OKK Spars

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Drape » 23 nov 2018, 12:53

“Žao mi je zbog igrača i publike što nismo uspjeli da budemo na istom energetskom nivou kao u prvom pluvremenu jer nismo imali dovoljno igrača u rotaciji. U nastakvu Sparsima je krenuo šut posebno Protiću i Zahiragiću koji nas je iznenadio dobrom realizacijom. Pokušali smo da se vratimo u meč iz dvocifrenog minusa, u jednom trenutku bili blizu, ali na kraju nismo imali dovoljno snage”, rekao je Zoran Glomazić trener Sutjeske.


Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Drape » 26 nov 2018, 21:03

Zahiragić, Vrabac, Durmo i Kamenjaš se trenutno nalaze na pripremama reprezentacije i u najužem su krugu kandidata za utakmice sa Bugarskom i Finskom.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Drape » 05 dec 2018, 21:27

Poraz od Heliosa, Vrabac igrao samo 3 minute, vjerovatno je umoran jer je bio glavni kod Bosnića u reprezentaciji. Durmo odmoran i ljut: 15 p, 6 s.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 10 dec 2018, 15:55

Pokrali Bratunca u Bratuncu udjite na FB stranicu Bratunca i pogledajte sta je svirano. Talenti i reprezentativci :urnebes: :urnebes: :urnebes:
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 10 dec 2018, 19:52

Wandelanoite je napisao/la:Pokrali Bratunca u Bratuncu udjite na FB stranicu Bratunca i pogledajte sta je svirano. Talenti i reprezentativci :urnebes: :urnebes: :urnebes:
E zamisli kako su druge ekipe netalentovane ako su Sparsi takvi!?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 10 dec 2018, 20:04

Mancini je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Pokrali Bratunca u Bratuncu udjite na FB stranicu Bratunca i pogledajte sta je svirano. Talenti i reprezentativci :urnebes: :urnebes: :urnebes:
E zamisli kako su druge ekipe netalentovane ako su Sparsi takvi!?
Ekipa kojoj se onakve stvari sviraju koje nemaju veze sa košarkom sigurno nije talentovana za loptanje pod obručima, jos protiv Bratunca :urnebes:
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 10 dec 2018, 20:17

Wandelanoite je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Pokrali Bratunca u Bratuncu udjite na FB stranicu Bratunca i pogledajte sta je svirano. Talenti i reprezentativci :urnebes: :urnebes: :urnebes:
E zamisli kako su druge ekipe netalentovane ako su Sparsi takvi!?
Ekipa kojoj se onakve stvari sviraju koje nemaju veze sa košarkom sigurno nije talentovana za loptanje pod obručima, jos protiv Bratunca :urnebes:
Ne brini se ti za njih. Imaš svoj kanton pa traži talente po istom.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 11 dec 2018, 00:52

Mancini je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:
Mancini je napisao/la: E zamisli kako su druge ekipe netalentovane ako su Sparsi takvi!?
Ekipa kojoj se onakve stvari sviraju koje nemaju veze sa košarkom sigurno nije talentovana za loptanje pod obručima, jos protiv Bratunca :urnebes:
Ne brini se ti za njih. Imaš svoj kanton pa traži talente po istom.
Moj kanton je dao i dalje daje najbolje reprezentativce i košarkaše, a da nije ovih divljih smiješnih škola kosarke koje se guraju na silu, a rezultata nigdje dao bi ih sigurno jos vise.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 11 dec 2018, 01:03

Wandelanoite je napisao/la: Moj kanton je dao i dalje daje najbolje reprezentativce i košarkaše, a da nije ovih divljih smiješnih škola kosarke koje se guraju na silu, a rezultata nigdje dao bi ih sigurno jos vise.
Pojma ti nemaš. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 11 dec 2018, 01:31

Mancini je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la: Moj kanton je dao i dalje daje najbolje reprezentativce i košarkaše, a da nije ovih divljih smiješnih škola kosarke koje se guraju na silu, a rezultata nigdje dao bi ih sigurno jos vise.
Pojma ti nemaš. ;)
Upravu si, Vrabac je recimo dosta kvalitetniji od Nurkića ili možda Neno od Mirze :rol:
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Bassha » 13 dec 2018, 17:19

Mec protiv MZT-a mozete pratiti na AS2
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 13 dec 2018, 17:42

Kosarkaski talenti za poluvrijeme sutiraju trojku 1/17 i opet gube samo 5 razlike. Dokaz kakvo smece je ABA 2 liga.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la sb1996 » 13 dec 2018, 18:38

Haha kakva zavrsnica... strasno

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 13 dec 2018, 18:42

Izgubise talenti 71:75.

