SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 14 dec 2018, 16:02

Ode taktika u vjetar :mrgreen:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 18 dec 2018, 22:41

Kao i moja :think:

3 MU sam igrao sa jednim ili dva ozlijeđena igrača što je jedno 4 do 8 utakmica manje.Samo remi uz dva poraza pa sam morao odustat od toga.Plus jos jedan gdje sam po defealu imao 6 utakmica manje zbog peh rasporeda.Jedino me Kawhi u "poštenom" duelu dobio.Istina i ja sam upisao dvije pobjede lako gdje je Donnie bio ozlijeđen (iako manje nego trenutno) i Sarma zaboravio igrače postavit (iako mu ni to vjerojatno ne bi pomoglo,al ipak).Tako da ispada da sam samo Denvera i Arelinha dobio u "poštenom" duelu.Vjerojatno sam se i zeznuo što sam prerano odustao od prvog mjesta i izravnog plasmana,sad racunam ipak bi se moglo Miamija stic,al lako moguce ce mi falit upravo neka od tih potencijalnih pobjeda sto sam bezveze bacio u vjetar drzanjem ozlijeđenih igrača na rosteru.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 21 dec 2018, 09:13

Šteta što je Donnie odustao usred sezone.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 23 dec 2018, 00:30

Oladipo za Lamba,šta kazete jel bi trebao pristat? :hmmmmm:

U prijašnjoj mi je nudio McColluma.Valjda je mislio da sam u međuvremenu dodatno zagorio.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la adriano_leite » 23 dec 2018, 08:11

SiamoNoi je napisao/la:Oladipo za Lamba,šta kazete jel bi trebao pristat? :hmmmmm:

U prijašnjoj mi je nudio McColluma.Valjda je mislio da sam u međuvremenu dodatno zagorio.
Kazi ljudima zasto sam ti to poslao? Evo reci cu ja, zato sto si poslao ponudu Beal Mudiay i uz to upisao da li bih Lamba za Mudiaya sto je malo (jako) debilno i idiotski, ako ces iskreno.

Ne znam stvarno kako je moguce slati ponudu Mudiay za Beala i pisati po forumu kao uvrijedjena mlada, jer si dobio Lamb za Oladipa.

Ove gejmerske curice su bas opasne.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 23 dec 2018, 08:24

Poslao mu Mudiay za Beala,kakav debil :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Budi sretan što sam ti poklonio McColluma uz LeBrona umjesto da ovako vracas.

Ne salji mi više ništa.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la adriano_leite » 23 dec 2018, 08:46

SiamoNoi je napisao/la:Poslao mu Mudiay za Beala,kakav debil :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Budi sretan što sam ti poklonio McColluma uz LeBrona umjesto da ovako vracas.
Poslao si Mudiay za Beala, uz poruku unutar ponude hocu li Mudiaya za Lamba, sto je itekako debilno. Ako vec hoces Lamb Mudiay, onda to i ponudis i ja kulturno odbijem i idemo dalje. Dobio si kontra ponudu Lamb za Oladipa (ne bi je ni dobio da nisi slao Mudiay Beal) i lagano je odbijes, a ne nesto ovdje pises poput uvrijedjene mlade.

Sto se tice tog poklona, plakao si kao curica kako ga niko nece i da si ga se rijesio kad smo odradili trejd, a sad kazes da budem sretan sto si ga poklonio. Nisi ti CJ-a poklonio, htio si ga se rijesiti i razmijenili smo igrace u trejdu u kojem sam te oderao (James i CJ za Hardena i Favorsa), ali si ga mogao odbiti.

Sto se tice toga da sam debil, svako ima pravo na svoje misljenje. Ja ipak mislim da je jasno cija majka je rodila debila.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 23 dec 2018, 08:55

Dakle nisam ti stvarno nudio Mudiay za Beala što si rekao da jesam.Sam sebe pobijaš.

Poslao sam ti tako i onda u poruci jer nisam siguran da bi uzeo Lamba nego se samo raspitujem na više strana šta mogu dobit.A ti se uvrijedio kao da sam ti ne znam šta napravio.Toliko o tome tko je uvrijeđena mlada.

Bravo za tebe ako si me oderao,vratim ti sa kamatama u PO.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la adriano_leite » 23 dec 2018, 09:06

SiamoNoi je napisao/la:Dakle nisam ti stvarno nudio Mudiay za Beala što si rekao da jesam.Sam sebe pobijaš.

