Haris Duljevic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Pantelija
Postovi: 12895
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Pantelija » 10 dec 2018, 11:26

Roberte napuati klupu ubleho fudbalska, sta ti znas sta je krilo, ovaj svabo ako ga drzi na klupi to ti je to.... nula igrac, nulaaaaa
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Husika » 10 dec 2018, 12:13

Pantelija je napisao/la:Roberte napuati klupu ubleho fudbalska, sta ti znas sta je krilo, ovaj svabo ako ga drzi na klupi to ti je to.... nula igrac, nulaaaaa
Ako nije sarkazam sa tvoje strane kako ces opravdati ovaj niz Robija?
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
Pantelija
Postovi: 12895
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Pantelija » 10 dec 2018, 12:20

Husika je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Roberte napuati klupu ubleho fudbalska, sta ti znas sta je krilo, ovaj svabo ako ga drzi na klupi to ti je to.... nula igrac, nulaaaaa
Ako nije sarkazam sa tvoje strane kako ces opravdati ovaj niz Robija?
Logicno da je sarkazam... lik koji je igrao u najvecim klubovima, kojeg cijeni svijet, koji sa polovnom repkom prepisa ligu nacija, kaze da je strasno krilo i da ne moze da vjeruje da je u tako slaboj ekipi, ali neeeeeeeeee tu je strucni bosnjo da objasni kako neki njemacki trener sa rezultatima levela odovica ima pravo i da on zna...iako ima ppraze sa 8 komada u mrezi i trpa ih ko stigne
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Yanichar
Postovi: 269
Pridružen/a: 31 avg 2018, 12:28
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Yanichar » 10 dec 2018, 12:44

Eto sad od Robija napravise Fergusona. Vazda iz krajnosti u krajnost. To sto je bio igracina ne znaci da je trenercina, uostalom mi smo mu vrhunac karijere, kao sto napisa polovna repka, do sada mu je vrhunac bio momenat kada mu je stadion skandirao:"Ti si Zvezdin četnik Roberte", a on im uzvratio sa tri prsta.
Da Robi ima krila koja ima "onaj" svabo u Drezdenu mozda bi Dulja i kod nas grijao klupu, ovako mu je jedina alternativa Menalo klupa Dinama.

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Husika » 10 dec 2018, 13:05

Pantelija je napisao/la:
Husika je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Roberte napuati klupu ubleho fudbalska, sta ti znas sta je krilo, ovaj svabo ako ga drzi na klupi to ti je to.... nula igrac, nulaaaaa
Ako nije sarkazam sa tvoje strane kako ces opravdati ovaj niz Robija?
Logicno da je sarkazam... lik koji je igrao u najvecim klubovima, kojeg cijeni svijet, koji sa polovnom repkom prepisa ligu nacija, kaze da je strasno krilo i da ne moze da vjeruje da je u tako slaboj ekipi, ali neeeeeeeeee tu je strucni bosnjo da objasni kako neki njemacki trener sa rezultatima levela odovica ima pravo i da on zna...iako ima ppraze sa 8 komada u mrezi i trpa ih ko stigne
Ne zna Bosnjo sta znaci imati igraca koji nije dodavac nego onaj koji se ne libi prediblati dvojicu i naporaviti visak u napadu!
Dosta nam je "trpiti" Pjanica koji nije u zivotu predriblao nikoga!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Vucevich » 10 dec 2018, 13:19

Normalno da ce igrati kad nema alternative.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la jasmin10 » 10 dec 2018, 14:17

osobaodpovjerenja je napisao/la:Ako mu ne daju da igra u Dresdenu neka predje u Dortmund ha ja bolje igrati u Bundesligi nego sjedit na klupi u cvajti pajel
Umjesto Pulisica.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Denchi » 10 dec 2018, 16:13

Osim13 je napisao/la:Jel ono Dulja iz nekog od Potoka, Buća?
na Džeku misliš ;) :D :thumbup:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Denchi » 10 dec 2018, 16:22

Vucevich je napisao/la:Normalno da ce igrati kad nema alternative.
zadnji put kad sam gledao Višća,Zakarić,Hajrović,Stevanović,Menalo,Suljić su alternative
da ne spominjemo Kolašince, Kodre i ostale koji su već ili mogu biti korišteni tu....
ako je toliko loš pa probalo bi se nešto...očigledno projecirate neke lične patnje kao i sa Sarićem....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Cartman » 10 dec 2018, 17:28

Denchi je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Normalno da ce igrati kad nema alternative.
zadnji put kad sam gledao Višća,Zakarić,Hajrović,Stevanović,Menalo,Suljić su alternative
da ne spominjemo Kolašince, Kodre i ostale koji su već ili mogu biti korišteni tu....
ako je toliko loš pa probalo bi se nešto...očigledno projecirate neke lične patnje kao i sa Sarićem....
E jadna nam majka i pramajka ako su Suljic i Stevanovic alternative za bilo sta. Hajrovic i Zakaric su jedina koliko-toliko spremna krila uz Viscu.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Denchi » 10 dec 2018, 18:11

