FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 06 dec 2018, 19:49

HElo je napisao/la:
katarakta je napisao/la:Spasitelj Husaric se jedno vrijeme dobro usutio na drustvenim mrezama. Nije pisao ni protiv Mujkanovica. Naravno kad je Dino bio u kombinacijama. Mali kada ne igra, a jos kada vidi da ni ovaj prelazni rok nikog nece utrpat, ide pljuvanje, a i Kinezi...Evo ni Nalic sada nije dobar.

slika
Ja ne vidim nigdje da je uhljup Husara direktno prozvao Nalica nego je napisao za novac koji je potrosen i koji se trosi na igrace da 28 bodova i nije uspjeh. A ovo da je Dajdza ulozio 0 KM to budali je jasno. Ali posto si ti duboko u analnom otvoru Sence necemo te uzimati za relevantnog al dobro je da WiFi signal dopire do tebe iako si u velikim dubinama pa nam se mozes javiti ovako sa vremena na vrijeme :)
Hahahaahahaha dosli smo na level mrznje da ste poceli braniti Husaru, jadno, stvarno jadno.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

MrtvaCarsija
Postovi: 192
Pridružen/a: 08 apr 2018, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MrtvaCarsija » 06 dec 2018, 19:57

Ivan Lendric, Amar Rahmanovic, Mersudin Ahmetovic,Rustemovic naline zelje i licno se zauzeo za njih

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 06 dec 2018, 19:59

MrtvaCarsija je napisao/la:Ivan Lendric, Amar Rahmanovic, Mersudin Ahmetovic,Rustemovic naline zelje i licno se zauzeo za njih
:rol:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Tz1986
Postovi: 245
Pridružen/a: 17 jul 2018, 18:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tz1986 » 06 dec 2018, 20:23

To su Naliceve zelje,a drugo je s koliko novca raspolažemo i mozemo li to priustiti

Avatar
Gifron
Postovi: 4151
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 06 dec 2018, 20:26

Nemoj Shoping kraljice bogati
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 06 dec 2018, 20:41

Husara kaze da imamo kao Zrinjski, a on je nas spasioc tako da stizu ti igraci lagano. :D
al u qrcu

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 06 dec 2018, 20:52

Zna i Nala sta valja,samo veoma tesko da mu se zelje ispune,Mujka ne da marke iz svog dzepa,samo ne znam kako moze pricat u ime kluba,a podnio ostavku prije dva mjeseca ?
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 06 dec 2018, 22:19

MrtvaCarsija je napisao/la:Ivan Lendric, Amar Rahmanovic, Mersudin Ahmetovic,Rustemovic naline zelje i licno se zauzeo za njih
:urnebes: :urnebes:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3283
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 07 dec 2018, 09:07

Soping kraljica je najbolji napadac PL. Ja nemam nista protiv da dođe.

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 07 dec 2018, 09:40

RollingPaper je napisao/la:Soping kraljica je najbolji napadac PL. Ja nemam nista protiv da dođe.
Pricamo o dovonjenju prvog napadaca jesenjeg prvaka koji je jos pri tome pod ugovorom i statisticki medju prvim napadacima lige.. malo realnosti
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 07 dec 2018, 12:02

Ahmeta na proljece ne bi ni da je dzaba hahaha
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 07 dec 2018, 12:57

http://www.fksloboda.ba/2018/12/07/peri ... e-sloboda/

Perica Ivetić: Osjećam veliku čast i odgovornost što igram u klubu kao što je Sloboda
07/12/2018

Proteklo je nekoliko dana otkako su fudbaleri Slobode odigrali posljednju utakmicu jesenjeg dijela sezone u kojoj su pobijedili Mladost i ubilježili tri boda nakon čega su otišli na zasluženi odmor koji će trajati do početka januara naredne godine, kada je najavljena prozivka i početak priprema za proljetni dio sezone. Iza Slobode je, može se reći uspješna polusezona, a o tome i mnogim drugim stvarima razgovarali smo sa kapitenom FK Sloboda Tuzla, Pericom Ivetićem.

FK Sloboda: Stigli smo do zimske pauze, pola sezone je iza nas, a Sloboda je napravila zapažen rezultat!? Kako vi komentarišete prvi dio sezone, nakon kojeg Sloboda zauzima četvrtu, odnosno petu poziciju BHT Premijer lige BiH ?

