BiH tenis

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Koji ranking očekujete naših na kraju 2018?

Anketa je završila: 31 dec 2017, 18:05.

Damir ulazi u TOP 20
14
16%
Damir će ostati između 30. i 50. pozicije
11
13%
Mirza ulazi u TOP 100
10
12%
Mirza će biti oko 120. pozicije
11
13%
Aldin ulazi u TOP 150
8
9%
Aldin ispada iz TOP 200
10
12%
Tomo ulazi u TOP 200
9
11%
Tomo ostaje oko 250. pozicije
12
14%
 
Ukupno glasova: 85

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 05 dec 2018, 14:44

Esport je napisao/la:
Esport je napisao/la:
Noćna ptica, salje postove u sitne sate
Dobro jutro majstore . Da lijezem u 5-6 ujutro , a ustajem oko 14-15 sati . Grah mi tako pao. Helenejs.
Moze li Nerman u TOP300 do aprila aBd ? :bih:
Moj "bivsi" drug @babino me provocira , pa sam mu najavio i kvale RG(to bi bilo senzacionalno,ali ko zna Akademac je,sta znas).
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Esport » 05 dec 2018, 15:13

Samozdravlje je napisao/la:
Esport je napisao/la:
Esport je napisao/la:
Noćna ptica, salje postove u sitne sate
Dobro jutro majstore . Da lijezem u 5-6 ujutro , a ustajem oko 14-15 sati . Grah mi tako pao. Helenejs.
Moze li Nerman u TOP300 do aprila aBd ? :bih:
Moj "bivsi" drug @babino me provocira , pa sam mu najavio i kvale RG(to bi bilo senzacionalno,ali ko zna Akademac je,sta znas).
Na ovome turniru polufinale je izvjesno, pa se on drži tvoga plana, pa može da ga i ispuni.

:pray:

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 05 dec 2018, 15:59

Samozdravlje je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:Nermane od sada ces ovako :
- prvo odmoriti 2 sedmice , da se aktivira ovaj ranking (oko 450 mjesta) onda ide
- turnir , 7 dana pauza,turnir,7 dana pauza . znaci 10+ turnira do 29.aprila , a rezultati morju biti
- (1 titula + 1 finale ), posto ces biti medju prva 4 nosioca na ovakvim turnirima , dakle
-rezultat toga ce biti kvale RG , ako Bog da . pozdrav @Samozdravlje , @Uno. i jos neki forumasi(sa najboljeg pdf) koji vjeruju u tvoj talenat :bih:
Tako je Nermane momcino , slusaj i neces pogrijesiti. :bih:
Tako je momcino slusaj cika @Samozdravlje i nema greske. :urnebes: :bih:
Izgleda igra majstor narednih 20 dana svaki dan.Antalija 39 , 40 i 41 , malo je odustao od mog plana.Sretno Nermane Akademija Fatic. :rol: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 05 dec 2018, 18:05

Esport je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:
Na ovome turniru polufinale je izvjesno, pa se on drži tvoga plana, pa može da ga i ispuni.

:pray:
Mozda sam malo neskroman , ali SF nije ono cime se treba zadovoljiti.Finala na turnirima 15t je min. cime se treba zadovoljiti.moze on ,ako ga povrede zaobidju. Sam je kriv sto se nije ozbiljnije posvetio ovim turnirima kao ovi u Turskoj.@Galion je objasnjavao da je imao poteskoce(str.3204),ali evo dokaza da je mogao ovo raditi 2-3 god. ranije. Nije kasno ,samo da je posvecen.Ja vjerujem da moze do TOP200 u karijeri,mali je problem sto igra samo zemlju. Pozdrav. :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
forgempp
Postovi: 6549
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la forgempp » 06 dec 2018, 00:10

Pa sreca sto igra samo zemlju jer najvise na zemljanoj podlozi ima challengera i ift-ova po europi, samo da on dogura do top300 ili top250 i onda sa njegovom konstitucijom on se moze prilagoditi i tvrdoj podlozi. Pozz @samozdravlje, i ko ti dade takav nick, bolje bi bilo @pesimista ili @realista.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 06 dec 2018, 00:30

forgempp je napisao/la:Pa sreca sto igra samo zemlju jer najvise na zemljanoj podlozi ima challengera i ift-ova po europi, samo da on dogura do top300 ili top250 i onda sa njegovom konstitucijom on se moze prilagoditi i tvrdoj podlozi. Pozz @samozdravlje, i ko ti dade takav nick, bolje bi bilo @pesimista ili @realista.
Post ti je prijavljen kod @taremuha , jer @uno. ne kaznjava moje provokatore,a ima ih bar jos jedan. :urnebes: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

oldtown1990
Postovi: 1067
Pridružen/a: 09 nov 2014, 19:07
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la oldtown1990 » 06 dec 2018, 11:47