Svaka ekipa koja ima 2 i po igraca ce dobiti ovu smijuriju od ekipe. Trica 4/28 :urnebes:
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la FoSte95 » 15 dec 2018, 12:19

bio ja sa drugom na utakmici i sada ide zadnji napad za Sparse, drug priča kakav bi on napad postavio, ja mu kažem meni bi taktika bila ne daj Vrabcu da šuta a jedan muškarac pored što je sjedio crče od smijeha hahaha

ovo je strašno što sam vidio na utakmici, Oni veze blage nemaju. Boga ti poljubim MZT ispunio bonus tri minute prije kraja i umjesto da svako guraš u reket da ideš na faul, talenti trice cepaju i svaku fule :urnebes:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 15 dec 2018, 15:44

FoSte95 je napisao/la:bio ja sa drugom na utakmici i sada ide zadnji napad za Sparse, drug priča kakav bi on napad postavio, ja mu kažem meni bi taktika bila ne daj Vrabcu da šuta a jedan muškarac pored što je sjedio crče od smijeha hahaha

ovo je strašno što sam vidio na utakmici, Oni veze blage nemaju. Boga ti poljubim MZT ispunio bonus tri minute prije kraja i umjesto da svako guraš u reket da ideš na faul, talenti trice cepaju i svaku fule :urnebes:
Lako je izborit slobodno al' valja ga pogodit :urnebes:
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 16 dec 2018, 18:42

Spars-Široki 63:74

Talenti naši i naši reprezentativci, novi poraz trenutno na 5-3 omjeru da nisu pokrali Bratunca bilo bi to 4-4.

Ne brinite se Adine, Adi, Ibrahime platit ce vam Niho Selimovic mjesto i minute u reprezentaciji iako ne zaslužujete biti ni među 35 reprezentativaca.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 16 dec 2018, 18:43

Mislim da je vrijeme za otkaz treneru. Osim ako sam ne podnese ostavku. Rezultati loši, igra izgleda sve lošija. Ili će čekati još jednu utakmicu!?
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 16 dec 2018, 22:19, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 16 dec 2018, 18:46

Wandelanoite je napisao/la:Spars-Široki 63:74

Talenti naši i naši reprezentativci, novi poraz trenutno na 5-3 omjeru da nisu pokrali Bratunca bilo bi to 4-4.

Ne brinite se Adine, Adi, Ibrahime platit ce vam Niho Selimovic mjesto i minute u reprezentaciji iako ne zaslužujete biti ni među 35 reprezentativaca.
Veoma je ružno tako "pljuvati" po čovjeku koji ji je jedan od rijetkih koji ulaže trud i sredstva za jedan košarkaški klub. Pogotovo vi koji živite daleko od Sarajeva.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 16 dec 2018, 18:50

Mancini je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Spars-Široki 63:74

Talenti naši i naši reprezentativci, novi poraz trenutno na 5-3 omjeru da nisu pokrali Bratunca bilo bi to 4-4.

Ne brinite se Adine, Adi, Ibrahime platit ce vam Niho Selimovic mjesto i minute u reprezentaciji iako ne zaslužujete biti ni među 35 reprezentativaca.
Veoma je ružno tako "pljuvati" po čovjeku koji ji je jedan od rijetkih koji ulaže trud i sredstva za jedan košarkaški klub. Pogotovo vi koji živite daleko od Sarajeva.
I drugi ulazu, a on svojim ulaganjem nipodastava ulaganje drugih koji radi posteno i ne placaju pozive svojim netalentovanim kosarkasima u reprezentacije.

Spars je klub koji zivi od nepotizma i korupcije, u svim segmentima.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.