Jako dobar rezultat, prije svega neočekivan, kada se uzme u obzir da je sloboda kompletno renovirala i promijenila igrački kadar i stručni štab. Trebalo je sve to uklopiti u jednu cjelinu kako bi sve funkcionisalo. Isto tako Sloboda mora da teži da bude u društvu najboljih i najvećih klubova, jer tu joj je i mjesto.

FK Sloboda: Početak sezone je bio prilično buran, u svlačionici je bilo prometno, a svjedoci smo i brojnih promjena u stručnom štabu!? Koliko je to utjecalo na ekipu, cjelokupnu atmosferu i kako ste nosili sa tim promjenama ?

Kao što sam i rekao, otišlo je mnogo igrača, a došlo je mnogo novih. Također, promjenili smo tri trenera u kratkom periodu. Treneri su se mijenjali kao na traci a bilo je i pozitivnih i negativnih primjera. Ovom prilikom bih želio da se zahvalim Slavku Petroviću kao i Milenku Bošnjakoviću na njihovom doprinosu klubu, a o Admiru Smajiću nemam mnogo lijepog da kažem. Zatim slijedi treća sreća, a kao grom iz vedra nebe dolazi Zlatan Nalić i sve kreće nabolje

Zlatan donosi jednu luđačko pozitivnu energiju u ekipu i sve oko Slobode. Uspostavlja se ravnoteža u ekipi, odnos, poštovanje i ono najvažnije, igrač se stavlja na prvo mjesto. Jednostavno, tom čovjeku kapa do poda. Zlatan je prije svega čovjek bez SKRIVENIH MISLI i uvijek sa dobrom namjerom prema svima. Zlatan je svoj od glave do pete. Zlatan donosi drugačiji rad i pristup treninzima gdje se jednostavno radilo fanatično, jako srčano i strastveno, što smo prenijeli na teren. Iskreno rečeno, rezultat nije mogo da izostane.

Postali smo hit lige i bilo je prelijepo dolaziti na trening. Uživali smo, ali onda se javlja stari problem i boljka svih naših balkanski prostora. Treneru a samim tim i nama igracima se podmeće sve i svašta te se javljaju oni koji ti mogu oprostiti sve samo ne mogu oprostiti uspjeh. Kada sami treba da urade nešto nema ih nigdje. Nisu uspjeli ipak. Naš tim je neosvojiva tvrđava. Nikada nismo bili jači u teambuildingu kao sada. Dišemo jedni za druge. Oni koji nisu sa nama 100 posto i oni koji ne mogu da nas prate ne zaslužuju da budu dio nas.

FK Sloboda: Kakav je odnos Uprave kluba prema igračima? Kakve uslove ste imali za rad tokom prvog dijela sezone i da li je uprava regulisala obaveze prema Vama i ostalim igračima Slobode ?

Ja moram da se zahvalim upravi kluba i ljudima koji vode klub, na čelu sa predsjednikom kluba, gospodinom Senadom Mujkanovićem, ali i gospodinu Mensuru Aliću, zatim Gradu Tuzla i gradonačelniku gospodinu Jasminu Imamoviću te svim sponzorima kluba koji u ova teška vremena nalaze vremena, volje i razumijevanja za FK Sloboda, kako bi obezbjedili, prije svega redovna primanja i adekvatne uslove za rad. Isto tako smatram da bi se infrastruktura mogla popraviti u dogledno vrijeme i da Sloboda dobije još bolje uslove za rad. Za razliku od drugih klubov u Slobodi su redovna primanja što je osnovni pokazatelj ozbiljnosti ljudi koji vode klub. Svi igrači i uposlenici kluba su prijavljeni i osigurani.

FK Sloboda: Iza Vas je bogata sportska karijera, igrali ste u nekoliko velikih kluba, pa nas zanima da li možete povući neku paralelu ? Kakav je osjećaj biti dio Slobode u odnosu na neke druge klubove u kojima ste igrali ?