Poslao sam ti tako i onda u poruci jer nisam siguran da bi uzeo Lamba nego se samo raspitujem na više strana šta mogu dobit.A ti se uvrijedio kao da sam ti ne znam šta napravio.Toliko o tome tko je uvrijeđena mlada.

Bravo za tebe ako si me oderao,vratim ti sa kamatama u PO.
Ne znam sto bas za Beala ponudi, mogao si za nekog slabijeg ponuditi. Vezano za playoff, bujrum, jedva cekam.

Da rezimiramo, kad se posalje ponuda, tvoj igrac za mog igraca, to zapravo nije ponuda koja ukljucuje ta dva igraca, nego raspitivanje o nekom trecem igracu za kojeg nisi poslao nikakvu ponudu.

Sad mi je jasno, bas sam pravi debil...
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 23 dec 2018, 09:15

Da pošaljem za slabijeg pa da prihvatis.Dobra :lol: Ako si dobio McColluma kao poklon ne znači da ćeš i Mudiaya.

Da,nije bila ponuda.Jer lijepo ti je pisalo u poruci koji me igrač zanima.Pošto vas na chatu pola ne odgovara ili se ne pojavljuje ovo je jedina opcija za raspitat se.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Monolog » 23 dec 2018, 09:25

SiamoNoi je napisao/la:Oladipo za Lamba,šta kazete jel bi trebao pristat? :hmmmmm:

U prijašnjoj mi je nudio McColluma.Valjda je mislio da sam u međuvremenu dodatno zagorio.
A nekad si pisao ovako. Ili to važi samo kad ti nisi u pitanju?!
SiamoNoi je napisao/la:Ne shvacam koji je problem jednostavno odbiti ponudu ako vam se ne sviđa.Vjerovali ili ne svakave ponude prolaze.Ako ne probaš neće ni proć.
Sreća pa ne htjedoh ove sezone igrati drugu ligu, vjerovatno ne bih nikad ušao na ovu temu (ne znam ni što sam sad to uradio), a velika je vjerovatnoća da bih, poput Donnieja, prestao igrati istu.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 23 dec 2018, 09:27

Važi samo kad ja nisam u pitanju.

Ne bi ulazio na temu da igras u drugoj,ali zato ulaziš kad igras u trecoj.

Neka te u trećoj,nisi ti još za ovu ligu.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la adriano_leite » 23 dec 2018, 09:44

SiamoNoi je napisao/la:Da pošaljem za slabijeg pa da prihvatis.Dobra :lol: Ako si dobio McColluma kao poklon ne znači da ćeš i Mudiaya.

Da,nije bila ponuda.Jer lijepo ti je pisalo u poruci koji me igrač zanima.Pošto vas na chatu pola ne odgovara ili se ne pojavljuje ovo je jedina opcija za raspitat se.
Znaci ovako, fakat necu vise pisati s tobom nakon ovog sto cu reci.

Kad sam rekao nekog slabijeg igraca od Beala, to se odnosilo na Marcusa Morrisa, Lamba, Oubrea, sto ne znaci da bi prihvatio ponudu. U biti kad mi pogledas ekipu, nemam bas nekog slabog igraca kojeg bi dao za Mudiaya, jer imam dosta bolji tim od tebe (sad sam bas pogledao tvoj roster).

Vezano za ono vracanje s kamatama u playoffu, de ti udji u playoff, malo fali da i ne udjes, pa se onda upustaj u prijetnje da ces vratiti nesto s kamatama :D .

Hvala i prijatno
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Monolog » 23 dec 2018, 09:45

SiamoNoi je napisao/la:Važi samo kad ja nisam u pitanju.

Ne bi ulazio na temu da igras u drugoj,ali zato ulaziš kad igras u trecoj.

Neka te u trećoj,nisi ti još za ovu ligu.
Ma nek' nisam. Što se mene tiče, mogu 'ladno igrati i A1 Fantasy ligu, samo nek' nisam sa curicama poput tebe u istoj. Uživaj, pa se "vidimo" kad sljedeći put zaplačeš (nebitno na kojem podforumu). :D
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 23 dec 2018, 09:58

Opet si ušao u temu.Netko "plače",a netko je nedosljedan.Svi imaju svoje mane.Razlika je što ih jedni ne negiraju,a drugi se prave fini dok su zapravo tri puta gori.Takve najviše prezirem i to je to tvoj problem.
adriano_leite je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Da pošaljem za slabijeg pa da prihvatis.Dobra :lol: Ako si dobio McColluma kao poklon ne znači da ćeš i Mudiaya.