Cartman je napisao/la:
Denchi je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Normalno da ce igrati kad nema alternative.
zadnji put kad sam gledao Višća,Zakarić,Hajrović,Stevanović,Menalo,Suljić su alternative
da ne spominjemo Kolašince, Kodre i ostale koji su već ili mogu biti korišteni tu....
ako je toliko loš pa probalo bi se nešto...očigledno projecirate neke lične patnje kao i sa Sarićem....
E jadna nam majka i pramajka ako su Suljic i Stevanovic alternative za bilo sta. Hajrovic i Zakaric su jedina koliko-toliko spremna krila uz Viscu.
zašto? šta im ne valja? friz?
Stevanović - 17n - 3g - 7a
Suljić - 27n - 2g - 10a

Hajro - 22-6-6
Zaka - 20-4-5
zadnja dvojica šuteri očigledno
:?: :?: :?:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la marconato » 10 dec 2018, 18:17

Generalno, sve ex yu reprezentacije imaju problem s klasicnim krilnim igracima.
Ima tu kvaliteta, ali nijedan vrhunski igrac klase Vidića, Modrića, Džeke...
Krasić je svojevremeno imao potencijal za mnogo vise, ali je propao. Sada je Perišić iznad svih, ali nista vise od toga..

Izgleda ne znamo proizvesti krilo.
Eno neki dan novinari u Francuskoj posle meca Nica-Marsej pisu kako je Radonjić bio najtalentovaniji igrac na terenu, ali isto tako i takticki najnepismeniji... :roll:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Vucevich » 10 dec 2018, 18:55

Denchi je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Normalno da ce igrati kad nema alternative.
zadnji put kad sam gledao Višća,Zakarić,Hajrović,Stevanović,Menalo,Suljić su alternative
da ne spominjemo Kolašince, Kodre i ostale koji su već ili mogu biti korišteni tu....
ako je toliko loš pa probalo bi se nešto...očigledno projecirate neke lične patnje kao i sa Sarićem....
Visca - desno krilo.
Zakaric - desno krilo.
Hajrovic - desno krilo.
Stevanovic - desno krilo.
Menalo - ni na klupi u Dinamu.
Suljic - madjar.

I nije nikakva 'licna patnja' nego je jednostavno ispodprosejcan igrac koji sa 25 godina grije klupu u Cvajti, a ovdje se od njega pravi Neymar i Messi u jednom.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la DrFilgud » 10 dec 2018, 19:09

Ako je stani pani, krila mogu igrati Demirovic i Prevljak.
Nije im to primarna pozicija, ali su dosta puta igrali.
Siguran sam da bi obojica bili standardni na krilu u Dresdenu i slicnim ekipama, iz kojih nam dolaze krila.

Licno mislim da je nasa najbolja opcija za lijevokrilnog napadaca, Edin Dzeko.
Na toj strani je opasan k'o struja, da se izvlaci lijevo, a da neko drugi ide u spic.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4747
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Bazinga12345 » 10 dec 2018, 19:14

Visca lijevo, Hajrovic desno. :hmmmmm:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Denchi » 10 dec 2018, 19:15

Vucevich je napisao/la:
Denchi je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Normalno da ce igrati kad nema alternative.
zadnji put kad sam gledao Višća,Zakarić,Hajrović,Stevanović,Menalo,Suljić su alternative
da ne spominjemo Kolašince, Kodre i ostale koji su već ili mogu biti korišteni tu....
ako je toliko loš pa probalo bi se nešto...očigledno projecirate neke lične patnje kao i sa Sarićem....
Visca - desno krilo.
Zakaric - desno krilo.
Hajrovic - desno krilo.
Stevanovic - desno krilo.
Menalo - ni na klupi u Dinamu.
Suljic - madjar.

I nije nikakva 'licna patnja' nego je jednostavno ispodprosejcan igrac koji sa 25 godina grije klupu u Cvajti, a ovdje se od njega pravi Neymar i Messi u jednom.
ako je Suljić mađar i Pjanić je Luxemburžanin :stop:
Zakarić je lijevo krilo od početka karijere, samo je u želji stavljen desno i krenuo ga šut fenomenalno
Menalo ne igra i to je bitno, jer je naša repka tako profi da samo oni koji igraju u klubu igraju i u repci , npr. nikad se ne bi desilo da igrač bez kluba bude u repci???ma šta kažeš desilo se bezbroj puta ama neeeeee :facepalm: :damn: ček mi čekali Begovića da bude prvi golman chelsea da ga stavimo na gol ??? a jest sjećam se toga reče niko nikad :facepalm: :damn: i šta kažeš ne može desno krilo na lijevo i obrnuto a jest sjećam se tog zakona, kazna strijeljanjem ako se to desi :facepalm: Kolašinca i ne spominjemo jer te može potražit kroz instagram ;)
pa kaže nije lična patnja nego ja tražim dječije izgovore za ove ALTERNATIVE(ne bolje opcije) jer me nije briga što stručniji ljudi vide nešto u tom igraču...