Svojom karijerom mogu i moram biti zadovoljan. Svi gledaju na neki svoj način, neko materijalno, neko klupskim nastupima, a ja sam podjednako zadovoljan sa svim. Kao mali sam ostao bez oca, dok je majka radila po cijeli dan da bi prehranila mene i brata. Jednostavno fudbal mi je dao sve, odvojio od lošeg društva ulice i ostalih životnih poroka.Klubovi su mogli biti bolji, ali ja opet kažem, ja sam zadovoljan jer živim od fudbala i živim za fudbal. Ko me imalo poznaje, zna da sam u fudbalu od 0–24, jednostvano to je moj život, pored moje porodice i moje djece, mogu reći da su oni samo važniji od fudbala. Od svih klubova gdje sam do danas igraom najveći trag sam ostavio u Slobodi i Tuzli. To je jednostavno tako, vežeš se za grad i klub i mogu reći da je ovo moj klub i ja ga tako gledam i ponašam se. Dobro sam prihvaćen od sredine, ljudi i navijača i oni su u meni prepoznali kao iskrenog i poštenog čovjeka koji daje svoj maksimum za klub. Kad sam se vraćao u Slobodu, rekao sam da nisam došao na godinu, dvije ili tri i mislim da sam time sve rekao. Želim ovdje da igram dok budem mogao i trebao klubu, a uporedo se i školujem te želim jednog dana da se bavim trenerskim poslom ili nekim drugim, da ostanem u fudbalu jer to je ono što volim da radim i što me ispunjava. Osjećam veliku čast i odgovornost što igram u klubu kao što je Sloboda, klubu od tradicije koja slavi 100 godina postojanja i još kao kapiten imam veću odgovornost i privilegiju što predstavljam kako klub, a tako i grad.

FK Sloboda: Koje korake je potrebno poduzeti da se kvaliteta BHT Premijer lige BiH podigne na viši nivo?

Moje mišljenje je da je potrebno popraviti infrastrukturu, prije svega terene jer uz bolje terene dolazi bolji i ljepši fudbal, a s time i publika se vraća na stadione gdje je zanimljivo i dobro!

FK Sloboda: Šta Sloboda može napraviti u nastavku sezone ?

Sloboda u nastavku sezone? Vidjeti ćemo, na čelu sa Mujkanovićem i Nalićem sve je moguće. Predsjednik me već zove i govori, ovaj bi nam valjao, zovi ga, vidi sa šefom može li. Žnači u svima nama je optimizma, svi žele još jaču i bolju Slobodu, ali ne treba puno ni letiti. Treba ostati na zemlji. Naš primarni cilj je opstanak u društvu najboljih, pa tek onda korak po korak graditi put ka vrhu. Mislilm da smo na dobrom putu, imamo odličnog trenera i upravu koja stoji čvrsto iza nas igrača i trenera.

FK Sloboda: Vaša poruka navijačima i simpatizerima crveno-crne porodice? Koliko i na koji način navijači mogu pomoći Slobodi?

Poruka svim navijačima je da vole Slobodu zbog Slobode, ljubavi osjećanja i pripadnosti crveno-crnoj boji bez interesa. Bez vaše podrške i navijanja nije to to. Sigurno da navijači i simpatizeri slobode mogu pomoći klubu jer Sloboda ima prijatelja koji pomažu klubu, ali isto tako smatram da se svi moramo uključiti više i bolje, naravno svako u svojim mogućnostima.
🔴⚫️

Avatar
Skojevska
Postovi: 2471
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 07 dec 2018, 13:41

Cuj imaju plate :)
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 07 dec 2018, 17:45

Skver je napisao/la:http://www.fksloboda.ba/2018/12/07/peri ... e-sloboda/

Perica Ivetić: Osjećam veliku čast i odgovornost što igram u klubu kao što je Sloboda
07/12/2018

Proteklo je nekoliko dana otkako su fudbaleri Slobode odigrali posljednju utakmicu jesenjeg dijela sezone u kojoj su pobijedili Mladost i ubilježili tri boda nakon čega su otišli na zasluženi odmor koji će trajati do početka januara naredne godine, kada je najavljena prozivka i početak priprema za proljetni dio sezone. Iza Slobode je, može se reći uspješna polusezona, a o tome i mnogim drugim stvarima razgovarali smo sa kapitenom FK Sloboda Tuzla, Pericom Ivetićem.

FK Sloboda: Stigli smo do zimske pauze, pola sezone je iza nas, a Sloboda je napravila zapažen rezultat!? Kako vi komentarišete prvi dio sezone, nakon kojeg Sloboda zauzima četvrtu, odnosno petu poziciju BHT Premijer lige BiH ?

