Nihad Đedović

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la dema » 19 okt 2010, 20:43

Drago mi je da te zovu samo ti radi za njih imaju ljudi ovdje citaju pa ce sami ocjenit koliko je to tacno ili nije.Ja se ne hvalim niti mislim o tebi ili sebi da sam strucnjak.
Opet cinjenica 22 g Spliter postaje nosioc sad ima 25g.Znam to bez googla.Kad se utakmica odlucuje lopta ide Navaru i da jest to opet ne potvrduje da je to pravilo u svim ekipama vec izuzetak.
Joj iscrpi me ovo stvarno nigdje konkretno cuj tvoj inbox ma aj ok neka.Ozbiljno ti kazem drago mi je ako te zovu radi za njih neka konkurencije.
Znaci da bi ja ista znao o kosarci moram pratit forum od pocetka ma ne vjerujem ja u to.
Ne NBA moze pisat ko oce a znas ti s kim si se na te teme raspravljao vec.Ovako pisi sta oces ti ionako mislis da je sve tako ne prihvatas cinjenice ja bi bar rekao sorry za hinja i to al ok to je tesko treba spustit ego

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la dema » 19 okt 2010, 20:47

nermine svaka cast postujem to sto si napisao i evo drug si s nenom jesam ga ikad uvredio jesam li iznosio pogresne cinjenice evo i ti rece neke stvari aj bogati budi objektivan pa reci
nikog ne napadam niti sam ikad ili vrijedao jeli mi argumentacija na prvom mjestu
jeli imam pravo drukcije mislit

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 19 okt 2010, 20:48

Nemas. Ne navijas za Partizan i samim time ti je misljenje nebitno, periferno i neargumentirano. Suti i pusti nenu da prica.
...Život za Široki...

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la nerminh74 » 19 okt 2010, 20:50

neno#4 je napisao/la:Nermine, ti meni historijat napisa :D :D :D :D :D
Ali kao i obicno mi imamo slicna misljenja, slicna razmisljanja, dijelimo sve informacije i preko PP...
Samo cu da ti repliciram na jedan dio...
Nosioci igre, uhvatili smo se toga....

U ekipi uvijek postoji jedan kljucni igrac, u primjeru Barse je to Navarro, ali itekako vazan saraf je Riki Rubio, komanduje odbranom, daje tempo, daje energiju, i slicno...Barsa ne bi sigurno onako lahko dosla do titule da nije Rubio igrao onako..

Za Serkana si upravu, ja sam pogrijesio....
Slazem se u potpunosti da je Nihad otisao gore, da bi uspio puno vise...

Ali, hebi ga vise faktora je uticalo tu, po meni najvise ovaj famozni duo kojeg spominjemo...

I da, imas PP :D :D :D

A to sto me napadaju i sam znas da sam se odbranio puno vise puta...
sve se slazemo pogotovo boldirani dio, rubio je kvazni saraf, ali kljucna sklopka je navarro, tj. rubio je prvotimac, ne nosioc

i naravno drago mi je da smo se slozili da je za nihada bila bolja Tau umjesto barce, cak i partizana :mrgreen:

dema
vidis da se moze fino diskutovati, samo neznam zasto imam neki cudan osjecaj da te znam, poznati su mi tvoji argumenti, pogotovo pominjanje tjelesne motorike
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la dema » 19 okt 2010, 20:52

nisam pominjao tjelesnu motoriku ako si je ucio na faksu moze bit zbog toga,ne znam ni odakle si a kamoli da te znam
ja sam fino pisao ne vrijedam uopste i ja grijesim ali cu priznat uvijek kad to uradim