nit je iko ikad rekao za njega da je nijedan nidrugi napuhani superstar, čak suprotno, najviše ga kritikuju navijači kluba gdje je igrao, ali nije baš da je tuta, ima neke kvalitete i moguće ga je bolje iskoristiti...da ne spominjem koliko je glupo i površno gledati ko gdje igra trenutno, kad bi iko pozvao Salihovića iz 3. ili 4. lige sa Hoffenheimom...istih godina kao dulja sad :stop:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Vucevich » 10 dec 2018, 19:19

Hladno uporedio status Menala kao rezerva u Dinamu s Begovicem koji je bio drugi golman engleskog prvaka.

I da, bolje da igraci igraju na prirodnoj poziciji, dakle nije Hajrovic alternativa Duljevicu jer je desno krilo i najjaci njegov adut je sut lijevom nogom

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Denchi » 10 dec 2018, 19:43

Vucevich je napisao/la:Hladno uporedio status Menala kao rezerva u Dinamu s Begovicem koji je bio drugi golman engleskog prvaka.

I da, bolje da igraci igraju na prirodnoj poziciji, dakle nije Hajrovic alternativa Duljevicu jer je desno krilo i najjaci njegov adut je sut lijevom nogom
ilustrirao sam ti da za nas nije bitno ni imaš li klub, u repku možeš...sooo Menalo more taman na otoku sjedio on i palma...

a ne može s lijeve strane uć u sredinu i ošutat?
oće ga uhapsit neko?

smije li centrirat s lijeve strane lijevom nogom?
Ljevonogo krilo nije opcija za lijevo krilo :tokralju: :bow:
:hmmmmm: zajebato baš, sva ta stroga pravila ispoštovat, nije im baš jednostavno :facepalm: :clap:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la HankMoody » 10 dec 2018, 19:48

Denchi je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Hladno uporedio status Menala kao rezerva u Dinamu s Begovicem koji je bio drugi golman engleskog prvaka.

I da, bolje da igraci igraju na prirodnoj poziciji, dakle nije Hajrovic alternativa Duljevicu jer je desno krilo i najjaci njegov adut je sut lijevom nogom
ilustrirao sam ti da za nas nije bitno ni imaš li klub, u repku možeš...sooo Menalo more taman na otoku sjedio on i palma...

a ne može s lijeve strane uć u sredinu i ošutat?
oće ga uhapsit neko?

smije li centrirat s lijeve strane lijevom nogom?

:hmmmmm: zajebato baš, sva ta stroga pravila ispoštovat, nije im baš jednostavno :facepalm: :clap:
Može ući s lijeve strane u sredinu i šutirati desnom nogom kojom ne zna hodati, ali šta objašnjavati čovjeku koji tvrdi da bh liga ima osvajača Zlatne lopte...
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Vucevich » 10 dec 2018, 19:52

Denchi je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Hladno uporedio status Menala kao rezerva u Dinamu s Begovicem koji je bio drugi golman engleskog prvaka.

I da, bolje da igraci igraju na prirodnoj poziciji, dakle nije Hajrovic alternativa Duljevicu jer je desno krilo i najjaci njegov adut je sut lijevom nogom
ilustrirao sam ti da za nas nije bitno ni imaš li klub, u repku možeš...sooo Menalo more taman na otoku sjedio on i palma...

a ne može s lijeve strane uć u sredinu i ošutat?
oće ga uhapsit neko?

smije li centrirat s lijeve strane lijevom nogom?
Ljevonogo krilo nije opcija za lijevo krilo :tokralju: :bow:
:hmmmmm: zajebato baš, sva ta stroga pravila ispoštovat, nije im baš jednostavno :facepalm: :clap:
Da li je neko pravilo da moras koristiti preko 5 emojia u svakom postu?

Hajrovic je desno krilo, ja sam govorio o igracima kojima je primarna pozicija lijevo krilo, i tu su opcije jedino Duljevic ili Menalo. Mogu tu igrati Kodro, Bajic, Dzeko, Zakaric, Hajrovic, Prevljak, Visca, ali to im nije pozicija. Govorimo o igracima koji igraju na lijevom krilu, razumijes li sad ili moram dalje?
Zadnja izmjena: Vucevich, dana/u 10 dec 2018, 19:59, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.