Jako dobar rezultat, prije svega neočekivan, kada se uzme u obzir da je sloboda kompletno renovirala i promijenila igrački kadar i stručni štab. Trebalo je sve to uklopiti u jednu cjelinu kako bi sve funkcionisalo. Isto tako Sloboda mora da teži da bude u društvu najboljih i najvećih klubova, jer tu joj je i mjesto.

FK Sloboda: Početak sezone je bio prilično buran, u svlačionici je bilo prometno, a svjedoci smo i brojnih promjena u stručnom štabu!? Koliko je to utjecalo na ekipu, cjelokupnu atmosferu i kako ste nosili sa tim promjenama ?

Kao što sam i rekao, otišlo je mnogo igrača, a došlo je mnogo novih. Također, promjenili smo tri trenera u kratkom periodu. Treneri su se mijenjali kao na traci a bilo je i pozitivnih i negativnih primjera. Ovom prilikom bih želio da se zahvalim Slavku Petroviću kao i Milenku Bošnjakoviću na njihovom doprinosu klubu, a o Admiru Smajiću nemam mnogo lijepog da kažem. Zatim slijedi treća sreća, a kao grom iz vedra nebe dolazi Zlatan Nalić i sve kreće nabolje

Zlatan donosi jednu luđačko pozitivnu energiju u ekipu i sve oko Slobode. Uspostavlja se ravnoteža u ekipi, odnos, poštovanje i ono najvažnije, igrač se stavlja na prvo mjesto. Jednostavno, tom čovjeku kapa do poda. Zlatan je prije svega čovjek bez SKRIVENIH MISLI i uvijek sa dobrom namjerom prema svima. Zlatan je svoj od glave do pete. Zlatan donosi drugačiji rad i pristup treninzima gdje se jednostavno radilo fanatično, jako srčano i strastveno, što smo prenijeli na teren. Iskreno rečeno, rezultat nije mogo da izostane.

Postali smo hit lige i bilo je prelijepo dolaziti na trening. Uživali smo, ali onda se javlja stari problem i boljka svih naših balkanski prostora. Treneru a samim tim i nama igracima se podmeće sve i svašta te se javljaju oni koji ti mogu oprostiti sve samo ne mogu oprostiti uspjeh. Kada sami treba da urade nešto nema ih nigdje. Nisu uspjeli ipak. Naš tim je neosvojiva tvrđava. Nikada nismo bili jači u teambuildingu kao sada. Dišemo jedni za druge. Oni koji nisu sa nama 100 posto i oni koji ne mogu da nas prate ne zaslužuju da budu dio nas.

FK Sloboda: Kakav je odnos Uprave kluba prema igračima? Kakve uslove ste imali za rad tokom prvog dijela sezone i da li je uprava regulisala obaveze prema Vama i ostalim igračima Slobode ?

Ja moram da se zahvalim upravi kluba i ljudima koji vode klub, na čelu sa predsjednikom kluba, gospodinom Senadom Mujkanovićem, ali i gospodinu Mensuru Aliću, zatim Gradu Tuzla i gradonačelniku gospodinu Jasminu Imamoviću te svim sponzorima kluba koji u ova teška vremena nalaze vremena, volje i razumijevanja za FK Sloboda, kako bi obezbjedili, prije svega redovna primanja i adekvatne uslove za rad. Isto tako smatram da bi se infrastruktura mogla popraviti u dogledno vrijeme i da Sloboda dobije još bolje uslove za rad. Za razliku od drugih klubov u Slobodi su redovna primanja što je osnovni pokazatelj ozbiljnosti ljudi koji vode klub. Svi igrači i uposlenici kluba su prijavljeni i osigurani.

FK Sloboda: Iza Vas je bogata sportska karijera, igrali ste u nekoliko velikih kluba, pa nas zanima da li možete povući neku paralelu ? Kakav je osjećaj biti dio Slobode u odnosu na neke druge klubove u kojima ste igrali ?