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la nerminh74 » 19 okt 2010, 21:03

dema je napisao/la:nisam pominjao tjelesnu motoriku ako si je ucio na faksu moze bit zbog toga,ne znam ni odakle si a kamoli da te znam
ja sam fino pisao ne vrijedam uopste i ja grijesim ali cu priznat uvijek kad to uradim
onda greska
sto se sporta tice bio sam nekada mladi reprezentativac juge u sankanju na bob stazi prije nego sto je rat odnio sve u helac, a inace mi je otac sportski radnik 40 i kusur godina
kako god drago mi je da na forumu ima jos neko ko se razumije u sport i kosarku
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la dema » 19 okt 2010, 21:34

nerminh74 je napisao/la:
dema je napisao/la:nisam pominjao tjelesnu motoriku ako si je ucio na faksu moze bit zbog toga,ne znam ni odakle si a kamoli da te znam
ja sam fino pisao ne vrijedam uopste i ja grijesim ali cu priznat uvijek kad to uradim
onda greska
sto se sporta tice bio sam nekada mladi reprezentativac juge u sankanju na bob stazi prije nego sto je rat odnio sve u helac, a inace mi je otac sportski radnik 40 i kusur godina
kako god drago mi je da na forumu ima jos neko ko se razumije u sport i kosarku
e jako zanimljiv sport mogu zamislit koje je bilo uzivanje bavit se tim i onda koje razocarenje kad ti se sve to oduzme.Drago mi je Nermine dodi nekad i na NBA temu pa da pisemo ja volim razmijenit misljenja volim nes naucit a vidim da ti to jako lijepo obrazlozis i drzis se cinjenica

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la nerminh74 » 19 okt 2010, 22:19

dema je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
dema je napisao/la:nisam pominjao tjelesnu motoriku ako si je ucio na faksu moze bit zbog toga,ne znam ni odakle si a kamoli da te znam
ja sam fino pisao ne vrijedam uopste i ja grijesim ali cu priznat uvijek kad to uradim
onda greska
sto se sporta tice bio sam nekada mladi reprezentativac juge u sankanju na bob stazi prije nego sto je rat odnio sve u helac, a inace mi je otac sportski radnik 40 i kusur godina
kako god drago mi je da na forumu ima jos neko ko se razumije u sport i kosarku
e jako zanimljiv sport mogu zamislit koje je bilo uzivanje bavit se tim i onda koje razocarenje kad ti se sve to oduzme.Drago mi je Nermine dodi nekad i na NBA temu pa da pisemo ja volim razmijenit misljenja volim nes naucit a vidim da ti to jako lijepo obrazlozis i drzis se cinjenica
postanes ovisnik o adrenalinu i bukvalno ti postane kao skidanje sa droge
inace nisam ljubitelj NBA, vise volim europsku timsku kosarku ali hvala na pozivu
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la neno#4 » 19 okt 2010, 23:11

Bjezi Nermine, nasao si nas da mezis, sa svojih 30 i nesto kuka :P :P :P :P :P

I ne diraj mi Duleta :D :D :D
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la nerminh74 » 19 okt 2010, 23:16

neno#4 je napisao/la:Bjezi Nermine, nasao si nas da mezis, sa svojih 30 i nesto kuka :P :P :P :P :P

I ne diraj mi Duleta :D :D :D
ne mezim cista istina
naravno ako pod mezom smatras mojih 8 godina bavljenjem sankanjem
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la neno#4 » 19 okt 2010, 23:27

nerminh74 je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:Bjezi Nermine, nasao si nas da mezis, sa svojih 30 i nesto kuka :P :P :P :P :P

I ne diraj mi Duleta :D :D :D
ne mezim cista istina
naravno ako pod mezom smatras mojih 8 godina bavljenjem sankanjem
Ma jok, nisam na to mislio...

Mislio sam na to, posto sam ja relativno mladji od tebe...

A znam sta ti je stari bio :P :P :P :P
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

dacco
Postovi: 157
Pridružen/a: 04 jun 2008, 11:10
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la dacco » 20 okt 2010, 23:05

6 poena 3 skoka po asist i ukradena izgubljena nije loše za 20ak minuta i euro ligu i tako mladog igrača ipak je to puno veći stadij od španoljske 2 lige odnosno ekipe sa dna u kojoj je igrao prošle sezone. ;)

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la Željovac » 15 dec 2010, 23:00

Je li ovo MVP kola? Indeks 32.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la nerminh74 » 15 dec 2010, 23:01

Željovac je napisao/la:Je li ovo MVP kola? Indeks 32.
imaju jos sutra utakmice
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
nero.piroman
Postovi: 374
Pridružen/a: 11 feb 2010, 16:07
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la nero.piroman » 15 dec 2010, 23:12

za sada jeste
Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.