Da,nije bila ponuda.Jer lijepo ti je pisalo u poruci koji me igrač zanima.Pošto vas na chatu pola ne odgovara ili se ne pojavljuje ovo je jedina opcija za raspitat se.
Znaci ovako, fakat necu vise pisati s tobom nakon ovog sto cu reci.

Kad sam rekao nekog slabijeg igraca od Beala, to se odnosilo na Marcusa Morrisa, Lamba, Oubrea, sto ne znaci da bi prihvatio ponudu. U biti kad mi pogledas ekipu, nemam bas nekog slabog igraca kojeg bi dao za Mudiaya, jer imam dosta bolji tim od tebe (sad sam bas pogledao tvoj roster).

Vezano za ono vracanje s kamatama u playoffu, de ti udji u playoff, malo fali da i ne udjes, pa se onda upustaj u prijetnje da ces vratiti nesto s kamatama :D .

Hvala i prijatno
Marcus Morris i Oubre?Točno misliš da su ljudi blesavi ovdje :lol: Tu dvojicu ne bi sa FA pokupio,a kamoli slao išta za njih.

Brini ti za svoj PO,mogao bi izvisit pošto igramo u zadnjem kolu.Sad mi je samo žao što sam prošlo kolo dopustio da imam 3 ozlijeđena umjesto da sam ih dropao i našamarao te propisno.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Monolog » 23 dec 2018, 10:09

:lol: :lol:

Samo nemoj plakat. Prezir i plač idu jedno s drugim. Nisam ni pomislio da si drugačiji, ne brini. :lol:

Odoh dok još jednom nisi zaplakao, vidim da me već tjeraš s teme. Ko zna, možda ćeš me prijaviti adminu da sam te rasplakao i tražiti (i) od njega da nekom zabrani da te citira. :lol:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 23 dec 2018, 10:15

Tako je,izbaci to iz sebe.Pokazi svoje pravo lice,dosta si glumio finoću ovdje.Kakav moderator,takav forum.Toliko od mene ovdje.

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Bobadilla » 23 dec 2018, 23:03

Siamo reci bratu imaš li u kojem MU koju tekmu više ili je ista priča od prošle dvije sezone :D
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 24 dec 2018, 18:41

SiamoNoi je napisao/la:Oladipo za Lamba,šta kazete jel bi trebao pristat? :hmmmmm:

U prijašnjoj mi je nudio McColluma.Valjda je mislio da sam u međuvremenu dodatno zagorio.
Čekaj buraz, šalješ čovjeku Mudiay za Beala i onda dođeš ovdje da ismijavas njegovu kontra ponudu.

Hajd ok, shvatio sam da si se raspitivao za igrača, ali ako je to već bio slučaj onda nemoj pokušavati ismijavati ljude jbg. Jer koliko god da ti vjerujem da si pokušao da se raspitas za nekog igrača, toliko i u pozadini si imao u vidu da možda prihvati jer Mudiay igra odlično j zadnje vrijeme i mislio si da će stari lisac adriano nasjesti.

Mogao si direktno poslati ponudu Mudiay- Lamb ako si već htjeo mjenjati. Mislim ništa lično, ali zasmetalo mi je ovo ismijavanje a ustvari si sve ti započeo :thumbup:
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la adriano_leite » 24 dec 2018, 19:11

Tracy3McGrady je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Oladipo za Lamba,šta kazete jel bi trebao pristat? :hmmmmm:

U prijašnjoj mi je nudio McColluma.Valjda je mislio da sam u međuvremenu dodatno zagorio.
Čekaj buraz, šalješ čovjeku Mudiay za Beala i onda dođeš ovdje da ismijavas njegovu kontra ponudu.

Hajd ok, shvatio sam da si se raspitivao za igrača, ali ako je to već bio slučaj onda nemoj pokušavati ismijavati ljude jbg. Jer koliko god da ti vjerujem da si pokušao da se raspitas za nekog igrača, toliko i u pozadini si imao u vidu da možda prihvati jer Mudiay igra odlično j zadnje vrijeme i mislio si da će stari lisac adriano nasjesti.

Mogao si direktno poslati ponudu Mudiay- Lamb ako si već htjeo mjenjati. Mislim ništa lično, ali zasmetalo mi je ovo ismijavanje a ustvari si sve ti započeo :thumbup:
Momak nije dobar s glavom, ali Boze moj, evo sad konstantno salje ove debilne ponude :lol: .
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.