Svojom karijerom mogu i moram biti zadovoljan. Svi gledaju na neki svoj način, neko materijalno, neko klupskim nastupima, a ja sam podjednako zadovoljan sa svim. Kao mali sam ostao bez oca, dok je majka radila po cijeli dan da bi prehranila mene i brata. Jednostavno fudbal mi je dao sve, odvojio od lošeg društva ulice i ostalih životnih poroka.Klubovi su mogli biti bolji, ali ja opet kažem, ja sam zadovoljan jer živim od fudbala i živim za fudbal. Ko me imalo poznaje, zna da sam u fudbalu od 0–24, jednostvano to je moj život, pored moje porodice i moje djece, mogu reći da su oni samo važniji od fudbala. Od svih klubova gdje sam do danas igraom najveći trag sam ostavio u Slobodi i Tuzli. To je jednostavno tako, vežeš se za grad i klub i mogu reći da je ovo moj klub i ja ga tako gledam i ponašam se. Dobro sam prihvaćen od sredine, ljudi i navijača i oni su u meni prepoznali kao iskrenog i poštenog čovjeka koji daje svoj maksimum za klub. Kad sam se vraćao u Slobodu, rekao sam da nisam došao na godinu, dvije ili tri i mislim da sam time sve rekao. Želim ovdje da igram dok budem mogao i trebao klubu, a uporedo se i školujem te želim jednog dana da se bavim trenerskim poslom ili nekim drugim, da ostanem u fudbalu jer to je ono što volim da radim i što me ispunjava. Osjećam veliku čast i odgovornost što igram u klubu kao što je Sloboda, klubu od tradicije koja slavi 100 godina postojanja i još kao kapiten imam veću odgovornost i privilegiju što predstavljam kako klub, a tako i grad.

FK Sloboda: Koje korake je potrebno poduzeti da se kvaliteta BHT Premijer lige BiH podigne na viši nivo?

Moje mišljenje je da je potrebno popraviti infrastrukturu, prije svega terene jer uz bolje terene dolazi bolji i ljepši fudbal, a s time i publika se vraća na stadione gdje je zanimljivo i dobro!

FK Sloboda: Šta Sloboda može napraviti u nastavku sezone ?

Sloboda u nastavku sezone? Vidjeti ćemo, na čelu sa Mujkanovićem i Nalićem sve je moguće. Predsjednik me već zove i govori, ovaj bi nam valjao, zovi ga, vidi sa šefom može li. Žnači u svima nama je optimizma, svi žele još jaču i bolju Slobodu, ali ne treba puno ni letiti. Treba ostati na zemlji. Naš primarni cilj je opstanak u društvu najboljih, pa tek onda korak po korak graditi put ka vrhu. Mislilm da smo na dobrom putu, imamo odličnog trenera i upravu koja stoji čvrsto iza nas igrača i trenera.

FK Sloboda: Vaša poruka navijačima i simpatizerima crveno-crne porodice? Koliko i na koji način navijači mogu pomoći Slobodi?

Poruka svim navijačima je da vole Slobodu zbog Slobode, ljubavi osjećanja i pripadnosti crveno-crnoj boji bez interesa. Bez vaše podrške i navijanja nije to to. Sigurno da navijači i simpatizeri slobode mogu pomoći klubu jer Sloboda ima prijatelja koji pomažu klubu, ali isto tako smatram da se svi moramo uključiti više i bolje, naravno svako u svojim mogućnostima.
Lijepo se prica, ali sad da ne ostane samo na prici, nadam se da ce se i djela pokazati.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 07 dec 2018, 23:31

pa jbg oni se jadni slomise kako god. I ovi na terenu i ovi van terena . Igracima se nema sta rec, a opet nemaju podrsku kakvu bi trebalo da imaju. Degutantno od prve minute slusati vadi ovog vadi onog, **** vam mater itd itd

a i uprava ocigledno bori se koliko moze, tj koliko nema podrske ni od kog i koliko pokusavamo da se dijelimo dobro ovo ide. Ali ocigledno bolje bit deveti al da je neko moj u upravi i da se ja nesto pitam, nego treci (sto smo trebali bit da je malo podrske bilo) al sa Senadom i dje nema mojih okolo.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 08 dec 2018, 12:21

ultrasstyle_tz je napisao/la:pa jbg oni se jadni slomise kako god. I ovi na terenu i ovi van terena . Igracima se nema sta rec, a opet nemaju podrsku kakvu bi trebalo da imaju. Degutantno od prve minute slusati vadi ovog vadi onog, **** vam mater itd itd