Nia20
Postovi: 11
Pridružen/a: 19 dec 2010, 22:49
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la Nia20 » 19 dec 2010, 23:19

neno#4 je napisao/la: Zapamti ovo sto cu da ti kazem sada...
Nihad Djedovic nikada nece postati vrhunski igrac i pored savrsenih fizickih predispozicija koje ima...
Zato sto jedan jedini razlog, a to je da nema glavu, tj. ne razmislja u igri...
To ne dolazi godinama, ili znas ili ne znas, trece nema...
A ja sam Nihada gledao itekako puno uzivo, sto na treningu sto na utakmicama....
Odgledao sam kamaru njegovih utakmica...
Joj, napravih profil samo da bih tebi odgovorila...Stvarno si svasta napisao, necu sad ulazit u to ko vise zna o sportu, ko je dao vise tacnih informacija, a ko nije, jer me te stvari uopste ne zanimaju, naslov teme je Nihad Djedovic, pa cu se na tom polju i zadrzati...
Te neke price da ti znas puno o nihadovom transferu su cista mahala (tvoj neki tamo komsija radio s njegovom mamom) ono cisto rekla-kazala, nit ti vjerujem, niti zelim to...a citaj malo i strane novine, i dan danas mu traze intervjue na tu temu, npr prije mjesec otprilike dao je intervju za Gazette dello sport, (gdje stoji izjava da je licno on sam, cak ni roditelji se nisu u to mijesali a kamoli tvoj famozni dvojac, odabrao Bacelonu za svoj buduci klub) a prije 15tak dana intervju za super basket (italija) na tri stranice...a niko od velikih strucnjaka nigdje ne spominje da je Barca bila greska, cak naprotiv...isto kao ono rekao tebi neki igrac iz reprezentacije da nihad nije dobro igrao odbranu (kako ti to neko uopste moze reci, valjda imas vlastite oci da to i vidis, helloooo??) i da je dosao 30% nespreman...kao prvo koji igrac? (jedan igrac iz repke je meni brat rodjeni, cisto informativno) a kao drugo, kako moze doci nespreman, a bio skoro najbolji na svakoj tekmi, ja sam cak isla i na gostujuce tekme repke i gledala licno i gledam Nihada od pocetka njegove karijere, jos od kadeta/juniora...isto tako, obrizom da mu se sezona u spaniji medju zadnjima zavrsila, jedino je Mirza poslije njega jos igrao, ali je on morao nastaviti trenirati i dobio program koji ce pratiti do prvog dana reprezentacije od Barcelone, tako da je bio medju najspremnijima, u to ti se mogu zakleti...
Nihad da nema glavu u kosarci? Jesil ozbiljan? Huhh...to njegovo zalijetanje, sto ti kazes pas viska, dribling viska, hajd se ti molim te zaustavi u zraku nakon sto proletis pola terena do kosa i prodjes 3-4 ogromna igraca, a da pri tome poentiras i iznudis faul u vecini slucajeva kod nihada...to ni u ludilu ne moze biti razlog da nihad ne uspije, a da se razumijemo, on je vec uspio dragi moj neno, rijetko koji nas igrac (bh korijena) je tu ili ce biti tu gdje je sada nihad! to dolazi sa iskustvom, da ne padne ili da zna da padne, da odglumi i tako te stvari, jer ne mozes to iz prve dovest do savrsenstva...sto se suta tice, ja ne vidim nikakvu strahotu tu, jel precizan?jeste. super ;)

