj im ga znaj vidjecemo,on je Leonardova tiha patnja i prije ili kasnije ce zvarsit kod nas ako bude imalo sanse
Ibri ne da zena navodno da se vrati u Milan kae dobro joj pravo u Los Angelesu :rol: tako po Svedskoj mediji prenijeli

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 06 dec 2018, 00:59

rope11 je napisao/la:alert alert, piše da je sve dogovoreno da esemes dođe u januaru :kafa:


ako se ne obistini (maksimalno do ljeta, ako ne već sad), imate pravo da me otjerate sa foruma :kafa:
Sta te ima ko tjerat ba,niko ziv ne zna sta se tacno desava tu,svi ti insajderi koje pratimo nemaju 100 posto tacnu informaciju,pola njih nagadja hvataju se za neku sitnicu koja bi mogla znacit nesto,ko zna sta su ovi skuhali i sta kuhaju,ima sigurno i neki igrac koji nije spomenut u ovim svim spekulacijama,uglavnom mnogo dobar mercato bi mogo bit pred nama :D

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 06 dec 2018, 01:18

pa vidiš da dotičnim forumašima smetaju roupove eksluzive :kafa:

a prvi će se zakačiti ako nešto izjavi sky, gazeta, mediaset itd. i citirati, a kad spomenem insajderske informacije, koje su btw pouzdanije nego ovo novinarsko smeće, onda vam smeta :kafa:
vidjet ćemo šta će se dešavati u narednih mjesec i po, ne bih da se ničemu nadam pa da ostanem kao go*vno kao prošli put kad sam vidio da je yebena lezbejka zadnje pojačanje.


ekskluzivno milan poslije januara :kafa:


conti caldara rom rr
suso kessie cesc paqueta
sms
ingvajn
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 06 dec 2018, 01:37

Ma joj ljetos sam izgorio ziv,kad mozdani nisam dobio od silnih informacija,ima par insidera koji potrefe sve zivo,ovaj jedan je znao i datum preuzimanja od strane Eliotta i to dok je u jeku pregovora bio onaj Rocco,on je neki dan reko da SMS nas,vidjet cemo.
A ovo sto si stavio je 95 posto da cemo tako izgledati
Stavljaj ti vijesti znam otprilike koga i pratis i meni su na "favoritima" poprilicno su legit,mada bice kao i svaki put obrtanja situacije,jer se iz sata u sat mijenja stanje

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 06 dec 2018, 02:24

pa baš tog lika i pratim, dok su svi ostali pričali kako se klub prodaje, on je davno prije njih znao da će elliot zadržati klub u svojim rukama, a ima tu još hiljadu drugih stvari koje ti ljudi znaju jer su bliski klubu.

isto i sa igračima, sva ova naklapanja koja se vrte po portalima i novinama, sve se to zna među insajderima minimum sedmicu dana prije nego što novine objave.


oko esemesa se sve više i više insajdera slaže da tu ima nešto i da će doći u januaru, pa ćemo vidjeti... :zzz:

uglavnom, ne uzbuđujte se još, reći ću vam ja kad bude vrijeme. :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16575
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 06 dec 2018, 07:47

Dobri stari Roup :opaopa:

Ja sam bas kolegi govorio da mi ove lose igre SMS lice na to da nije sretan sto je ostao u Laziu, a i ko bi bio osim Chingija :)

Valjalo bi vezu osvjeziti sa SMS i Paqueta plus Kessie i Bakayoko mora biti dovoljno da se uhvati LP.

Sto se Ibre tice ja bi volio da dodje cisto zbog marketinga jer on j jos uvijek taj faktor koji privlaci, a ovako sto se napada tice imamo ta dva napadaca i tu smo dobro pokriveni osim ako Higi ne misli jos gluposti praviti :)

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 06 dec 2018, 10:22

Nevezano hoće li doći Ibra ili neko drugi, ali daleko od toga da smo pokriveni u napadu
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 06 dec 2018, 10:36

Ma nesto se suska za januar, to je sigurno. Nesto su sezonske karte opet u opticaju, uglavnom nesto ce se desiti, nadam se SMS-u

Avatar
muha milanez
Postovi: 5789
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 06 dec 2018, 11:42

SMS ili Fabregas, a sto da ne i obojica. :kafa:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 06 dec 2018, 14:32

UEFA će kazniti Milan sa 5 do 7M eura za kršenje ffp-a. Što je za Eliott kao da neko od nas plati 7KM.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16575
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 06 dec 2018, 15:22

Romagnoli13 je napisao/la:UEFA će kazniti Milan sa 5 do 7M eura za kršenje ffp-a. Što je za Eliott kao da neko od nas plati 7KM.
Samo da nam neke sankcije ne uvedu sve ovo je ok i prihvatljivo :)

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 06 dec 2018, 15:32

tih 7 miliona zvuči previše dobro da bi bilo istinito, s obzirom šta se sve predviđalo :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 06 dec 2018, 15:45

Prije par dana sam zbog tog razloga napisao da Eliott nije jak samo finansijski već da imaju jak uticaj na mnogo toga širom svijeta. Sjetiti se u kako rekordnom roku su dobili spor oko učešća u EL-i. Tako neka vas ništa ne čudi.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.