a i uprava ocigledno bori se koliko moze, tj koliko nema podrske ni od kog i koliko pokusavamo da se dijelimo dobro ovo ide. Ali ocigledno bolje bit deveti al da je neko moj u upravi i da se ja nesto pitam, nego treci (sto smo trebali bit da je malo podrske bilo) al sa Senadom i dje nema mojih okolo.
Senad je nametnuto rjesenje, nije konkurisao radi strucnosti i sposobnosti. Nije ulagac nikakav, nije bio Slobodas, nije prije ni gledao Slobodu... zato nema punu podrsku.
I mnogo se u pocetku bas bio uzjogunio, ni blizu realno, blefirao, sa viberom pogrijesio...
...znaci predcednik je morao druacije, ali nije znao.
Nosao duks drugog kluba i slikao se... :crazy:

Nala i predcednik dva svijeta razlicita. :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 08 dec 2018, 18:48

Kada ce skupština. Nešto se usutilo oko toga.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 09 dec 2018, 00:14

sviunapad1010 je napisao/la:Kada ce skupština. Nešto se usutilo oko toga.
Iscekujemo Solinasa i njegovu kandidaturu.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 09 dec 2018, 00:54

MakabiTuzla je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Kada ce skupština. Nešto se usutilo oko toga.
Iscekujemo Solinasa i njegovu kandidaturu.
Nemam nista protiv neka iznese detaljan plan.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 09 dec 2018, 02:11

MakabiTuzla je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Kada ce skupština. Nešto se usutilo oko toga.
Iscekujemo Solinasa i njegovu kandidaturu.
Tebi je izgleda Solinas oplodio nekoga od zenske famelije,pa me nosas po ustima i postovima svaki dan....
Ti si komunista bolestan lik,jer podrzavati da neko milione maraka spicka na svoju aroganciju i striktno u politicke svrhe,ubjedjujuci ovce da drugacije nemoze,i nadasve,nece biti,koji podrzava pranje para preko ju tusanj,isti oni koji su podrzali gasenje kk Sloboda,ubjedjujuci ovce poput tebe da drugacije ne moze,da bi sada stranacki poslucnik imao privatni klub,isti je onaj koji bi sutra prodao i vlastitu mater,jer kada bi mu jasmin rekao,izjavio bi da tako mora...
Ja od svojih stavova,nikada i nikome nisam odstupio,jer nijedna uprava,nikada nije ulozila ni marku,niti je obezbijedila istu ....Vjecito se brsti gradski budzet,sjede u fotelju i rasporedjuju pare gradjana,Ja kao individua,ne samo da tvrdim da U ISTIM USLOVIMA ne bih bolje radio,nego bi bio daleko uspjesniji,kao i vjerujem jedno polovina momaka sa ovog podforuma...Tri godine jos malo....tri godine mi se nismo pomakli sa mjesta....potpisali reprogram....jao bravo...neko je klepio milione,i sada ce to jasko da prikrije novcem gradjana...godinama je ista prica....godinama...i ovo sada sto perica govori,kako tece med i mlijeko slucao sam od Kuduzovica,Lamesica,Mesica,Bajrovica,Malkocevica,a onda dodje momenat kada ti isti pocnu pljuvati i upravu,i tuze klub,traze novac i td.....Tako da mu ja ne vjerujem nista.....mnoge stvari se trpaju pod tepih,ali kao i uvjek do sada isplivace sve,....
Ja volim ovaj klub,ali sve one parole,klub svih nas,nas ne kupuju titule,zadnja liga ali nas klub.......nabijem na ku ra ccc koji nas klub........sta se navijaci pitaju .....klub podobnih.....e to je Sloboda decenijama..........
I mrs sada u pm skini mi se s ku rca pizdo prodana idi pusi jasminu i centralnom komitetu.


sviunapad ja sam ovdje davno kolumne o tome pisao,dzaba sto se mi svi slozimo,prazan ne puca.....I pitan je jasmin zasto se ne rijesi pitan je stadiona,zasto bacaju pola miliona godisnje,jer 80 posto budzeta ide na plate i doprinose...halooo.....Pitan je,kaze to mora tako,to je svih nas,kako je svih nas kada ja placam svaki termin a Secer uzima 3.5 milje mjesecno neto .....za nista..
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Skojevska i 16 gostiju.