Ti pricas o tome kako si nihada gledao uzivo nebrojeno puta i dicis se time...nije poenta gledati ga uzivo, kao sto dema kaze, mozes i na tv-u da gledas i vidis iste stvari...ali hocu da ti kazem sto se toga tice, taj ti je glagol "gledati" u proslom vremenu, ja gledam nihadove tekme i dan danas, evo bas jutros je jedna bila (13poena, 3 skoka, 4 ass, val 16), tako da to sto je nihad nekad radio u igri, mozda vec danas ne radi, a za sto ga ti ovdje toliko kudis...i u jednom postu si napisao kako ga postujes i zelis da uspije, a malo prije toga kako garantujes da nikada nece uspjeti...to nit je postovanje, a nit mu zelis dobro, tako da nemoj barem sam sebe kontrirati, kad vec druge ubjedjujes u neke svoje ideje i misljenja, sto btw, nisam puno vidjela da je potkrijepljeno materijalnim dokazima...

imala sam jos toliko toga da kazem sto mi je padalo napamet citajuci sve ove postove na zadatu temu, al sam pola pozaboravljala :D
i jos nesto, tebe sam citirala, jer si tamo nekog napao kako ne smije da te citira nego odgovara poslije tebe, pa eto da vidis da mene nije strah i da smijem da te oznacim :) a i zato sto si napisao opet nekome, ne znam sad kome, da ne odgovara na neki tvoj razgovor sa nekim nerminom, a ti na svaciju odgovoris, pa hocu i ja na tvoju :):) nista licno :D
Toliko od mene ;)
Ciao!

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la storm_raider » 20 dec 2010, 00:15

A dobro i Ciro je rekao da ce pojest diplomu ako Prosinecki ikad postane igrac. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sport je lijek za tijelo i duh.

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la neno#4 » 20 dec 2010, 00:54

Nia20 je napisao/la:
neno#4 je napisao/la: Zapamti ovo sto cu da ti kazem sada...
Nihad Djedovic nikada nece postati vrhunski igrac i pored savrsenih fizickih predispozicija koje ima...
Zato sto jedan jedini razlog, a to je da nema glavu, tj. ne razmislja u igri...
To ne dolazi godinama, ili znas ili ne znas, trece nema...
A ja sam Nihada gledao itekako puno uzivo, sto na treningu sto na utakmicama....
Odgledao sam kamaru njegovih utakmica...
Joj, napravih profil samo da bih tebi odgovorila...Stvarno si svasta napisao, necu sad ulazit u to ko vise zna o sportu, ko je dao vise tacnih informacija, a ko nije, jer me te stvari uopste ne zanimaju, naslov teme je Nihad Djedovic, pa cu se na tom polju i zadrzati...
Te neke price da ti znas puno o nihadovom transferu su cista mahala (tvoj neki tamo komsija radio s njegovom mamom) ono cisto rekla-kazala, nit ti vjerujem, niti zelim to...a citaj malo i strane novine, i dan danas mu traze intervjue na tu temu, npr prije mjesec otprilike dao je intervju za Gazette dello sport, (gdje stoji izjava da je licno on sam, cak ni roditelji se nisu u to mijesali a kamoli tvoj famozni dvojac, odabrao Bacelonu za svoj buduci klub) a prije 15tak dana intervju za super basket (italija) na tri stranice...a niko od velikih strucnjaka nigdje ne spominje da je Barca bila greska, cak naprotiv...isto kao ono rekao tebi neki igrac iz reprezentacije da nihad nije dobro igrao odbranu (kako ti to neko uopste moze reci, valjda imas vlastite oci da to i vidis, helloooo??) i da je dosao 30% nespreman...kao prvo koji igrac? (jedan igrac iz repke je meni brat rodjeni, cisto informativno) a kao drugo, kako moze doci nespreman, a bio skoro najbolji na svakoj tekmi, ja sam cak isla i na gostujuce tekme repke i gledala licno i gledam Nihada od pocetka njegove karijere, jos od kadeta/juniora...isto tako, obrizom da mu se sezona u spaniji medju zadnjima zavrsila, jedino je Mirza poslije njega jos igrao, ali je on morao nastaviti trenirati i dobio program koji ce pratiti do prvog dana reprezentacije od Barcelone, tako da je bio medju najspremnijima, u to ti se mogu zakleti...
Nihad da nema glavu u kosarci? Jesil ozbiljan? Huhh...to njegovo zalijetanje, sto ti kazes pas viska, dribling viska, hajd se ti molim te zaustavi u zraku nakon sto proletis pola terena do kosa i prodjes 3-4 ogromna igraca, a da pri tome poentiras i iznudis faul u vecini slucajeva kod nihada...to ni u ludilu ne moze biti razlog da nihad ne uspije, a da se razumijemo, on je vec uspio dragi moj neno, rijetko koji nas igrac (bh korijena) je tu ili ce biti tu gdje je sada nihad! to dolazi sa iskustvom, da ne padne ili da zna da padne, da odglumi i tako te stvari, jer ne mozes to iz prve dovest do savrsenstva...sto se suta tice, ja ne vidim nikakvu strahotu tu, jel precizan?jeste. super ;)

