Sead Kolašinac

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
hurem
Postovi: 8610
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la hurem » 06 dec 2018, 23:47

Greska se desi, ali jedno je istina, SEO je bio ubica po lijevoj strani, ali bukvalno, u ove posljednje dvije utakmice. Maltene je formacija podredjena njemu (kazem maltene, iako nije, naravno) i sve ide preko njegove strane...Holding bi pokrivao poziciju lijevog beka, a Bellerin ostajao vise nazad na pozic.desnog beka kada Seo izleti naprijed.
Nakon povrede Holdinga, Sokratis nije najbolje odradjivao Holdingovu poziciju.
S ove posljednje dvije tekme ja sam prezadovoljan, samo da zadrzi nivo i da ga povrede zaobidju, itekako bi se o njemu pricalo za 2,3 mjeseca.
Nadam se da ovo nije samo jos jedan bljesak!

Shogun
Postovi: 1262
Pridružen/a: 09 maj 2010, 23:24
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Shogun » 06 dec 2018, 23:53

emir79 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
Scholl je napisao/la:Kad je pogrijesio protiv argentine, Susic ga stavi na klupu narednu utakmicu, rekavši da je Seo potresen zbog greske i da nije u stanju da igra protiv Nigerije. OK.
Sinoc Emeri u kamere govori, prisao sam mu, gledao je u pod, i rekao sam mu: Igrao si dobru utakmicu, ono sto se desilo u odbrani se desava. Moras biti pozitivan i gledati u naprijed.
Da vidimo hoce li zavrsiti na tribinama ili na klupi narednu utakmicu.
Ja licno mislim da pocinje i da ce opet biti prva violina na lijevoj strani
A jednostavno ne mozes porediti Emerija i jedno govedo od Safeta Susica, ne mogu u istu recenicu.
Sajo je izasao protiv iznenadjujuce brzih Nigerijaca bez lijevog beka. :urnebes:
Kada je Grk u prvom poluvremenu napravio budalu od broja 6, Safet ga ostavi na terenu u drugom poluvremenu i broj. 6 ih pojede za rucak, dorucak i veceru. Nije im dao vise prismrditi nasem golu. Dok je veliki Ciro u studiju rekao da bi broj 6 zamjenio nakon prvih 20 minuta.


I usput poređenje je niđe veze, Kolasinac je sam trazio da ne pocne protiv Nigerije.
O dje si Pape, sta ima?

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la bhsport » 07 dec 2018, 11:17

emir79 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
Scholl je napisao/la:Kad je pogrijesio protiv argentine, Susic ga stavi na klupu narednu utakmicu, rekavši da je Seo potresen zbog greske i da nije u stanju da igra protiv Nigerije. OK.
Sinoc Emeri u kamere govori, prisao sam mu, gledao je u pod, i rekao sam mu: Igrao si dobru utakmicu, ono sto se desilo u odbrani se desava. Moras biti pozitivan i gledati u naprijed.
Da vidimo hoce li zavrsiti na tribinama ili na klupi narednu utakmicu.
Ja licno mislim da pocinje i da ce opet biti prva violina na lijevoj strani
A jednostavno ne mozes porediti Emerija i jedno govedo od Safeta Susica, ne mogu u istu recenicu.
Sajo je izasao protiv iznenadjujuce brzih Nigerijaca bez lijevog beka. :urnebes:
Kada je Grk u prvom poluvremenu napravio budalu od broja 6, Safet ga ostavi na terenu u drugom poluvremenu i broj. 6 ih pojede za rucak, dorucak i veceru. Nije im dao vise prismrditi nasem golu. Dok je veliki Ciro u studiju rekao da bi broj 6 zamjenio nakon prvih 20 minuta.


I usput poređenje je niđe veze, Kolasinac je sam trazio da ne pocne protiv Nigerije.
Poredjenje koje sam rekao nema veze sa Grckom i Ognjenom.
Safet je u najznacajnijoj utakmici ove drzave u istoriji, koja nam je nosila prolaz grupe na SP, decka posjeo na klupu i izasao bez lijevog beka, da bi nakon toga dao antologijsku izjavu da su ga iznenadili kako su brzi.
Ocit primjer bahatosti, amaterizma i neznanja od strane ex selektora.
Inace taj autogol protiv Argentine je bio nesretan autogol splet nekih okolnosti da preleti Spahica da se Bico sagne i pogodi Seu gdje ga je pogodila.
Nigdje nisam procitao izjavu Kolasinca da je sam trazio da ne igra protiv Nigerije.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la bordobijeli » 07 dec 2018, 11:29

Bh sport
Safet Susic Pape . kad spomi jes tri magicne rijeci Safet Sušic pape ustanes i kazes gospodin .

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Osim13 » 07 dec 2018, 12:59

Gledaj sine povaljali se svi samo naš junac hoda još podyebava druge :rol:

Uoravu je Robi što ovog narkomana ne zove :puke:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la anell » 07 dec 2018, 13:03

Ne bi to Seo nikad, on je musliman.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24504
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Goalgetter » 07 dec 2018, 14:01

Momak je muftija, neko je montirao slike/video.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la DrFilgud » 07 dec 2018, 15:55

Goalgetter je napisao/la:Momak je muftija, neko je montirao slike/video.
Bas htjedoh pitat', moze li neko da postavi onu antologijsku fotku, s ahmedijom?
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 07 dec 2018, 15:57, ukupno mijenjano 1 put.