Samozdravlje je napisao/la:
oldtown1990 je napisao/la:Nerman prosao u 2.kolo u Turskoj kao i Nefisa u Ceskoj
Tako je majstore , pusti se Njemacke vidis da ima posla za tebe i u dragoj nam BiH. :urnebes: :urnebes: :bih: :bow:
Posla ima ali nema para :D Nefisa igra trenutno 3.set i rezultat je 2:2, valjda pobijedi

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Esport » 06 dec 2018, 12:32

oldtown1990 je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:
oldtown1990 je napisao/la:Nerman prosao u 2.kolo u Turskoj kao i Nefisa u Ceskoj
Tako je majstore , pusti se Njemacke vidis da ima posla za tebe i u dragoj nam BiH. :urnebes: :urnebes: :bih: :bow:
Posla ima ali nema para :D Nefisa igra trenutno 3.set i rezultat je 2:2, valjda pobijedi
Iskoristila je treću meč loptu :bih:

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la bhsport » 06 dec 2018, 15:15

Bravo Nefisa. Danas u Turskoj izgleda kisa, pa nema meceva, Nerman sutra.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 06 dec 2018, 18:39

Lijepo Nefisa(+500 poz.) i Nerman (+300) odradise 2018 . Interesantno i zarada ce biti oko 13 t$ . Poboljsanje rankinga im donosi to da ce biti 1 ili 2 nosioci na ovim 15t$ turnirima, sa prilikom da predju na one jace 25t ,a mozda i Chall. aBd (Nerman)vec u aprilu 2019. Ako prodje QF Nefisu vjerovatno ocekuje Lara SALDEN koja joj je nanijela poraz u finalu(32 game)6:4 ; 4:6 ;5:7. Zelim im da titulama zavrse ovu sezonu . :clap: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Esport » 07 dec 2018, 11:04

Dobio Nerman i ovu danas, u QF igra sa Brazilcem(697-i), kojeg bi mogao i trebao dobiti, u SF ga najvjerovatnije ćeka Rus, mlad momak u usponu, koji već predstavlja izazov. Ali pošto je Samozdravlje napravio plan i Nerman ga mora ispoštovati, oćekujem pobijedu.

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 07 dec 2018, 15:20

Esport je napisao/la:Dobio Nerman i ovu danas, u QF igra sa Brazilcem(697-i), kojeg bi mogao i trebao dobiti, u SF ga najvjerovatnije ćeka Rus, mlad momak u usponu, koji već predstavlja izazov. Ali pošto je Samozdravlje napravio plan i Nerman ga mora ispoštovati, oćekujem pobijedu.
Dobro jutro.Namazan si , kao da te znam sa Akademije.Ovo "i" ili je provokacija ili stam.greska ? Bojim se da je ovaj poraz Nefise posljedica povrede,nije bas da gubi od slabijih , a da dobije prvi set.Ako je povreda nadam se da nije nista ozbiljno.
Ne znam sta ce Nermanu ovi dublovi(13:11 u tb),nismo se tako dogovorili.Opet hoce duplu :rol: . Za starog Nermana i Brazilac,a kamoli Rus bi bili neprelazna prepreka , ali novi Nerman moze dosta ,pa sto ne i do titule. :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la taremuha » 07 dec 2018, 21:44

Samozdravlje je napisao/la:
forgempp je napisao/la:Pa sreca sto igra samo zemlju jer najvise na zemljanoj podlozi ima challengera i ift-ova po europi, samo da on dogura do top300 ili top250 i onda sa njegovom konstitucijom on se moze prilagoditi i tvrdoj podlozi. Pozz @samozdravlje, i ko ti dade takav nick, bolje bi bilo @pesimista ili @realista.
Post ti je prijavljen kod @taremuha , jer @uno. ne kaznjava moje provokatore,a ima ih bar jos jedan. :urnebes: :bih:
@samozdravlje moze promijeniti nick samo u @akademija. :D

hm59
Postovi: 2029
Pridružen/a: 07 sep 2015, 08:29
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la hm59 » 07 dec 2018, 21:54

Samozdravlje je napisao/la:
Esport je napisao/la:Dobio Nerman i ovu danas, u QF igra sa Brazilcem(697-i), kojeg bi mogao i trebao dobiti, u SF ga najvjerovatnije ćeka Rus, mlad momak u usponu, koji već predstavlja izazov. Ali pošto je Samozdravlje napravio plan i Nerman ga mora ispoštovati, oćekujem pobijedu.
Dobro jutro.Namazan si , kao da te znam sa Akademije.Ovo "i" ili je provokacija ili stam.greska ? Bojim se da je ovaj poraz Nefise posljedica povrede,nije bas da gubi od slabijih , a da dobije prvi set.Ako je povreda nadam se da nije nista ozbiljno.
Ne znam sta ce Nermanu ovi dublovi(13:11 u tb),nismo se tako dogovorili.Opet hoce duplu :rol: . Za starog Nermana i Brazilac,a kamoli Rus bi bili neprelazna prepreka , ali novi Nerman moze dosta ,pa sto ne i do titule. :bih:
Nadam se da nije povreda, prije bi mogao biti umor i pad koncentracije, jer je juce imala prilicno tezak i dug mec u tri seta :)
Pozdrav generaciji i ostalim forumasima :bih: :thumbup:

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la taremuha » 07 dec 2018, 22:00

Jedva cekam novu sezonu da vidim Dzumija i Basica. Vidim da ce ove godine Dzumijev prvi turnir biti Doha. Nadam se da ce i Basic tu upast jer mu je to omiljeni turnir. Selam i pozdrav svima ! ;)

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Esport » 07 dec 2018, 22:05

Malo su nam NF i NB, popunili decembar, da skrate pauzu

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 07 dec 2018, 22:44

taremuha je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:
forgempp je napisao/la:Pa sreca sto igra samo zemlju jer najvise na zemljanoj podlozi ima challengera i ift-ova po europi, samo da on dogura do top300 ili top250 i onda sa njegovom konstitucijom on se moze prilagoditi i tvrdoj podlozi. Pozz @samozdravlje, i ko ti dade takav nick, bolje bi bilo @pesimista ili @realista.
Post ti je prijavljen kod @taremuha , jer @uno. ne kaznjava moje provokatore,a ima ih bar jos jedan. :urnebes: :bih:
@samozdravlje moze promijeniti nick samo u @akademija. :D
:plac: :plac: Tako je , reci mu ,samo provocira po vazdan :urnebes: :urnebes:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 07 dec 2018, 22:47

hm59 je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:
Esport je napisao/la:Dobio Nerman i ovu danas, u QF igra sa Brazilcem(697-i), kojeg bi mogao i trebao dobiti, u SF ga najvjerovatnije ćeka Rus, mlad momak u usponu, koji već predstavlja izazov. Ali pošto je Samozdravlje napravio plan i Nerman ga mora ispoštovati, oćekujem pobijedu.
Dobro jutro.Namazan si , kao da te znam sa Akademije.Ovo "i" ili je provokacija ili stam.greska ? Bojim se da je ovaj poraz Nefise posljedica povrede,nije bas da gubi od slabijih , a da dobije prvi set.Ako je povreda nadam se da nije nista ozbiljno.
Ne znam sta ce Nermanu ovi dublovi(13:11 u tb),nismo se tako dogovorili.Opet hoce duplu :rol: . Za starog Nermana i Brazilac,a kamoli Rus bi bili neprelazna prepreka , ali novi Nerman moze dosta ,pa sto ne i do titule. :bih:
Nadam se da nije povreda, prije bi mogao biti umor i pad koncentracije, jer je juce imala prilicno tezak i dug mec u tri seta :)
Pozdrav generaciji i ostalim forumasima :bih: :thumbup:
Mashala sto nas je sa Akademije , pozdrav i tebi generacijo. Ima li gdje jarana @babino i rukovodioca pdf. @Uno.
Pustio nas da se sami borimo. :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la babino » 08 dec 2018, 07:48

taremuha je napisao/la:Jedva cekam novu sezonu da vidim Dzumija i Basica. Vidim da ce ove godine Dzumijev prvi turnir biti Doha. Nadam se da ce i Basic tu upast jer mu je to omiljeni turnir. Selam i pozdrav svima ! ;)
zar sofija nije omiljeni turnir :D

samozdravlje, babino ceka kvale french opena da se ukljuci, ovi 'buranija' turniri ga ne interesuju :wave:

iskreno, rijetko pratim setkica i brkica, divim vam se da pratite i ove 15-ke, sto ne znaci da ne bih volio da nerman i nefisa dodju barem na challenger nivo. Nefisa me cak malo i bocnula izjavom da planira gurati do samog vrha, ali evo, vec ove godine nije ispunila svoj cilj, valjda bude bolja narednih par godina.

cekaju se mali zivco i promocija 'novog nosa'. Bas sam se cesto pitao zasto ne uradi tu operaciju, hem bi lakse disao hem bi bio duplo ljepsi.
od damira ocekujem bolju sezonu od ove, nece mu biti ni tesko da to uradi, tako da ocekujem napredak na listi.
mirzi neka je Bog na pomoci, jednostavno ne vidim kako ce on biti top 100 igrac na proljece. treba mu opet neko cudo i bas bi me obradovalo da se desi. steta bi bilo da se vrati na challengere i fula slemove ali kako je odigrao sve poslije sofije, hm, tesko.

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 08 dec 2018, 14:38

Odakle se pojavi ovaj katil Brazilac.Izgubljena bitka , idemo dobiti rat i TOP300 do aprila. :pray: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Odgovori

Natrag na “Tenis BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.