Ti pricas o tome kako si nihada gledao uzivo nebrojeno puta i dicis se time...nije poenta gledati ga uzivo, kao sto dema kaze, mozes i na tv-u da gledas i vidis iste stvari...ali hocu da ti kazem sto se toga tice, taj ti je glagol "gledati" u proslom vremenu, ja gledam nihadove tekme i dan danas, evo bas jutros je jedna bila (13poena, 3 skoka, 4 ass, val 16), tako da to sto je nihad nekad radio u igri, mozda vec danas ne radi, a za sto ga ti ovdje toliko kudis...i u jednom postu si napisao kako ga postujes i zelis da uspije, a malo prije toga kako garantujes da nikada nece uspjeti...to nit je postovanje, a nit mu zelis dobro, tako da nemoj barem sam sebe kontrirati, kad vec druge ubjedjujes u neke svoje ideje i misljenja, sto btw, nisam puno vidjela da je potkrijepljeno materijalnim dokazima...

imala sam jos toliko toga da kazem sto mi je padalo napamet citajuci sve ove postove na zadatu temu, al sam pola pozaboravljala :D
i jos nesto, tebe sam citirala, jer si tamo nekog napao kako ne smije da te citira nego odgovara poslije tebe, pa eto da vidis da mene nije strah i da smijem da te oznacim :) a i zato sto si napisao opet nekome, ne znam sad kome, da ne odgovara na neki tvoj razgovor sa nekim nerminom, a ti na svaciju odgovoris, pa hocu i ja na tvoju :):) nista licno :D
Toliko od mene ;)
Ciao!
Kao prvo, uopce nisi pratila moju diskusiju na temi KK Bosna, i kako me nazivaju svakakvim pogrdnim imenima...Ne treba uopce da te bude strah (ja sam ovdje samo jedan obicni forumas i nista vise)..Vidjet ces da je ovdje najlakse sa mnom voditi diskusiju ;) ;) ..Naravno pod uslovom da odlucis da se druzis s nama..
Drugo, sve najbolje tvom bratu, pretpostavljam o kome se radi, ali vidjet cemo :D :D
Trece, nek si se javila, svako ima pravo svakoga da citira, meni je samo drago da moje pisanje podstice ljude da se javljaju na forum, ipak znaci da sam uspio...

Eh sada za ono sto si napisala idemo redom...Ja nisam covjek koji MRZI Nihada, ja nisam covjek koji ZELI da Nihad ne uspije...
Ja uopste nisam covjek koji se bavio ikada profesionalnom kosarkom, ali vecinu stvari itekako dobro poznaje (sto vecina pokusava da ospori, ali kada im se citiraju neke stvari gdje si bio upravu, jednostavno ih nestane, ja se nadam da ti neces biti kao prethodnici, a dobro se zna ko su)...