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Cepi1981 » 07 dec 2018, 15:57

Scholl je napisao/la:Kad je pogrijesio protiv argentine, Susic ga stavi na klupu narednu utakmicu, rekavši da je Seo potresen zbog greske i da nije u stanju da igra protiv Nigerije. OK.
Sinoc Emeri u kamere govori, prisao sam mu, gledao je u pod, i rekao sam mu: Igrao si dobru utakmicu, ono sto se desilo u odbrani se desava. Moras biti pozitivan i gledati u naprijed.
Da vidimo hoce li zavrsiti na tribinama ili na klupi narednu utakmicu.
Ja licno mislim da pocinje i da ce opet biti prva violina na lijevoj strani
Safet Susic je nespretna seljacina koji je jedini na SP bio bez timskog psihologa.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la JackTheStripper » 07 dec 2018, 16:15

DrFilgud je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Momak je muftija, neko je montirao slike/video.
Bas htjedoh pitat', moze li neko da postavi onu antologijsku fotku, s ahmedijom?

slika
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24504
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Goalgetter » 07 dec 2018, 16:19

A da ga vidi babo... :think:

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la DrFilgud » 07 dec 2018, 17:06

@majstor, jedan od jacih postova
monologe sta je ovo momcino banovao si pola foruma mislim nije ti to dobro svoje ljude tako da ganjas

apelujem da vratis sve legende koje si poslao u banovicima dajem ti 24 sahata da to uradis ili dolazi seo trceci prema tebe bolje ti je da se pazis momciluko momak voli jesti sudzuke a inace hobi mu je boks i hrana i cesto ide na lovu u prirodu sa daidzima to se zove u jedan rijec legenda inace na sea mislim

Avatar
avenija
Postovi: 13588
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la avenija » 07 dec 2018, 17:16

ovo je licno pisao seo 10000000%

momciluko citas li ? nece da pise od kada smo provalili
Majstor10 je napisao/la:
Papastathopoulos je napisao/la:Dobar si bio danas @majstore :D
hvala momcino i ti si bio dobar u ono sto radis u svoje slobodno vrijeme
:lol: :lol:
Majstor10 je napisao/la:hannize ma on samo navija za svoj klub schalke radije bi gledo boks mec svog blizanca muamera hukica ili adnana catica prije nego da gleda tekme druge ekipe a neznam jeli on uopste zna kako se zove nasa kanta liga :mrgreen:

legendo iz reala momak je rusio i to je jedino sto je bitno a slazem se da je imao bolji partija pogotovo na lijevi bek
Majstor10 je napisao/la:e momcino ako dodjes u njemacku pozivam te na pice sa kolasincem
:urnebes:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Bassha » 08 dec 2018, 15:11

Starter i danas :bih:
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

IgmanskiVukovi
Postovi: 118
Pridružen/a: 05 apr 2018, 21:03
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la IgmanskiVukovi » 08 dec 2018, 17:35

Bolje probija i centrira nego što je to Lulić u reprezentaciji ikada radio

Shogun
Postovi: 1262
Pridružen/a: 09 maj 2010, 23:24
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Shogun » 08 dec 2018, 18:16

IgmanskiVukovi je napisao/la:Bolje probija i centrira nego što je to Lulić u reprezentaciji ikada radio
Bas me zanima kako bi se Seo snasao na Duljinoj poziciji. :hmmmmm:

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24504
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Goalgetter » 08 dec 2018, 18:19

Shogun je napisao/la:
IgmanskiVukovi je napisao/la:Bolje probija i centrira nego što je to Lulić u reprezentaciji ikada radio
Bas me zanima kako bi se Seo snasao na Duljinoj poziciji. :hmmmmm:
Njega treba upariti sa Duljevicem na lijevoj strani, a ne izbaciti Duljevica zbog njega. Odlicno bi kombinirali na lijevoj strani, Dulja zna gurnuti loptu u prostor, a Seo je dokazao da odlicno utrcava u prostor.

IgmanskiVukovi
Postovi: 118
Pridružen/a: 05 apr 2018, 21:03
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la IgmanskiVukovi » 08 dec 2018, 18:25

Šeha
Bičo-Toni-Zukan
Todor- Sarić- Mire- Gojak- Seo
Dzeko- Višča (Duljević)

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la kobe24 » 08 dec 2018, 18:37

Goalgetter je napisao/la: Njega treba upariti sa Duljevicem na lijevoj strani, a ne izbaciti Duljevica zbog njega. Odlicno bi kombinirali na lijevoj strani, Dulja zna gurnuti loptu u prostor, a Seo je dokazao da odlicno utrcava u prostor.
Ja takodjer mislim da bi se oni vrhunski nadopunjavali. Kolasincu je glavni adut utrcavanje u prazan prostor, a Duljevicu da posalje pas u prazan prostor. :mrgreen: Isto tako, Seo je u zadnje vrijeme nesto neodgovorniji prema nazad, a Dulja u reprezentaciji radi odlican posao u odbrani.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
hurem
Postovi: 8610
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la hurem » 08 dec 2018, 19:41

Mozemo mi njega staviti umjesto Dulje, ali tada bismo bili dodatno limitirani u igri prema naprijed.
Seo bi s krila mogao uraditi nista vise od Visce, tj.zna samo utrcati u brisani prostor kao Visca i odigrati povratnu.
Daleko bolja opcija da se nadopunjuje s Duljevicem.

Inace danas nesto slabija predstava u odnosu na dva posljednja derbija, ali i razumljivo, 3.utakmica u 7 dana.
Pohvalio bih dobar centarsut.

9 utakmica u decembru igra Arsenal, znaci svaka 3 dana.
On ce usljed povreda i izostanaka zadnje linije igrati vjerovatno 7, izuzev EL, i mozda u kupu protiv Spursa.
Mozda i previse za povratnika nakon ozljede, ali nadati se da ce izdrzati, ako Bog da.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos, hurem, Imajednabrigada i 21 gost.