Price o Nihadovom transferu uopste nisu mahala..Nisi ti uopste shvatila poentu..Kojom linijom je Nihad otisao u Barsu?! Otisao je linijom Savic - Misko - Konakovic..Ni u jednom trenutku se nije postavljalo pitanje da li on u tom trenutku nije imao potencijal za Barselonu, kvalitet SIGURNO nije imao, jer je bio isuvise mlad...Otisao je u tom trenutku tom linijom da bi se napunili privatni dzepovi gospodina Konakovica i ostalih mufljuza iz Bosnine uprave, uzgred budi receno gospodin Konakovic je kupio stan na Ciglanama od Bosne...

Intervju je vrlo relativan pojam, to nikako ne moze biti relevantno...Sta ocekujes da kaze, eh ja sam tom i tom linijom otisao u Barselonu...Pazi, ja ti opet ponavljam, da je on imao u tom trenutku potencijal da igra u Barseloni, ali da je npr. odabrao Caju Laboral, ex Tau ili Baskoniju mislim da bi bilo puno bolje, to je samo jedan od primjera ( tu bih se slozio ne sa nekim Nerminom, nego nasim moderatorom ovdje ;) ;))...
Dio gdje spominjes da sam ja rekao da Nihad nema glavu u kosarci...To sam rekao i iza toga cvrsto stojim, Nihad itekako zna da srlja i ne razmislja i to je cinjenica, pa pricala ti nesto drugacije ili slicno, to nije tako...
Neosporno je da je on uspio, napravio sve u zivotu, tu nema dileme, ali ja ne pricam o prosjecnim europskim bekovima..Ja sam Nihada smatrao/smatram vrhunskim potencijalom i hocu da bude jedan od pet najboljih bekova Europe...Moja licna zelja je to...A moja licna zelja je takodjer da na poklonjenom Eurobasketu prodjemo prvi krug...

Nihad ima cudan izbacaj i cesto zna da kada ostane sam da promasi, slazem se ja da to dolazi s godinama i iskustvom, ali ako tebe zadovoljava par poena u Ukrajini, ili protiv Madjarske ovdje 10 - 11 mene sigurno ne...
On je najbolju utakmicu kvalifikacija odigrao protiv Makedonije, maltene jedina prava utakmica njegovog kalibra..

Sto se tice mog razgovora sa igracem repke, tekao je u smjeru kada sam ja povukao pitanje odbrane rekavsi da Nihad nikada nije bio bolji sto se tice igre u odbrani, covjek meni kaze da je za prosle kvalifikacije igrao puno bolju odbranu...To je bila poenta razgovora, a ne spremnost njegova....To nije bilo moje licno misljenje, nego samo preneseno...

Eh sto se tice utakmice uzivo i na tv -u da je isto ti si se tu malo vise prevarila...Meni se desilo bezbroj puta da uzivo vidim x stvari koje se ne vide na tv - u....To najbolje znas kada pogledas utakmicu uzivo i onda reprizu vidis poslije....Tek tada vidis koliko je tvoja ekipa bila inferiornija/superiornija u odnosu na protivnika...

P.S. Za kraj par citiranih postova sa teme Kvalifikacije za Eurobasket 2011..

Poslije prve prijateljske sa Crnom Gorom
Djedovic - Veceras ga nije islo jednostavno, nakon tog konflikta iskljucen, mada nije trebalo tako da bude. Odbrana je tu, sut ce doci u narednoj utakmici to nije sporno.
Poslije druge sa Crnom Gorom takodjer
Djedovic - U ponedjeljak nije imao svoju noc, kao ni veceras sto se tice suta, ali sve ostalo na vrhunskom nivou od njega. Stvarno covjek se bori ,kida, grize za svaku loptu, imao je par fula u napadu, i onda Sabe ga mijenja, smiruje ga, i kad ga je vratio posebno u drugom poluvremenu odigrao je odlicno...
Prije kvalifikacija
Mene Nihad podsjeca nenormalno na Marka Tomasa, samo sto je Tomasu bilo omoguceno da igra 1 na 5 u Zagrebu, dok ovaj to nigdje nije radio. Iste kretnje u napadu, odlicna odbrana, uvijek agresivan, uvijek u stavu, odlicno cita igru protivnika, kao i Marko ima cudan izbacaj....
Poslije tekme sa Ukrajinom
Nihad - Odlican prvi korak, i dalje ima tih "djecijih bolesti", ali nije jednostavno igrati npr sa Henrijem i Vardom, ljudi su sve prosli. Nihad vjerovatno ima sansu da dostigne nivo evo jednog Henrija u buducnosti, trga se u odbrani, cesto to zna da nas kosta, ali izrastat ce on u odlicnog beka.
U Madjarskoj

Dok nisam dosao sebi, jednostavno nisam zelio nista da napisem. Ovaj poraz mi je stvarno tesko pao, onaj ko kaze da mu nije tesko pao, ili ne voli ovu zemlju, ili mu je svejedno za sve. Meni nije nikada bilo, niti ce biti. Nervirao se jesam, udarao sta sam stigao, pogrdne rijeci upotrebljavao i slicno, ali opet, opet. Opet znam da cu medju prvim biti u srijedu u Skenderiji, opet znam da cu ici da pogledam to. Mozda je to navika, mozda je to sto ja radim u neku ruku pogresno, ali sta cu takav sam. Ne mogu da se promijenim. I uvijek cu da se nerviram, ali cu isto tako da se kontroliram pogrdnih rijeci na forumu, osim kada se bas vidi da je igracu svejedno..
Djedovic - Brzao je u dosta napada, bio sebican, ali je "izginuo" u odbrani jer Gorda, Henri pa i Feliks su odigrali lose odbrambene role. Dok je Nihad u par navrata cuvao Hangu, nista nije mogao, a onda vraca se Gorda na njega, puno je bolje to Nihad drzao..
Zadnja izmjena: neno#4, dana/u 20 dec 2010, 01:28, ukupno mijenjano 1 put.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la neno#4 » 20 dec 2010, 01:06

storm_raider je napisao/la:A dobro i Ciro je rekao da ce pojest diplomu ako Prosinecki ikad postane igrac. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:D :D :D :D :D :D :D
Zar i ti sine Brute :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Oni koji me licno poznaju, a ima ih na ovom forumu, bez obzira sto ja povremeno mozda i malo kritikujem igrace i njihove igre znaju itekako sta ja mislim o njemu...Pa ja i dalje na forumu vazim za Mirzinog najveceg mrzitelja, a ja kada sam gledao u Kaunasu predstavu, to se rijecima ne moze opisati koji je to osjecaj i kada covjek dize tricu sa 8 metara u kljucnim trenucima i pogadja...
Ali ljude boli istina cesto, sta se desava...99 posto foruma hvali reprezentativce tokom citave sezone, krasni su divni su bajni, onda dodju kvalifikacije i ide magarac, konj, retard, debil, ko je tebi dao loptu i slicno....
Ako neko ne vjeruje samo nek procita sta se sve pisalo za vrijeme kvalifikacija.....

Ja cesto mozda kritikujem argumentovanu/neargumentovano, ali nikada ne nazivam igrace pogrdnim imenima, niti cu ikada zato sto ih postujem i postujem sta su sve u zivotu napravili...

Kada se povela diskusija o repki, za Kenu Bajramovica u kvaifikacijama, ja sam jedan od rijetkih koji je covjeka branio, igra stalno za repku, cima se 2 mjeseca, uzeo je fine pare, ali jok, svi su na mene skocili i slicno...

Da se razumijemo, ja bih ovo misljenje ponovio i svima u oci, isto kao sto sam vecini Bosninih celnika koji su unistili klub...
Zadnja izmjena: neno#4, dana/u 20 dec 2010, 12:27, ukupno mijenjano 1 put.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la legenda reala » 20 dec 2010, 01:09

Ko joj je brat neno ?
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.